نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: قطع رابطه دوستی

1665
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4897
    تشکـر
    8
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy قطع رابطه دوستی

سلام من حدود 5سال بایکی بودم همدیگرو دوست داشتیم ولی الان حدود 7ماه کات کردیم تموم شدن رابطه از طرف من بود ایا امکانش هست دوباره برگرده من به هیچ عنوان دوست ندارم برگشتن از طرف من باشه ایا امنکانش هست اون برگرده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : قطع رابطه دوستی

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo721 نمایش پست ها
    سلام من حدود 5سال بایکی بودم همدیگرو دوست داشتیم ولی الان حدود 7ماه کات کردیم تموم شدن رابطه از طرف من بود ایا امکانش هست دوباره برگرده من به هیچ عنوان دوست ندارم برگشتن از طرف من باشه ایا امنکانش هست اون برگرده
    پس وقتی رابطه ای رو کات کردید دیگه چرا به فکرش هستید ؟

به هرحال در این نوع روابط هر اتفاقی میتونه رخ بده و به همین خاطر اگر برای کات کردن

دلیلی قانع کننده داشته اید پس بر روی کارتون و قولتون بمونید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12664
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من سحرم کاربرجدید چندروزه برام مشکلی پیش اومده من بایکی ازپسرهای فامیل چندماه دوست بودم داخل این مدت همه حرفی درباره ی مسایل جنسی باهم صحبت میکردیم حتی اون میگفت من قصدم باتوازدواجه منم باورم شدبعدازیه مدت خودش گفت من قصدم کردن باتو بود منم که وقتی این مسیله روفهمیدم بهش گفتم زنگ بزن کارت دارم اوقتی زنگ زدبهش گفتم هرچی بین منوتوبوده تمام شد اونم گفت باشه ورابطمون تمام شدتااینکه بعدازدوهفته دوباره پیام داد که اگه نیای وبه من ندی همه ی اون پیام هات رونشون خانوادت میدم منم ازاین موضوع ترسیدم بعدفرداش به مادرهمه چیز روگفتم مامانم خیلی باهام حرف زدکه توچراهمچین کاری کردی چراشماره دادی ب پسرو...
    بعدمامانم این موضوع روبه خواهرم گفت بعدمامانم باخواهر پسره صحبت کردکه اگه سحر ازاین موضوع بترسه ولی من نمیترسم خواهشاهم بروبا برادرت صحبت کن که این بحث روادامه نده.بعدش اخرشب بودکه دوباره پیام داد که ببین سحرخانوم من این کاروکردم که توروامتحان کنم وازت اتو بگیرم اماتوکاربدی کردی که رفتی این حرفاروبه مامانت زدی ومنو پیش اون بدکردی منم که دیگه بهش جواب ندادم امابازبه مامانم گفتم که این پیام روداده بعددوباره پیام دادکه حالاکه اینطوری شده منم همه چیو به برادرت میگم.
    مامانم که فهمید گفت من این مسیله روبه بابات مبگم که بره باپدرش وخودش صحبت کنه بعدمن دوست ندارم که پدرم چیزی بفهمه اگه بفهمه که میکشم.من خیلی به مامانم هم گفتم اگه قرارشدباباچیزی بفهمه من خودم رومیکشم ولی گفت من بهت اعتمادکردم که خط بهت دادم حالاهم خطم روازم گرفته.
    من واقعا نمیدونم بایدچکارکنم چندروزه نه خواب دارم نه خوراک اصلا جون به تنم نیست نمیدونم بایدچکارکنم.....
    حالابنظرشماچکارکنم بزارم مامانم به پدرم همه چیزو بگه؟؟؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12664
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : قطع رابطه دوستی

درضمن من متولد۷۷هستم وپسره۷۵

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    برو خودت به برادرت قضیه را بگو و ازش بخواه کمکت کنه
    اونجوری اگه بابات هم بفهمه داداشت نمیزاره کاری بهت داشته باشه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar rad نمایش پست ها
    سلام من سحرم کاربرجدید چندروزه برام مشکلی پیش اومده من بایکی ازپسرهای فامیل چندماه دوست بودم داخل این مدت همه حرفی درباره ی مسایل جنسی باهم صحبت میکردیم حتی اون میگفت من قصدم باتوازدواجه منم باورم شدبعدازیه مدت خودش گفت من قصدم کردن باتو بود منم که وقتی این مسیله روفهمیدم بهش گفتم زنگ بزن کارت دارم اوقتی زنگ زدبهش گفتم هرچی بین منوتوبوده تمام شد اونم گفت باشه ورابطمون تمام شدتااینکه بعدازدوهفته دوباره پیام داد که اگه نیای وبه من ندی همه ی اون پیام هات رونشون خانوادت میدم منم ازاین موضوع ترسیدم بعدفرداش به مادرهمه چیز روگفتم مامانم خیلی باهام حرف زدکه توچراهمچین کاری کردی چراشماره دادی ب پسرو...
    بعدمامانم این موضوع روبه خواهرم گفت بعدمامانم باخواهر پسره صحبت کردکه اگه سحر ازاین موضوع بترسه ولی من نمیترسم خواهشاهم بروبا برادرت صحبت کن که این بحث روادامه نده.بعدش اخرشب بودکه دوباره پیام داد که ببین سحرخانوم من این کاروکردم که توروامتحان کنم وازت اتو بگیرم اماتوکاربدی کردی که رفتی این حرفاروبه مامانت زدی ومنو پیش اون بدکردی منم که دیگه بهش جواب ندادم امابازبه مامانم گفتم که این پیام روداده بعددوباره پیام دادکه حالاکه اینطوری شده منم همه چیو به برادرت میگم.
    مامانم که فهمید گفت من این مسیله روبه بابات مبگم که بره باپدرش وخودش صحبت کنه بعدمن دوست ندارم که پدرم چیزی بفهمه اگه بفهمه که میکشم.من خیلی به مامانم هم گفتم اگه قرارشدباباچیزی بفهمه من خودم رومیکشم ولی گفت من بهت اعتمادکردم که خط بهت دادم حالاهم خطم روازم گرفته.
    من واقعا نمیدونم بایدچکارکنم چندروزه نه خواب دارم نه خوراک اصلا جون به تنم نیست نمیدونم بایدچکارکنم.....
    حالابنظرشماچکارکنم بزارم مامانم به پدرم همه چیزو بگه؟؟؟؟
    سلام

شما باید مشکلت را تو یه تاپیک جدید مطرح کنی...
    .................

اجازه بذه مامانت پدرت رو درجریان بذاره که دیگه بهونه ای برای تهدید کردنت وجود نداشته باشه، حداقل خیالت از این موضوع راهت میشه که دیگه چیزی از خونواده پنهان نشده

لازم نیست مادرت همه جزئیات را بگه، همین که سربسته پدرت درجریان باشه کافیه

عزیزم شما اشتباه کردی و هر اشتباهی هم عواقبی داره، پس اینکه مادر و پدرت ناراحت و عصبانی بشن طبیعیه، فقط اشتباهتو بپذیر و ازشون عذرخواهی کن و سعی کن جبران کنی
    امضای ایشان

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12502
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام سحر خانم اکه فقط چند تا پیامک بین شما رد بدل شده باباتم بفهمه چیزی نمیشه اما باید بدونی این پسره از اولم قصدش رابطه جنسی بوده خدا رو شکر که زود فهمیدی باهاش کات کردی البته جرات نمیکنه به بابات بگه چون خودش اولین کسیه که ضربه میخره فقط اگه دوباره پسره تهدیدت کرد به مامانت بگو تنها باهاش روبرو نشو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)