مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: علاقه شدید به پسر

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.69
    تشکـر
    91
    تشکر شده 179 بار در 146 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : علاقه شدید به پسر

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    شانستو امتحان کن... بهش بگو... شد شد... نشد نشد... حداقل حسرت نمیخوری که چرا نگفتم...
    من یه پسرم... بذار فکر کنم ببینم یه دختر چطور بهم بگه که خوشم بیاد.... امممممم....
    بیاد جلو... شروع کنه صمیمی حرف زدن... بگه شما همیشه همین جوری یا تو دانشگاه مراعات میکنی... مستقیم تو چشمام نگاه نکنه.... البته من خودم صاف تو چشم بقیه نگاه میکنم ولی از اینکه یه دختر صاف تو چشمام نگاه کنه حس میکنم دختر پرررویی باشه... چرت و پرت نگه و راجع به چیزایی که برای من ارززش داره صحبت کنه... ازم کاری نخواد چون حس میکنم کارش گیره که اومده جلو... در کل علاقه به صحبت طولانی ندارم... شمارمو بگیره و بعدا حرف بزنیم... یا آخر شب تلگرام... بعدش در رابطه هایی که من دارم چه اتفاقی میوفته به شما مربوط نیست ولی سعی کن زیاد بهش رو ندی...
    برو جلو ببینم چیکار میکنی.... یه جا یواشکی گیرش بیار... جلو ملت نری جلو حرف بزنی...
    مگه مستقیم تو چشم نگاه کردن چه ایرادی داره؟
    ویرایش توسط توسکا2016 : 06-02-2018 در ساعت 09:09 AM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

دلنوشته کاربر
    تنها :)
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.42
    تشکـر
    246
    تشکر شده 216 بار در 144 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام دختر خوب
    عزیزم شما هنوز سنی ندارید و این نگاه ها و علاقه ها گذرا هستش. تقریبا تمام هم سن و سال های شما به خاطر جذاب بودن محیط دانشگاه این موصوع رو تجربه کردند. پس اصلا به این احساسات اهمیت ندید و پر و بالش ندید وقتی بهش فکر نکنید و سرتونو به چیز دیگه گرم کنید در کمتر از یک ماه همه چیو فراموش خواهید کرد. چون وقتی شما حتی با ایشون حرف هم نزدید پس عاشق چی ایشون شدید؟؟؟از کجا میدونید چه اخلاق و صفاتی دارند؟ مطمئن باشید اگر هم باهاشون یک رابطه رو شروع کنید به سرعت ازش زده خواهید شد.
    من اینو سرکار خانم همیشه از روی تجربه میگم (بنده روانشناس هستم) بیش از 90 درصد دوستی های دانشگاهی هرگز به ازدواج ختم نمیشند.
    پس به جای این کار ها بهتره بچسبید به درستون تا در یک موقعیت مناسب با فرد مورد علاقتون اشنا بشید.
    من یک تجربه شخصی بهتون بگم دقیقا من همسن شما بودم اقا پسری بود که تا میدیدمش بشدت ازش خوشم میومد و دست و پام میلرزید. بدون هیچ شناختی ازش.. تا اینکه توی فیس بوک (زمان ما فیس بوک تو بورس بود)براشون درخواست دوستی فرستادم و وقتی علاقمندی هاشونو اونجا فهمیدم ازشون روی گردان شدم به همین راحتی...
    در ضمن دوستانی که دارید این مدل مشورت هارو بهشون میدید. باید بگم که اگر قرار بود با نگاه کردن و جزوه گرفتن و کنار هم دیگه نشستن افراد عاشق هم بشند الان همه ی دانشجوها باید با هم ازدواج کرده بودند. هیچ کس از ادم های اویزوون خوشش نمیاد چه دختر چه پسر!
    هیچ وقت سعی نکنید از تکنیک اویزوون شدن جهت رسیدن به خواسته هاتون استفاده کنید.
    موفق باشید
    سلام دوست گرامی
    با عرض پوزش احساس نمی کنید راهنمایی هاتون بر پایه اعتقادات، تجربیات و نظرات شخصیتونه؟

اون 90 درصد هم ممنون میشم پژوهشی چیزی ارائه بدین.

3. Top | #23

دلنوشته کاربر
    تنها :)
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.42
    تشکـر
    246
    تشکر شده 216 بار در 144 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط mina21 نمایش پست ها
    سلام من دخترم و 21 سالمه. مشکل من اینه که مدت یک ساله به یکی از همکلاسی هام علاقه شدیدی دارم. این علاقه روز به روز بیشتر میشه و من بیشتر اذیت میشم. رابطه من با این آقا زیاد نیست و یه جورایی اصلا رابطه ای نداریم. ایشون هم فردی فوق العاده سنگین هستن و زیاد با دختری سلام علیک ندارن. علاقه من به ایشون جوریه که هر لحظه بهش فکر میکنم.در ضمن بگم که از لحاظ ظاهری من چیزی کم ندارم و حتی از ایشون خیلی سرترم توی دانشگاهم خیلی پسرا دنبال منن.ولی متاسفانه من هیچکس جز اونو نمیبینم.درسم هم زیاد نمونده و به زودی تموم میشه. کارم هرروز شده ناراحتی و یه جورایی افسرده شدم. حالا تو این شرایط چکار کنم که بهش نزدیک شم یا کاری کنم اون بهم علاقه مند شه. ممنون میشم راهنماییم کنید..
    سلام دوست گرامی
    اگر از منظر جامعه م.ذ.ه.ب زده خودمون به این قضیه بنگرید، شما نباید با کسی رابطه یا حتی نظر داشته باشید مگر به ازدواج ختم بشه!
    اما تو دنیای واقعی ما دوره های سنی مختلفی رو طی میکنیم و طبیعیه تو هر یک از این دوران احساسات، افکار و خواسته های متفاوتی داشته باشیم.

طبیعیه تو دوران نوجوانی خیلی زود احساس کنیم عاشق شدیم ! در حالی که صرفاً احساسی بودیم.
    اگه این احساسات هیچ وقت تو دنیای واقعی آزمایش نشن، ما احساسات مقطعی رو با عشق و عاشقی و ازدواج قاطی میکنیم (نمیگم اینا یکی نیستن)

شاید عزیزانی مخالف این دیدگاه باشن اما هیچ اشکالی نداره احساستون رو آزاد کنید، اصلاً مهم نیست به ازدواج ختم نشه اما کاملاً حواستون باشه که تا کجا پیش میرید، حریم خصوصی تون رو حفظ کنید و متناسب با پیش قدیمی ایشون پیش برید.

تو بلاد کفر که خرافات و اعتقادات غلط حاکم نیست، آدم ها دوران احساسیشون رو با احساس سپری میکردن دیگه موقع ازدواج این احساسات نیست که بر پایه اون تصیمی میگیرن. اما اینجا بسیاری مواقع آزاد شدن احساست تلنبار شده فوراً برچسب عشق و ازدواج میخوره... در حالی که صرفاً احساسات ما بوده.
    پس بزارید این احساسات رها بشن اما اجازه ندین به خودتون، روان تون، احساساتتون و موقعیت اجتماعی تون آسیب برسونه. راهش هم سنجیده عمل کردنه همین!
    شاد باشید
    ویرایش توسط nima01371 : 06-02-2018 در ساعت 12:46 PM

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)