نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: علاقه مند کردن پسر

1595
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question علاقه مند کردن پسر

سلام دوستان اومدم ازتون راهنمایی بخام راستش سال اول دانشگاهم یه هم کلاسیم که اشنایی خونوادگی هم داشتیم درواقع خاهرش با من دوسته وسط پیامای درسی بهم گفت عزیزم من هم بعد ازمدت کوتاهی حس واقعیموبهش گفتم چون ادم صادقیم وازقبل دوسش داشتم اما ایشون جبهه گرفت وگفت کس دیگه ایو میخاد دوماه باهم درارتباط بودیم و من به شدت ابراز علاقه میکردم بعدازدوماه گفتم من این رایه رو نمیخام و پسش زدم الان هشت ماهه که باهاش سرد شدم و بی محلش میکنم وجواب پیاماشو به سردی میدم تااکروز بهم پیام داد و دلیل ناراحتیمو خاس درواقع امروز اومده بود تابهم ثابت کنه تقصیر منه که رابطمون بد بوده واین من بودم که مقصرم وحق ندارم ازش ناراحت باشم منم گفتم هردو مقصریم همچنین ازم خاست وقتی به هم برخورد میکنیم بی محلش نکنم اما من گفتم ممکنه دیگه هیچوقت با هم یه جانباشیم و اون گفت مهم نیست درواقع بازهم توحرفاش بهم گفت براش مهم نیستم ودوستم نداره ...این اقا فرد مورد تاییدیه برامن وخونوادم براازدواج وادم خوبیه وخونوادمم میدونن اما خودش نمیدونه خونوادم میدونن....خلاصه ازاینکه بهم راهکاربدین تاگذشته رو جبران کنم واونوجذب خودم کنم چون حسم واقعیه ویه درصدم توش شک ندارم..میخام داشتهباشمش به هرقیمتی...راهنمایی کنید لطفا...ضمنا ماهم سنیم واین افا متدین هستن

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چگونه پسری روکه عاشقشم جذب خودم کنم؟؟؟

...
    ویرایش توسط رویانیکو : 11-03-2016 در ساعت 06:42 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط رویانیکو : 11-03-2016 در ساعت 06:45 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ؛آیسان؛ نمایش پست ها
    شما تصمیمتون ازدواجه اما اون آقا هم میخاد به ازدواج فکر کنه؟ چون اگر تمایلی نشون نده تو شرایط فعلی شما قربانی یه رابطه ی بی نتیجه میشی؟ اگر از نظر شما و اون همه چیز اوکی هست و فقط مشکلتون اینه که شما جذاب نیستید برای ایشون . باید سلیقه هاش رو بدونید و اونهایی رو که شخصیتتون بهتون اجازه میده و مشکلی تو شخصیت و شأن شما ایجاد نمیکنه رو انجام بدید اما از نظر من این آقا شما رو دوست نداره و فقط وقتی تنهاست و حوصله اش سر میره میاد سمته شما اونم نه بخاطر شما بلکه بخاطر تمایل به رابطه با دختر و مهم نیست چه دختری. مراقب باشید گاهی در دسترس بودن شما بیش از حد شمارو از چشم اون آقا میندازه اما اگر سنگین باشی و کمی صبور و دست نیافتنی و در عین حال مهربون و خوش برخورد مطمينا هر مردی رو میتونید جذب کنید . اما بذار اون آقا بیاد و ازتون خواهش کنه به ایجاد رابطه ی هدف دار
    ممنون لطف کردین ببینید مثلا من الان تصمیم گرفتم سعی کنم که نگاهموازش بگیرم و جاهایی که اون هست نباشم..ویا پیاماشو جواب ندم البته من بار اخر بهش گفتم که دیگه ما به هیچ وجه باهم یه جانخواهیم بود به نظرتون این کارم میتئنه مفید باشه یا اینکه جاهایی که هست باشم ولی بهش کم محلی کنم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط رویانیکو نمایش پست ها
    سلام دوستان اومدم ازتون راهنمایی بخام راستش سال اول دانشگاهم یه هم کلاسیم که اشنایی خونوادگی هم داشتیم درواقع خاهرش با من دوسته وسط پیامای درسی بهم گفت عزیزم من هم بعد ازمدت کوتاهی حس واقعیموبهش گفتم چون ادم صادقیم وازقبل دوسش داشتم اما ایشون جبهه گرفت وگفت کس دیگه ایو میخاد دوماه باهم درارتباط بودیم و من به شدت ابراز علاقه میکردم بعدازدوماه گفتم من این رایه رو نمیخام و پسش زدم الان هشت ماهه که باهاش سرد شدم و بی محلش میکنم وجواب پیاماشو به سردی میدم تااکروز بهم پیام داد و دلیل ناراحتیمو خاس درواقع امروز اومده بود تابهم ثابت کنه تقصیر منه که رابطمون بد بوده واین من بودم که مقصرم وحق ندارم ازش ناراحت باشم منم گفتم هردو مقصریم همچنین ازم خاست وقتی به هم برخورد میکنیم بی محلش نکنم اما من گفتم ممکنه دیگه هیچوقت با هم یه جانباشیم و اون گفت مهم نیست درواقع بازهم توحرفاش بهم گفت براش مهم نیستم ودوستم نداره ...این اقا فرد مورد تاییدیه برامن وخونوادم براازدواج وادم خوبیه وخونوادمم میدونن اما خودش نمیدونه خونوادم میدونن....خلاصه ازاینکه بهم راهکاربدین تاگذشته رو جبران کنم واونوجذب خودم کنم چون حسم واقعیه ویه درصدم توش شک ندارم..میخام داشتهباشمش به هرقیمتی...راهنمایی کنید لطفا...ضمنا ماهم سنیم واین افا متدین هستن

سلام دوست عزیز
    با توضیحاتی که گفتین این رابطه یه علاقه طرفه هست تقریبا، حالا یا ایشون کسی دیگه رو میخوان یا شما رو برای ازدواج نمیخوان
    و رابطه یه طرفه هم نتیجه خوبی نداره به خصوص برای دختر
    سعی کنید عاقلانه تصمیم بگیرید
    به قول شاعر
    خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ... خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
    ازدواج مهمترین تصمیم زندگی هر فردی هست نمیشه با تکیه بر احساسات بناش کرد یعنی درست نیست
    درسته خیلی دوستش دارید و میگین که خیلی پسر خوبیه
    اما این رو بدونید ارزش و غرور خودتون از هر کسی براتون مهمتره
    پس به نظر من سعی کنید جایگاه خودتون رو حفظ کنید که خدایی نکرده بعد ها هم مشکلی پیش نیاد
    ان شاالله با یکی ازدواج کنید که ایشون هم به این شدت مایل به زندگی با شما باشه نه کسی میخواید تغییرش بدید که بهتون علاقه مند بشه این علاقه واقعی نیست
    چون اگه بود نیازی به این کارای شما نبود و ایشون خودشون پیش قدم میشدن.
    موفق باشین.

6. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    با توضیحاتی که گفتین این رابطه یه علاقه طرفه هست تقریبا، حالا یا ایشون کسی دیگه رو میخوان یا شما رو برای ازدواج نمیخوان
    و رابطه یه طرفه هم نتیجه خوبی نداره به خصوص برای دختر
    سعی کنید عاقلانه تصمیم بگیرید
    به قول شاعر
    خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ... خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
    ازدواج مهمترین تصمیم زندگی هر فردی هست نمیشه با تکیه بر احساسات بناش کرد یعنی درست نیست
    درسته خیلی دوستش دارید و میگین که خیلی پسر خوبیه
    اما این رو بدونید ارزش و غرور خودتون از هر کسی براتون مهمتره
    پس به نظر من سعی کنید جایگاه خودتون رو حفظ کنید که خدایی نکرده بعد ها هم مشکلی پیش نیاد
    ان شاالله با یکی ازدواج کنید که ایشون هم به این شدت مایل به زندگی با شما باشه نه کسی میخواید تغییرش بدید که بهتون علاقه مند بشه این علاقه واقعی نیست
    چون اگه بود نیازی به این کارای شما نبود و ایشون خودشون پیش قدم میشدن.
    موفق باشین.
    ممنون لطف کردین

8. کاربران زیر از رویانیکو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

به شما گفته عزیزم در صورتی که کسی دیگه مد نظرشه ؟ این عزیزمی که به شما گفته (البته بشتکی داره کجای جمله و با چه مضمونی گفته بشه ) ممکنه یه معنیش این باشه که من هم تورو دوست دارم و هم یکی دیگه را ، که خب این خیلی جالت ضایعی هستش و زیاد شده این روزا ، یه حالت دیگه هم اینکه شما را دوست داره و اصلا کس دیگه ای را مد نظر نداره ، ولی چون شما حس واقعیتونو بهش گفتین ، خواسته بگه مثلا من خیلی مرد شدم دیگه و خودم انتخاب میکنم که کی ازش خوشم بیاد ! ( این مورد احتمالش زیاده )

در هر صورت ، اگه ایشون هم سن شما هستن که خب هنوز کودک تشریف دارن و غالبا توی این سن احساسات به شدت تصمیم ها و زبون فرد را تحت تسلط خودش قرار میده ، پسرها تا 23-25 سالگی هنوز شخصیت و عقایدشون شکل نگرفته و در حال تجربه و آزمون خطا هستن ! دل نبندین و صبر داشته باشید !

ریسک خیلی بالاییه دل بستن به ایشون ! چرا که ایشون هنوز وارد زندگی واقعی نشدن و چالش های محکم زندگی را باهاش دست و پنجه نرم نکردن و ممکنه پس فردا که وارد بازار کار بشه ، با سختی های زندگی بیشتر آشنا بشه و مثل خیلی دیگه از جوون ها کلن قید ازدواج را به خاطر سختی و مسسولیت زیادش بزنه ! از ما گفتن و از شما نشنفتن !
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    به شما گفته عزیزم در صورتی که کسی دیگه مد نظرشه ؟ این عزیزمی که به شما گفته (البته بشتکی داره کجای جمله و با چه مضمونی گفته بشه ) ممکنه یه معنیش این باشه که من هم تورو دوست دارم و هم یکی دیگه را ، که خب این خیلی جالت ضایعی هستش و زیاد شده این روزا ، یه حالت دیگه هم اینکه شما را دوست داره و اصلا کس دیگه ای را مد نظر نداره ، ولی چون شما حس واقعیتونو بهش گفتین ، خواسته بگه مثلا من خیلی مرد شدم دیگه و خودم انتخاب میکنم که کی ازش خوشم بیاد ! ( این مورد احتمالش زیاده )

در هر صورت ، اگه ایشون هم سن شما هستن که خب هنوز کودک تشریف دارن و غالبا توی این سن احساسات به شدت تصمیم ها و زبون فرد را تحت تسلط خودش قرار میده ، پسرها تا 23-25 سالگی هنوز شخصیت و عقایدشون شکل نگرفته و در حال تجربه و آزمون خطا هستن ! دل نبندین و صبر داشته باشید !

ریسک خیلی بالاییه دل بستن به ایشون ! چرا که ایشون هنوز وارد زندگی واقعی نشدن و چالش های محکم زندگی را باهاش دست و پنجه نرم نکردن و ممکنه پس فردا که وارد بازار کار بشه ، با سختی های زندگی بیشتر آشنا بشه و مثل خیلی دیگه از جوون ها کلن قید ازدواج را به خاطر سختی و مسسولیت زیادش بزنه ! از ما گفتن و از شما نشنفتن !
    lمتشکر به خاطر راهنماییتون ولی ماهردو پزشکی میخونیم ومیشه گفت دراینده دغدغه مالی نخاهیم داشت....شماکه مرد هستین بهترمیتونید کمکم کنید لطفا میشه بگید چه کارکنم تا جذبم بشه ...اخه تصمیم من فقط احساس نیست و حاضرم هرکاری برابودنش بکنم...به نظرتون اینکه اصلا جلو چشمش نباشم و هروقت که دیدمش حتی نگاهشم نکنم وپیاماشو ج ندم میتونه درست باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

ببخشید میتونم بپرسم هم شما هم اقا پسر چند سالتون
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ببخشید مگه هرکی به شما گفت عزیزم. یعنی عاشقته ؟؟؟و پیش خودت فکر و خیال کن ؟؟

از همین حرف های بینتون معلوم. جفتتون اصلا عاقل و پخته نیستید

یکم واسه خودت ارزش قائل شو!! چرا ارزش خودتو میاری پاین ؟ !!! کسی که تورو بخواد اصلا نمیذاره یکذره تو کوچیک شی وقتی تورو نمیخواتت چرا به زور میخوای مجبورش کنی که دوستت داشته باشه. ؟؟؟ همونطور که هستی باش احتیاج نیست واسه به دست اوردن کسی خودتو عوض کنی هرکی تورو بخواد باید همونطور که هستی بخواتت و. مطمعن باش حست اصلا هم واقعی نیست حس واقعی باید دوطرفه باشه نه یه طرفه

اونم رابطه ای که هنوز به یک سال نرسیده این همه مشکل هست

تو همین سایت بخون 100هانفر مثل شما فکر میکردن حسشون واقعی ولی در اخر اصلا اون چیزی نبود که فکر میکردند

بازم میگم واسه خودت ارزش قائل شو وقتی نمیخواتت دیگه پیگیرش نباش حتما قسمت تو کسه دیگه ای

عاقلانه تصمیم بگیر تا زندگی موفقی داشته باشی نه احساسی

زندگیت و برای هیچ و پوچ الکی خراب نکن که فقط حسرت بخوری

شاید الان من هرچی بگم قبول نکنی ولی بهت قول میدم به حرفم میرسی نذار وقتی به حرفم رسیدی خیلی دیر شده باشه و جز پشیمونی کار دیگه ای نتونی کنی

از تجربه دیگران استفاده کن خودت تجربه نکن

موفق باشی.
    ویرایش توسط پریماه. : 11-04-2016 در ساعت 10:40 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

13. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.m

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    22سال

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

ایشون چطور یکی دیگه رو میخواد که با شما هم در ارتباط احساس شما یه طرفه هست نمیخوام ناراحتتون کنم اما فکرمیکنم این آقا تکلیفش با خودش مشخص نیست همین راهی که پیش گرفتین رو دنبال کنین یعنی زیاد محلش نذارين اگه بخوادتون خودش میاد جلو وگرنه لطفا خودتون کوچیک نکنین به خودتون ارزش بدین تا طرف مقابل که بهتون ارزش بده میدونم عاشق بودن خیلی سخت و آدم نمیتونه از عشقش دست بکشه اما اول عاشق خودتون باشین اینطوری هم به خودتون ارزش میدین هم میتونین تصمیم درست بگیرین

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31944
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    22سال

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط رویانیکو نمایش پست ها
    22سال
    متوجه شدم

نظرمو تو پست 11دادم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : علاقه مند کردن پسر

به نظر من کلا این جور مسائل اول از همه یکم اطلاعات از جنس مخالف و دوم درک آدم از خودش رو میخواد. که چرا میخواد چنین کاریو بکنه و از چه طریقی. من خودم شخصا فکر میکنم به قول قدیمیا چشمه باید خودش آب داشته باشه! یعنی تو باید خودت دوس داشنتی باشی و اونی باشی که بقیه عاشقت بشن. نه اینکه بخوای کاری کنی که به زور کسی بخواد دوستت داشته باشه یا عاشقت بشه. بعدم به نظرم آدم باید یکم دیدشم به دنیا باز تر کنه دیگه. خب هر کسی از یکی خوشش میاد. هرکی یه ملاکی واسه دوس داشتن بقیه داره که وقتی میبینی اونی که تو دوسش داری تو رو دوس نداره خب حتما شخصیت تو جزء ملاکای اون نیست. پس داری زور میزنی که به زور خودتو جا کنی. این از این. حالا دیگه کار از کار گذشته. تو از یکی خوشت میاد و اون نه. یا خیلی کم. یا اصلا نمیدونی. خب اول از همه قبل از هر کاری باید ببینی میخوای دوستت داشته باشه که چی بشه. واسه ازدواج میخوایش؟ واسه دوستی میخواش؟ همینجوری با خودت کل انداختی این بد بختو عاشقش کنی و بصورت کاملا سادیسمی دهن خودت و اون رو باهم سرویس کنی؟!

تکلیفت رو با خودت مشخص کن. چون اگه قرار باشه هر کاریو به هر قیمتی انجام بدی دیگه باید تبعاتشم به جون بخری. بگذریم. حالا به نظرمن ببین چقد دوست داره اصن. نکته جالبی که بنده به عنوان یه پسر به ذهنم میرسه اینه که مردا (حالا درباره زنها خودتون بگید) در چند ثانیه اول که دخترا رو میبینن تصمیم خودشونو میگیرن که از این دختر چقدر و به چه منظور خوششون میاد (دوستی، ازدواج، رابطه جنسی!). و نکته جالبتر این که وقتی از یه دختر خوششون نیاد دیگه اونقدرم که فکر میکنی تو نظر اولیشون معجز رخ نمیده.حتی این تو ازدواجم هست. یعنی اگه یه پسر یه دختر رو نخواد و باهاش ازدواج کنه تو زندگیم از طرف خوشش نمیاد بر خلاف دخترا که امکان داره تو زندگی طرفشونو دوس داشته باشن! حالا نکته اساسی همینه. که تو بفهمی اون اصلا چقد از تو خوشش میاد و به چه منظور. شاید نظر س کسی به تو داره اصن و اون دوس داشتنی که تو مد نظرته در کار نیست. ولی حالا اگه یکمم دوس داشتن غیر س کسی به تو داشته باشه باز یکم جای امیدواری هست. چون اونو میشه یجورایی تقویتش کرد. ولی اگه اصلا خوشش که نمیاد که هیچ تازه بدشم میاد کلا بیخیالش شو. چون بیشتر از خودت دورش میکنی. و احیانا منتفر!

حالا میخوای دلشو بدست بیاری. خیلیا فکر میکنن اگه ناز و عشوه زیاد بیان واسه پسرا جالبترن. یا خودشونو س کسی نشون بدن خیلی تاثیر داره تو علاقه پسرا بهشون. اینو بدون که تو هر چیزی رو تحریک کنی معمولا از همون قسمت هم جواب میگیری. مثلا عشوه گری و س کسی بودنتو به رخ بکشی پسرای با شخصیت و کسایی که واسه خیلی چیزا ارزش قائلن رو جذب خودت نمیکنی. کسایی که دوس دارن با یکی باشن و باهاش رابطه داشته باشن رو جذب میکنی. حالا اگه خودتم هدفت همینه مشکلی نیست ولی حواست باشه راهو اشتباه نری که به ترکستان است l! یه قانون کلی درباره پسرا هست که قدیم و جدیدم نمیشناسه. کهنه هم نمیشه چون تو ذات پسراست. از دختر با شخصیت خوششون میاد. حتی اوناییشون که خودشون همه کاری میکنن! دختری که خودشو دم دست میذاره ارزشش میاد پایین. دختر باید تو اوج باشه. غیر قابل دسترس باشه. پس وقتی خودتو کوچیک میکنی و از یه پسر درخواست دوستی میکنی عملا خودتو پیش اون نابود کردی. (حالا تو بحث خواستگاری دختر از پسرم به نظر من همینه گرچه ممکنه بعضیام با نظرم مخالف باشن).

پس اگه میخوای طرفت از تو خوشش بیاد اولا سبُک نباش. متشخص باش و دوما بهش بفهمون که ازش خوشت میاد. یعنی پالس بفرست. خیلی دخترونه ، شیک و مجلسی. خوشش بیاد میاد جلو نیادم نمیاد. الکیم خودتو سبک نکنی بهتره. اگه هم فکر میکنی از راه س کس میتونی دل پسر رو بدست بیاری امتحانش اصلا مجانی نیست. چون دقیقا از همون لحظه ای که کارش با تو تموم شد اون یه ذره احساسیم که به تو داشت از بین میره! چون به این فکر می کنه که تو چقد ساده و احمق هستی که به صرف یه دوس داشتن ساده خودتو انقد زود در دسترس قرار میدی! حالا خودت باشی اگه تو ذهنت این باشه که طرفت احمقه میتونی دوسش داشته باشی؟! فک نمیکنم دختری تونسته باشه با در اختیار قرار دادن خودش پسری رو عاشق خودش کرده باشه!

یه راه دیگه هم هست. اونم اینه که اگه پولت زیادی اومده و نمیدونی چیکارش کنی میری پیش یه رمال یا دعانویس که طرفتو جادو جمبل کنن. تا به یکباره مثل این فیلم هندیا طرف سوار بر موتور بیاد و تو رو از بابا مامانت بدزده و ببرتت تو جنگلی، کنار رودخونه ای جایی و تا آخر عمرم هی قربون صدقه هم برید و هی برقصید و خوش باشید. بعدشم بیای به عنوان اولین نفری که تونسته از این راه دل کسیو بدست بیاره خودتو به بقیه معرفی کنی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)