نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: عشق یا سرگرمی!!

1287
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق یا سرگرمی!!

با سلام بنده 25 سال دارم و بایه دختر 19 ساله حدود 5 ماهه دوستیم. اوابل رابطه ما دارای شورو نشاطه خوبی بود ولی رفته رفته معمولی تر شدیم ولی علاقمون بهم بیشتر شده بود.بعد دو ماه از دوستیمون بدون یهانه یکماه قهر کرد ولی از شماره غریبه ا س میداد که بیا باهم دو ست شیم انگار میخواست امتحانم کنه.خلاصه دوباره دوست شدیم.پدرو مادر من در جریانن مادر اونم در جریانه.پدر مادرش از هم جدا شدن وقتی 7 سالش بوده اون تک فرزنده ودارای وضع مالی خوبی هستند.!ولی جدیدا زیاد پییگره من نیست و انگار تعادل عاطفی نداره.گاهی اوقات بی حوصلس و حتی زنگ میزنم میگه بهم گیر نده.بعضی اوقاتم که خوبه کلی زنگ میزنه حرف میزنیم.در ضمن رابطه جنسی کامل داشتیم و حرف از ازدواج هم بینمون هست.در ضمن زیاد احساساتشو نمیگه.باهاش حرف زدم میگه کلا همینم.وقتی حالش خوبه یکمی خوب میشه رفتارش.بعضی اوقات من تحویلش نمیگیرم اون میاد سمتم.به نظر شما من چکار کنم.آیا طبیعیه؟

در ضمن با رفتارش نشونم میده ک میخواد منوولی با حرف و زبون به هچ عنوان!!.حتی منو دعوت کردختم پدر بزرگش و به چندتا از فامیلاشونم منو نشون داد .گیج شدم چگونه رفتارکنم

2. کاربران زیر از amir-00 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : عشق یا سرگرمی!!

سلام

به نظر میرسه که این دخترخانوم جداً از تعادل روانی برخوردار نیستن بنابراین اگر واقعا قصد ازدواج دارید به نظر بنده این مسئله رو با کمک مادر دختر خانوم از طریق روانپزشک یا روانشناس دنبال کنید چون به نظر میرسه مشکلات و کمبودهای عاطفی برای ایشون اختلالات روانی ایجاد کرده.

اما قطع دارم که ایشون یک مشکل روانی دارن و گرنه نه با شما ارتباط کامل جنسی برقرار میکردن و نه بعد از برقراری سمت شما میومدن و ابراز محبت میکردن

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

مثلا دو هفته بود فقط صبح ا س میداد سلام و ظهر میگفت کجای و شب شب بخیر میگفت.ولی قبلش اینطوری نبود زیاد باهم بودیم.منم بعد 20 روز گفتم اگه میخای تموم کنیم تعارف نکن گفت نه تعارف ندارم.بعدش گفتم فایده نداره این رابطه تو مثل اوایلت نیستی دگه.گفت من وقتی کار دارمو سرم شلوغ میشه اینطوری میشم.الان هم امتحان دانشگاه دارم هم پدر بزرگم فوت کرده هم کلی کار دارم وقت زیاد ندارم. دوستت هم دارم دفعه پیش که قهر بویم خودم از دوست داشتنم اومدم سمت تو. اینارو گفتو دوباره 3 4 روزه زیاد خبری از هم نداریم یعن وقتی من اس بدم جواب میده و ی جورایی سرده.اوایلم این مدلی4 5 روز میشدولی الان 25 روزه سردو بی روحه.برای رفتن پیش روانپزشک هنوز زوده ما هنوز دوستیم.نمیدونم چکارکنم.اگر پای کس دگه وسط باشه چرا باید منو به فامیلاشون نشن بده...؟! اون از دوست داشتن من خیالش راحته راحت شده با چندتا کار من .من میگم شاید اون اطمینان وخیال راحتی که داره با عث شده بهم بی توجه بشه.ازش فاصله بگیرم چند وقت تابیاد سمتم؟ و احساس خطر کنه؟یافاصله گرفتن اشتباهه؟ ولی سری قبل ک قهر کرد ی هفته هر چی نازکشیدم خودشو بدترکرد ولی 20 روز ولش کردم خود ش اس داد منم5 روز جواب ندادم اس داد معذرت خواست و زنگ زد.منظورم اینه فاصله گرفتن ازش نتیجه مثبت داده ولی من این شیوه رابطه رو دوس ندارم. کمکم کنید چکار کنم؟؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

راه و روش نشونم بدید لطفا

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

سلام

واقعا دوسش داری؟ میخوای رابطتتون به ازدواج ختم بشه یا دوست داری با هم دوستای خوبی باشین؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

میخوام رابطه خوبی باشه و به ازدواج برسه نه اینطوری

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

از نظر حقیر این خانم به خاطر مشکلاتی در زندگی داشته تعادل روانیش رو از دست داده و مورد خوبی برای ازدواج نیست(اما حالا چون بهش علاقه داری و رابطه کامل هم باهاش برقرار کردی)

بنابراین : 1. برای یه مدت تحویلش نگیر تا مطمئن بشی که دوستت داره.

2. حسابی در موردش تحقیق کن و ببین آیا همیشه و با بقیه هم همینجور رفتار میکنه (یعنی گاهی خوبه و گاهی بد؟) چون اگه اینطور باشه توی زندگی به مشکل برمیخورین. اون موقع هم رابطه سردی با هم خواهین داشت. شما اون وقت دچار کمبود محبت خواهی شد و دیگه راه گریزی هم نخواهی داشت.
    3. وقتی نتایج تحقیقات مثبت بود یعنی فهمیدی که با بقیه خوب هست و همیشه یکنواخت رفتار میکنه با خودش به طور جدی در مورد ازدواج و احساس او و شما و رفتارهای اخیرش صحبت کن.
    4. وقتی ازش بخواه که حالا چه با اطلاع خانواده یا بدون اطلاع خانواده پیش یه روانشناس بره البته چون مطمئنا بهش برمیخوره بگو با هم بریم تا به اصطلاح مشاوره ازدواج هم بگیریم.
    5. ایشالا بعد از این مراحل به طور رسمی به خواستگاری برید.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون مرسی.مرحله به مرحله جلو میرم

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

خواهش میکنم

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط نگین سبز نمایش پست ها
    از نظر حقیر این خانم به خاطر مشکلاتی در زندگی داشته تعادل روانیش رو از دست داده و مورد خوبی برای ازدواج نیست(اما حالا چون بهش علاقه داری و رابطه کامل هم باهاش برقرار کردی)

بنابراین : 1. برای یه مدت تحویلش نگیر تا مطمئن بشی که دوستت داره.

2. حسابی در موردش تحقیق کن و ببین آیا همیشه و با بقیه هم همینجور رفتار میکنه (یعنی گاهی خوبه و گاهی بد؟) چون اگه اینطور باشه توی زندگی به مشکل برمیخورین. اون موقع هم رابطه سردی با هم خواهین داشت. شما اون وقت دچار کمبود محبت خواهی شد و دیگه راه گریزی هم نخواهی داشت.
    3. وقتی نتایج تحقیقات مثبت بود یعنی فهمیدی که با بقیه خوب هست و همیشه یکنواخت رفتار میکنه با خودش به طور جدی در مورد ازدواج و احساس او و شما و رفتارهای اخیرش صحبت کن.
    4. وقتی ازش بخواه که حالا چه با اطلاع خانواده یا بدون اطلاع خانواده پیش یه روانشناس بره البته چون مطمئنا بهش برمیخوره بگو با هم بریم تا به اصطلاح مشاوره ازدواج هم بگیریم.
    5. ایشالا بعد از این مراحل به طور رسمی به خواستگاری برید.

سلام

به نظر من مرحله اول زیاد تند نیست ؟ تحویلشون نگیره به نظر من خوب نیس . آخه همچین کسی که به قول خودتون تعدل نداره .ممکنه با یه بهانه کوچیک هررفتاری از خودش نشون بده .مثلا ممکنه دوباره قهر کنه و احتمال رفتارهای دیگه ایی هم هست

با مرحله دوم موافقم

بعدش اینکه آقا امیر .وقتی یک ماه باهات قهرکرده و از شماره دیگه اس داده بهتون . این بنظرتون نشانه این نیست که شما رو دوست داره ؟

آقا امیر بشین قشنگ باهاش صحبت کن . نگا اگه تعادل و هرچی که شما میگید نداشته باشه . اینو تو صحبت کردنش و تصمیم گرفتن هاش میفهمید . قبول دارید؟

بعدش شما تحقیق کنید و البته بدون هر ذهنیت و بدبینی .

ایشالا مشکلتون حل بشه

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

امین جان اگه میخواد با یه بار تحویل نگرفتن غاطی کنه و بهم بریزه و رفتارهای ناهنجار از خودش نشون پس بهتره همین الان نشون بده تا آزمایش بشه

ازدواج مسئله کوچیکی نیست نمیشه آدم خودش رو گول بزنه. اون مدتی بی تفاوت شده اونم یه دختر که خیلی احساساتی هست

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست عزیز
    حضور شمارو به این سایت خوش آمد میگم
    ببین دوست عزیز، شور و هیجانی که در روزهای اول آشنایی وجود داره بخاطر کشف ناشناخته هاست و یافته های جدید در مورد طرف مقابل معمولا ایجاد هیجان، شور و نشاط میکنه و در واقع احساس میکنیم زندگی رنگ جدیدی به خودش گرفته و بعد از مدتی که شناخت بیشتر میشه به تدریج از این هیجانات و ابراز احساسات کاسته میشه و این روند طبیعیه اما این وضعیت با این معنی نیست که شاید شخص مورد نظرتتون شمارو کمتر دوست داره ویا کس دیگه ای جای شمارو گرفته
    این نکته رو هم در نظر داشته باشید گاهی رفتار آدمها برحسب عادت هست و اینکه خودش قهر میکنه و بعد از مدتی سراغتون میاد میتونه بر حسب عادت باشه به وجود شما تو زندگیش عادت کرده و میخواد یه نفرو داشته باشه تا موقع لزوم سراغش بره ویا یه سری وابستگیهای ناخواسته و بی پایه و اساس اونو به سمت شما میکشه
    سعی کنید بیشتر باهاش صحبت کنید و براش بگید که رفتارای متناقضش شمارو اذیت میکنه و اگه واقعا دوستتون داره آیا حاضره به خاطر شما تغییری در رفتارش بکنه یا نه
    با توجه به اتفاقاتی که در کودکی داشته طبیعیه که دچار یه سری ناملایمات روحی باشه اما نمیتونیم اسمشو بزاریم مشکل روحی و به عنوان بیمار راجبش صحبت کنیم
    مراجعه به روانپزشک خب میتونه در بهبود وضعیت روحی ایشون مثمر ثمر باشه
    موفق و پیروز باشید
    بدرود

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط نگین سبز نمایش پست ها
    امین جان اگه میخواد با یه بار تحویل نگرفتن غاطی کنه و بهم بریزه و رفتارهای ناهنجار از خودش نشون پس بهتره همین الان نشون بده تا آزمایش بشه

ازدواج مسئله کوچیکی نیست نمیشه آدم خودش رو گول بزنه. اون مدتی بی تفاوت شده اونم یه دختر که خیلی احساساتی هست

حرفتون درست . ولی هر ادمی تو یه خانواده و با شرایط اخلاقی خانوادش بزرگ شده . نمیشه که یدفعه بخاطر عشقش یا ادمی که دوسش داره تغییر کنه . زمان میخواد . (ممکنه دختره تاحالا به یه رفتاری واکنش نشون بده ولی پسره به راحتی از کنار رفتاره رد بشه ) منظورمو میفهمید . دودیدگاه مختلف . بخاطرهمین کم محلی کردن به یه ادم مخصوصا احساساتی . یه ازمایش خوب نیس که بفهمی چه رفتاری میکنه .

چرا مشکلشو با حرف زدن حل نکنه ؟ چرا با کم محلی و بی توجهی؟

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

حالا اون بنده خدا راضی شده و رفته اون وقت ما افتادیم سر بحث

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

جدی ؟ بخدا نمیدونستم .غش خنده م . ببخشید

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1049
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی خوبتون.باهاش صحبت کردم.گفت من وقتی سرم شلوغ باشه اخلاقم اینطوری میشهو وگفت دوستت دارم. همین. درکل یکم که سر گرم خانواده و امتحانای دانشگاش شده اینطوری شده.میگه زندگیم بهم ریخته شده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد