نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فراموشی یک فرد و حذف احساسات

594
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموشی یک فرد و حذف احساسات

باسلام
    من یه مدت پیش با دختری دوست شدم یه دوستی خیلی ساده مثل رفاقت با بچه ها بیرون میرفتیم همه چی خوب بود تا زمانی که فهمیدم نباشه میمیرم خیلی دوسش دارم خیلی زیاد روزی که بعد از مدت ها خواستم بهش پیشنهاد بدم تا خواستم چیزی بگم گفت میدونم چی میخوای بگی اما نگو گفتم باشه پس فراموشش کن..از اون روز فهمیدم میخواد همون در حد دوست بمونیم از طرفی هم یکی دیگه از رفیقام این دخترو برای سواستفاده میخواد با اینکه من هزاران بار سعی کردم ب دختره هشدار بدم که با فلانی زیاد گرم نباش نگرد باش بازم فایده نداره و انگار حتی خودشم‌یکم بدش نمیاد !!
    خلاصه رابطه ما فعلا دوستی و رفاقته و من حتی دست هم بش زیاد نمیزنم اما اون رفیقم همش بش دست میزنه و اونم چیزی بش نمیگه
    درضمن متاسفانه چون همکلاسی هستیم و دوست هم هستیم هر روز میبینمش و دیوونه تر میشم

خواهش میکنم کمکم کنین یه راه حلی بم بگین که من این دختر رو فراموش کنم ذهنم رو خالی کنم احساساتم رو کلا حذف کنم سنگ دل شم به خدا کار هرشب و روزم شده سیگار گریه دارم دیوونه میشم وقتی میبینمش دلم میخواد با تمام وجودم بش بگم عاشقتم اما نمیتونم
    مرسی از وقتی ک میزارین

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : فراموشی یک فرد و حذف احساسات

نقل قول نوشته اصلی توسط AminBh نمایش پست ها
    باسلام
    من یه مدت پیش با دختری دوست شدم یه دوستی خیلی ساده مثل رفاقت با بچه ها بیرون میرفتیم همه چی خوب بود تا زمانی که فهمیدم نباشه میمیرم خیلی دوسش دارم خیلی زیاد روزی که بعد از مدت ها خواستم بهش پیشنهاد بدم تا خواستم چیزی بگم گفت میدونم چی میخوای بگی اما نگو گفتم باشه پس فراموشش کن..از اون روز فهمیدم میخواد همون در حد دوست بمونیم از طرفی هم یکی دیگه از رفیقام این دخترو برای سواستفاده میخواد با اینکه من هزاران بار سعی کردم ب دختره هشدار بدم که با فلانی زیاد گرم نباش نگرد باش بازم فایده نداره و انگار حتی خودشم‌یکم بدش نمیاد !!
    خلاصه رابطه ما فعلا دوستی و رفاقته و من حتی دست هم بش زیاد نمیزنم اما اون رفیقم همش بش دست میزنه و اونم چیزی بش نمیگه
    درضمن متاسفانه چون همکلاسی هستیم و دوست هم هستیم هر روز میبینمش و دیوونه تر میشم

خواهش میکنم کمکم کنین یه راه حلی بم بگین که من این دختر رو فراموش کنم ذهنم رو خالی کنم احساساتم رو کلا حذف کنم سنگ دل شم به خدا کار هرشب و روزم شده سیگار گریه دارم دیوونه میشم وقتی میبینمش دلم میخواد با تمام وجودم بش بگم عاشقتم اما نمیتونم
    مرسی از وقتی ک میزارین

در این مورد فقط باید با صحبت کردن به نتیجه برسید

پس در زمانی مناسب با ایشون صحبت کنید و طوری بیان کنید که فکر نکنه از روی حسادت این حرفهارو میزنید

ولی بدونید به احتمال زیاد ایشون دلش با دوست شماست و اگر چنین چیزی قوت گرفته باشه شما جز به نصیحت کاری دیگه ای ازتون ساخته نیست
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فراموشی یک فرد و حذف احساسات

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    در این مورد فقط باید با صحبت کردن به نتیجه برسید

پس در زمانی مناسب با ایشون صحبت کنید و طوری بیان کنید که فکر نکنه از روی حسادت این حرفهارو میزنید

ولی بدونید به احتمال زیاد ایشون دلش با دوست شماست و اگر چنین چیزی قوت گرفته باشه شما جز به نصیحت کاری دیگه ای ازتون ساخته نیست
    اول ترس از این دارم‌که اگه اینطوری بگم اون دوستی از بین بره و دیگه حتی نتونم ببینمش قطع ارتباط باشه
    و دوم اینکه خیلی اولش بم‌نزدیک بود از وقتی فهمید میخوامش یکم دورتر شده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد