صفحه 1 از 3 123
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 132

موضوع: شناخت بهتر دوست دختر 3

7716
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

شناخت بهتر دوست دختر 3

سلام در ادامه این 2 تایپیک که با هم صحبت داشتیم

http://forum.moshaver.co/f174/%D8%B4...tml#post107826

و

http://forum.moshaver.co/f174/%D8%B4...47/index6.html

بچه ها امروز اومده بود هتل باید بگم حرفای شما درست بود برخوردش نسبت به پارسال فکر میکنم فرق کرده بود و سرد شده بود در حد 2.3 تا سلام علیک بعدم رفت برعکس پارسال که خودش بحثو شروع میکرد یا حتی روز اول که رسیدیم مامانش زنگ زد تلفنی صحبت کرد باهام و خوش آمد گفت بعدشم خودش گوشی گرفت یا خیلی تحویل میگرفت یا یه در میون میومد هتل یا خودشون برنامه میریختن خبرم میدادن که مثلا امشب بریم فلان پارک ولی امسال خودش که اینطوری مامانش هم فعلا تا الان نیومده ولی برعکس باباش خیلی با من صمیمی تر شده نسبت به پارسال مثلا صبحی داشتن میرفتن باغشون پسر عموش و باباش بهم گفتن سام تو هم بیا ولی او هیچی نگفت در صورتی که مگه من همون آدم پارسال نیستم تغییری نداشتم حالا کلان نمیدونم دلیل این تغییر رفتار چیه و خیلی هم دوست دارم بدونم که دلیلش چیه به نظر شماها و اینکه پارسال ما بعد ماه رمضون اومدیم امسال تو ماه رمضون امکانش هستش به خاطر اینکه روزه هستش بی حال باشه؟؟؟؟ به نظرتون دلیل این تغییر رفتار چیه من هرچی صبح تاحالا فکر میکنم میبینم هیچ نکته منفی از خودم نشون ندادم که بگم خب فلان کارو کردم فلان حرف را زدم حالا رفتارشون عوض شده حتی از نظر شرایطی هم شرایط مناسبی دارم چه از نظر درآمد چه از نظر شغل چه از نظر خانواده و وضع مالی و اخلاق حتی از نظر مالی هم ما از اونا بالاتریم فقط تنها نکته منفی که میتونم در خودم ببینم همین مسئله چاق بودنم هستش که اونم چاق بی اصول نیستم در حد معمولی .آیا به نظرتون مسئله تک فرزندی من میتونه باعث این رفتار شده باشه که مثلا بگن چون تک فرزنده شاید لوس باشه یا عرضه نداشته باشه زندگی را بچرخونه چون این 10 روزی که مشهد میام هرسال سعی میکنم اون آدم تو شهر خودم نباشم تمام وقتمو بعد از زیارت و حرم به تفریح و گردش و رستوران گردی اختصاص میدم و سعی میکنم حسابی از همه نظر به خودم برسم و از پول خرج کردن ابایی نداشته باشم تو این 10 روز حتی تاحالا چند بار عموش بهم گفته که اینقدر ولخرجی نکن پولاتو پس انداز کن در صورتی که تو شهر خودم اصلا اینطور آدمی نیستم کاملا مدیریت مالی دارم پس انداز خاصی دارم و زندگیم رو برنامه هستش و از صبح که از خواب بیدار میشم تا شب که میخوابم کاملا هدف دار زندگی میکنم در کل به نظرتون دلیل این تغییر رفتار چیه؟من به شدت واسم سوال شده

============================

اعتراف میکنم سخت ترین لحظه زندگیم بود امروز ولی بالاخره بهش گفتم حضوری دیدمش

نمیخواستم زبون بازی کنم واسه همین سعی کردم خودم باشم و اینطوری بهش گفتم :

سلام ببین فلانی میخوام در یه مورد باهات صحبت کنم من مثل فلانی (پسرعموش) هزار تا دوست دختر نداشتم و با دختری تاحالا ارتباط نداشتم که بلد باشم چجوری باید با یه دختر صحبت کرد پس سبک خودم صحبت میکنم من از 2.3 سال پیش که رفتم تو فکر ازدواج هرچی فکر کردم تنها گزینم تو بودی و دوست دارم تو همسرم باشی نمیدونم دید تو چیه به من یا نظرت چیه ولی من قلبا دوست دارم و فکر میکنم میتونیم زوج خوشبختی باشیم من تاحالا تو زندگیم دختری نبوده پس اگه زیاد خوب بلد نیستم حرف بزنم یا هی دارم عرق میکنم معذرت میخوام چون بابت این حرفایی که دارم میزنم بهت خیلی فشار روم هستش چون تاحالا با کسی اینطوری صحبت نکرده بودم راستش فکر میکنم بتونیم زندگی خوبی داشته باشیم چون تو این 2.3 سال که به دید ازدواج بهت نگاه کردم نه به دید یه دوست بچگی متوجه شدم که علایق مشترک زیاد داریم شاید بگی جوگیر شدم الان ولی تاحالا اینقدر مطمئن نبودم در هیچ زمینه ای خداروشکر از نظر مادی هم وضعیت نرمالی دارم و میتونم زندگی خوبی واست درست کنم با اخلاق و خانوادمم که خودت آشنا هستی ازت الان جواب نمیخوام دوست دارم رو این موضوع کاملا فکر کنی و بعد بهم جواب بدی دیگه همین

اینطوری واکنش نشون داد : اول نفس عمیق کشید بعد خندید بعدش گفت راستش خیلی هول شدم و انتظار چنین حرفی را نداشتم البته راستش چند باری مامانم حرف زده بود در موردت که فکر کنم یحیی بهت نظر مثبت داره منم میگفتم نه فکر نکنم اگرم باهام خودمونیه به خاطر اینه که دوست بچگی هم بودیم و منو به چشم خواهرش میبینه و مگه ندیدی هروقت صحبت ازدواج میشه یحیی میگه فقط و فقط با تک فرزند ازدواج میکنم و دوست دارم زنم تک فرزند باشه ولی منکه تک فرزند نیستم ولی الان فهمیدم ماجرا از اینی که فکر میکردم بالاتر بوده راستش خیلی شوک شدم ولی من سنم هنوز مناسب ازدواج نیست از اونور شرایط مالی بابامم به خاطر کارای هتل چند وقتیه خیلی مناسب نیست و نمیخوام بیش از این فشار روش بیاد ولی اگه میتونی صبر کنی تا سال دیگه همین موقع بهم فرصت بده تا فکر کنم و بیشتر با هم در ارتباط باشیم تا با دید به سمت مسیر ازدواج باهات آشناتر بشم و یکسال دیگه بهت جواب قطعی را میدم تا اون موقع هم سن خودم بیشتر میشه هم شرایط بابام رو به راه تر میشه بهتر میتونم تصمیم بگیرم تو هم خودت خوبی هم خانواده خوبی داری کدوم دختری بدش میاد همسرش خوش اخلاق و مهربون باشه و یه زندگی خوب را تجربه کنه پس بهم فرصت بده.فقط این مسئله بین خودمون باشه و نمیخوام پسر عموهام و دختر عمو و دختر عمه هاشم بفهمن چون حرف در میارن

بعدش باباش صداش زد رفت ولی من از بس عرق کردم دستمال کاغذی تموم شد ایشالا ضایع بازی در نیاوورده باشم خب نظرتون چیه ؟ به نظرتون صحبت ها مثبت بود یا منفی؟
    ویرایش توسط sam127 : 07-11-2015 در ساعت 05:55 PM

2. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : شناخت بهتر دوست دختر 3

من فعلا برنامه ای که دارم فعلا دیگه در این مورد باهاش صحبتی نکنم تا سال آینده انشاالله که وضعیتم واسه ازدواج 100 درصد شد و حتی اگه تو طول سال هم اس ام اسی چیزی داد رسمی باهاش برخورد کنم و فقط تو ایام مهم واسه خودش مامانش و باباش اس ام اس تبریک بفرستم سال دیگه بهش موضوع را میگم اگه جواب مثبت داد که چه بهتر توکل به خدا اگه خیر وقتی برگشتم شهر خودم رو گزینه هایی که واسم به وجود میاد بیشتر فکر میکنم و تو همون اگه گزینه مناسبی پیدا شد ازدواج میکنم انشاالله یعنی اواسط 24 سالگی چطوره به نظرتون؟
    ویرایش توسط sam127 : 07-09-2015 در ساعت 06:41 PM

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

بهترین سن ازدواج برای دختر و پسر

بهترین سنّ ازدواج برای دختر و پسر ؟

ازدواج برای دختر و پسر امری است غریزی و فطری. هر زمان این غریزه و فطرت و رشد سنی و عقلی و اجتماعی بیدار شود و دختر و پسر نیاز به ازدواج در درونشان بیدار شود؛ این زمان زمان ازدواج آن شخص است.

این نیاز به ازدواج اکثراً بعد از سنّ بلوغ شرعی دختر و پسر است. امّا زمان ظهور این نیاز در افراد متفاوت است. اگر جوانی به «بلوغ جسمی» و «بلوغ عقلی» رسیده باشد آماده ازدواج است.

در افراد مؤمن و باهوش این بلوغ جسمی و عقلی زودتر حاصل می شود. پس سنّ ازدواج چیزی است نسبی که در افراد مختلف، جوامع مختلف متفاوت است.

ما در اینجا شرایطی را که یک شخص را به سنّ ازدواج می رساند مطرح می کنیم؛ که این شرایط باید در هر دختر و پسری باشد تا یک ازدواج موفّق داشته باشد. همچنین باید گفت که تعیین کردن سنّ برای ازدواج و یک نسخه پیچیدن برای همه افراد امری است اشتباه چون هر کسی در سنّی خاص این شرایط را دارا است.

شرایط لازم برای رسیدن به سنّ ازدواج:

۱٫ رشد جسمانی:

دختر و پس باید از لحاظ جسمی به بلوغ برسند. یعنی دختر و پسر توانایی جنسی داشته باشند. تحقیقات نشان می دهد دختران در سن ۱۳ تا ۱۴ سالگی اکثراً بلوغ جنسی پیدا می کنند و تمام دختران تا سنّ ۱۷ سالگی بالغ می شوند.

و در پسران نیز از سنّ ۱۴ الی ۱۷ سالگی تماماً بلوغ جنسی پیدا می کنند. اولین شرط برای ازدواج همین بلوغ جنسی است که عموماً در دختران در ۱۵ سالگی و در پسران در ۱۶ سالگی حاصل می شود. منظور از بلوغ جنسی این است که اندامهای جنسی دختر و پسر آمادگی مسائل زناشویی داشته باشند.[۱]

به عبارت دیگر بلوغ جنسی عبارتست از خواسته های فیزیولوژیکی و غریزی یک فرد و ازدواج جوابی است به خواسته ها و هر چه بین این دو سؤال و جواب فاصله بیشتر باشد عقده های روانی بیشتر است.[۲]

۲٫ رشد عقلی:

به یقین زمانی که فردی رشد فکری لازم جهت انتخاب همسر را نیافته است، نمی تواند اقدام به تصمیم برای ازدواج خود بنماید و چه بسا قدرت تشخیص مصلحت یا مفسده در ازدواج با فرد مورد نظر را ندارد،[۳] رشد فکری پس از بلوغ جسمانی رو به تکامل می رود. پس از بحران های بلوغ، فرد استعدادها، توانائیها و امکانات محیطی خود را بهتر می شناسد و نسبت به شخصیّت خود بیشتر آگاهی می یابد. در نتیجه تصمیماتش بیشتر از عقل نشأت می گیرد تا احساسات.[۴]
    ٫ رشد عاطفی:

رشد عاطفی و احساسی از شرایط لازم برای ازدواج است و دارای محاسن و مزایای زیادی است. از جمله اینکه قدرت محرکه انسان است، عامل اتصال و پیوستگی و تلطیف انسانها و جوامع است، از مهمترین عوامل موفقیّت در زندگی زناشویی است. فرد برخوردار از رشد عاطفی، مهار احساسات منفی و مثبت خود را در دست دارد. او در ابراز خشم و ترس، گریه و شادی، محبّت و غیره در محدوده مورد قبول جامعه عمل می کند، نه همانند یک کودک. رشد عاطفی نیز مانند رشد عقلی به سنّ تقویمی نیست، بلکه به میزان یادگیری، تجارب فرد و از همه مهمتر تعامل عاطفی کودک با والدین و دیگر بزرگسالان آموخته می شود.[۵]

۴٫ رشد اجتماعی:

رشد اجتماعی رابطه نزدیکی با رشد عقلی و رشد عاطفی دارد. انسان دارای چهار دنیای اجتماعی است: خانواده، مدرسه، شغل و دوستان که فرد را باید از نظر اجتماعی در آنها مورد ارزیابی و بررسی قرار داد. فردی که از رشد اجتماعی برخوردار است روابط اجتماعی (از جمله رابطه بین زن و شوهر) را بهتر درک می کند، به دیگران احترام می گذارد، حقوق دیگران را محترم می شمارد، نقش، وظایف و مسئولیتهای مربوط به خویش را به نحو أحسن انجام می دهد.[۶]

۵٫ رشد اخلاقی:

روابط زناشویی همانند هر ارتباط اجتماعی دیگر بین انسانها با در نظر گرفتن ارزشهای اخلاقی و معنوی زن و مرد است که منجر به سعادت و معنویت زندگی آنان می گردد. بسیاری از امور و مسائل زندگی زناشویی در چهارچوب اخلاق و فضایل اخلاقی قابل حلّ است و هر اندازه زن و شوهر متخلّق به اخلاق و رفتار پسندیده مانند صداقت و گذشت، درستی و فداکاری و… باشند زندگی شان از سلامت و آرامش بیشتری برخوردار خواهد بود.[۷]

اگر دختر و پسر این شرایط را دارا بودند می توانند ازدواج نمایند. البته باید دانست مناطق، محیطها، جامعه ها، نسلها، نژادها، قبیله ها، خانواده ها و افراد (تفاوتهای فردی)، در این زمینه یکسان نیستند، بلکه تفاوتهایی با هم دارند، مثلاً در سرزمینهای «گرمسیر» بلوغ جنسی زودتر فرا می رسد تا مناطق «سردسیر»؛ و در محیطهای باز و شلوغ که برخورد زن و مرد و دختر و پسر بیشتر است، و در محیطهای غیرمذهبی و بی بند و بار که مسائل محرم و نامحرم و حجاب و عفّت کمتر رعایت می شود، بلوغ جنسی زودتر فرا می رسد تا در محیطهای مذهبی و پاک و با عفّت و پایبند به قوانین شرعی؛ و در خانواده های غیرمؤدب و بی فرهنگ که رعایت حفظ مسائل جنسی را نمی کنند و احیاناً بچه ها شاهد مسائل جنسی (کلامی و غیرکلامی) پدر و مادر خود هستند، بلوغ جنسی زودتر فرا می رسد تا خانواده هایی که این مسائل را رعایت می کنند. کمیّت و کیفیّت خوراک و غذا نیز در این موضوع تأثیر دارد؛ آنهایی که غذای بیشتر و قوی تر می خورند، بلوغ جنسی شان سریعتر است.

آنچه که آمار و تحقیقات نشان می دهد، حاکی از آن است که بهترین سن ازدواج برای پسران ۱۹ سال و برای دختران ۱۶ سال است. البته این سن متوسط است ممکن است پسر یا دختری زودتر از این نیاز به همسر داشته باشد، که باید اقدام شود.[۸] در مسأله ازدواج نباید بیشتر به مسائل اقتصادی توجه کرد و ازدواج را به تأخیر انداخت که اگر به تأخیر بیفتد باید شاهد فساد و فحشاء در جامعه بود.

جوان اگر هنگام ازدواج نتواند ازدواج نماید تحت فشارهای جنسی و روانی از راههای غیرصحیح خود را ارضاء خواهد کرد. تحقیقات نشان می دهد که اگر جوانان خوب آموزش ببینند هم زندگی لذّت بخشی بعد از ازدواج خواهند داشت و هم فرزندانِ کسانی که در سنین گفته شده ازدواج کنند سالم تر و باهوش تر خواهند بود و در آینده با فاصله سنی کم ارتباط بهتری با فرزندان خود خواهند داشت.[۹]

منابع بیشتر:

۱٫ جوانان و انتخاب همسر، علی اکبر مظاهری، انتشارات پارسایان، چاپ ۲۲٫

۲٫ ازدواج مکتب انسان سازی، شهید پاک نژاد، انتشارات اخلاق، چاپ سوم، ۱۳۷۹٫

۳٫ سن ازدواج دختران، زهره حبیبیان، زهرا آیت اللهی، مریم گدازگر، نشر سفیر صبح، چاپ اول، ۱۳۸۰٫

پانوشت:

[۱] . سن ازدواج دختران، زهره رجبیان، و…، ناشر سفیر صبح، چاپ اول، ۱۳۸۰، ص ۱۶۵٫

[۲] . ازدواج مکتب انسان سازی، شهید دکتر سید رضا پاک نژاد، انتشارات اخلاق، چاپ سوم، ۱۳۷۹، صفحه ۱۰۳٫

[۳] . سن ازدواج دختران، همان، ص ۱۶۶٫

[۴] . جوان و تشکیل خانواده، استادان طرح جامع آموزش خانواده، چاپ سوم، ۱۳۷۶، ص ۱۳۴٫

[۵] . همان، ص ۱۳۵٫

[۶] . همان، ص ۱۳۶٫

[۷] . همان، ص ۱۳۷٫

[۸] . جوانان و انتخاب همسر، علی اکبر مظاهری، انتشارات پاساریان، چاپ ۲۲، ۱۳۸۳، صفحه ۲۸٫

[۹] . سن ازدواج دختران، همان، ص ۱۵۶٫

منبع: اندیشه قم
    از سایت:http://fa.parsiteb.com

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سلام لطفا جواب خودتون را هم بهم بدید به جا مقاله گذاشتن تشکر میکنم

6. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

به نظرمن باید به بلوغ عقلی و فکری و استقلال مالی رسید بعدش ازدواج کرد اگر در این سن پختگی کامل حاصل شد مانعی ندارد

8. کاربران زیر از مرسانا 19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط من خاص نمایش پست ها

به نظرمن باید به بلوغ عقلی و فکری و استقلال مالی رسید بعدش ازدواج کرد اگر در این سن پختگی کامل حاصل شد مانعی ندارد
    ممنون.به نظر خودم همشو دارم استقلال مالی را دارم بلوغ عقلی و فکری و پختگی را هم دارم یعنی حتما باید سنم بشه 26.27 سال تا به پختگی کامل برسم.

در مورد رفتارهای بالا که گفتم نظرتون چیه؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

منتظر خواهر یلدا خواهر پریماه و سوشیا و باقی بچه ها هم هستم یا یه نتیجه ای بگیریم ایشالا

11. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ممنون.به نظر خودم همشو دارم استقلال مالی را دارم بلوغ عقلی و فکری و پختگی را هم دارم یعنی حتما باید سنم بشه 26.27 سال تا به پختگی کامل برسم.

دقیقا کدوما؟؟؟

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام شاید تغییر رفتارش دلیل دیگه داشته باشه که مربوط به شما نمیشه واینکه شما که هم استقلال مالی دارین هم به بلوغ فکری وپختگی رسیدن چرا تا حال به یه صورتی عنوانش نکردین که ازاینهمه فکرای که به ذهنتون میرسه خلاص شین؟؟؟
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

دیدی سام
    دقیقا همونی شد که بهت گفتم

من خودم دخترممیفهمم دیگه

دختره فهمیده تو بهش نظر داری و اینا ولی علاقه ای بهت نداره

من خودم به شخص اگه بدونم پسری بهم نظر داره خوشم نمیاد ازش رفتارای باهاش سرد میکنم

ولی راجب ایشون بازم صددرصد مطمعن نیستم

ممکن دختره خودش کس دیگه ای رو بخواد

یا ممکن همونطور خودش گفت الان فکر ازدواج نیست

به نظر من سام تو خودت هم هنوز خودتو پیدا نکردی زود برای ازدواج اقدام کردی

یکم. از لحاظ روحی بهم ریخیتی. به مدت بذار بگذره خودتو پیدا کن. الان کاملا کاملا سردرگم هستی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نمیگیرم که الان پخته نیستی ولی مسلما یکی دوسال دیگه پخت ترور میشی و بهتر میتونی تصمیم به ازدواج بگیری
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    میزان امتیاز
    10

ورزش کردن به شادابی و تندرستی کمک میکند...
    ضمنا این توهمات مبنی بر لوس بودن تک فرزندها هنوز طرفدارانی دارد
    هویت خود را میتوانیدبا کمک مشاوره گرفتن پیدا کنید
    و ضمنا بیشتر در این زمینه ها باید فکر کرد

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.به نظر من یکم زمان بیشتری به خودتون برای فکر کردین بدین.اون خانم حتما از شما کوچیکتره.شاید ایشون هنوز به بلوغ عقلی کامل نرسیده باشه.شاید مشکل ودغدغه ی فکری داره که فعلا نمی تونه به ازدواج فکر بکنه.به قول پریماه منم وقتی میبینم یک پسر خیلی به طرفم میاد باهاش سرد برخورد میکنم.خاصیت دخترها همینه.شایدم داره خودشو لوس میکنه.
    به هر حال به نظر من هم زمان بیشتری به خودتون و ایشون بدین.چون وقتی ازدواج کردین دیگه راه بازگشتی ندارین.
    امضای ایشان
    ...!

18. کاربران زیر از 2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام خدمت شما..به نظر من شما میگید هدف دارید در زندگی اما در این مورد ازدواج من میگم هدفی ندارید و نمیتونید روی یک شخص خاص تمرکز کنید..برای ازدواج باید روی یک شخص خاص تمرکز کرداگه مخالف بود با همین تمرکز و پیگیر بودن جواب مثبت میشه خیلی ها بودن 5-6 سال جواب منفی میشنیدن اما باز دنبال گزینه های دیگه نرفتن...شما اول باید از یه گزینه مطمئن بشید بعد شروع به ایجاد رابطه کنید...ایشون 18 سالشه شاید هنوز به اون بلوغ فکری نرسیده باشه ..در ضمن پولدار هم هستن و دخترهای که خونواده پولدار دارن خیلی کم تو سن پایین ازدواج میکنن چون میخوان خوش بگذرونن و به قول معروف جوونی کنن!بهتره تنهایی دنبال این قضیه نباشی و از تمام ظرفیت خونواده استفاده کنی..بزرگتر هستن و بهتر میدونن چی باید بشه چی نباید بشه..از خونواده هم بخواید براتون کیس های رو معرفی کنن..استقلال مالی مهمه اما نه زیاد(برای خانمها) برای خانم ها عشق مهمه..مردونگی مهمه..خودتون میبینید بعضی از دخترا خواستگار خیلی پولدار دارن اما میرن با عشقشون که حتی یک هزاری هم نداره ازدواج میکنن..شما باید یک شخصیتی باشید نه 2 شخصیتی بگید مشهد پول زیاد خرج میکنم یزد خرج نمیکنم شما باید روی شخصیت اصلیتون متمرکز باشید و خودتون 2 شخصیتی نشون ندید..دخترا با پول زیاد خرج کردن عاشق کسی نمیشن...اون دوست دختره که عاشق پول خرج کردنه نه همسر اینده..این خانم هم در سن بلوغ هستن شاید عاشق کسی دیگه باشه..شاید ارزوها داشته باشه و حالا نخواد ازدواج کنه.....موفق باشید
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    سلام خدمت شما..به نظر من شما میگید هدف دارید در زندگی اما در این مورد ازدواج من میگم هدفی ندارید و نمیتونید روی یک شخص خاص تمرکز کنید..برای ازدواج باید روی یک شخص خاص تمرکز کرداگه مخالف بود با همین تمرکز و پیگیر بودن جواب مثبت میشه خیلی ها بودن 5-6 سال جواب منفی میشنیدن اما باز دنبال گزینه های دیگه نرفتن...شما اول باید از یه گزینه مطمئن بشید بعد شروع به ایجاد رابطه کنید...ایشون 18 سالشه شاید هنوز به اون بلوغ فکری نرسیده باشه ..در ضمن پولدار هم هستن و دخترهای که خونواده پولدار دارن خیلی کم تو سن پایین ازدواج میکنن چون میخوان خوش بگذرونن و به قول معروف جوونی کنن!بهتره تنهایی دنبال این قضیه نباشی و از تمام ظرفیت خونواده استفاده کنی..بزرگتر هستن و بهتر میدونن چی باید بشه چی نباید بشه..از خونواده هم بخواید براتون کیس های رو معرفی کنن..استقلال مالی مهمه اما نه زیاد(برای خانمها) برای خانم ها عشق مهمه..مردونگی مهمه..خودتون میبینید بعضی از دخترا خواستگار خیلی پولدار دارن اما میرن با عشقشون که حتی یک هزاری هم نداره ازدواج میکنن..شما باید یک شخصیتی باشید نه 2 شخصیتی بگید مشهد پول زیاد خرج میکنم یزد خرج نمیکنم شما باید روی شخصیت اصلیتون متمرکز باشید و خودتون 2 شخصیتی نشون ندید..دخترا با پول زیاد خرج کردن عاشق کسی نمیشن...اون دوست دختره که عاشق پول خرج کردنه نه همسر اینده..این خانم هم در سن بلوغ هستن شاید عاشق کسی دیگه باشه..شاید ارزوها داشته باشه و حالا نخواد ازدواج کنه.....موفق باشید

سلام داداش سعید.اون زمان گذشت که دخترها فقط برای عشق ازدواج میکردن.من خودم یکیشون.اون مال قصه ها بود که فقط به عشق اهمیت میدادن.نمیگم مهم نیست ولی نه دیگه تا این حد.
    امضای ایشان
    ...!

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط 2015 نمایش پست ها
    سلام داداش سعید.اون زمان گذشت که دخترها فقط برای عشق ازدواج میکردن.من خودم یکیشون.اون مال قصه ها بود که فقط به عشق اهمیت میدادن.نمیگم مهم نیست ولی نه دیگه تا این حد.
    سلام ابجی...درسته..اما فکر کنم قضیه برای دخترهای که تو خونواده پولدار بزرگ میشن تفاوت داره..
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    سلام ابجی...درسته..اما فکر کنم قضیه برای دخترهای که تو خونواده پولدار بزرگ میشن تفاوت داره..

اره خب اینم هست...ولی خب همه ی دختراها دیگه اونجوری نیستن.
    امضای ایشان
    ...!

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط من خاص نمایش پست ها
    دقیقا کدوما؟؟؟
    همونایی که بالا گفتم

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mahestey نمایش پست ها
    سلام شاید تغییر رفتارش دلیل دیگه داشته باشه که مربوط به شما نمیشه واینکه شما که هم استقلال مالی دارین هم به بلوغ فکری وپختگی رسیدن چرا تا حال به یه صورتی عنوانش نکردین که ازاینهمه فکرای که به ذهنتون میرسه خلاص شین؟؟؟
    شاید خیلی مسخره باشه تمامی شرایطم اوکی هستش ولی چون چاقم دوست دارم تو این یکسال اندامم را درست کنم و بعد مطرحش کنم که خودمونی بگم بهتون تو ذوقش نزنه اندامم واسه همین مطرح نکردم

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    دیدی سام
    دقیقا همونی شد که بهت گفتم

من خودم دخترممیفهمم دیگه

دختره فهمیده تو بهش نظر داری و اینا ولی علاقه ای بهت نداره

من خودم به شخص اگه بدونم پسری بهم نظر داره خوشم نمیاد ازش رفتارای باهاش سرد میکنم

ولی راجب ایشون بازم صددرصد مطمعن نیستم

ممکن دختره خودش کس دیگه ای رو بخواد

یا ممکن همونطور خودش گفت الان فکر ازدواج نیست

به نظر من سام تو خودت هم هنوز خودتو پیدا نکردی زود برای ازدواج اقدام کردی

یکم. از لحاظ روحی بهم ریخیتی. به مدت بذار بگذره خودتو پیدا کن. الان کاملا کاملا سردرگم هستی

به بابا مامانم که میگم میگن که این دختر هنوز بچه هستش آمادگی ازدواج را نداره

واقعا آبجی پریماه نمیدونم رفتار امروزش سرد بود یا نه از اینور به خودم میگم سرد بود از اینور تو ذهنم میاد خب اگه سرد بود چرا وقتی من اومدم تو لابی و منو دید ذوق کرد و لبخند رد و جلو پام بلند شد و سلام علیک کرد

از اونور چیزی که من میدونم زیاد جلوی پسر عموش و عموش راحت نیست که بخواد حالا خودمونی رفتار کنه باهام

رسما گیج شدم کاش به یه قطعیتی میرسیدم که آره یا نه

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نمیگیرم که الان پخته نیستی ولی مسلما یکی دوسال دیگه پخت ترور میشی و بهتر میتونی تصمیم به ازدواج بگیری
    وقتی بحث ازدواجم میشه تو فامیل اکثر بچه های فامیل نظرشون اینه باید 25.26 سالگی ازدواج کنم اما من میگم سنم بالا میره شاید دیگه اون شوق و انرژی که الان دارم را نداشته باشه و نتونم تو زندگیم خوش بگذرونم

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سلام.به نظر من یکم زمان بیشتری به خودتون برای فکر کردین بدین.اون خانم حتما از شما کوچیکتره.شاید ایشون هنوز به بلوغ عقلی کامل نرسیده باشه.شاید مشکل ودغدغه ی فکری داره که فعلا نمی تونه به ازدواج فکر بکنه.به قول پریماه منم وقتی میبینم یک پسر خیلی به طرفم میاد باهاش سرد برخورد میکنم.خاصیت دخترها همینه.شایدم داره خودشو لوس میکنه.
    به هر حال به نظر من هم زمان بیشتری به خودتون و ایشون بدین.چون وقتی ازدواج کردین دیگه راه بازگشتی ندارین.
    از من دقیق 4 سال کوچیکتره من متولد 70 هستم او 74

من تک فرزندم اون تک دختر با یه داداش

انشاالله اگه بشه میخوام تا عید برنامه اندامم را اوکی کنم بعد بهش پیام بدم بگم فلانی من 4.5 ساله تورو مد نظر دارم تنها گزینم هستی با خانوادم صحبت کردم و دوست دارم همسرم بشی خوب فکراتو بکن اگه الان میتونی بهم جواب بدی چه بهتر اگه نه تا مرداد ماه (یعنی 5 ماه) خوب فکراتو بکن چطوره؟

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

وقتی بحث ازدواجم میشه تو فامیل اکثر بچه های فامیل نظرشون اینه باید 25.26 سالگی ازدواج کنم اما من میگم سنم بالا میره شاید دیگه اون شوق و انرژی که الان دارم را نداشته باشه و نتونم تو زندگیم خوش بگذرونم

نه بابا پسر تا 35 سالگی حال داره

اتفاقا من میگم زدوده برا ازدواج. پسرای 23سال الان با 23 سال دهه 50 که. قابل مقایسه نیست

داداشم همونطور که مادر و پدرت گفتن سن دختر برای ازدواج پاین

بازم میگم بذار یکی دوسال دیگه که پخت تر بشی بعدش شاید این دختره هم. به سن ازدواج رسیده باشه ...بهتر بتونی تصمیم بگیری
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18828
    تشکـر
    2
    تشکر شده 18 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دادش سام چرابه خودت جرات نمیدی ازش دلیل کارشوبپرسی حتما دلیل خاصی داره حداقل ابااین کارت تصمیم بهترمیتونی بگیری راحت میشی خودتم کاراشتباهی انجام ندادی اینطوری خودتواذیت نکن تصمیم قطعی بگیر

30. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

نام سریال: شناخت دوست دختر

رتبه IMDB: 10/10

ژانر: درام، عاشقانه، ماجراجویی

زمان اکران: هر شب بعد از افطار

ساخت تولید ملی ایران

Season 1 فصل اول

Episode 3 قسمت 3

کارگردان: sam127

لطفا جهت حمایت از صاحب اثر، محصول را از مراکز مجاز فرهنگی تهیه فرمایید
    ویرایش توسط Dark Knight : 07-10-2015 در ساعت 11:46 AM

31. 2 کاربران زیر از Dark Knight بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نه بابا پسر تا 35 سالگی حال داره

اتفاقا من میگم زدوده برا ازدواج. پسرای 23سال الان با 23 سال دهه 50 که. قابل مقایسه نیست

داداشم همونطور که مادر و پدرت گفتن سن دختر برای ازدواج پاین

بازم میگم بذار یکی دوسال دیگه که پخت تر بشی بعدش شاید این دختره هم. به سن ازدواج رسیده باشه ...بهتر بتونی تصمیم بگیری
    از اینور میگم تنهایی را چه کنم تا کی میتونم با شیاطین دور و برم که همش تو گوشم میگن با دختری دوست شو از تنهایی در میای دیگه مسخرت نمیکنن مبارزه کنم

یکسال دیگه من میشم 24 سالم او میشه اگه اشتباه نکنم 20 سالش

70 و 74

33. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    سلام دادش سام چرابه خودت جرات نمیدی ازش دلیل کارشوبپرسی حتما دلیل خاصی داره حداقل ابااین کارت تصمیم بهترمیتونی بگیری راحت میشی خودتم کاراشتباهی انجام ندادی اینطوری خودتواذیت نکن تصمیم قطعی بگیر
    سلام چی بپرسم ازش ؟

بپرسم چی شد امروز با ما سر و سنگین بودی نمیخوام فک کنه غد هستم

34. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark Knight نمایش پست ها
    نام فیلم: شناخت دوست دختر

رتبه IMDB: 10/10

ژانر: درام، عاشقانه، ماجراجویی

زمان اکران: هر شب بعد از افطار

ساخت تولید ملی ایران

Season 1 فصل اول

Episode 3 قسمت 3

کارگردان: sam127

ببخشید دیگه اگه باعث ناراحتیتون میشه جز دوستان کسیو ندارم ازشون راهنمایی بخوام

35. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

از اینور میگم تنهایی را چه کنم تا کی میتونم با شیاطین دور و برم که همش تو گوشم میگن با دختری دوست شو از تنهایی در میای دیگه مسخرت نمیکنن مبارزه کنم

یکسال دیگه من میشم 24 سالم او میشه اگه اشتباه نکنم 20 سالش

70 و 74
    تو هنوووز سردرگمی تو هنوز خودتو شناختی. ...منممیگم تا وقتی حالت رو به راه نشده این فکر هارو بذار کنار بهتر فکر کنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

36. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید دیگه اگه باعث ناراحتیتون میشه جز دوستان کسیو ندارم ازشون راهنمایی بخوام
    داداش این چه حرفیه
    شوخی میکنم
    خواستم پیام بازرگانی بدم :دی

37. کاربران زیر از Dark Knight بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بدبختی من اینه بابا مامانمم تو مسئله ازدواج من دیدای متفاوتی دارن :

بابام واسش زیبایی عروسش مهمه دنبال عروس خوشگل میگرده

مامانم واسش خانواده و اصالت یزدی بودن عروسش مهمه

دلیل اینکه با این دختر زیاد موافق نیستن :

بابام : زیاد خوشگل نیست

مامانم : مشهدیه معلوم نیست چجوری باشن

39. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

از من دقیق 4 سال کوچیکتره من متولد 70 هستم او 74

من تک فرزندم اون تک دختر با یه داداش

انشاالله اگه بشه میخوام تا عید برنامه اندامم را اوکی کنم بعد بهش پیام بدم بگم فلانی من 4.5 ساله تورو مد نظر دارم تنها گزینم هستی با خانوادم صحبت کردم و دوست دارم همسرم بشی خوب فکراتو بکن اگه الان میتونی بهم جواب بدی چه بهتر اگه نه تا مرداد ماه (یعنی 5 ماه) خوب فکراتو بکن چطوره؟
    چی بگم!اخه شما فقط 24 سالتونه...
    اول مطمئن بشین که از پیشنهادتون بعدا پشیمون نمیشین.ولی اگه واقعا دوستش دارین وایشون هم همینطور شاید خوب باشه که متوجه بشه.
    من به خودم اجازه نمیدم که مخالفت بکنم.چون این زندگی شماست و ایشون ممکنه به کس دیگری علاقه مند بشه چند وقت دیگه.اما اگه بهش بگین شاید خوب باشه چون اگه هم بگه نه حداقل شما میدونین که به فکر مورد دیگری باشین واطرافیانتون یک کار دیگری براتون انجام بدن.
    خوب فکراتون رو بکنین.امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرین.دل پدر و مادرتون رو هم به دست بیارین وراضی شون بکنین .چون بزرگترن وحق گردنتون دارن.
    ویرایش توسط 2015 : 07-09-2015 در ساعت 10:01 PM
    امضای ایشان
    ...!

40. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

تو هنوووز سردرگمی تو هنوز خودتو شناختی. ...منممیگم تا وقتی حالت رو به راه نشده این فکر هارو بذار کنار بهتر فکر کنی
    خودمو چجوری از سردرگمی نجات بدم؟

دیوانه شدم از بس الان که مشهدم وقتی میرم حرم تو صحن و سراها زوجای جوون که میبینم دارن با هم قرآن میخونن یا نماز میخونن یا کنار هم نشستن را میبینم هی آه بکشه و بگم آی خدا یعنی میشه قسمت منم بشه یعنی میشه یه روزی منم با همسرم بیام تو صحن امام رضا کنار هم دعا بخونیم

41. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چی بگم!اخه شما فقط 24 سالتونه...
    اول مطمئن بشین که از پیشنهادتون بعدا پشیمون نمیشین.ولی اگه واقعا دوستش دارین وایشون هم همینطور شاید خوب باشه که متوجه بشه.
    من به خودم اجازه نمیدم که مخالفت بکنم.چون این زندگی شماست و ایشون ممکنه به کس دیگری علاقه مند بشه چند وقت دیگه.اما اگه بهش بگین شاید خوب باشه چون اگه هم بگه نه حداقل شما میدونین که به فکر مورد دیگری باشین واطرافیانتون یک کار دیگری براتون انجام بدن.
    خوب فکراتون رو بکنین.امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرین.
    دور و برم دختر زیاد اقوام آشناها غیره و غیره که هرکدومم دوست دارن خودشون را بچسبونن به من و خانوادم ولی نمیدونم این چه حسیه که تاحالا به هیشکی نداشتم اما خوشم میاد وقتی این دختر را میبینم دوست دارم 10000 ساعت باهاش حرف بزنم تو ذهنم همون موقع شروع میکنم به خیال پردازی که خب حالا با هم ازدواج کردیم در کنار هم فلان کارو انجام میدیم یا مثلا من از سر کار برمیگردم چجوری به استقبالم میاد یا رابطم با مامانش اینطوری میشه هی اینطور فکرایی میکنم در صورتی که دخترایی چندین برابر خوشگل تر از این دختر مد نظر خانوادم هستند که میدونم اگه اقدام کنن جواب مثبت میگیرم این دختر از نظر خیلی ها شاید چهرش متوسط باشه اما از نظر من انگار خیلی به دل میشینه

42. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18828
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

سلام منم بابقیه موافقم ولی ازخودش بپرسی بهتره حداقل راحت میشی ازین فکراولی اگه قدرتش داری فراموشش کن ببین کی لیاقتت داره

43. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سلام منم بابقیه موافقم ولی ازخودش بپرسی بهتره حداقل راحت میشی ازین فکراولی اگه قدرتش داری فراموشش کن ببین کی لیاقتت داره
    پس صبر کنم تا یکسال آینده تا موضوع را بگم بهش

یه سوال فکر کن من الان میخوام ازش درخواست ازدواج بکنم چجوری باید اینکارو انجام بدم؟

یعنی منظورم اول از آینده ی مد نظرم یا از دارایی هام مثلا بگم ببین فلانی من درآمدم اینه شغلم اینه خونم فلان جا فلان متره ماشینم فلانه

اینم مشکل رو مشکله

44. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بچه ها اگه ازش بپرسم و یک درصد جوابش منفی بود بعدا که چشممون تو چشم هم میوفته چه رفتاری باید نشون بدم؟

مامانم میگه تو هروقت میاد مشهد این دختر را میبینی داغ میشی

45. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

دور و برم دختر زیاد اقوام آشناها غیره و غیره که هرکدومم دوست دارن خودشون را بچسبونن به من و خانوادم ولی نمیدونم این چه حسیه که تاحالا به هیشکی نداشتم اما خوشم میاد وقتی این دختر را میبینم دوست دارم 10000 ساعت باهاش حرف بزنم تو ذهنم همون موقع شروع میکنم به خیال پردازی که خب حالا با هم ازدواج کردیم در کنار هم فلان کارو انجام میدیم یا مثلا من از سر کار برمیگردم چجوری به استقبالم میاد یا رابطم با مامانش اینطوری میشه هی اینطور فکرایی میکنم در صورتی که دخترایی چندین برابر خوشگل تر از این دختر مد نظر خانوادم هستند که میدونم اگه اقدام کنن جواب مثبت میگیرم این دختر از نظر خیلی ها شاید چهرش متوسط باشه اما از نظر من انگار خیلی به دل میشینه
    سعی کن این افکارو از خودت دور بکنی بعدش متوجه میشی بازم دوستش داری یانه.
    به نظرم به خودش بگی بهتره.ولی بدون اجازه ی پدر مادر قرار عقد وازدواج نزار.بهش بگو دوستش داری ومیخوای در اینده ی نزدیک باهاش ازدواج بکنی.ببین قبول میکنه یانه؟
    پدر و مادرهم خیلی مهم هستن وسعی کن دلشون رو به دست بیاری چون اون دختر قراره عروس خانوادتون بشه.
    واینکه سعی کن بفهمی که واقعا دوستش داری یانه!چون عشق های سطحی نمیتونه جای دوست داشتن واقعی رو بگیره.
    راستشو بخوای 24 سالگی یکم برای ازدواج زوده..ولی بازم هر جور خودت فکر میکنی درسته.
    امضای ایشان
    ...!

46. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    میزان امتیاز
    10

بچه ها اگه ازش بپرسم و یک درصد جوابش منفی بود بعدا که چشممون تو چشم هم میوفته چه رفتاری باید نشون بدم؟

مامانم میگه تو هروقت میاد مشهد این دختر را میبینی داغ میشی

یعنی وقتی مدت طولانی نمیبینیش حست کمتر میشه یا همیشه زیاد دوستش داری؟
    امضای ایشان
    ...!

47. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18828
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نیازی نیست دارایی هاتوبه رخش بکشی سام بذاربفهمه باوجودهمه اینا ادم خاکی هستی خاکی بودن یه چیزدیگست

48. کاربران زیر از havva بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    9

وای این قصه سر دراز دارد

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

50. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

شناخت بهتر دوست دختر 3

سام سريال راه انداختيا 😂😂
    پسرم تو اول جلوش نشون دادي اعتماد به نفست پايينه، گفتي ميخوام برم بدنسازي از ديو بشم دلبر كه كار خوبي نكردي اينو گفتي..ببخشيد ولي يه حرفايي در مياي بهش ميزني كه آدم ميمونه چي بهت بگه.
    يعني چي در بياي بگي اينقدر پول دارم خونم فلان جاس اينقدر متره؟ هيچوقت به هيچ دختري كه بخواي براي ازدواج باهاش ارتباط برقرار كني نگو.. اينو هميشه يادت باشه!
    تو كه حرف خودتو ميزني مشاوره چي ميخواي؟
    بهت ميگيم نگو ميگي چجوري بگم ميگيم بگو ميگي نه الان نميگم..دختري كه بخاطر هيكلت بخوادت ميخوام صدسال نخوادت.
    ببين يا الان كه اونجايي تكليفتو مشخص كن يا وقتي برگشتي كلا فكرشو از ذهنت بيرون كن.
    جدي بهت ميگم،
    اگه جربزه گفتن حرف دلت رو نداري همون بهتر كه دختره رو فراموش كني. 😉

51. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18828
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

سعی نکن طوری باهاش حرف بزنی که فکرمنفی راجعبه توبکنه ازخودت طوری باهاش حرف بزنم که نیت پاکتو خوب درک کنه اگه بخوای ازوضع مالیت بگی درحداشاره کوچیک کافیه نکته های خوبتوزیادواسش بزرگ نکن خالصانه بهش از علاقت بگویااول بسنجش چقدقبولت داره طوری که دلخورش نکنی

52. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18840
    تشکـر
    74
    تشکر شده 46 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    9

خوش به حالت
    من تا حالا سه تا مورد عالی رو بخاطر دانشجو بودنم و کم پولیم نتونستم پیشنهاد ازدواج بدم

اما به نظرم شما اگه دختره را می خوای نباید رفتارت عوض کنی،یه جوری رفتار کن که انگار هیچی نفهمیدی

خلاصه برای اینکه بفهمی پشت پرده چه اتفاقی افتاده فقط باید سمج بشی

53. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17397
    تشکـر
    279
    تشکر شده 591 بار در 267 پست
    میزان امتیاز
    9

من واقعا نمی دونم چرا به این موضوع دعوت شدم !!؟
    امضای ایشان
    ᓄ ـنابع בر پاییـטּ هر پست בرج شـבه است
    امام صادق سلام الله عليه : مَن عَيَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم يَمُت حَتّى يَركَبَهُ
    كسى كهـ ᓄـؤـᓄـنى را براى گناهــى سرزنش كند، نـᓄـيرد تا خودش آטּ گناهـ را ᓄـرتكب شود ᓄـيزاטּ الحكـᓄـة: ح 14854
    اوجتنهــــــــــــــــــــای ــیـ ...

54. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سعی کن این افکارو از خودت دور بکنی بعدش متوجه میشی بازم دوستش داری یانه.
    به نظرم به خودش بگی بهتره.ولی بدون اجازه ی پدر مادر قرار عقد وازدواج نزار.بهش بگو دوستش داری ومیخوای در اینده ی نزدیک باهاش ازدواج بکنی.ببین قبول میکنه یانه؟
    پدر و مادرهم خیلی مهم هستن وسعی کن دلشون رو به دست بیاری چون اون دختر قراره عروس خانوادتون بشه.
    واینکه سعی کن بفهمی که واقعا دوستش داری یانه!چون عشق های سطحی نمیتونه جای دوست داشتن واقعی رو بگیره.
    راستشو بخوای 24 سالگی یکم برای ازدواج زوده..ولی بازم هر جور خودت فکر میکنی درسته.
    هنوز 24 سالم نشده 23 سالم میشه
    من عشق و اینا را اصلا نمیدونم چیه ولی اگه مثلا 10 تا گزینه داشته باشم واسه انتخاب بدون شک اینو انتخاب میکنم
    با وجودی که هنوز هیچی ازش نمیدونم

55. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

یعنی وقتی مدت طولانی نمیبینیش حست کمتر میشه یا همیشه زیاد دوستش داری؟
    کمتر میشه ولی تموم نمیشه

56. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نیازی نیست دارایی هاتوبه رخش بکشی سام بذاربفهمه باوجودهمه اینا ادم خاکی هستی خاکی بودن یه چیزدیگست
    یعنی نباید بهش بفهمونم که قرار نیست حالا تو خونه اجاره ای بشینه یا سختی بکشه از زندگی با من؟

57. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط helenbahar نمایش پست ها
    وای این قصه سر دراز دارد

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    آخراشه دارم جمع بندی هامو میکنم تا ایشالا سال دیگه

58. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

sooshiyant خب همش به خودم میگم دختری تو این سن بیشتر از اخلاق و رفتار به ظاهر و هیکل هم توجه داره ظاهرم خداروشکر نرماله میمونه هیکلم .مگه غیر اینه؟

اینم بگم از این دخترایی هستش که عشق بازیگرا و فوتبالیستا هستش الانم به وضوح تو رفتاراش دیدم که عاشق فرهاد مجیدی و حسین تهی هستش که البته مقتضی سنشه فک کنم

صفحه 1 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)