نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: سردرگمی و رفتار مشکوک پسر

1597
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سردرگمی و رفتار مشکوک پسر

سلام 4من در یک کارخانه مشغول به کار هستم پسر چوانی در مدتی است مدام سر راه من سبز میشود با لبخند نگاهم میکند تا من را نبیند وارد شرکت نمی شود حتی برای دیدن من تعویض شیفت میکند و آفهایش را می آیید بدون اینکه با من حرفی بزند حتی مواقعی که در محوطه بیرون یا داخل سالن تولید کسی در کنار ما نیست فقط باذوق ولبخند نگاهش را به من میدوزد یکی بار با یکی از افراد شرکت دعوایم شده بود با گریه به محوطه رفتم که اتفاقی بهم برخوردیم ناگهان جا خورد وبا عصبانیت از من پرسیده چی شده کی بهت حرف زده یکبارهم شیفت شب با مسئول شب بحثم شده بود و شیفت شب بعدی نیامده بودم دوستانم میگفتند آمده و دنبالت میگشته طوری که صبح ایستاده شاید من خودم را قائم کردم در موقع رفتن به خانه من را ببیند وقتی دیده نیامده ام به دوستش گفته نیامده ولی من در طی این مدت محلش نذاشتم چون از اطرافیان شنیده بودم زن و بجه دارد ولی مظمئن نیستم ولی باز از کارهایش دست برنمیدارد همه او را پسر خوب وخجالتی میدانند نمیدانم قصدش چیست به مشاوره احتیاج دارم

2. کاربران زیر از صبا نظری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9596
    تشکـر
    7
    تشکر شده 258 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سردرگمی

رک باهاش حرف بزنید
    اگر زن و بچه دارد، سرکار نرید یا گزارشش رو به رییس بدید
    اگر نیتش خواستگاری است، خب بزارید بیاد خواستگارییتون اگر نه شما فاصله بگیرید

4. کاربران زیر از Nimar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.من با [replacer_a] موافقم اصلا نزارید روتون تاثیر بزاره ی جورایی امارشو دربیارید ببینید همسر داره یا نه ازش بپرسید ک چرا باید ناراحت بش از اینکه شما ناراحت هستین سعی کنید در لحظه ازش رفتارشو سوال کنید نزارید بگذره درجا ازش سوال کنید اون وق سریعتر ب پاسخ سوالتون میرسید

6. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون بابت راهنمایتون راستش چندباردوستم وهم خودم خواستیم درلحظه علت کارش رو بپرسیم ولی چون حرفی نزده و فقط نگاه بوده ترسیدیم زیربار نره وبگه نکردم و من بی آبرو بشم محیطم طوری که انگشت دماغت کنی برات حرف درمیارن همه من رو به با اخلاق بودن میشناسن طوری که چند بار از مدیر کارخونه به خاطر حسن خلق پاداش گرفتم میدونم اگه به مدیر کارخونه یا سرپرستم بگم با اخلاق تندی که این دونفر دارن آبروریزی راه میفته هم واسه من هم واسه اون پسر خداییش این مدت آبرو ازجفتمون نبرده طوری رفتار کرده که کسی نفهمه ولی از اینکه فکر کرده من بیخیال میشینم که هر غلطی دوست داره بکنه یا فکر کرده من مسخره دستشم عصبانیم به خدا سگ محلش کردم بازم از رو نمیره یکبار که مشغول کار بودم سرمو بلند کردم یک وسیله رو بردارم دیدمش که لبخند زد رفت مثل اینکه چون محلش نمیذاشتم منتظره بوده اتفاقی نگاش کنم و به خیال خودش یعنی دیدی بالخره نگام کردی حتی مواقعی که با هم تو یه شیفتیم من با دوستم معمولا برگشت دیر سوار سرویس میشیم دوست بیچاره اش باید به پای این منتظر من وایسه طوری که بنده خدا بدون پوشیدن لباس کار میره تو سالن تولید بعضی وقتا حضرت آقا با سرویس ما میاد میره هر بارم با ذوق لبخند نگاهم میکنه ترسم از این که پسر همسایمون که اینجا کار میکنه بفهمه شرکت کمه در همسایه بفهمن راستش امروز جریان به مدیر تولیدمون که مرد آروم و سن سال داری گفتم قرار شد اول از زن بچه داشتنش بپرسه اگه متاهل باید دلیل کاراشو بگه دست از سرم برداره اگه زن بچه نداشت بگه اگه نیتت خیره بسم اله ولی ترسم این که بزن زیرش بگه انجام ندادم فعلا که حضرت آقا شانس داره مدیر تولیدمون دو هفته میخواد بره مسافرت برگرده باهاش حرف میزنه

8. کاربران زیر از صبا نظری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

صبا جان سلام

من کاملا مخالفم که خودت بخوای ازش بپرسی

بی تفاوت باش عزیزم

هر پسری ممکنه از این اداها دربیاره

نمیشه که بهشون گفت منظورت چیه

شما سرسنگین باش و خیلی رسمی برخورد کن

حتی اگه لازمه کاملا سرد باش

بذار بدونه که اگه قصدی داره باید جدی و محترمانه بگه نه با ادا اطوار و ...

شما خودت رو سبک نکن که بری بپرسی

خونسرد باش و نادیده بگیرش

موفق باشی گل.

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط صبا نظری نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت راهنمایتون راستش چندباردوستم وهم خودم خواستیم درلحظه علت کارش رو بپرسیم ولی چون حرفی نزده و فقط نگاه بوده ترسیدیم زیربار نره وبگه نکردم و من بی آبرو بشم محیطم طوری که انگشت دماغت کنی برات حرف درمیارن همه من رو به با اخلاق بودن میشناسن طوری که چند بار از مدیر کارخونه به خاطر حسن خلق پاداش گرفتم میدونم اگه به مدیر کارخونه یا سرپرستم بگم با اخلاق تندی که این دونفر دارن آبروریزی راه میفته هم واسه من هم واسه اون پسر خداییش این مدت آبرو ازجفتمون نبرده طوری رفتار کرده که کسی نفهمه ولی از اینکه فکر کرده من بیخیال میشینم که هر غلطی دوست داره بکنه یا فکر کرده من مسخره دستشم عصبانیم به خدا سگ محلش کردم بازم از رو نمیره یکبار که مشغول کار بودم سرمو بلند کردم یک وسیله رو بردارم دیدمش که لبخند زد رفت مثل اینکه چون محلش نمیذاشتم منتظره بوده اتفاقی نگاش کنم و به خیال خودش یعنی دیدی بالخره نگام کردی حتی مواقعی که با هم تو یه شیفتیم من با دوستم معمولا برگشت دیر سوار سرویس میشیم دوست بیچاره اش باید به پای این منتظر من وایسه طوری که بنده خدا بدون پوشیدن لباس کار میره تو سالن تولید بعضی وقتا حضرت آقا با سرویس ما میاد میره هر بارم با ذوق لبخند نگاهم میکنه ترسم از این که پسر همسایمون که اینجا کار میکنه بفهمه شرکت کمه در همسایه بفهمن راستش امروز جریان به مدیر تولیدمون که مرد آروم و سن سال داری گفتم قرار شد اول از زن بچه داشتنش بپرسه اگه متاهل باید دلیل کاراشو بگه دست از سرم برداره اگه زن بچه نداشت بگه اگه نیتت خیره بسم اله ولی ترسم این که بزن زیرش بگه انجام ندادم فعلا که حضرت آقا شانس داره مدیر تولیدمون دو هفته میخواد بره مسافرت برگرده باهاش حرف میزنه
    خب دوستان نظرات خوبی دادن ولی بهتره در این مورد کاری انجام نشه

چون خیلی از اوقات دختر مغروری هدف پسرها قرار میگیره تا وسیله شرط بندی اونا باشه

به این صورت که شرط بندی میکنن که ببین من بلاخره این دختر مغرورو رام میکنم طوری که فکر کنه خبریه !!!

امیدوارم در این مورد توی تله این افراد نیفتید ...

همین رفتاری رو که دارید ادامه بدید و با نادیده گرفتنش کارتون رو پیش ببرید

فکر نمیکنم لبخند زدن به شما برای شما مسئولیتی به وجود بیاره که بخوایت نگرانش باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

11. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سردرگمی و رفتار مشکوک پسر

سلام. گلم کارتون خوب بود یه همجنس خودش راحتر میتون امارشو دربیاره ولی اگر چیزی بهتون مستقیم میگه همون لحظه ازش سوال کنید نزارید بشه دغدغه فکری اینطوری راحتر میتونید تصمیم بگیرید .

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10438
    تشکـر
    9
    تشکر شده 15 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام 4من در یک کارخانه مشغول به کار هستم پسر چوانی در مدتی است مدام سر راه من سبز میشود با لبخند نگاهم میکند تا من را نبیند وارد شرکت نمی شود حتی برای دیدن من تعویض شیفت میکند و آفهایش را می آیید بدون اینکه با من حرفی بزند حتی مواقعی که در محوطه بیرون یا داخل سالن تولید کسی در کنار ما نیست فقط باذوق ولبخند نگاهش را به من میدوزد یکی بار با یکی از افراد شرکت دعوایم شده بود با گریه به محوطه رفتم که اتفاقی بهم برخوردیم ناگهان جا خورد وبا عصبانیت از من پرسیده چی شده کی بهت حرف زده یکبارهم شیفت شب با مسئول شب بحثم شده بود و شیفت شب بعدی نیامده بودم دوستانم میگفتند آمده و دنبالت میگشته طوری که صبح ایستاده شاید من خودم را قائم کردم در موقع رفتن به خانه من را ببیند وقتی دیده نیامده ام به دوستش گفته نیامده ولی من در طی این مدت محلش نذاشتم چون از اطرافیان شنیده بودم زن و بجه دارد ولی مظمئن نیستم ولی باز از کارهایش دست برنمیدارد همه او را پسر خوب وخجالتی میدانند نمیدانم قصدش چیست به مشاوره احتیاج دارم
    دوست من دنبال در اوردن امار نباش ب نظر من خیلی رک و پوست کنده باهاش صحبت کن ببین قصدش از این کارا چیه چون تو این محیطا خیلی زودحرف پشت سر هم در میارن ! خودتو اذیت نکن. گاهی وقتا سر سنگینیه زیادم خوب نیست ..اگه یک درصد هم زن و بچه داشته باشه فکرشو کردی ... جدی با این مساله برخورد کن!!!!!

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10438
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

دوست من دنبال در اوردن امار نباش ب نظر من خیلی رک و پوست کنده باهاش صحبت کن ببین قصدش از این کارا چیه چون تو این محیطا خیلی زودحرف پشت سر هم در میارن ! خودتو اذیت نکن. گاهی وقتا سر سنگینیه زیادم خوب نیست ..اگه یک درصد هم زن و بچه داشته باشه فکرشو کردی .... جدی با این مساله برخورد کن!!!!!

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10438
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

دوست من دنبال در اوردن امار نباش ب نظر من خیلی رک و پوست کنده باهاش صحبت کن ببین قصدش از این کارا چیه چون تو این محیطا خیلی زودحرف پشت سر هم در میارن ! خودتو اذیت نکن. گاهی وقتا سر سنگینیه زیادم خوب نیست ..اگه یک درصد هم زن و بچه داشته باشه فکرشو کردی .... جدی با این مساله برخورد کن!!!!!

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون بابت راهنمایهاتون به خداا من |آدم مغروری نیستم چون اولین بار بود شرکت نیروی زن استخدام میکرد ما مجبور بودیم کا رو از پسرها یاد بگیریم گاهی وقتا که تنبلی میکردیم یا خرابکاری بنده خداها حقم داشتند سرما غر میزدن دختری که از بابا داداشش کمتر از گل نشنیده الان باید داد غر پسرها رو تحمل کنه همه دخترها غر میزدن یا دعوا میکردند به سرپرست مدیر شکایت میبردن ولی من با یه عذرخواهی ساده چشم تو حق داری آرومشون میکردن طوری شده که الان همه به من بیشتر از بقیه احترام میذارن همش میگن خانم نظری ببخشید اون اوایل ناراحتت میکردیم هرسرشیفتی میگه باید بیایی تو شیفت من ولی با این نامرد برخوردی نداشتم تا این که منتقلم کردن تو قسمتی که اون کار میکرد با پرسنل این قسمت به خوبی قسمتهای دیگه رفتار میکنم و لی با این پسر هرکاری میکنم نمیتونم سرد نباشم خودشم جلوی جمع سمتم نمیاد جز یه بار اومد سلام کرد منم سلام کردم گفت برو یک ربعی استراحت کن من به جات وایمیسم منم که خسته بودم قبول کردم دوستم میگه حالا که دهنش باز شده به عنوان یه همکار سلامش کن توذوقش نزن به مدیرمونم میگم فقط به هوای حال احوال از متاهل بودنش سر دربیاره اگه متاهل بود سگ محلش میکنم چون فعلا بی آزاره هرجایی که بود راهمو کج میکنم اگه مجرد بود با دست پس میزنم با پیش میکشم تا بیاد بگه چه مرگشه ولی خودش به دوستم موقعی که داشت کارو یادش میداده گفته ده سال سابقه کار داره بهش میخوره 30تا 35 ساله باشه آخه آدمی با سابقه کار با این سن و سال چطوری مجرد مونده دوستم میگه مردا خدا ندارن میگم چرا من اگه دنبال هوا هوسه دخترهایی با تیپ بهتر ازمنی که حجابمو رعایت میکنم اینجا تو خیابون ریخته چرا دنبال یه دختر محجبه راه افتاده میگه دلیل نمیشه شاید از قیافت طرز رفتاریت خوشش اومده به خدا میترسم تنهایی تا قسمت اداری برم میگم نکنه خفتم کنه

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر کرده باشه من بدبختم از ترس آبرو ریزی هیچی نگم هر چی هست خوب فهمیده از چه رفتارهایی خوشم میاد اینجا ازدوتا
    بچه ها خواستگاری شده ولی چون ما دخترها همه لیسانس به بالا هستیم پسرها در حد دیپلم جواب رد دادن میگم شاید میترسه بیاد جلو اونم رد بشه به هوای خودش عاشقم کنه که جواب رد نشنوه ولی یه بنده خدایی گفت اگه متاهل باشه آخه خیلی پولداره که بخواد بشی زن دومشه واسه ************ میخوادت ولی واسه اینم نیست اگه هوا هوس بود اومده بود تا الان جلو یا میخواد انقدر موم تو دستش بشم که نه نگم یا کلا مریضه بیماره

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر کرده باشه من بدبختم از ترس آبرو ریزی هیچی نگم هر چی هست خوب فهمیده از چه رفتارهایی خوشم میاد اینجا ازدوتا
    بچه ها خواستگاری شده ولی چون ما دخترها همه لیسانس به بالا هستیم پسرها در حد دیپلم جواب رد دادن میگم شاید میترسه بیاد جلو اونم رد بشه به هوای خودش عاشقم کنه که جواب رد نشنوه ولی یه بنده خدایی گفت اگه متاهل باشه آخه خیلی پولداره که بخواد بشی زن دومشه واسه س ک س میخوادت ولی واسه اینم نیست اگه هوا هوس بود اومده بود تا الان جلو یا میخواد انقدر موم تو دستش بشم که نه نگم یا کلا مریضه بیماره

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

سلام .دوستم ی چیزی میگم همیشه سعی کن رفتار ادمارو از خودشون و همون موقع بپرسی منم تو شرایط تو بودم ولی ی جور دیگه طرف هیچ حرفی نمیزد الانشم حرف نزده میترس از حرف زدن میترس از ن شنیدن حالا من نمیدونم دلیلش چیه از همه چیزشم خبر دارم فقط من ی اشتباهی کردم این بود که همون موقع موضوع رو پیگیر نشدم در لحظه سوال نکردم از طرف چرا اینکار رو انجام میدی چرا اون چرا خیلی مهم رک باش باهاش نزار بشه دغدغه بحث غرور این چیزام نیست تو اول باید ازش شناخت داش باشی تا بتونی درست تصمیم بگیری و همینطور برخوردش با بقیه ج جوری دربارش چی میگن این خیلی مهم . سن زیادش خوب شاید تمایلی به ازدواج نداشته شاید موقعیت خانوادیگش خوب نبوده الان شرایطشو پیدا کرده مثلا پدر نداش داره تا حالام هرچی درامد داش داده بابت خانوادش درست الان دیده میتون برای خودش ی زندگی روب راه کن میخاد نظرتو بدون . ب دید بد نگا نکن دیدتو عوض کن دو دوتا چهارتا کن بد بزار خودش پیش بره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد