نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: قرار عاشقانه برای ازدواج

747
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9137
    تشکـر
    61
    تشکر شده 26 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    10

قرار عاشقانه برای ازدواج

سلام ممنون که اومدید میخوام یه سوال بکنم جواب بدید ممنونم مربوط به من نیست دوستم مشکل داره دلم سوخت گفتم ازتون کمک بگیرم

توی عشق دونفر که عاشق هم هستن چه طور باید همو تو بیشتر مسایل درک کنن؟
    داستان از اینجاست خلاصه میگم :

دوست دختر دوستم خانوادش نمیدونن که با پسر رابطه داره واسه قصد ازدواج واسه همین زیاد نمیتونه پیش دوستم باشه یعنی
    نمیتونه از ترس خانوادش به پسره شبا اس بده فقط از مدرسه میاد دو ساعتی باهم هستن
    خانواده دختره شک کردن واسه همین دختر میخواد لو نره ناچاره کم اس بده تا شک نکنن

چه راهی پیشنهاد میکنید واسه درک کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سوال دو اینکه :بهترین موقعیت برای دوستی واسه ازدواج چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چون دوستم با عشقش قرار گذاشتن پنج سال دیگه ازدواج کنن چون دختره میخواد درس بخونه و پسره هم میخواد شرایط ازدواج یعنی
    پول خونه و جور کنه؟
    راهنمایی کنید ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : قرار عاشقانه برای ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نینجا نمایش پست ها
    سلام ممنون که اومدید میخوام یه سوال بکنم جواب بدید ممنونم مربوط به من نیست دوستم مشکل داره دلم سوخت گفتم ازتون کمک بگیرم
    توی عشق دونفر که عاشق هم هستن چه طور باید همو تو بیشتر مسایل درک کنن؟
    داستان از اینجاست خلاصه میگم :
    دوست دختر دوستم خانوادش نمیدونن که با پسر رابطه داره واسه قصد ازدواج واسه همین زیاد نمیتونه پیش دوستم باشه یعنی
    نمیتونه از ترس خانوادش به پسره شبا اس بده فقط از مدرسه میاد دو ساعتی باهم هستن
    خانواده دختره شک کردن واسه همین دختر میخواد لو نره ناچاره کم اس بده تا شک نکنن
    چه راهی پیشنهاد میکنید واسه درک کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    سوال دو اینکه :بهترین موقعیت برای دوستی واسه ازدواج چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چون دوستم با عشقش قرار گذاشتن پنج سال دیگه ازدواج کنن چون دختره میخواد درس بخونه و پسره هم میخواد شرایط ازدواج یعنی
    پول خونه و جور کنه؟
    راهنمایی کنید ممنونم
    راستش من متوجه این مورد درک کردن نشدم ....!

دوست عزیز در این مرحله دوستی عاطفی و عاشقانه در این روزگار وانفسا بیشتر شبیه یه شوخی بی مزه است ...

چون در گذر پنج ساله رفتار و انتظارات مطمئنا" فرق خواهد کرد و در این بین وابستگی روزافزونه که ارمغانی جز به افسردگی

نخواهد داشت ...

اینو بر اساس تجربه این سایت میگم ....

به هرحال تا شرایط ازدواج مهیا نباشه واقعا" ازدواج موفقی رو نباید انتظار داشته باشید ...

ولی خب شاید استثنا هم باشه و این دونفر واقعا" بتونن تا 5 سال صبر کنن و شرایط رو اونطور که میخوان مهیا کنن ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9137
    تشکـر
    61
    تشکر شده 26 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : قرار عاشقانه برای ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    راستش من متوجه این مورد درک کردن نشدم ....!

دوست عزیز در این مرحله دوستی عاطفی و عاشقانه در این روزگار وانفسا بیشتر شبیه یه شوخی بی مزه است ...

چون در گذر پنج ساله رفتار و انتظارات مطمئنا" فرق خواهد کرد و در این بین وابستگی روزافزونه که ارمغانی جز به افسردگی

نخواهد داشت ...

اینو بر اساس تجربه این سایت میگم ....

به هرحال تا شرایط ازدواج مهیا نباشه واقعا" ازدواج موفقی رو نباید انتظار داشته باشید ...

ولی خب شاید استثنا هم باشه و این دونفر واقعا" بتونن تا 5 سال صبر کنن و شرایط رو اونطور که میخوان مهیا کنن ...
    یعنی واقعا میتونن تا پنج سال عاشقونه باشن؟از نظر من اینارو دیدم حاظر جون واسه هم بدن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد