نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عشق مجازی

880
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37767
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق مجازی

با سلام و خسته نباشید
    من حدودا یه ساله که تو فضای تلگرام با پسری آشنا شدم که با وجودی که هیچ وقت اهل دوستی نبودم و حتی به ازدواج در فضای مجازی فکر نمیکردم اما صداقت و علاقه زیادی که نشون دادن باعث شد که منم بهش علاقمند بشم عکس همو بعد از سه ماه دیدیم و حتی بعد از پنج ماه شماره همو گرفتیم . الان هم بعد از یکسال همون ادم هست ولی با این تفاوت که تو این مدت اختلاف زیادی و در خانواده داشتن و خانوادش مد نظرشون بود کس دیگه ای رو برای این اقا در نظر بگیرن ، بخاطر این مسایل هیچ وقت حضوری همو ندیدیم البته قرار بود که یک دیدار و داشته باشیم که همچنان در حد حرف مونده ولی شرایط خیلی بدی رو میگذروند تا این اواخر که هر چی من میگفتم چرا به وعده هات عمل نمی کنی میگفت من تلاش کردم و نشد الان هم روز به روز از هم دورتر میشیم بدون اینکه اتفاق مثبتی در انتظارمون باشه همیشه هم قصدش ازدواج بوده ولی من در عمل هیچ وقت تلاشی ندیدم یا بهتر بگم نتیجه ای ندیدم خودمم از گفتن خواسته های تکراریم خسته شدم اونم کلافه شده و این اواخر حتی کمتر با من در ارتباطه کمتر به حال روحی من توجه میکنه بارها گفتم دیگه نیستم همیشه واکنش نشون میداد و به هر نحوی منو قانع میکرد یا انقد سکوت میکرد تا من برم سمتش پلی این بار گفت اگه عجله داری بری برو منم مزاحمت نمیشم ولی باز من رفتم سراغش الانم با مرگ یکی از نزدیکانش کلا ارتباطش با من قطع شده حس میکنم کار من شده منت کشی و غرورم خرد شده گفتم تحمل این همه بی ارزش شدنو
    ندارم و دیگه هیچ ارتباطی باهات نخواهم داشت چون منو مزاحم میدونی در حالی که همیشه تو شرایط سختش من کنارش بودم میدونم عشق و علاقه رو داره ولی بیشتر حس میکنم نا امید شده از اینکه خانوادش همراهیش کنن و ... لطفا راهنماییم کنید خیلی بهم ریختم برام خیلی مهمه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37402
    تشکـر
    17
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عشق مجازی

سلام
    عزیزم قرار نیست هرچی ایشون میگن شما از ته دل باور کنین
    اینکه من تلاشمو کردم و نشد و اگه عجله داری برو و سکوت در برابر خواسته شما که دوست دارید زودتر از بلاتکلیفی دربیاید (کمترین خواسته هر دختری توی اینجور روابط ) و... و... همه اینا برا ماهایی که سوم شخص هستیمو تجربه چنین روابطی رو از مشاهداتمون و شنیده هامون داشتیم کاملا گویای یک چیز هست و اون اینکه این آقا قصد ازدواج با شما رو نداره شاید هم کلا قصد ازدواج نداره. به هر حال اینکه اوایل گفته بوده من هدفم ازدواجه بایدم چنین چیزی بگه. وگرنه معلومه از همون اول هیچ دختری وارد رابطه باهاش نمیشه. چون طبق آماری که بدست اومده اکثر خانمها فقط به نیت ازدواج وارد رابطه میشن.
    به هر حال یک چیزیو هیچوقت فراموش نکنین. قرار نیست همه آدمها مثل خودمون خوش نیت باشن و حرف دل و زبانشون یکی باشه. قرار نیست همه آدمها با وجدان باشن.
    همین که فردی رک بگه من تورو برای ازدواج نمیخوام یا کلا نیتم ازدواج نبوده و ... شاید کمی سخت باشه ولی هزار برابر پاداش دنیوی و اخرویش می ارزه به اینکه مدتها کسی رو بلاتکلیف بذارن
    به هر حال شما برید شکر کنید که با هم ملاقات نداشتید و قبل از اینکه این وابستگی زیاد بشه و رابطه به جاهای نامناسب برسه ایشون با پای خودشون از زندگیت رفت بیرون
    از این فرصت استفاده کن و راحت فراموشش کن.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط mahya-love نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من حدودا یه ساله که تو فضای تلگرام با پسری آشنا شدم که با وجودی که هیچ وقت اهل دوستی نبودم و حتی به ازدواج در فضای مجازی فکر نمیکردم اما صداقت و علاقه زیادی که نشون دادن باعث شد که منم بهش علاقمند بشم عکس همو بعد از سه ماه دیدیم و حتی بعد از پنج ماه شماره همو گرفتیم . الان هم بعد از یکسال همون ادم هست ولی با این تفاوت که تو این مدت اختلاف زیادی و در خانواده داشتن و خانوادش مد نظرشون بود کس دیگه ای رو برای این اقا در نظر بگیرن ، بخاطر این مسایل هیچ وقت حضوری همو ندیدیم البته قرار بود که یک دیدار و داشته باشیم که همچنان در حد حرف مونده ولی شرایط خیلی بدی رو میگذروند تا این اواخر که هر چی من میگفتم چرا به وعده هات عمل نمی کنی میگفت من تلاش کردم و نشد الان هم روز به روز از هم دورتر میشیم بدون اینکه اتفاق مثبتی در انتظارمون باشه همیشه هم قصدش ازدواج بوده ولی من در عمل هیچ وقت تلاشی ندیدم یا بهتر بگم نتیجه ای ندیدم خودمم از گفتن خواسته های تکراریم خسته شدم اونم کلافه شده و این اواخر حتی کمتر با من در ارتباطه کمتر به حال روحی من توجه میکنه بارها گفتم دیگه نیستم همیشه واکنش نشون میداد و به هر نحوی منو قانع میکرد یا انقد سکوت میکرد تا من برم سمتش پلی این بار گفت اگه عجله داری بری برو منم مزاحمت نمیشم ولی باز من رفتم سراغش الانم با مرگ یکی از نزدیکانش کلا ارتباطش با من قطع شده حس میکنم کار من شده منت کشی و غرورم خرد شده گفتم تحمل این همه بی ارزش شدنو
    ندارم و دیگه هیچ ارتباطی باهات نخواهم داشت چون منو مزاحم میدونی در حالی که همیشه تو شرایط سختش من کنارش بودم میدونم عشق و علاقه رو داره ولی بیشتر حس میکنم نا امید شده از اینکه خانوادش همراهیش کنن و ... لطفا راهنماییم کنید خیلی بهم ریختم برام خیلی مهمه

کساییکه سالها با هم آشنا هستند نمیتونن ادعا کنند که شناخت کاملی از هم دارند .
    بعد شما که بقول خودتون اهل اینجور دوستیا نبودید چطور تا این حد وابسته و دلباخته کسی شدید که مشخص نیست کیه؟
    پس اگر قراره در زندگی تکلیفتون روشن باشه روی واقعیت های زندگی تمرکز کنید.
    ایشون که حتی در دنیای مجازی هم رفتار خوبی نداره چطور انتظار دارید در آینده مشترک بتونید به نتیجه برسید ؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام عزیزم،هیچ آدمی به طور مجازی عاشق نمیشه این نظر بنده س و طبق تجربه ی که دارم میگم،شاید به صورت مجازی میشه با کسی آشنا شد اما وابستگی که پیش میاد هیچوقت نه دلبستگی و نه عاشق شدن واقعی نیست، به طور کامل فراموشش کنید و به مورد دیگه ی و افراد دیگری فک کنید،کسی که یکساله برای دیدن شما اقدامی نکرده عاشق شما نیست و تا آخر عمر به ایشون محبت کنید و غرورتونو زیر پا بگذارید ایشون هیچ اقدامی نخواهد کرد،

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)