نمایش نتایج: از 1 به 32 از 32

موضوع: عاشق شدن با کلک

2940
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34847
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عاشق شدن با کلک

سلام- من دختر۲۷ساله ام- کارمندم و لیسانس حسابداری و شرایط خوبی دارم- من توی ازدواج فوق العاده سخت گیرم و از هیچ کس خوشم نمیومد تا اینکه اتفاقی طی تماس های کاری با اقایی اشنا شدم ازش خوشم اومد- ایشون گفتن لیسانسه هستن و چندتا شرکت مهندس ناظر هستن و مادر و خواهرشونم دندانپزشک هستن و 3تا بچه هستن و…. ولی بعد از چندماه فهمیدم تازه طلاق گرفته و هنوز دادگاه داره و باید مهریه بده و دیپلمست و خانواده سطح پایینی هم داره نسبت به ما و 6 تا بچه هستن- من خیلی بهش دل بستم- نمیدونم چیکار کنم- خیلی کلافه ام- هرکسی ۱چیزی میگه- هیچ کس کمکم نمیکنه- عقلم میگه نه ولی احساسم میگه دنیا دو روزه و کسی رو که دوست ذاری از دست نده- شرایط ازدواج و خاستگارهای بهتری هم دارم ولی دلم گیر کرده
    کمککککککککککککککککککککککک ک میخوام

2. کاربران زیر از sarina1368 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : عاشق شدم با کلک

روشن تر از روز...

منتظر نیستین که کسی بگه باهاش بساز درست میشه؟

کسی که انقدر دروغ گفته بهتون...چطور میتونین بهش اعتماد کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. 5 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم شما صد در صد داخل زندگیتون با ایشون به مشکل بر میخورین زندگی فیلم هندی نیست که همیشه عشق و عاشقی باشه بعدها دروغاش میشه سوهان روحتون ایشون وقتی الان دروغ میگن مطمین باشن بعدها هم حتما دوباره دروغ میگن

6. 2 کاربران زیر از ostooree بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sarina1368 نمایش پست ها
    سلام- من دختر۲۷ساله ام- کارمندم و لیسانس حسابداری و شرایط خوبی دارم- من توی ازدواج فوق العاده سخت گیرم و از هیچ کس خوشم نمیومد تا اینکه اتفاقی طی تماس های کاری با اقایی اشنا شدم ازش خوشم اومد- ایشون گفتن لیسانسه هستن و چندتا شرکت مهندس ناظر هستن و مادر و خواهرشونم دندانپزشک هستن و 3تا بچه هستن و…. ولی بعد از چندماه فهمیدم تازه طلاق گرفته و هنوز دادگاه داره و باید مهریه بده و دیپلمست و خانواده سطح پایینی هم داره نسبت به ما و 6 تا بچه هستن- من خیلی بهش دل بستم- نمیدونم چیکار کنم- خیلی کلافه ام- هرکسی ۱چیزی میگه- هیچ کس کمکم نمیکنه- عقلم میگه نه ولی احساسم میگه دنیا دو روزه و کسی رو که دوست ذاری از دست نده- شرایط ازدواج و خاستگارهای بهتری هم دارم ولی دلم گیر کرده
    سلام

مطلب شما رو خواندم عزیز,متاسفانه نه شما و نه ایشون هیچ کدام به درد ازدواج امروز نمیخورید!!! بهتره کلا ایشون رو فراموش کنید و هم چنین به یکی از همکاران حاذق مشاور ما(خانم) جهت

مشاوره. و بیشتر و بهتر شناختن خودتان و ازدواج و هدفهای امروز آن رجوع کنید.

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

8. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

اینم پرسیدن نداره قطعا نه

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    مطمینن برای شنیدن جواب نه و بله پیام ندادین بلکه دنبال راهی برای زندگی هسین
    شما الان چه بااین فرد ازدواج بکنین و چه نکنین خودتون را بدبخت میکنین
    باهاش ازدواج بکنین ک مشخصه بدبختی اینده
    باهاش ازدواج نکنین و بافرد دیگه ای هم ازدواج کنین در حاضر فقط برای فراموش کردن ایشون هست
    پس بهتره برای مدتی تا کاملا به ثبات برسین فکر ازدواج نباشین و خودتون را با کار و کتاب و ورزش و تفریح سرگرم کنید.
    و در اسرع وقت با ی مشاور مراجعه کنید.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی که با دروغ جلو اومده باشه ارزش یک عمر زندگی رو نداره بانو

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34847
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اره خودمم میدونم و عقلم کاملا مخالفه بااین قضییه- لعنت به این دلها و احساسات که همه چیزو خراب میکنه

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34847
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز یه لحظه تو ذهنت در نظر بگیر ببین اگه کامل راست بهت می گفت با اون شرایط قبولش میکردی از اول ؟ الان شما به خاطر دروغش ناراحتی یا به خاطر ؟
    حالا اگه به خاطر دروغه من با حرف دوستان کاملا مخالف هستم
    که شما باید حتما قید این عشق و علاقه رو بزنید . شاید اصلا برای به دست اوردن شما مجبورشده دروغ بگه! به نظر من با تحقیق و مشاوره و زیر نظر داشتن میشه فهمید دلیل دروغ گفتنش چی بوده به هر حال انسان جایزل خطاست خیلی ها خیانت انجام میدن و بخشیده میشن این که بدتر از خیانت نیست
    و در غیر این صورت اگه بخاطر جایگاهش و سطح اجتماعی شما با اون مشکل داری اون بحثش جداس باید با خودت به قول معروف دو دو تا چهار تا کنی ببینی میتونی با این شرایط کنار بیای و در آینده به مشکل نمی خوری و تصمیم نهایی رو بگیری
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7287
    تشکـر
    106
    تشکر شده 32 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط haaasaaa نمایش پست ها
    دوست عزیز یه لحظه تو ذهنت در نظر بگیر ببین اگه کامل راست بهت می گفت با اون شرایط قبولش میکردی از اول ؟ الان شما به خاطر دروغش ناراحتی یا به خاطر ؟
    حالا اگه به خاطر دروغه من با حرف دوستان کاملا مخالف هستم
    که شما باید حتما قید این عشق و علاقه رو بزنید . شاید اصلا برای به دست اوردن شما مجبورشده دروغ بگه! به نظر من با تحقیق و مشاوره و زیر نظر داشتن میشه فهمید دلیل دروغ گفتنش چی بوده به هر حال انسان جایزل خطاست خیلی ها خیانت انجام میدن و بخشیده میشن این که بدتر از خیانت نیست
    و در غیر این صورت اگه بخاطر جایگاهش و سطح اجتماعی شما با اون مشکل داری اون بحثش جداس باید با خودت به قول معروف دو دو تا چهار تا کنی ببینی میتونی با این شرایط کنار بیای و در آینده به مشکل نمی خوری و تصمیم نهایی رو بگیری
    خشت اول چون نهد معمار کج..تا ثریا میرود دیوار کج....
    حرفهای شما تا حدودی درسته هرچند این مسئله بسیار متفاوت است با خیانت بعد از ازدواج .. رابطه ای که با دروغ شروع بشه در ادامه راه ممکنه هزاران سرکوفت واسه خود اون پسر درست شه..

16. کاربران زیر از ostooree بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34847
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اره - راستش اگه از اول حقایقو بهم میگفت ردش میکردم- خودشم گفت بخاطر اینکه پسم نزنی مجبور شدم دروغ بگم- شرایط خانوادشو اصلا دوست ندارم ولی حاضرم به خاطر خودش تحمل کنم- خیلی سخته یک دل شدن و تصمیم گیری
    انشااله همه تصمیم درستی بگیرن واسه ازدواج و آیندشون و کلکو کنار بزارن

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عاشق شدن با کلک

در این مورد شما به ندای عقلتون گوش نمیدید به ندای وابستگی دلتون گوش میدید

دوست عزیز چطور میتونید در این مورد حرف از دوست داشتن بزنید در صورتی که ایشون هنوز همسرشو طلاق نداده
    پس خواهشا" خودتون رو با گیر کردن دلتون سرگردان نکنید چون بهتر از هر کسی میدونید این رابطه سرانجامش چه چیزی خواهد بود
    و اگر خواستید زندگی خودتون رو روی خراب کردن زندگی یک نفر دیگه بنا کنید در آینده انتظار آرامش و معجزه نداشته باشید
    گفتن این حرفها واقعا" برای شخصی مثل شما که کوکورانه وابسته شدید بی فایده است ولی لازم بود گفته بشه

نخستین عشق ممنوع، برقراری رابطه عاشقانه با افراد متاهل است. حواس تان هست که این روزها روابط فرازناشویی در جامعه افزایش یافته است یا دستکم بیشتر به گوش ما می‌ رسد؟ماجرای این روابط گاهی به قتل همسر منجر می‌شود، گاهی به طلاق دادگاهی یا طلاق عاطفی، گاهی به یک جنگ بزرگ که به پیروزی همسر مورد خیانت واقع شده یا نفر سوم که وارد رابطه زن و شوهر شده است، منجر می‌شود و گاهی هم ماجرا بی سر و صدا ، پس از مدتی تمام می‌شود و خیانتکار و نفر سوم، با احساس عذاب وجدان یا بدون احساس عذاب وجدان، یکدیگر را ترک می‌کنند و سراغ رابطه ای دیگر می‌روند. البته در مواردی بسیار نادر هم شاید دو خیانتکار با هم ازدواج کنند که در این باره بحث خواهیم کرد.

شاید ما را متهم کنید به بدبینی یا انعطاف ناپذیری در برابر تکنولوژی اما در بسیاری از اوقات، بالاخره مراجعان در اتاق مشاوره درگوشه ای از درددل های شان ، درباره شیوه آشنایی یا تداوم رابطه شان با نفر سوم رابطه زناشویی شان، معمولا اشاره ای به شبکه های اجتماعی در فضای مجازی می‌ شود.

این اعتراف ها گویای آن است که با وجود ورود شماری از مظاهر تکنولوژی در کشورمان هنوز برای شیوه استفاده صحیح از آنها فرهنگسازی نشده است و تنها فایده این وسایل برای برخی افراد، در دسترس بودن بیشتر و تسهیل برقراری رابطه با جنس مخالف است.

نکته دیگر که راه خیانت را باز می‌کند روابط کاری کنترل نشده و شکستن حریم ها در محیط شغلی بین زنان و مردان و ورود به مراحلی از صمیمی شدن است که نباید در آن حد میان دو همکار وجود داشته باشد و مرحله ای از دوستی است که باید میان دو همسر در خانه ایجاد شود. خیانت البته علل و انواع گوناگونی دارد اما در این بحث هدف ما پرداختن به این مقوله نیست و به همین علت فقط اشاره‌ ای کوتاه به آن کردیم.
    بیشتر افرادی که شریک خیانت می‌شوند معمولاً زمانی می‌پذیرند به نفر سوم رابطه یک زن و شوهر تبدیل شوند که همسر خیانتکار به آنها قول می‌دهد پیوند زناشویی اش را با شریک زندگی‌اش پایان دهد و با آن ازدواج کند.
    یکبار دیگر مثلث عشق استرنبرگ را با سه ضلع کشش جنسی، صمیمیت و تعهد در ذهن تان مرور کنید. خیانت ها معمولاً با کشش شدید جنسی در مرد خیانتکار و افزایش صمیمیت در زن خیانتکار آغاز می‌ شود اما موضوع این است که این روابط اضلاع دیگر مثلث عشق را کم دارد.

مرد خائن متاهل در بیشتر موارد نمی‌خواهد متعهد و صمیمی شود چون این دو عنصر از دیدگاه او برای یک رابطه عاشقانه قاچاقی، دست و پاگیر است و حتی اگر از زندگی مشترک فعلی اش راضی نباشد اصولاً تمایلی ندارد با رسوایی یک خیانت به آن پایان بدهد و علاوه بر این معمولاً یک مرد خیانتکار، نمی خواهد با زنی که شریک خیانتش شده، زندگی مشترک بعدی را آغاز کند چون اعتمادی به او ندارد. به همین علت وقتی میل شدید جنسی در مرد، فروکش می‌کند و تاثیر هورمون های جنسی در بدنش از بین می رود، دیگر دلیلی برای ادامه ارتباط نمی‌بیند.

از سوی دیگر، زن خیانتکار هم پس از مدتی احساس می‌کند صمیمیت میان او و شریک خیانتش ، آنگونه که انتظار داشته نیست؛ مرد تکیه گاهش نمی‌شود و بر خلاف حرف های عاشقانه‌اش تمایلی به متعهد شدن به او و باقی ماندن در کنارش یا رها کردن زندگی مشترک با همسرش ندارد و خلاصه آن که حدی از صمیمیت عمیق و وفاداری که زن انتظارش را داشته در رابطه خائنانه تأمین نمی‌شود.
    او بیشتر از مرد خائن تحت فشار مذهب و عرف اجتماعی قرار می‌گیرد و این تعارض ها او را به خودسرزنشی و نارضایتی از زندگی یا احساس سرخوردگی و مورد سوء استفاده قرار گرفتن، دچارش می‌کند.
    بر اساس نتایج پژوهش‌ها در حوزه روانشناسی و مشاوره خانواده و تجربه تقریباً همه متخصصان در این حوزه، حتی اگر زن خائن موفق شود مرد خیانتکار را راضی به طلاق از همسر و ازدواج با خودش کند یا مرد خائن ، زن خیانتکار را از زندگی مشترکش جدا کند، زندگی مشترک آنها شکست می‌خورد چون تب و تاب عاشقی که فروکش کند دیگر ارتباط برای شان جذابیتی ندارد و جالب است بدانید که بیشترین عمر آن کشش جنسی شدید ، حدود 2 سال است.
    از همه این ها گذشته، گرچه هر دو خائن سعی می‌کنند خودشان را با بهانه‌های مختلف، از بار سنگین احساس گناه، خلاص کنند اما این چشم پوشی را درباره شریک خیانت شان ندارند و همیشه خاطرشان هست که آن دیگری یک بار قوانین اخلاقی، عرفی و شرعی مربوط به ازدواج را زیر پا گذاشته ، پس چگونه می توانند مطمئن باشند که بار دیگر چنین نکند؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34847
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    در این مورد شما به ندای عقلتون گوش نمیدید به ندای وابستگی دلتون گوش میدید

دوست عزیز چطور میتونید در این مورد حرف از دوست داشتن بزنید در صورتی که ایشون هنوز همسرشو طلاق نداده
    پس خواهشا" خودتون رو با گیر کردن دلتون سرگردان نکنید چون بهتر از هر کسی میدونید این رابطه سرانجامش چه چیزی خواهد بود
    و اگر خواستید زندگی خودتون رو روی خراب کردن زندگی یک نفر دیگه بنا کنید در آینده انتظار آرامش و معجزه نداشته باشید
    گفتن این حرفها واقعا" برای شخصی مثل شما که کوکورانه وابسته شدید بی فایده است ولی لازم بود گفته بشه

نخستین عشق ممنوع، برقراری رابطه عاشقانه با افراد متاهل است. حواس تان هست که این روزها روابط فرازناشویی در جامعه افزایش یافته است یا دستکم بیشتر به گوش ما می‌ رسد؟ماجرای این روابط گاهی به قتل همسر منجر می‌شود، گاهی به طلاق دادگاهی یا طلاق عاطفی، گاهی به یک جنگ بزرگ که به پیروزی همسر مورد خیانت واقع شده یا نفر سوم که وارد رابطه زن و شوهر شده است، منجر می‌شود و گاهی هم ماجرا بی سر و صدا ، پس از مدتی تمام می‌شود و خیانتکار و نفر سوم، با احساس عذاب وجدان یا بدون احساس عذاب وجدان، یکدیگر را ترک می‌کنند و سراغ رابطه ای دیگر می‌روند. البته در مواردی بسیار نادر هم شاید دو خیانتکار با هم ازدواج کنند که در این باره بحث خواهیم کرد.

شاید ما را متهم کنید به بدبینی یا انعطاف ناپذیری در برابر تکنولوژی اما در بسیاری از اوقات، بالاخره مراجعان در اتاق مشاوره درگوشه ای از درددل های شان ، درباره شیوه آشنایی یا تداوم رابطه شان با نفر سوم رابطه زناشویی شان، معمولا اشاره ای به شبکه های اجتماعی در فضای مجازی می‌ شود.

این اعتراف ها گویای آن است که با وجود ورود شماری از مظاهر تکنولوژی در کشورمان هنوز برای شیوه استفاده صحیح از آنها فرهنگسازی نشده است و تنها فایده این وسایل برای برخی افراد، در دسترس بودن بیشتر و تسهیل برقراری رابطه با جنس مخالف است.

نکته دیگر که راه خیانت را باز می‌کند روابط کاری کنترل نشده و شکستن حریم ها در محیط شغلی بین زنان و مردان و ورود به مراحلی از صمیمی شدن است که نباید در آن حد میان دو همکار وجود داشته باشد و مرحله ای از دوستی است که باید میان دو همسر در خانه ایجاد شود. خیانت البته علل و انواع گوناگونی دارد اما در این بحث هدف ما پرداختن به این مقوله نیست و به همین علت فقط اشاره‌ ای کوتاه به آن کردیم.
    بیشتر افرادی که شریک خیانت می‌شوند معمولاً زمانی می‌پذیرند به نفر سوم رابطه یک زن و شوهر تبدیل شوند که همسر خیانتکار به آنها قول می‌دهد پیوند زناشویی اش را با شریک زندگی‌اش پایان دهد و با آن ازدواج کند.
    یکبار دیگر مثلث عشق استرنبرگ را با سه ضلع کشش جنسی، صمیمیت و تعهد در ذهن تان مرور کنید. خیانت ها معمولاً با کشش شدید جنسی در مرد خیانتکار و افزایش صمیمیت در زن خیانتکار آغاز می‌ شود اما موضوع این است که این روابط اضلاع دیگر مثلث عشق را کم دارد.

مرد خائن متاهل در بیشتر موارد نمی‌خواهد متعهد و صمیمی شود چون این دو عنصر از دیدگاه او برای یک رابطه عاشقانه قاچاقی، دست و پاگیر است و حتی اگر از زندگی مشترک فعلی اش راضی نباشد اصولاً تمایلی ندارد با رسوایی یک خیانت به آن پایان بدهد و علاوه بر این معمولاً یک مرد خیانتکار، نمی خواهد با زنی که شریک خیانتش شده، زندگی مشترک بعدی را آغاز کند چون اعتمادی به او ندارد. به همین علت وقتی میل شدید جنسی در مرد، فروکش می‌کند و تاثیر هورمون های جنسی در بدنش از بین می رود، دیگر دلیلی برای ادامه ارتباط نمی‌بیند.

از سوی دیگر، زن خیانتکار هم پس از مدتی احساس می‌کند صمیمیت میان او و شریک خیانتش ، آنگونه که انتظار داشته نیست؛ مرد تکیه گاهش نمی‌شود و بر خلاف حرف های عاشقانه‌اش تمایلی به متعهد شدن به او و باقی ماندن در کنارش یا رها کردن زندگی مشترک با همسرش ندارد و خلاصه آن که حدی از صمیمیت عمیق و وفاداری که زن انتظارش را داشته در رابطه خائنانه تأمین نمی‌شود.
    او بیشتر از مرد خائن تحت فشار مذهب و عرف اجتماعی قرار می‌گیرد و این تعارض ها او را به خودسرزنشی و نارضایتی از زندگی یا احساس سرخوردگی و مورد سوء استفاده قرار گرفتن، دچارش می‌کند.
    بر اساس نتایج پژوهش‌ها در حوزه روانشناسی و مشاوره خانواده و تجربه تقریباً همه متخصصان در این حوزه، حتی اگر زن خائن موفق شود مرد خیانتکار را راضی به طلاق از همسر و ازدواج با خودش کند یا مرد خائن ، زن خیانتکار را از زندگی مشترکش جدا کند، زندگی مشترک آنها شکست می‌خورد چون تب و تاب عاشقی که فروکش کند دیگر ارتباط برای شان جذابیتی ندارد و جالب است بدانید که بیشترین عمر آن کشش جنسی شدید ، حدود 2 سال است.
    از همه این ها گذشته، گرچه هر دو خائن سعی می‌کنند خودشان را با بهانه‌های مختلف، از بار سنگین احساس گناه، خلاص کنند اما این چشم پوشی را درباره شریک خیانت شان ندارند و همیشه خاطرشان هست که آن دیگری یک بار قوانین اخلاقی، عرفی و شرعی مربوط به ازدواج را زیر پا گذاشته ، پس چگونه می توانند مطمئن باشند که بار دیگر چنین نکند؟
    سلام دوست عزیز- نه اشتباه برداشت کردین- من خیلی حساسم توی روابط و حد و حدودمو رعایت میکنم- من اصلا نمیدونستم ایشون ازدواج کرده بودن و وقتی متوجه شدم در مرحله تعیین مهریه بودن در دادگاه (کاملا کات کرده بودند) و این موضوع طلاقشونم اصلا بمن ربط نداشت- در زمان من اتفاق نیوفتادعه بود- من قبول ندارم حرفتونو- من کورکورانه عاشق نشدم بلکه کلک خوردم- و متاسفانه باخبر شدم این آقا پسر به سرطان ریه مبتلا شدن و حال خوشی ندارن
    ویرایش توسط sarina1368 : 05-08-2017 در ساعت 12:45 PM

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

اگه سنتون 18-19 ساله بود میشد تا حدی فهمید ولی الان دیگه چیه این حرفا. با دروغ های کمتر از این رابطه ها تموم میشه شما یا خیلی تحمل دارین یا خیلی خودتونو به خواب زدین ( احتمالا مورد دوم هستش )

به قول خودتون یک بار آدم می خواد زندگی کنه نباید خودشو تو چاه بندازه که

شما قبلا ازدواج کردین یا نه ؟علت طلاق ایشون چی بوده پرونده دادگاهشون رو دیدین
    این تریپ سرطان برای جلب توجه بیشتر نیستش ؟ میاد میگه تو امید منی بیا روحیه بده و از این حرفا . پرونده پزشکیشونو دیدین؟؟

اگه سرطان هم دارن باید بدونین متاسفانه تو این موارد اکثرا درمان قطعی نداره و فقط زمان فوت به عقب میفته
    برای کار خیرخواهانه راههای زیادی هست
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

21. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    تشکر شده 29 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و درود
    بی خیال
    زندگی دو روزه....درسته،
    ولی این دو روز زندگی رو باطل نکن.تصمیم اشتباه ،عواقب بدی هم داره.
    ارزش زندگی بیشتر از با یک دروغگو بودنه.
    احساس در منطق جایی نداره،احساسی تصمیم نگیرید.
    قطعا جواب ،نه است.

23. کاربران زیر از peyman5 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34847
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    اگه سنتون 18-19 ساله بود میشد تا حدی فهمید ولی الان دیگه چیه این حرفا. با دروغ های کمتر از این رابطه ها تموم میشه شما یا خیلی تحمل دارین یا خیلی خودتونو به خواب زدین ( احتمالا مورد دوم هستش )

به قول خودتون یک بار آدم می خواد زندگی کنه نباید خودشو تو چاه بندازه که

شما قبلا ازدواج کردین یا نه ؟علت طلاق ایشون چی بوده پرونده دادگاهشون رو دیدین
    این تریپ سرطان برای جلب توجه بیشتر نیستش ؟ میاد میگه تو امید منی بیا روحیه بده و از این حرفا . پرونده پزشکیشونو دیدین؟؟

اگه سرطان هم دارن باید بدونین متاسفانه تو این موارد اکثرا درمان قطعی نداره و فقط زمان فوت به عقب میفته
    برای کار خیرخواهانه راههای زیادی هست
    سلام- نه من مجرد هستم- نمیدونم بارها گفتم بهش که میخواستین برین شیمی درمانی بگین منم بیام قبول نمیکنه و میگه طاقت ندارم ناراحتیتو ببینم و نمیزاره برم- خودمم شک دارم دروغ یا راست میگه- راستش 1 جورهایی خسته شدم از دورویی ها دوست داشتم به یکی تکیه کنم و باورش کنم- که اینم اینجوری شد

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام- نه من مجرد هستم- نمیدونم بارها گفتم بهش که میخواستین برین شیمی درمانی بگین منم بیام قبول نمیکنه و میگه طاقت ندارم ناراحتیتو ببینم و نمیزاره برم- خودمم شک دارم دروغ یا راست میگه- راستش 1 جورهایی خسته شدم از دورویی ها دوست داشتم به یکی تکیه کنم و باورش کنم- که اینم اینجوری شد
    غصه نخور آدم خوب و مهربون هنوز تو جامعه زیاد میشه پیدا کرد
    خودتو دسته کم نگیر و قدر خودتو بیشتر بدون
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34847
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    غصه نخور آدم خوب و مهربون هنوز تو جامعه زیاد میشه پیدا کرد
    خودتو دسته کم نگیر و قدر خودتو بیشتر بدون
    مرسی دوستم. توکل بخدا

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز شما کمک نمیخوایت شما توجیح میخوایت که گفته بشه راهتون درسته و ایشون فقط بخاطر اینکه شمارو از دست نده چنین دروغی گفته

به هر حال هر خواستی پشت دروغ های ایشون باشه شما امروز بهتر میدونید در چنین شرایطی چه جوابی به ایشون بدید

و جالبه شما اول سخت گیری میکنید و بعد وابسته به چنین شرایطی شدید !!!

ما انسان‌ها می‌توانیم زبانمان را وادار به دروغگویی کنیم، اما بدنمان را نه، چون وقتی دروغ می‌گوییم، بدنمان با گفته‌هایمان هماهنگ نمی‌شود. در واقع بدن ما همیشه راست می‌گوید؛ به طور مثال وقتی فردی بخواهد به دروغ به چیزی پاسخ مثبت بدهد، ممکن است سرش همزمان کمی به عقب برود که این حرکت به معنی «خیر» است.
    در حقیقت مغز ما طوری طراحی شده است که تمام واکنش‌های طبیعی بدن را با هم هماهنگ می‌کند؛ به طور مثال، اگر فردی به شما گفت که «از دیدنت خیلی خوشحالم» اما لحظه‌ای اخم‌هایش درهم رفت یا روی بینی‌اش چین افتاد، بدانید راست نمی‌گوید.

یادتان باشد به چشمتان بیشتر از گوشتان اطمینان کنید چون زبان بدن ناخودآگاه، اما کلام خودآگاه است. همچنین این ناهماهنگی را می‌توان میان گفته‌های خود فرد در زمان‌های مختلف مشاهده کرد.

حتما شنیده‌اید که می‌گویند دروغگو کم حافظه است؟ فردی که راست نمی‌گوید، مسلما داستانی را از خودش سر هم می‌کند که ممکن است بعضی قسمت‌هایش با هم جور نباشد.

وقتی فردی در برابر پرسش‌های حساس شما از پاسخ‌های رک و صریح طفره می‌رود، به حرفش شک کنید. طفره رفتن می‌تواند به شکل جواب دادن سوال با سوالی دیگر باشد؛ به طور مثال در جواب سوال «شما سیگار می‌کشید؟» می‌گوید: «این چه سوالی است؟!» یا به طور مثال در جواب «آیا شما اهل عبادت هستید؟»، می‌گوید: «چه سوال خوبی پرسیدی! بگذار برایت داستانی را تعریف کنم...».
    فلسفه بافی نوعی طفره رفتن است. شما فقط یک سوال پرسیدید و او نیم ساعت از این در و آن در می‌گوید. دست خودش نیست، او می‌خواهد موضوع اصلی را بپوشاند و ناخواسته آن قدر پرحرفی می‌کند که موضوع بین حرف‌ها گم شود.
    جواب‌های دروغ معمولا بسیار طولانی‌تر از حد طبیعی است و در ‌‌نهایت هم نمی‌فهمید بالاخره پاسخ طرف مثبت بود یا منفی؛ به طور مثال وقتی از طرف مقابلتان درباره وابستگی او به والدینش سوال می‌کنید و او از مزایای عدم وابستگی می‌گوید، محترمانه حرفش را قطع کنید، دوباره سوالتان را مطرح کنید و از او جواب مستقیم بخواهید. برای مثال بگویید: «فکر کنم منظورم را درست بیان نکردم. منظورم این بود که...»

اضطراب نشانه‌های زیادی دارد. اگرچه این مورد در جلسه آشنایی کاملاً طبیعی است، اما وقتی علائم اضطراب فقط زمانی بروز می‌کند که شما موضوع حساسی را پیش می‌کشید، خوب چشم و گوشتان را باز کنید. یادتان باشد دروغگویی یا پنهان کاری برای هیچ فردی آسان نیست و او هرقدر بخواهد این نشانه‌ها را پنهان کند قادر نیست علائم ناخودآگاه نظیر عرق کردن، سرخ شدن یا پریدن رنگ چهره، خشک کردن عرق بالای ابرو قبل از شروع و حین صحبت و... را از نظر‌ها دور کند.
    برای فهمیدن این موضوع، می‌توانید بحث و موضوع حساس را به درازا بکشانید و علائم اضطراب و واکنش‌های جانبی دیگر را بررسی کنید. ممکن است یک پرسش خاص فرد را دچار چنان اضطرابی کند که او دچار خشکی گلو شده و مجبور شود مرتب آب دهانش را قورت دهد، زیادی لب‌هایش را زبان بزند یا دستانش را به هم بمالد. واکنش شدید هیجانی هم از جمله نشانه‌های نداشتن صداقت است.

نشستن با پشت راست و راحت از نشانه‌های صداقت است. بنابراین اگر خواستگار شما طوری نشسته است که احساس می‌کنید می‌خواهد در زمین فرو برود، یعنی حالت بدنش کاملا بسته، دست‌ها به بدن چسبیده، پشت خمیده و سر پایین است، احتمالا یا دارد از خجالت آب می‌شود یا دروغ می‌گوید؛ البته خجالت تا حدی طبیعی است، اما بیش از حد معمولش، توجیه ندارد.
    فرد دروغگو شاید ناخودآگاه موانعی را بین خود و شما بگذارد به طور مثال گوشی، خودکار، کتاب، ظرف میوه یا هر چیز دیگری که دم دستش باشد چرا که این کار به او احساس امنیت بیشتری می‌دهد.

۶ نشانه افراد دروغگو
    آیا چشم‌های فرد دروغگو موقعیت خطیرش را نشان می‌دهد؟ آیا حرکت سریع دست‌ها یا چرخش چشم‌ها به این سو و آن سو، نشانه‌های غیرقابل انکاری است که از دروغگویی خبر می‌دهند؟
    پاسخ این سوال‌ها را از زبان روان‌شناسان بخوانید: به نقل از باشگاه خبرنگاران، برخی افراد، دروغگوهای خوبی نیستند و زود لو می‌روند، اما برخی دیگر دروغگوهای قهاری هستند. برخی از علائم و روش‌هایی که باعث شناخت دروغگو می‌شود، در ادامه ذکر شده است:

۱-چشمان کسانی که دروغ می‌گویند یا باز‌تر از حد معمول است یا دائما چشم‌های آنان به نقاط مختلف حرکت می‌کند. در عین حال آن‌ها معمولا از نگاه مستقیم به شما پرهیز و سعی می‌کنند مستقیماً به شما نگاه نکنند.
    ۲-وقتی از آن‌ها سوال می‌شود، دماغ یا گوششان را به حالت عصبی می‌خارانند.
    ۳-اگر حتی سوال شما را متوجه شوند چنین وانمود می‌کنند که سوال شما را نشنیده‌اند و با این کار به بحث پایان می‌دهند.
    ۴-اگر قدری به صحبت آن‌ها شک کنید شما را متهم به بی‌اعتمادی می‌کنند و خیلی سریع با این کار به بحث پایان می‌دهند.
    ۵-خنده‌های بی‌دلیل و بیگاه در هنگام صحبت کردن یکی دیگر از علائم بارز افراد دروغگو است.
    ۶-آدم‌های دروغگو همیشه سعی می‌کنند حرف‌های زیبا و جذاب به زبان بیاورند و با این کار می‌خواهند امکان کشف حقیقت را از ما سلب کنند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

28. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34847
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=farokh;240552]دوست عزیز شما کمک نمیخوایت شما توجیح میخوایت که گفته بشه راهتون درسته و ایشون فقط بخاطر اینکه شمارو از دست نده چنین دروغی گفته

به هر حال هر خواستی پشت دروغ های ایشون باشه شما امروز بهتر میدونید در چنین شرایطی چه جوابی به ایشون بدید

و جالبه شما اول سخت گیری میکنید و بعد وابسته به چنین شرایطی شدید !!!

ما انسان‌ها می‌توانیم زبانمان را وادار به دروغگویی کنیم، اما بدنمان را نه، چون وقتی دروغ می‌گوییم، بدنمان با گفته‌هایمان هماهنگ نمی‌شود. در واقع بدن ما همیشه راست می‌گوید؛ به طور مثال وقتی فردی بخواهد به دروغ به چیزی پاسخ مثبت بدهد، ممکن است سرش همزمان کمی به عقب برود که این حرکت به معنی «خیر» است.
    در حقیقت مغز ما طوری طراحی شده است که تمام واکنش‌های طبیعی بدن را با هم هماهنگ می‌کند؛ به طور مثال، اگر فردی به شما گفت که «از دیدنت خیلی خوشحالم» اما لحظه‌ای اخم‌هایش درهم رفت یا روی بینی‌اش چین افتاد، بدانید راست نمی‌گوید.

یادتان باشد به چشمتان بیشتر از گوشتان اطمینان کنید چون زبان بدن ناخودآگاه، اما کلام خودآگاه است. همچنین این ناهماهنگی را می‌توان میان گفته‌های خود فرد در زمان‌های مختلف مشاهده کرد.

حرفهاتون خیلی قشنگ بود- مرسی از راهنماییتون- البته سختیه کار منم اینجاست که فقط خودم باید تصمیم بگیرم و پدر و برادری ندارم که کمکم کنه و حتی تحقیق یا مشاوره بدن بهم- ولی حرفهاتون، هم شما و هم بقیه دوستان خیلی عالی بود- ممنونم از همتون

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

این آقا شخصیت هرمس بالایی داره و خیلی تمیز و قشنگ تونسته شمارو به خودش وابسته کنه و از اونجایی هم که گفتید تو تماسهای کاری با ایشون آشنا شدید بعید میدونم فقط شما یه نفر تو زندگی ایشون باشید یا از اینکه شمارو به شیمی درمانی نمیبره صرفا از قضیه سرطان برای برانگیختن احساس شما داره استفاده میکنه و .... چون برقراری روابط زیاد و اینجوری و جذب جنس مخالف و دروغ گفتن جوری که طرف میدونه دروغه ولی بازم دوست داره باور کنه جزو شخصیت اینجور افراده و واسشون کاری نداره و عادتشونه و اصلا هنرشونه
    با منم آشناش کن یه کلاس خصوصی واسه ما هم بزاره

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها

شما باید دیگران رو مثه خودت خوب کنی...نه اینکه مثه اونا بد بشی.

ادب از که آموختی...از بی ادبان!

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34847
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نه تو رو خدا همون یکی بسه که یاد داره
    راستش بنا به گفته یکی از دوستان که گفتن مدارک طلاق و دادگاهشونو ببین- اقدام کردم- خیییلی اسرار کردم ولی بهم نشون نداد و با اسرار خیلی زیاد عکس شناسنامشو باتلگرام برام فرستاد که انگار با مداد پر کرده قسمت طلاقشو- بهشم گفتم خودت نوشتی ناراحت میشه و اون طلبکار میشه و فقط برگه ای نشون داد که نوشته خانومش منزلو ترک کرده از طرف دادگاه بود. نامه طلاقو نداد و بهونه اورد که باباش توی گاو صندوق گذاشته و دسترسی نداره.
    مرسی از این دوستم که بهم پیشنهاد داد این کارو انجام بدم- با نشون ندادن مدارک یعنی دروغ میگه-
    خدا جوابشو بده

33. کاربران زیر از sarina1368 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها

شما باید دیگران رو مثه خودت خوب کنی...نه اینکه مثه اونا بد بشی.

ادب از که آموختی...از بی ادبان!

بابا خیلی کارش درسته طرف دیپلمست بعد میگه مهندس ناظر ۶ تا ساختمونه و .... والا من دانشجوی مهندسیم هرکی میپرسه میگم دانشجو نمیگم مهندس فردا نگن فلان و .... این همه دروغ گفتن و .... در این حد و نقش بازی کردن جوری که طرف در این حد باور کنه خودش هنریه خدایی ها
    شوخی کردم ولی خب
    خوب بودن چه فایده مهم نتیجست که اینجور افراد که بلدن بقیه رو گول بزنند نتیجه مورد نظرشون رو میگیرند و سر ماها بی کلاه میمونه

35. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

بابا خیلی کارش درسته طرف دیپلمست بعد میگه مهندس ناظر ۶ تا ساختمونه و .... والا من دانشجوی مهندسیم هرکی میپرسه میگم دانشجو نمیگم مهندس فردا نگن فلان و .... این همه دروغ گفتن و .... در این حد و نقش بازی کردن جوری که طرف در این حد باور کنه خودش هنریه خدایی ها
    شوخی کردم ولی خب
    خوب بودن چه فایده مهم نتیجست که اینجور افراد که بلدن بقیه رو گول بزنند نتیجه مورد نظرشون رو میگیرند و سر ماها بی کلاه میمونه
    الان این آقا نتیجه گرفته؟؟؟

اگه نتیجه گرفته بود که این خانم نمیومد اینجا و دستش واسش لو بشه...تازه بدتر آبروش رفت

شما مسیر درست رو همیشه ادامه بده...مطمئن باش نتیجش هرچی بشه خوب و درسته!

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    میزان امتیاز
    8

الان این آقا نتیجه گرفته؟؟؟

اگه نتیجه گرفته بود که این خانم نمیومد اینجا و دستش واسش لو بشه...تازه بدتر آبروش رفت

شما مسیر درست رو همیشه ادامه بده...مطمئن باش نتیجش هرچی بشه خوب و درسته!
    الان نتیجه نگرفته ولی معلوم نیست قبل این خانم سر چند نفر رو کلاه گذاشته یا بعد این خانم سر چند نفر رو کلاه میزاره

والا من هرکی رو دور و ورم دیدم که راه کج رو پیشه کرده بود مشکلی نداشت که هیچ کلی هم نتیجه گرفت و استفاده داره میکنه مورد به چشم خودم دارم میبینمااااا

ولی ما که راه درست رو پیشه کردیم در بهترین حالت فقط یکم جلوی ضرر بیشتر رو گرفتیم سود که پیشکش تا الان که نتیجش رو ندیدم بیشتر واسم ضرر بوده

شاید یه روزی یه جایی به دردم خورد آدمیزاد به امید زندست دیگه
    ویرایش توسط moeinvk : 05-24-2017 در ساعت 03:12 AM

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

الان نتیجه نگرفته ولی معلوم نیست قبل این خانم سر چند نفر رو کلاه گذاشته یا بعد این خانم سر چند نفر رو کلاه میزاره

والا من هرکی رو دور و ورم دیدم که راه کج رو پیشه کرده بود مشکلی نداشت که هیچ کلی هم نتیجه گرفت و استفاده داره میکنه مورد به چشم خودم دارم میبینمااااا

ولی ما که راه درست رو پیشه کردیم در بهترین حالت فقط یکم جلوی ضرر بیشتر رو گرفتیم سود که پیشکش تا الان که نتیجش رو ندیدم بیشتر واسم ضرر بوده

شاید یه روزی یه جایی به دردم خورد آدمیزاد به امید زندست دیگه
    خیلی متاسفم که بگم...کاملا با حرفاتون موافقم

من حتی شده گاهی ناامید هم شدم

ولی...اونی که گفته استعینوا بالصبر و الصلاه...حتما یه چیزی میدونه!

همش که این دنیا نیست...آسیاب به نوبت...

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    میزان امتیاز
    8

من حتی شده گاهی ناامید هم شدم
    امید که من الان بعد ۱۰ سال تو اوج نا امیدیم درواقع دیگه چیزی واسه جنگیدن و امیدواری ندارم در آستانه ۳۰ سالگی بعد از ۱۰ سال تلاش بیهوده وقتی نه کار داشته باشی نه بتونی ازدواج کنی

و عشقروتجربه کنی نه خیلی چیزای دیگه .... دیگه اون زندگی به چی دردی میخوره

همش که این دنیا نیست...آسیاب به نوبت...
    وقتی دنیامون درست نباشه مسلما آخرتمونم درست نخواهد بود شرط آخرت گذشتن از دنیاست

...اونی که گفته استعینوا بالصبر و الصلاه...حتما یه چیزی میدونه!
    اونم بعید میدونم همون گفته بود زنان صالح از آن مردان صالح ...... پسری رو میشناسم هر کار خواسته بود کرده بود و قبل ازدواج هر رابطه ای خواسته بود داشت از آخرم رفت یه دختر آفتاب

مهتاب ندیده گرفت چون پول داشت و برعکسش دختری که انواع رابطه هارو داشته بود آخرشم با یه پسری ازدواج کرد که بهتر از اون بود .ما که برعکسشو دیدیم

همون میگفت روزی رو از همونجایی که فکر نمیکنید واستون میفرسته ولی هرچی بیشتر تلاش کردیم کمتر رسید تا الان که اصلا نمیرسه ولی کسایی رو میشناسم که صبح تا شب میخوابن و

مشغول گناهن خیلی قشنگم روزی چند برابر واسشون میرسه . ما که برعکسشو دیدیم

امیدوارم به قول شما یه چیزی بدونه که ما ندونیم ....

39. کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

امید که من الان بعد ۱۰ سال تو اوج نا امیدیم درواقع دیگه چیزی واسه جنگیدن و امیدواری ندارم در آستانه ۳۰ سالگی بعد از ۱۰ سال تلاش بیهوده وقتی نه کار داشته باشی نه بتونی ازدواج کنی

و عشقروتجربه کنی نه خیلی چیزای دیگه .... دیگه اون زندگی به چی دردی میخوره

وقتی دنیامون درست نباشه مسلما آخرتمونم درست نخواهد بود شرط آخرت گذشتن از دنیاست

اونم بعید میدونم همون گفته بود زنان صالح از آن مردان صالح ...... پسری رو میشناسم هر کار خواسته بود کرده بود و قبل ازدواج هر رابطه ای خواسته بود داشت از آخرم رفت یه دختر آفتاب

مهتاب ندیده گرفت چون پول داشت و برعکسش دختری که انواع رابطه هارو داشته بود آخرشم با یه پسری ازدواج کرد که بهتر از اون بود .ما که برعکسشو دیدیم

همون میگفت روزی رو از همونجایی که فکر نمیکنید واستون میفرسته ولی هرچی بیشتر تلاش کردیم کمتر رسید تا الان که اصلا نمیرسه ولی کسایی رو میشناسم که صبح تا شب میخوابن و

مشغول گناهن خیلی قشنگم روزی چند برابر واسشون میرسه . ما که برعکسشو دیدیم

امیدوارم به قول شما یه چیزی بدونه که ما ندونیم ....
    حرفاتون یه جور کفرآمیزه

نمیدونم چقدر اعتقاد دارید...ولی بهرحال ضعف ایمان تو حرفاتون هست...به خصوص جمله ی آخرتون!

خداوند دانای مطلق...و هیچوقت علم ما بهش نمیرسه!

این چیزایی هم که گفتید دیگه باید براتون مبرهن باشه که خدا به یه سری آدما فقط میبخشه که دیگه دهنشون بسته باشه و اتمام حجت براشون باشه که اون دنیا نتونن بگن خدایا اگه میخواستی باورت کنم چرا فلان و فلان و فلان رو بهم ندادی؟؟؟!!!؟؟

یعنی دیگه کاملا خدا از اینا قطع امید کرده و تو همین دنیا رهاشون میکنه...نه خدا یادشون میکنه نه اونا خدا رو یاد میکنن!!!

اونی هم که گفتید رابطه داشته رفته با یه آدم پاک...شما از کجا میدونی که توبه نکرده؟؟؟؟!!

امام علی هم فرمودند که وقتی کسی رو در حال گناه میبینی فردا به اون چشم بهش نگاه نکن که شاید توبه کرده باشه و تو ندونی!!!

من حرف شما رو میفهمم...خود هم بعضی وقتا خیلی شاکی میشم!

درسته که راه آخرت گذشتن از دنیاست...ولی قرار نیست تو این دنیا بهمون خوش بگذره که!!!

این دنیا محل آزمایش ماست...هرچی که داشته باشیم و نداشته باشیم برای ما آزمایشه

اونی که داره آزمایشش اینکه چقدر به دیگران کمک میکنه و حواسش به بقیه هم هست و شکر نعمت میکنه

اونی که نداره آزمایشش اینکه چقدر صبر میکنه و به خدا ایمان داره و حرمت نفس خودش رو حفظ میکنه و خطا نمیکنه

من میشناسم دختری رو که هرکاری دلش خواست کرد...الانم تو بهترین شهر ازدواج کرده و خوشه

و دختری رو هم میشناسم که مقابل گناه وایستاد و هنوز ازدواجم نکرده و حتی!!! شغلش رو هم از دست داد چون به درخواستای نابجا نه گفت

اگر قرار باشه آدم با این چیزا ایمانش رو از دست بده و شک کنه به خداوند ... باور کنین الان یه دونه مسلمون هم نباید پیدا میشد!

ولی...آخر کار جای دیگه است...جایی که دیگه هیچ راه پس و پیشی واسه آدم نیست...و عدل خداوند حکم میکنه که همچین جایی باشه

اگر نخواد اون دنیا حساب همه چین آدمایی جدا بشه و درست باهاشون تسویه بشه...اون وقت دیگه نمیشه گفت خداوند عادل هست ( نعوذبالله ) پس عدل خدا حکم میکنه که روزی هرکس به اون چیزی که لایقشه برسه...

فقط شما نیستی که اینا رو میبینی و ناراحت میشی...فعلا وضع همینه! اما نمیونه اینجوری!

فقط باید قوی موند و ادامه داد...بدون شک به خدایی که حواسش به همه چیز هست.

41. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    میزان امتیاز
    8

حرفاتون یه جور کفرآمیزه

نمیدونم چقدر اعتقاد دارید...ولی بهرحال ضعف ایمان تو حرفاتون هست...به خصوص جمله ی آخرتون!

خداوند دانای مطلق...و هیچوقت علم ما بهش نمیرسه!

این چیزایی هم که گفتید دیگه باید براتون مبرهن باشه که خدا به یه سری آدما فقط میبخشه که دیگه دهنشون بسته باشه و اتمام حجت براشون باشه که اون دنیا نتونن بگن خدایا اگه میخواستی باورت کنم چرا فلان و فلان و فلان رو بهم ندادی؟؟؟!!!؟؟

یعنی دیگه کاملا خدا از اینا قطع امید کرده و تو همین دنیا رهاشون میکنه...نه خدا یادشون میکنه نه اونا خدا رو یاد میکنن!!!

اونی هم که گفتید رابطه داشته رفته با یه آدم پاک...شما از کجا میدونی که توبه نکرده؟؟؟؟!!

امام علی هم فرمودند که وقتی کسی رو در حال گناه میبینی فردا به اون چشم بهش نگاه نکن که شاید توبه کرده باشه و تو ندونی!!!

من حرف شما رو میفهمم...خود هم بعضی وقتا خیلی شاکی میشم!

درسته که راه آخرت گذشتن از دنیاست...ولی قرار نیست تو این دنیا بهمون خوش بگذره که!!!

این دنیا محل آزمایش ماست...هرچی که داشته باشیم و نداشته باشیم برای ما آزمایشه

اونی که داره آزمایشش اینکه چقدر به دیگران کمک میکنه و حواسش به بقیه هم هست و شکر نعمت میکنه

اونی که نداره آزمایشش اینکه چقدر صبر میکنه و به خدا ایمان داره و حرمت نفس خودش رو حفظ میکنه و خطا نمیکنه

من میشناسم دختری رو که هرکاری دلش خواست کرد...الانم تو بهترین شهر ازدواج کرده و خوشه

و دختری رو هم میشناسم که مقابل گناه وایستاد و هنوز ازدواجم نکرده و حتی!!! شغلش رو هم از دست داد چون به درخواستای نابجا نه گفت

اگر قرار باشه آدم با این چیزا ایمانش رو از دست بده و شک کنه به خداوند ... باور کنین الان یه دونه مسلمون هم نباید پیدا میشد!

ولی...آخر کار جای دیگه است...جایی که دیگه هیچ راه پس و پیشی واسه آدم نیست...و عدل خداوند حکم میکنه که همچین جایی باشه

اگر نخواد اون دنیا حساب همه چین آدمایی جدا بشه و درست باهاشون تسویه بشه...اون وقت دیگه نمیشه گفت خداوند عادل هست ( نعوذبالله ) پس عدل خدا حکم میکنه که روزی هرکس به اون چیزی که لایقشه برسه...

فقط شما نیستی که اینا رو میبینی و ناراحت میشی...فعلا وضع همینه! اما نمیونه اینجوری!

فقط باید قوی موند و ادامه داد...بدون شک به خدایی که حواسش به همه چیز هست.

اعتقاد زیاد داشتم کم کم کمرنگ شد

اینکه نمیشه بگیم شاید چون توبه کرده خیلی وقتها ما هم میتونیم گناهمون رو بکنیم بعدش توبه کنیم و .....

درسته ولی همه ی سختی ها رو نمیتونم در توجیهش بگم امتحان خداست درجه سختی امتحان هم باید یه جور باشه ممتحن از پسش بر بیاد و زیر فشارش له نشه و همون یه ذره ایمانشم از دست نده....

در اونکه خدا دانای مطلق و علم ما هم بهش نمیرسه شکی نیست .

قبول دارم منم خیلی شاکی بودم یکم تند رفتم چه حکمتی داره شرایط الانم نمیدونم ولی فعلا که به امید عدالت خدا زنده ایم و وعده هایی که خدا داده

42. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

اینکه نمیشه بگیم شاید چون توبه کرده خیلی وقتها ما هم میتونیم گناهمون رو بکنیم بعدش توبه کنیم و .....
    باور کنین خیلی ها فرصت توبه بهشون داده نمیشه...آدم میخواد به خودش بیاد و دست از گناه بکشه

حتما خدا در شما دیده که بهتون این آزمایش رو داده...

توکل بر خدا...

فک کنم تاپیک این بنده خدا رو کاملا منحرف کردیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد