نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عشق یکطرفه

981
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36548
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق یکطرفه

سلام من از دوران راهنمایی با پسر خالم در ارتباط بودم.خونواده ها هم تقریبا در جریان بودن.من اومدم تهران واسه دانشگاه ودانشگاه اون شهرستان بود.تا سال اول دانشگاه همه چی خوب بود.با هم در ارتباط بودیم ولی رابطه جنسی نداشتیم ی بار ک خونه مامان بزرگم بودم اومد پیشم نمیدونم چی شد وادارم کرد به رابطه از عقب و تا ی جایی پیش ک با التماس مانع از پیشرفت رابطه شدم ولی از اون روز ب بعد زندگیم داغون شد.رابطمون تموم شد.ول کرد رفت و من تنها شدم.حس کسی که بهش تجاوز شده رو داشتم.تنها بودم و بعد از یه مدت شروع کردم به خود ارضایی.یادش که میفتادم وضعیت بدتر میشد.تا یه سال همین وضع بود افسردگی و خودارضایی.دانشگاه نمیرفتم خودمو تو خوابگاه حبس کرده بودم ولی جلو خونواده تظاهر به خوب بودن میکردم.بعد از یه سال رفتم سراغش گفتم ببین چیکار کردی با زندگیم خودارضایی سیگار مشروطی.گفت برمیگردم تا روزی که ازدواج کنی کنارتم.برگشت ولی بودنش فقط عذابم میداد.گفتم نمیخوام باشی و تموم کردم.بعد چند ماه یکی از همکلاسیام شروع کرد به نزدیک شدن.باهاش صمیمی شدم.ارتباطمون شروع شد.پسر خوبی بود.کم کم دلبسته شدم ولی وقتی فهمید دوسش دارم شروع کرد به دوری و اخرش اونم رفت.حالم خیلی بده.نمیدونم چیکار کنم.ترم هفت دانشگاهم و ده ترمه تموم میکنم ولی جرات ندارم به خونواده بگم چون اونا دلیل میخوان واسه این موضوع و من نمیدونم چجوری بگم بهشون.احساس تنهایی میکنم.خواستگارای خوبی دارم ولی ترس از اینکه از اون رابطه باخبر بشن یا وضعیت تحصیلیمو بفهمن نمیذاره که به ازدواج فکر کنم.لطفا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تجاوز

نقل قول نوشته اصلی توسط zohree نمایش پست ها
    سلام من از دوران راهنمایی با پسر خالم در ارتباط بودم.خونواده ها هم تقریبا در جریان بودن.من اومدم تهران واسه دانشگاه ودانشگاه اون شهرستان بود.تا سال اول دانشگاه همه چی خوب بود.با هم در ارتباط بودیم ولی رابطه جنسی نداشتیم ی بار ک خونه مامان بزرگم بودم اومد پیشم نمیدونم چی شد وادارم کرد به رابطه از عقب و تا ی جایی پیش ک با التماس مانع از پیشرفت رابطه شدم ولی از اون روز ب بعد زندگیم داغون شد.رابطمون تموم شد.ول کرد رفت و من تنها شدم.حس کسی که بهش تجاوز شده رو داشتم.تنها بودم و بعد از یه مدت شروع کردم به خود ارضایی.یادش که میفتادم وضعیت بدتر میشد.تا یه سال همین وضع بود افسردگی و خودارضایی.دانشگاه نمیرفتم خودمو تو خوابگاه حبس کرده بودم ولی جلو خونواده تظاهر به خوب بودن میکردم.بعد از یه سال رفتم سراغش گفتم ببین چیکار کردی با زندگیم خودارضایی سیگار مشروطی.گفت برمیگردم تا روزی که ازدواج کنی کنارتم.برگشت ولی بودنش فقط عذابم میداد.گفتم نمیخوام باشی و تموم کردم.بعد چند ماه یکی از همکلاسیام شروع کرد به نزدیک شدن.باهاش صمیمی شدم.ارتباطمون شروع شد.پسر خوبی بود.کم کم دلبسته شدم ولی وقتی فهمید دوسش دارم شروع کرد به دوری و اخرش اونم رفت.حالم خیلی بده.نمیدونم چیکار کنم.ترم هفت دانشگاهم و ده ترمه تموم میکنم ولی جرات ندارم به خونواده بگم چون اونا دلیل میخوان واسه این موضوع و من نمیدونم چجوری بگم بهشون.احساس تنهایی میکنم.خواستگارای خوبی دارم ولی ترس از اینکه از اون رابطه باخبر بشن یا وضعیت تحصیلیمو بفهمن نمیذاره که به ازدواج فکر کنم.لطفا کمکم کنید
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, نمیدانم چه در چه رشته تحصیلی درس میخوانید. ولی به نظر میاد اینطوری که بیان کردید مسئله تجاوز نبوده!! ممکنه اصراری از ایشون بوده ولی خوب بعد از کمی ناز و.... شما هم

تن به این رابطه داده اید و.......

ولی خوب باید بدانید که هر نوع رابطه ای در هیچ جای دنیا قرار نیست به ازدواج ختم بشه, پس اینکه وارد این رابطه میشم و حتما به ازدواج ختم میشه,حتما و حتما غلطه(میتوان فقط امید داشت به ازدواج اونم

یک وصلت درست و عقلانی و عاشقانه).

مسئولیت عمل خودتان را بپذیرید و به زندگی بر گردید عزیز,از درس نخواندن چیزی قطعا عایدتان نمیشود! بهتره به درستان برسید چون حتما موقعیتهای بهتری برای یک دختر تحصیل کرده و جود دارد.

نیازی به گفتن این اتفاق و..... به خانواده نبست چون شرایط رو بدتر میکنه که بهتر نمیکنه عزیز.

فعلا فقط

درس

ورزش

استراحت

خوراک سالم

دوستان خوب

تفریحات سالم

....

وقت برای ازدواج هست در ضمن . همیشه بهتر اینه که خیلی صمیمانه و دوستانه به کیس که قراره باهاش زندگی کنیم در صورت سوال کردن ان شخص از روایط گذشته ما, از صورت کلی روابط بگیم ولی حتما

وارد جزئیات نمیشیم!!

از یکی از همکاران مشاور خانم ما در شهر خودتان بهره بگیرید

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. 4 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zohree نمایش پست ها
    سلام خانم عزیز
    ایا میدونید روزانه ما شاهد این مدل پست ها و شکایات خانوم ها از یه رابطه نافرجام و شکست عشقیشون هستیم.
    ایا میدونید رابطه دوستی با نامحرم از زمانی که دیگه میرسید مدرسه تا اخر عمرتون مشکل داره و نباید انجام بشه؟
    آیا میدونید اگر خودتون رو وقف شوهر ایندتون بکنید زندگی براتون جذاب تر و شیرین تر خواهد بود و شاهد مشکلات این چنینی نخواهید بود؟
    آیا میدونید با این کار هم خودتون رو اذیت کردید و هم خدا رو ناراحت؟
    آیا میدونید اکثر پسرها در این نوع روابط دنبال سو استفاده جنسی هستن و چیزی به نام عشق نمیدونن؟
    پس خواهش میکنم دست از این افکار روشنفکرانه و رابطه با کسی که محرم شما نیست بردارید
    یه نکته بگم چیزی که دین شما گفته با حرف هیچ مشاوری نقض نمیشه
    این مشاوره ها و دکتر ها اگر فایده داشتن اینهمه ما شاهد طلاق و افسردگی و خودکشی و ... نبودیم.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست گرامی
    منم با نظر جناب دکتر موافقم
    هرکاری یه عواقبی داره پس بهتره قبل از وارد شدن به هر نوع رابطه از عواقب اون مطلع بشید .
    کاری ندارم که یکسری دخترا فقط صرفا برای نیازشون وارد رابطه میشن حرفم با شماست که فکر میکنید پایان ایجاد رابطه ازدواجه ولی همیشه اینطور نیست.
    در رابطه دوستی تعهد وجود نداره و طرف راحت میتونه انتخاب کنه که مرد باشه یا نامرد عوضی باشه با منصف پس حواستو جمع کن.
    الانم دیگه فکر میکنم نیاز به تجربه نباشه همه ی ما هر روز توی فضای مجازی میبینیم و میخونیم جامعه چجور شده پس باید حواسمون بیشتر جمع باشه.
    شما دوست عزیز هم سعی کن سرتو گرم کارای دیگه بکنی و تفریحات دیگه رو جایگزین کنید.
    یه مشاوره حضوری هم طی چند جلسه برید فکر میکنم برای بهبودتون مفید باشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد