مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عشق و عاشقی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    36859
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

عشق و عاشقی

سلام.من یه پسر 17 ساله ام و عاشق یه دختر هم سن خودم شدم.واقعا دوسش دارم.همه جا و همه وقت به فکرشم.اصلا نمیتونم از فکرش بیرون بیام.الان یه ساله که عاشقشمو نمیتونستم بهش حسمو بگم که دیدم تو پیج اینستاگرامش لینک چت ناشناس گذاشته.منم گفتم این بهترین فرصته واسه اینکه بهش بگم عاشقشم.اینقدر بهش گفتم که عاشقشم.بدونش میمیرم.ولی فکر کنم عشقمو باور نکرده.دوسش دارم.اون گفت بهم نمیخواد فعلا با کسی باشه.من خودمو همه تا حالا بهش معرفی نکردم.اون گفت تا نظرم عوض شه ناشناس بمونی بهتره.من میخوام به هر قیمتی شده عشقمو بهش ثابت کنم.یه راه حلی یه چیزی.من عاشقشم.میخوام عاشقم شه.من از همون اول زندگیم با پسرعمو،دخترعمو،پسرعمه،دخت رعمه و... تو قوم وخویش فاصله سنی زیادی داشتم.فقط یه پسر خاله هم سن دارم که اونم ماهی یه بار دو ماهی یه بار میدیدمش.تو مدرسه همش تنها بودم.خودمم خیلی ساده و بی ریا هستم از همون بچگی ساده بودم.خیلی تنها بودم.افسرده شدم.حالا که عاشق یکی شدم بعد از 17 سال واسه اولین بار؛اون علاقه ای به من نداره.یعنی گفته نمیخواد رابطه ای داشته باشه با کسی ولی من به خدا دوسش دارم.چی کار کنم؟میخوام آروم شم.اونو عاشق خودم کنم.هر کاری واسش میکنم.جونمم واسش میدم فقط برگرده.کمکم کنید.خواهش.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.79
    تشکـر
    4,051
    تشکر شده 9,609 بار در 4,731 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عشق و عاشقی

اگر شمارو میشناسه میتونید خودتونو معرفی کنید و گرنه صحبت شمارو مثل هر حرف دیگه ای بی اهمیت بدونه

به هر حال شما خودتونو معرفی کنید ....ایشون اگر علاقه ای داشته باشه به شما پیام خواهد داد

ولی در این سن انتظار معجزه نداشته باشید چون چنین روابطی مبتنی بر آزمون و خطاست
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29853
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    10
    تشکر شده 18 بار در 15 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عشق و عاشقی

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Amin-Bitaraf نمایش پست ها
    سلام.من یه پسر 17 ساله ام و عاشق یه دختر هم سن خودم شدم.واقعا دوسش دارم.همه جا و همه وقت به فکرشم.اصلا نمیتونم از فکرش بیرون بیام.الان یه ساله که عاشقشمو نمیتونستم بهش حسمو بگم که دیدم تو پیج اینستاگرامش لینک چت ناشناس گذاشته.منم گفتم این بهترین فرصته واسه اینکه بهش بگم عاشقشم.اینقدر بهش گفتم که عاشقشم.بدونش میمیرم.ولی فکر کنم عشقمو باور نکرده.دوسش دارم.اون گفت بهم نمیخواد فعلا با کسی باشه.من خودمو همه تا حالا بهش معرفی نکردم.اون گفت تا نظرم عوض شه ناشناس بمونی بهتره.من میخوام به هر قیمتی شده عشقمو بهش ثابت کنم.یه راه حلی یه چیزی.من عاشقشم.میخوام عاشقم شه.من از همون اول زندگیم با پسرعمو،دخترعمو،پسرعمه،دخت رعمه و... تو قوم وخویش فاصله سنی زیادی داشتم.فقط یه پسر خاله هم سن دارم که اونم ماهی یه بار دو ماهی یه بار میدیدمش.تو مدرسه همش تنها بودم.خودمم خیلی ساده و بی ریا هستم از همون بچگی ساده بودم.خیلی تنها بودم.افسرده شدم.حالا که عاشق یکی شدم بعد از 17 سال واسه اولین بار؛اون علاقه ای به من نداره.یعنی گفته نمیخواد رابطه ای داشته باشه با کسی ولی من به خدا دوسش دارم.چی کار کنم؟میخوام آروم شم.اونو عاشق خودم کنم.هر کاری واسش میکنم.جونمم واسش میدم فقط برگرده.کمکم کنید.خواهش.
    درود
    پس از اینکه خودتان را معرفی کردید باید برایش پول خرج کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)