نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شک به دوست پسر

1569
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy شک به دوست پسر

سلام
    من با پسری رابطه دارم که قصدمون ازدواجه و فامیل هم هستیم ولی من نسبت بهش شک دارم .قبل از ایشون با پسری دوس بودم و علاقه شدیدی به اشتباه بهش داشتم که درعین ناباوری فهمیدم بهم خیانت کرده واقعا یه بار نابود شدم و خیلی طول کشید به زندگی عادی برگردم بعد از اون هم با کسی دوست نشدم تا 2 سال بعدش ک با این اقا وارد رابطه شدم 21 سالمم هست ایشونو خیلی دوس دارم هم اخلاقش خوبه هم سطح خانوادش.ولی...من شک دارم از موقعی هم شروع شد که گفت قبل از من 2 تا دوس دختر داشته راستش ایشون از سالها قبل از آشناییمون به من علاقه داشتن و با اینکه خودمم باکسی بودم توقع داشتم ایشون با کسی نباشه....دلیلمم اینه که اون موقع هنوز بهش حسی نداشتم ولی اون منو دوست داشت از اول.
    راستش یه بار هم تو گوشیش اس ام اس جی اف سابقشو دیدم گفتم این کیه گفت که جی افم بوده خواسته که با هم باشیمو من قبول نکردم ولی نذاشت اس هاشو بخونمو گوشیشو از دستم کشید میگه نمیخوام عادت کنی..!!!!! ازش یکی دو بار خواستم گوشیشو بده ببینم ولی قبول نکرد به هیچ عنوان........من از آینده میترسم..... بعضی موقع ها میگم کاش میشد کلا ازدواج نکرد!!
    جدیدا سعی میکنم اگه شک هم میکنم بهش نگم میریزم تو خودم
    نمیدونم چه کنم با این حس....
    ممنون میشم کسی راهنماییم کنه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2110
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شک!!!

سلام
    کلا گشتن تو گوشی رو بذارین کنار، که طرفتونو خیلی اذیت میکنه و شک شما نسبت به اون باعث میشه شاید علیرغم میلش به سمت شخص دیگه ای کشیده بشه. برای همین بجای اینکه ازین راه بخواین اونو برای خودتون نگه دارین خودتونو پیشش محبوب کنین.هرچی باشه شما باهم دوستین اونقدرام به شما تعهد نداره...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2109
    تشکـر
    15
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شک!!!

این جوری که شما گفتین ک من بیشتر تو دلم خالی شد من بیشتر نگران آیندم الان خیلی شک ندارم بغیر از حسی ک از رابطه قبلیم مونده باهام .و به نظرم دوستی یا ازدواچ به تعهد ربطی نداره بیشتر به ذات آدم ربط داره و تربیتش !!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)