نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: مزاحمت دختر هم دانشگاهی

1630
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17385
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مزاحمت دختر هم دانشگاهی

سلام به دوستان خوب انجمن
    بنده برادری دارم که دانشجوی پزشکی هستن و سخت مسغول درس خوندن
    خانواده ما هم بسیار خانواده قرانی و مذهبی هست
    متاسفانه چندوقتی هست که یکی از هم دانشگاه های دختر برادرم عاشق داداشم شده و بسیار هم روی این عشقش پافشاری میکنه به طوری که هرورز مزاحمم داداشم میشه زنگ میزنه اس میده پیغام پسغام میفرسته و... خلاصه داداشم از دستش ذله شده
    چند وقتیه که اصلا داداشم روی درسش تمرکز نداره و ذهنش مشغول این دختر مزاحم لعنتی هست
    چندین بار داداشم به صورت مستقیم و تلفنی بهش گفته که من از شما خوشم نمیاد یا اصلا قصد ازدواج ندارم اما اون خانم بدجوری گیر داده و حاصر نیست کوتاه و بیاد
    تا اینکه دیشب این خانم به هم اتاقی داداشم گفته که به داداشم بگه اگه باهام ازدواج نکنه خودکشی میکنه
    این تهدید واقعا برای هممون یه نگرانی بزرگ شده
    واقعا نمیدونیم چیکار کنیم
    خواهش میکنم یه راهنمایی بکنید بلکه از این شر بزرگ خلاص بشیم
    ممنونم منتظر نظرهای خوبتون هستم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    تشکر شده 354 بار در 141 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خواهش میکنم کمک کنید تو دردسر بزرگی افتادم

اي بابا ! عجب آدمايي پيدا ميشن! دختره ديده برادر شما موقعيت خيلي خوبي داره ، گفته برم بهش پيله بشم بلكه يه چيزي هم نصيب من بشه ...
    اصلا محلش نذارين
    آدماي اينجوري زيادن
    يه بار يه دختره به من گفت اگه با من دوست نشي خودكشي مي كنم !(حالا من خودمم دخترم ) خلاصه يه روز(حدودا 28 اسفند بود) زنگ زد گفت من الان وسط خيابونم و خدافظي كرد و بعد هم تلفنشو قطع كرد.عاقا من عذاب وجدان گرفته بودم در حد مرگ! اينقدر گريه كردم كه همه اشكام تموم شد. 6-7 روز رو اينجوري گذروندم تا اينكه خودش زنگ زد و اعتراف كرد منو سركار گذاشته و دروغ گفته! يعني گند زد به عيد اون سال من ......

خيلي ها براي جلب توجه همچين كارايي مي كنن .... اين جور آدما كه ديگرانو تهديد به خودكشي مي كنن بي اندازه بدبخت و ذليل هستن كه براي رسيدن به منافعشون اوج احساس يه انسان رو به بازيچه ميگيرن
    اين خانوم حتي اگر واقعا هم عاشق برادر شما شده باشه ، لياقت برادرتون رو نداره .چرا؟چون اولا خودشو با تماس ها و مزاحمت هاش خوار و خفيف كرده ، ثانيا با تهديد ايشون به خودكشي بي شخصيتي و بدبختي خودشو به نمايش گذاشته.
    اصلا محلش نذاريد و جوابشو نديد .... خودكشي هم كه بكنه مهم نيس!يه احمق كمتر ، زندگي بهتر (گرچه من مطمئنم همچي كاري نمي كنه )

(شايد دوستان فكر كنن لبخند تلخ زيادي تلخه و زيادي سخت ميگيره ... مهم نيست ! اين عقيده ي منه . عقيده اي كه شخصا با تجربه به دستش آوردم ... قبلا بارها سرم به سنگ خورده.دلم نمي خواد دوستاي من هم دوباره تجربه ي منو تجربه كنن.)

3. 3 کاربران زیر از لبخندتلخ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa3123 نمایش پست ها
    سلام به دوستان خوب انجمن
    بنده برادری دارم که دانشجوی پزشکی هستن و سخت مسغول درس خوندن
    خانواده ما هم بسیار خانواده قرانی و مذهبی هست
    متاسفانه چندوقتی هست که یکی از هم دانشگاه های برادرم عاشق داداشم شده و بسیار هم روی این عشقش پافشاری میکنه به طوری که هرورز مزاحمم داداشم میشه زنگ میزنه اس میده پیغام پسغام میفرسته و... خلاصه داداشم از دستش ذله شده
    چند وقتیه که اصلا داداشم روی درسش تمرکز نداره و ذهنش مشغول این دختر مزاحم لعنتی هست
    چندین بار داداشم به صورت مستقیم و تلفنی بهش گفته که من از شما خوشم نمیاد یا اصلا قصد ازدواج ندارم اما اون خانم بدجوری گیر داده و حاصر نیست کوتاه و بیاد
    تا اینکه دیشب این خانم به هم اتاقی داداشم گفته که به داداشم بگه اگه باهام ازدواج نکنه خودکشی میکنه
    این تهدید واقعا برای هممون یه نگرانی بزرگ شده
    واقعا نمیدونیم چیکار کنیم
    خواهش میکنم یه راهنمایی بکنید بلکه از این شر بزرگ خلاص بشیم
    ممنونم منتظر نظرهای خوبتون هستم
    خوب خودکشی کنه ؛ اگه واقعا داداش شما ربطی به ایشون نداره منتظر باشید تا خودکشی کنه

هرچند این اتفاق نمی افته وتازه گیرم هم افتاد ؛ کسی که اینقدر ضعیف النفسه و احساسات بی ریشه و حوسناک میتونه به راحتی اونو به این مرحله بکشونه

اصلا قابل تکیه برای زندگی نیست و لا اقل چندین مورد تجربشو دارم که آخر الامر به مقصد هم نرسیدن و دست آخر جداشدن .

اینجور عشقا رو باد میاره ؛ و خیلی زودهم باد میبره

ضمنا مخابرات مسدودی شماره و پیامک رو برا این روزا گذاشته
    ویرایش توسط ali502902700 : 06-09-2015 در ساعت 10:35 AM

5. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

جسارتا داداشت آتویی چیزی دست این دختره نداره؟؟؟؟بعدشم به قول دوستمون لبخند تلخ این ادما واسه سرگرمی این کارو میکنن و هرچی طرف ساده تر و زودباورتر باشه بیشتر میتونن تحت تاثیر قرارش بدن
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

7. 2 کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17385
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط لبخندتلخ نمایش پست ها
    اي بابا ! عجب آدمايي پيدا ميشن! دختره ديده برادر شما موقعيت خيلي خوبي داره ، گفته برم بهش پيله بشم بلكه يه چيزي هم نصيب من بشه ...
    اصلا محلش نذارين
    آدماي اينجوري زيادن
    يه بار يه دختره به من گفت اگه با من دوست نشي خودكشي مي كنم !(حالا من خودمم دخترم ) خلاصه يه روز(حدودا 28 اسفند بود) زنگ زد گفت من الان وسط خيابونم و خدافظي كرد و بعد هم تلفنشو قطع كرد.عاقا من عذاب وجدان گرفته بودم در حد مرگ! اينقدر گريه كردم كه همه اشكام تموم شد. 6-7 روز رو اينجوري گذروندم تا اينكه خودش زنگ زد و اعتراف كرد منو سركار گذاشته و دروغ گفته! يعني گند زد به عيد اون سال من ......

خيلي ها براي جلب توجه همچين كارايي مي كنن .... اين جور آدما كه ديگرانو تهديد به خودكشي مي كنن بي اندازه بدبخت و ذليل هستن كه براي رسيدن به منافعشون اوج احساس يه انسان رو به بازيچه ميگيرن
    اين خانوم حتي اگر واقعا هم عاشق برادر شما شده باشه ، لياقت برادرتون رو نداره .چرا؟چون اولا خودشو با تماس ها و مزاحمت هاش خوار و خفيف كرده ، ثانيا با تهديد ايشون به خودكشي بي شخصيتي و بدبختي خودشو به نمايش گذاشته.
    اصلا محلش نذاريد و جوابشو نديد .... خودكشي هم كه بكنه مهم نيس!يه احمق كمتر ، زندگي بهتر (گرچه من مطمئنم همچي كاري نمي كنه )

(شايد دوستان فكر كنن لبخند تلخ زيادي تلخه و زيادي سخت ميگيره ... مهم نيست ! اين عقيده ي منه . عقيده اي كه شخصا با تجربه به دستش آوردم ... قبلا بارها سرم به سنگ خورده.دلم نمي خواد دوستاي من هم دوباره تجربه ي منو تجربه كنن.)
    درسته برادر کاملا حق با شماس ولی ما از این میترسیم که خدایی نکرده این خانم دردسری واسه داداشم درست کنه ینی به فرض اگه خودکشی کنه پای خانوادش و بعدشم پای طایفه وسط کشیده بشه و یه بدبختی بزرگ واسمون به وجود بیاره

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    خوب خودکشی کنه ؛ اگه واقعا داداش شما ربطی به ایشون نداره منتظر باشید تا خودکشی کنه

هرچند این اتفاق نمی افته وتازه گیرم هم افتاد ؛ کسی که اینقدر ضعیف النفسه و احساسات بی ریشه و حوسناک میتونه به راحتی اونو به این مرحله بکشونه

اصلا قابل تکیه برای زندگی نیست و لا اقل چندین مورد تجربشو دارم که آخر الامر به مقصد هم نرسیدن و دست آخر جداشدن .

اینجور عشقا رو باد میاره ؛ و خیلی زودهم باد میبره

ضمنا مخابرات مسدودی شماره و پیامک رو برا این روزا گذاشته
    اره دقیقا برادر منم اصلا نه درباره عشق فکر میکنه نه ازدواج نه حتی دختر بازی و دوست دختر پیدا کردن چون اصلا وقتشو نداره
    با اینکه مستقیم توی تلفن به دختره گفته که ازت متنفرم دختره بش گفته اشکال نداره من تو رو میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    جسارتا داداشت آتویی چیزی دست این دختره نداره؟؟؟؟بعدشم به قول دوستمون لبخند تلخ این ادما واسه سرگرمی این کارو میکنن و هرچی طرف ساده تر و زودباورتر باشه بیشتر میتونن تحت تاثیر قرارش بدن
    اتفاقا این اقا هم یه ادم خیلی دل نازک و رئوفی هست یعنی فکر کنم این خانم چون کمی از اخلاق اداشم دستش اومده داره سوئ استفاده میکنه
    والا حالا نمیدونم گیر کردم که چی بهش بگم
    یجوری باید مطئنش کنم که این دختره سرکاریه و محلش نذار

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16511
    تشکـر
    140
    تشکر شده 79 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مزاحمت دختر هم دانشگاهی

فک کنم دختره خیلی رمان میخونه و فیلم هندی نگاه میکنه داغونه

ببینید خودکشی چیز الکی نیس ی دختر نمیتونه هیچوقت خودشو بکشه مگر اینکه هدفی داشته باشه که خیلی مهم باشه امکان خودکشی اون فرد دو در صده وبهتر که اصلا توجهی نشه چون حتی کوچکترین توجه حتی همون که جواب بده یا چیز دیگه ای اونو امید وار تر میکنه و طرف تا زمانی که توجه نشه و جواب بهش داده نشه دست به اینکار نمیزنه چون واسه جلب توجه اینکارو میکنه بهر حال طبق گفته ی بچه ها تو جه نکنید و تو بلک لیست بذاریدشون
    امضای ایشان
    ﺑﺎ ﯾﮏ ﻧﺎﺑﯿﻨﺎ ﻣﯿﺸﻪ ﺁﻫﻨﮓ ﮔﻮﺵ ﮐﺮﺩ
    ﺑﺎ ﯾﮏ ناشنوا ﻣﯿﺸﻪ ﺷﻄﺮﻧﺞ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﺮﺩ
    ﺑﺎ ﯾﮏ ﻣﻌﻠﻮﻝ ﺫﻫﻨﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﺭﻗﺼﯿﺪ
    ﺑﺎ ﯾﮏ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺳﺮﻃﺎﻧﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﻗﺪﻡ ﺯﺩ
    ﺑﺎ ﯾﮏ ﺁﺩﻡ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺭﻭﯼ ﻭﯾﻠﭽﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﺣﺮﻑ ﺯﺩ
    ﻭﻟﯽ
    ﺑﺎ کسانی که در ظاهر آدم هستن
    ﻧﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺣﺮﻑ ﺯﺩ،ﻧﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﺮﺩ ،ﻧﻪ ﻗﺪﻡ ﺯﺩ ﻭ ﻧﻪ ﺷﺎﺩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩ
    ﺩﺭﺩ من ، ﺯﯾﺎﺩ ﺷﺪﻥ ، همین آدم نماهاست ........

10. کاربران زیر از asal.h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

برای اینکه به داداشت بفهمونی اون خانم فقط قصد سرکار گذاشتن داره کافی یکم مجله و روزنامه بهش بدی بخونه و از این عشق های آبکی که آخر عاقبت نداره و کلی داستان توی این مجله و روزنامه ها نوشته رو بخونه
    و مسئول فرهنگی و مشاوره هم که توی همه دانشگاه ها هست خیلی راحت میتونه از اونا کمک بگیره
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

12. 2 کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17385
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asal.h نمایش پست ها
    فک کنم دختره خیلی رمان میخونه و فیلم هندی نگاه میکنه داغونه

ببینید خودکشی چیز الکی نیس ی دختر نمیتونه هیچوقت خودشو بکشه مگر اینکه هدفی داشته باشه که خیلی مهم باشه امکان خودکشی اون فرد دو در صده وبهتر که اصلا توجهی نشه چون حتی کوچکترین توجه حتی همون که جواب بده یا چیز دیگه ای اونو امید وار تر میکنه و طرف تا زمانی که توجه نشه و جواب بهش داده نشه دست به اینکار نمیزنه چون واسه جلب توجه اینکارو میکنه بهر حال طبق گفته ی بچه ها تو جه نکنید و تو بلک لیست بذاریدشون
    بسیار خوب ممنونم از شما راهنمایی خوبیه شرمنده کردید
    فقط یه چیزی
    طرف مقابل خیلی پیله هست بدجوری گیر داده
    یعنی حتی با بلک لیست و بلاک کردن و اینا بازم پیام میفرسته زنگ میزنه!!!!
    باشه حتما الان بش میگم که اصلا به هیچکدوم از حرفاش محل نذاره ببینم چه نتیجه ای میده

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    برای اینکه به داداشت بفهمونی اون خانم فقط قصد سرکار گذاشتن داره کافی یکم مجله و روزنامه بهش بدی بخونه و از این عشق های آبکی که آخر عاقبت نداره و کلی داستان توی این مجله و روزنامه ها نوشته رو بخونه
    و مسئول فرهنگی و مشاوره هم که توی همه دانشگاه ها هست خیلی راحت میتونه از اونا کمک بگیره
    والا چی بگم
    مسئول فرهنگی یا مشاور باید با دوتاشون صحبت کنه یا با هرکدومشون جدا؟؟؟
    اخه این دختره احمقه و هیچی تو کلش نمیره و حاضر نیست حرف کسیو قبول کنه
    حالا نمیدونم بش بگم که دوتاشون برن پیش مشاور دانشگاه یا نه

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    خوب داداشت بگه اگه مردش هسی برو خودکشی کن ک منم راحت بشم اونوقت دختره دوتا فحش میده و میگه عمرا خخخ
    بیخیال شاید بایکی شرط بندی کرده ک مخ داداشت را بزنه یا اینکه داداشت را از درس بندازه
    این اتفاقا واسه شاگرد خوبها و بچه مثبت ها میفته ک یکی را اجیر کنن واسه عقب انداختن یا دست انداختنش.
    وگرنه هردختری میدونه ازدواج اینطوری حز خفت چیز دیگه ای نیست مطمینا میخواد داداشت را ضایع کنه پ داداشت بگه ی بهتر از تو را دارم و برو خودت را بکش بهتر.

15. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17385
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    خوب داداشت بگه اگه مردش هسی برو خودکشی کن ک منم راحت بشم اونوقت دختره دوتا فحش میده و میگه عمرا خخخ
    بیخیال شاید بایکی شرط بندی کرده ک مخ داداشت را بزنه یا اینکه داداشت را از درس بندازه
    این اتفاقا واسه شاگرد خوبها و بچه مثبت ها میفته ک یکی را اجیر کنن واسه عقب انداختن یا دست انداختنش.
    وگرنه هردختری میدونه ازدواج اینطوری حز خفت چیز دیگه ای نیست مطمینا میخواد داداشت را ضایع کنه پ داداشت بگه ی بهتر از تو را دارم و برو خودت را بکش بهتر.
    اینم حرف بدکی نیست ها!!!!!!!!
    اره حتما اینو بهش میگم ممنونم فاطمه خانم از کمکتون
    پس راهش اینه که مستقیم بهش بگه برو خودکشیتو بکن به من چی
    اما میترسم واقعا بره این کاررو بکنه اونوقت این شر رو کی جمعش کنه؟؟!!!!!!!!

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

عمرا اگه این کارو بکنه
    حتی اون دختر هیچ علاقه ای هم نداره و سرکاری هست
    اگه بکنه هم ربطی به شما نداره شاید ادامه شرط بندی خودشه
    پ اصلا بهش فک نکنید فقط به برادرت بگو خودش را خلاص کنه از شر این افراد

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

اول به داداشتون بگید پیامکهاشو حتما نگه داره تو گوشیش حتی شده ازشون عکس بگیره تو کامپیوتر نگه داره یا بک آپ بگیره تو کامپیوتر داشته باشه..
    دوم برنامه بلک لیست روی گوشی داداشتون نصب کنید و شمارشو بدید به برنامه که نه بتونه زنگ بزنه نه اس..
    سوم همونجور که دوستان گفتن، بهش بگه من دختر دیگه ای رو در نظر دارم که بهتر از توئه اگه میخوای خودکشی کنی برو بکن خداحافظ و گوشی قطع کنه.والسلام.
    اون پیامکها هم برا روزی هست که شاید نیم درصد طرف خودکشی کنه و بخوان از برادر شما سوالی بپرسن.
    به داداشت بگو برا یکماه خطشو خاموش کنه و یه خط اعتباری استفاده کنه.

19. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)