نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شکست در دنیای مجازی

838
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37426
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شکست در دنیای مجازی

سلام من 25 سالمه ، ب کسی علاقه مند شده بودم ک هیچ راهی برا رسیدن بهش نبود تموم زندگی م رو تحت تاثیر قرار داده بود و کافی بود یه نشونه ببینم کاملا بی ربط ک دلخوش باشم نتونستم شرایط خودمو تحمل کنم با اینکه‌یه علاقه یه طرفه بود و ایشون هرگز نمیتونستن با من باشن اما من بهشون گفتم وقتی گفتم بعد از یه مدت دلسردی و ناراحتی ب روال طبیعی برگشتم انگار راحت شده باشم!این مربوط ب بیست سالگی من هست
    بعد از فارغ التحصیلی همش دلم میخواست تو ذهنم از یه چیزایی فرار کنم میرفتم چتروم های مختلف و زود دل می بستم خوشبختانه با کسایی اشنا شدم ک علیرغم دوری اما خیلی باعث دلگرمیم بودن اما همه زندگیم رو تحت تاثیررقرار دادن الان من از ترم اخر دانشگاهم تصمیم ب خوندن ارشد داشتم اما چهارساله یا سرجلسه نمیرم یا رتبه خوبی بدست نمیارم مدام برنامه ریزیام رو باهمه وقتی ک برا نوشتنشون صرف میکنم زیر پا میذارم
    حتی الان مدتی تصمیم گرفتم کلا همه چیز رو کنار بگذارم چون چهارسالم رو از دست دادم و خودم میدونم اگه واقعا بخونم جز رتبه های خوب میتونم باشم اما متاسفانه رفتار من توی عمل عکس هست من بیشتر سراغ گوشی و اینترنت میرم خیلی نا امید و افسرده شدم طوری ک الان دیگه واقعا از ته دلم امیدی برا ادامه ندارم و حتی سنمم مانعم میشه ک ادامه بدم !

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شکست در دنیای مجازی

دوستی های مجازی:
    دوست عزیز خود شما بهتر از هر کسی جواب خودتون رو دادید ... 4 سال از بهترین سالهای زندگیتون گذشت
    و همین زمان از دست رفته دلیل بسیار خوبی هست تا شما برای تغییر در زندگی خودتون اقدام کنید
    به هر حال بنای دوستی‌های مجازی بر پایه بی صداقتی است
    و دوستی‌های مجازی مانند چهره به چهره نیست که افراد یکدیگر را از لحاظ روابط بشناسند و فقط به سیستم‌های نرم افزاری محدود می‌شود
    شاید بتوان گفت یک درصد از گفتار در میان افراد در فضای مجازی و چت به واقعیت نزدیک باشد به این دلیل که فضای مجازی و غیرواقعی است.
    زمانی که کودکی در حال انجام بازی کامپیوتری است شخصیت‌های بازی و قهرمان‌های آن را واقعی می‌داند
    درصورتی که اینگونه نیست؛ درباره دوستی‌های مجازی نیز به همین شکل است
    پس دوستی‌های مجازی در مقطع زمانی ممکن است که ادامه داشته باشد
    اما در نهایت هیچ کدام به موفقیت نمی‌رسد و به قطع ارتباط و شکست می‌انجامد.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط atuo1992 نمایش پست ها
    سلام من 25 سالمه ، ب کسی علاقه مند شده بودم ک هیچ راهی برا رسیدن بهش نبود تموم زندگی م رو تحت تاثیر قرار داده بود و کافی بود یه نشونه ببینم کاملا بی ربط ک دلخوش باشم نتونستم شرایط خودمو تحمل کنم با اینکه‌یه علاقه یه طرفه بود و ایشون هرگز نمیتونستن با من باشن اما من بهشون گفتم وقتی گفتم بعد از یه مدت دلسردی و ناراحتی ب روال طبیعی برگشتم انگار راحت شده باشم!این مربوط ب بیست سالگی من هست
    بعد از فارغ التحصیلی همش دلم میخواست تو ذهنم از یه چیزایی فرار کنم میرفتم چتروم های مختلف و زود دل می بستم خوشبختانه با کسایی اشنا شدم ک علیرغم دوری اما خیلی باعث دلگرمیم بودن اما همه زندگیم رو تحت تاثیررقرار دادن الان من از ترم اخر دانشگاهم تصمیم ب خوندن ارشد داشتم اما چهارساله یا سرجلسه نمیرم یا رتبه خوبی بدست نمیارم مدام برنامه ریزیام رو باهمه وقتی ک برا نوشتنشون صرف میکنم زیر پا میذارم
    حتی الان مدتی تصمیم گرفتم کلا همه چیز رو کنار بگذارم چون چهارسالم رو از دست دادم و خودم میدونم اگه واقعا بخونم جز رتبه های خوب میتونم باشم اما متاسفانه رفتار من توی عمل عکس هست من بیشتر سراغ گوشی و اینترنت میرم خیلی نا امید و افسرده شدم طوری ک الان دیگه واقعا از ته دلم امیدی برا ادامه ندارم و حتی سنمم مانعم میشه ک ادامه بدم !
    سلام، به نظر من بهتره که منطقی با این موضوع کنار بیاین، این چهارسال رفته و برنمیگرده، سعی کنین به گذشته فکر نکنید و برای حال و آیندتون برنامه ریزی کنید، برای شروع ارشد هم اصلا دیرنیست، خیلی زیادن کسایی که بعد از مقطع لیسانسشون سربازی میرن، سرکارمیرن و... که با فاصله ادامه تحصیل میدن... از الان منابع ارشد رشتتونو جمع آوری کنین و بخونین...
    موفق باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37426
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی تشکر از صحبتاتون...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)