نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شکست در رابطه

756
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36640
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy شکست در رابطه

سلام من یه دختر28 ساله سنگین و متین و با تیپ امروزی هستم و شاغلم و یکی از پسرای همسایه که دوست و مشتری داداشمم هست و یکسال و 5 ماه ازمن کوچیکتر بود بهم ابراز علاقه کرد که من اوایل به خاطر شرایط سنیمون مخالفت کردم ولی بااسرار ایشون حدود 3 ماه باهم آشنا شدیم و تو این مدت تونستیم دوبار بیرون بریم وایشون تقریبا شناخت زیادی از خونواده م داشتن و خیلی بهم ابراز علاقه میکردن اما اواخر توجهش کم شده بود که به دلایلی که درست توضیح نداد رابطمون به هم خورد که من بعد اون چند بار پیام دادم اما جواب درستی نگرفتم ایشون پیش باباشون کار میکردن ووضع پدرشون خیلی خوبه ولی همش ناراضی بودن ومن درکل از نظر کارو تحصیلات وزیبایی سرتر از ایشون هستم اما هیچ وقت به روش نیاوردم وبینمون جز احترام و محبت و علاقه چیزی نبود و من بهشون علاقه مند شدم و ایشون با خونوادش هم راجع به من گفته بودن ولی یه هو همه چی به هم خورد ومن الان نمیدون که آیا ایشون از اینکه فهمیدن من بهش علاقه مند شدم اینجور رفتار میکنه یا دیگه دوستم نداره یا شرایطشو نداره حتی بهش زنگ زدم که توضیح بده دلیلشو نگفت اما ما همسایه ایم و ایشون زیاد میاد پیش داداشم واز اینکه ایشونو تو محل میبینم برام ناراحت کننده ست وفکرش از ذهنم بیرون نمیره وبهش علاقه دارم ولی علی رقم میلم دیگه مثل قبل بهش توجه نمیکنم وحنی نگاهشم نمیکنم تا باهاش سلام علیک کنم چون برام سخته و مثل غریبه ها شدیم از این کار هم ناراحتم دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط ؟چیکار کنم؟یا چطور فراموشش کنم خیلی فکرم مشغولشه بد بختی ما همسایه ایم این خیلی بدتره بعد اون ابراز علاقه اینجور غریبه شدن برام سخته چیکار کنم گاهی هم امید به برگشتش دارم ولی میترسم یه توهم بیشتر نباشه و زندگیمو درگیر خودش کنه و ضربه بخورم تو رو خدا راهنماییم کنین.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شکست در رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط عسل عشوری نمایش پست ها
    سلام من یه دختر28 ساله سنگین و متین و با تیپ امروزی هستم و شاغلم و یکی از پسرای همسایه که دوست و مشتری داداشمم هست و یکسال و 5 ماه ازمن کوچیکتر بود بهم ابراز علاقه کرد که من اوایل به خاطر شرایط سنیمون مخالفت کردم ولی بااسرار ایشون حدود 3 ماه باهم آشنا شدیم و تو این مدت تونستیم دوبار بیرون بریم وایشون تقریبا شناخت زیادی از خونواده م داشتن و خیلی بهم ابراز علاقه میکردن اما اواخر توجهش کم شده بود که به دلایلی که درست توضیح نداد رابطمون به هم خورد که من بعد اون چند بار پیام دادم اما جواب درستی نگرفتم ایشون پیش باباشون کار میکردن ووضع پدرشون خیلی خوبه ولی همش ناراضی بودن ومن درکل از نظر کارو تحصیلات وزیبایی سرتر از ایشون هستم اما هیچ وقت به روش نیاوردم وبینمون جز احترام و محبت و علاقه چیزی نبود و من بهشون علاقه مند شدم و ایشون با خونوادش هم راجع به من گفته بودن ولی یه هو همه چی به هم خورد ومن الان نمیدون که آیا ایشون از اینکه فهمیدن من بهش علاقه مند شدم اینجور رفتار میکنه یا دیگه دوستم نداره یا شرایطشو نداره حتی بهش زنگ زدم که توضیح بده دلیلشو نگفت اما ما همسایه ایم و ایشون زیاد میاد پیش داداشم واز اینکه ایشونو تو محل میبینم برام ناراحت کننده ست وفکرش از ذهنم بیرون نمیره وبهش علاقه دارم ولی علی رقم میلم دیگه مثل قبل بهش توجه نمیکنم وحنی نگاهشم نمیکنم تا باهاش سلام علیک کنم چون برام سخته و مثل غریبه ها شدیم از این کار هم ناراحتم دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط ؟چیکار کنم؟یا چطور فراموشش کنم خیلی فکرم مشغولشه بد بختی ما همسایه ایم این خیلی بدتره بعد اون ابراز علاقه اینجور غریبه شدن برام سخته چیکار کنم گاهی هم امید به برگشتش دارم ولی میترسم یه توهم بیشتر نباشه و زندگیمو درگیر خودش کنه و ضربه بخورم تو رو خدا راهنماییم کنین.
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, متاسفم از انچه که خواندم, ولی باید عرض کنم شما خیلی خیلی راجب انسان و عشق و ازدواج امروز کم میدانید گلم!!؟؟

نگاه شما به ازدواج و عشق نگاه نیم قرن پیشه!!!!؟؟ که خوب با توجه به شرایط ایران میشه تا حدودی فهمیدش!! ولی نه دیگه تا اینقدر!

یک آقایی از شما خوشش آمده ( حالا میتونه واقعا خوشش امده, یا فقط به دنیال شکار بوده, .....) بعد با هم آشنا شدین. شما از ظاهر ایشون زیاد خوشتون نمیامده(چون خودتون رو سر تر از ایشان می دیدید و سن ایشون نیز کمتر بوده, ولی کم کم بهشون علاقمند شدید!!!!؟؟ که جای سوال داره) حالا ایشون به هر دلیلی دیگه شما رو نمیخواد!؟

شما چرا ناراحتین!؟ میخواین برای اینکه ایشون شما رو نمیخواد , خودکشی کنید, یا ایشون رو اتیش بزنید, یا مملکت رو ترک کنید و.....)!!!!

ببین دختر گل: یکی شما رو به هر دلیل میخواسته(بر فرض مثال از بوی دهان شما یا بدن شما خوشش نیامده و یا از طرز فکر شما!!! در صورتی که هستند هزاران مرد دیگه که از شما با همین شرایط خوششان میاد , یا اینکه به شما نظر جنسی داشته که به خواسته خودش رسیده!!), و حالا شما رو نمیخواد, این هیچ دلیلی مبنی بر کم ارزش بودن شما نیست اصلا و ابدا و از طرفی چون کسی ما رو میخواد پس ما هم اون رو باید بخواهیم درست نیست!!!؟

بهتر این هست که برای یکبار دلیل ایشون رو مستقیم و بدون تعارف ازشون بپرسید! اگر جوابی داشتن و منطقی بود و خواستد با شما به نتیجه ای برسند که هیچ(از یک همکار مشاور کمک میگیرید در رفع اون اختلاف ) و گر نه تمامش کنید , و به فکر زندگی خودتون باشید.

بیشتر راجب عشق و انسان و ازدواج امروز بخوانید و بدانید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. 4 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)