نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: عشق تلگرامی

1222
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21886
    تشکـر
    30
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق تلگرامی

با سلام خدمت همه ی دوستانی که تو تمام این مشکلاتم راهنمایی های خوبی کردید.
    داستان از اینجایی شروع میشه که من حدود سه ماه بیش با فردی در تلگرام آشنا شدم و ایشون که میشناخت من رو تصمیم به ازدواج گرفت مدت دوماه با هم حرف زدیم و بهشون گفتم به خونواده بگه و میگفت خجالت میکشه بگه تا اینکه من اینجا از شما مشورت گرفتم گفتید رابطه رو قطع کنم و من هم اینکار رو کردم و بهشون گفتم تا زمانی که مادرتون میخواین بگین ما نباید رابطه داشته باشیم و ایشون گفت باشه.دقیقا یک هفته بعد خواستگاری برام اومد و من در طول این یک هفته از این آقا بسر خبری نداشتم و تصمیم گرفتم به خواستگارم بگم که بیاد و از قضا این خواستگار فردی بود که چهار ساله میشناسمش و با توجه به شناختی که ازش داشتم به نظر خودم فوق العاده بسر خوبی هست و ایشون هم خودش من رو به خونوادش معرفی کرده بوده.. خلاصه ما یک جلسه با هم حرف زدیم و من به این نتیجه رسیدم که ایشون طرز فکرش بی نهایت به من نزدیکه و خلاصه از همه نظر احساس میکنم فرد مناسبی هست ضمن اینکه خودش من رو انتخاب کرده و با شناخت اومده جلو.. بعد با همه این تفاسیر رفتیم آزمایش خون و دیدیم مشکلی نداریم یک هفته که ازاومدن ایشون گذشت اون آقا بسر که تو تلگرام باهاش آشنا شده بودم بیداش شد و گفت اومدیم در خونتون و مامانم گفته این آقای فلانی اگر دختر داشته باشه برات بگیریمش و خلاصه میگفت میخوایم بیایم. وقتی بهش جریان رو گفتم خیلی ناراحت شد و گفت تو به من قول داده بودی در حالیکه بهش قولی نداده بودم و گفتم قول ندادم خلاصه بهش گفتم طرز فکر اون به من نزدیکه گفت باید فرصت بدی من باهات رو در رو حرف بزنم.منم گفتم باشه به خونواده ام بگو اگه اونا رضایت دادن باشه گفتش تو گفتی حرف حرف تویه گفتم اره هست اما نه الان که کسی دیگه تو کاره بهش گفتم دیر کردی. گفت فقط دو هفته بوده همین قدرصبر نکردی گفتم جریان جدی نشده بوده که بتونم بمونم و خلاصه بعد اینکه کلی باهاش حرف زدم قبول کرد که هراتفاقی که بیفته خواست خداست و هردومون سبردیم به خدا.و الان هم ایشون به خونواده اش نگفته که من رو میشناسه و فقط گفته اره مورد مناسبیه و من تعریفش رو شنیدم.. الان هم ما تقریبا اوکی کامل رو به خواستگارم دادیم اما این موضوع بدجوری ذهنم رو درگییر کرده انقدری که اعصابم به هم ریخته و نمیدونم باید چیکار کنم من تصمیم نسبت به انتخاب خواستگارم مطمعنم اما الان عذاب وجدان دارم به خاطر حرف هاییی که با اون اقا زدم و هواییش کردم الان از شما میخوام بهم بگید آیا من راه درستی رفتم؟ و به نظرتون دراین شرایط باید چیکار کنم؟و ضمنا این رو هم بگم که از نظر شرایط کاری اون اقا بسر خیلی خیلی شرایطش از خواستگارم بهتره و همچنیم تیببش هم بهتره چون خواستگارم قدش نسبت به هم سن و سالاش کوتاه تره اما انقدری اخلاقیات خوبی داره که من بتونم صرف نظر کنم ار قدش، ضمن اینکه چهار بنج سانتی از خودم بلند تره.
    الان شما میگید من چیکار کنم چون نمیخوام دل اون رو هم بشکنم. و خیلی بشیمونم از اینکه باهاش اون مدت رابطه داشتم اما الان نمیتونم گذشته رو درست کنم ... راهنماییم کنید و بگید آیا کارم درست بوده و اینکه چه کاری الان درسته و اگر این آقا اومد و جواب منفی گرفت و به من چیزی گفت من چه باسخی بهش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 326 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دردسری که خودم درستش کردم چطور حل کنم ؟

به نظر من با عقل و منطق تصميم بگير نه با احساس
    شرايط رو نگاه كن ببين موقعيت كدوم بهتره
    در ثاني اين آقا اگر واقعا انقد راغب بود چرا تو اين مدت كاري نكردن؟
    حتي بازم به خانوادش نگفت شما رو مي شناسه و باهاتون ارتباط داشته
    از كجا مطمئن هستي كه بعد اينكه اومد خواستگاري همه چي اكي بشه و بازم نزنه زير حرفش
    شما كار بدي نكردي
    خواستي تكليفت و با اين آقا مشخص كني
    به نظر من ادمي كه حتي به خانوادش نگفته كه باهاتون در ارتباط بوده اگه يك درصد خانوادش مخالفت كنن شايد خيلي راحت كنار بكشه
    اونوقت شما مي شي از اينجا رونده از اونجا مونده
    به نظر من وقتي انقد نظرات و روحياتت با خواستگارتون نزديك هستش تيپ و ظاهر و ملاك قرار ندين
    با عقلتون موضوع رو بسنجين و درگير احساستون نشين
    شما بهترين كار و انجام دادين
    انشالله موفق باشين و خوشبخت

3. 2 کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عشق تلگرامی

راه روشنه ... شما رابطه قبلی رو کات کردید و امروز نباید هیچ وابستگی و عذاب وجدانی در موردش داشته باشید

رابطه مجازی باید همانطور مجازی رها بشه و هیچ گونه تاثیری روی شما نداشته باشه

تمام راه های ارتباطی خودتون رو با این فرد قطع کنید و اگر نمیخوایت به همسر ایندتون خیانت کرده باشید تمام هدفتون رو روی زندگی مشترک بگذارید

و خواهشا" در این مورد کلامی با ایشون صحبت نکنید چون گفتن یک کلمه تمام اعتمادش رو از شما سلب خواهد کرد و این هم نوعی خیانت به اعتماد خواستگار جدیده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21886
    تشکـر
    30
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    راه روشنه ... شما رابطه قبلی رو کات کردید و امروز نباید هیچ وابستگی و عذاب وجدانی در موردش داشته باشید

رابطه مجازی باید همانطور مجازی رها بشه و هیچ گونه تاثیری روی شما نداشته باشه

تمام راه های ارتباطی خودتون رو با این فرد قطع کنید و اگر نمیخوایت به همسر ایندتون خیانت کرده باشید تمام هدفتون رو روی زندگی مشترک بگذارید

و خواهشا" در این مورد کلامی با ایشون صحبت نکنید چون گفتن یک کلمه تمام اعتمادش رو از شما سلب خواهد کرد و این هم نوعی خیانت به اعتماد خواستگار جدیده

سلامی دوباره از اینکه به سوال بنده توجه کردید و باسخ دادین بسیار ممنونم. راستش بنده همون هفته بیش به ایشون گفتم برو و هرجور که خدا بخواد بیش خواهد رفت و بهش گفتم من با خواستگارم آزمایش خون هم رفتیم و قضیه خیلی جدی هست. و ایشون گفت میرم و برای نتیجه بهت بیام میزنم ، الان از اون تاریخ نه(9) روز گذشته و نه خونوادش چیزی گفتن نه خودش بیامی زده و من از این اتفاق خیلی خوشحالم چون خودم این طور نتیجه گیری کردم که خونواده اش تصمیم به خواستگاری نگرفتن و اینطوری من هم مقصر جلوه داده نمیشم و عذاب وجدان نمیگیرم.
    حالا سوالی که از شما دارم این هست که آیا به نظرتون ایشون هنوز قصد اومدن دارن یا نه ؟ و اینکه آیا ایشون در آینده باز سراغم میان ؟چون اصلا دلم نمیخواد این اتفاق بیفته ضمن اینکه شماره ام رو هم نمیتونم تعویض کنم .
    و سوال دیگه ای که از خدمتتون داشتم اینه که ایا این اتفاق ممکنه که بیفته و ایشون بره به خواستگارم چیزی بگه؟

7. کاربران زیر از زهره 223 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 326 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط زهره 223 نمایش پست ها
    سلامی دوباره از اینکه به سوال بنده توجه کردید و باسخ دادین بسیار ممنونم. راستش بنده همون هفته بیش به ایشون گفتم برو و هرجور که خدا بخواد بیش خواهد رفت و بهش گفتم من با خواستگارم آزمایش خون هم رفتیم و قضیه خیلی جدی هست. و ایشون گفت میرم و برای نتیجه بهت بیام میزنم ، الان از اون تاریخ نه(9) روز گذشته و نه خونوادش چیزی گفتن نه خودش بیامی زده و من از این اتفاق خیلی خوشحالم چون خودم این طور نتیجه گیری کردم که خونواده اش تصمیم به خواستگاری نگرفتن و اینطوری من هم مقصر جلوه داده نمیشم و عذاب وجدان نمیگیرم.
    حالا سوالی که از شما دارم این هست که آیا به نظرتون ایشون هنوز قصد اومدن دارن یا نه ؟ و اینکه آیا ایشون در آینده باز سراغم میان ؟چون اصلا دلم نمیخواد این اتفاق بیفته ضمن اینکه شماره ام رو هم نمیتونم تعویض کنم .
    و سوال دیگه ای که از خدمتتون داشتم اینه که ایا این اتفاق ممکنه که بیفته و ایشون بره به خواستگارم چیزی بگه؟
    خيلي خوشحالم براتون
    بهترين تصميم رو گرفتي و تو اين مدت بهت ثابت هم شد كه قصدش واسه ازدواج جدي نبوده و اينكه شما موقعيت دومتون رو هم از دست ندادي
    ادمي كه الان پا پيش نذاشته فكد نمي كنم بخواد بعد ها واست دردسر درست كنه
    واينكه شما كه با هم دوست نبودين
    واقعا به نيت ازدواج و اشنايي براي ازدواج بوده به نظر من هيچ اقدامي براي خواستگاري انجام نمي ده
    اگر مي خواست تو همن تايم آشنايي مي يومد
    و الان كه فهميده واقعا داره شما رو از دست مي ده اگه واقعا چنين نيتي داشت 9 روز از شما بي خبر نمي موند
    چون 9 روز ممكنه كلي اتفاق واستون بيفته
    يعني تو اين 9 روز كه حتي بهش گفتي كه آزمايش هم رفتين احتمال اين كه به اين فكر كنه كه قضيه تو اين مدت خيلي جدي تر هم شده باشه براش بايد مي بود
    پس مطمئن باش اگه مي خواست اقدامي كنه تا الان بايد يك چشمه نشون مي داد
    انشالله خوشبخت بشي گلم

9. کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

در درجه اول شما باید انتخابتون را با قاطعیت و شناخت و عقلتون انجام بدین.

مطمئنا عقل سلیم حکم می کنه رابطه مجازی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست و وابستگی در این طور محیط ها تنها به ضرر خودتون تموم می شه.

پس بهترین کار رو انجام دادین که با ایشون قطع رابطه کردین.

درثانی اگر ایشون واقعا هم قصد به ازدواج داشتن. زودتر اقدام به خواستگاری می کردند. و این نشون می ده ایشون دو به شک بودن.

قطعا ظاهر و تیپ خوب یکی از حسن ها خواهد بود. ولی مطمئنا بدون اخلاق و شناخت هیچ کدام از این حسن ها دیده نخواهد شد.

11. کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد