نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل در ارتباط با دختر و انتخاب همسر

785
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30463
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question مشکل در ارتباط با دختر و انتخاب همسر

با سلام بنده پسری 29 ساله هستم که حدود 2 ماهی هست که با یک دختر خانمی 27 ساله آشنا شدم بنده نیتم از این رابطه آشنایی و ازدواج هستش. اما تا این مدت این خانم تمایلی به صحبت در مورد آینده و ازدواج نداره. یک سری اخلاقیات خاصی هم داره، مثلا خودخواهی، که جالبه خودش هم این خودخواه بودنش رو قبول داره. ایشون در گذشته همونطور که خودش گفته مثل خیلی از دخترهای این دوره روابط دیگه ای هم داشته، که آخرین رابطه اش خیلی جدی در حد 4 سال بوده که به گفته خود ایشون از نظر خودش تقریبا تموم شده اس ولی از نظر اون پسر تموم شده نیست. حالا من نمیدونم تا چه حد به حرفش اعتماد کنم. چون اگر تموم شده نبود چرا پس با بنده باب آشنایی رو باز کرد!؟ از نظر اخلاقی هم بعضی اوقات ایراد گیر هستش و خیلی هم زود عصبانی میشه و موضع میگیره. من هم آدمی نیستم بخوام با کسی صرفا دوست معمولی باشم تا بخوام یه روزی بهش بگم که من تورو میخوام یا نمیخوام. اصلا در شخصیت من نیست. چون وقتی من میرم برای آشنایی با فردی که ازش خوشم پس میخوامش که پا پیش گذاشتم دیگه. ولی ایشون میگه من هنوز شما رو انتخاب نکردم! خب این به چه معنی هستش!؟ پس با این حرف میتونه هر موقع که بخواد و موقعیت بهتری داشته بیاد و بگه خب حالا من تو رو انتخاب نکردم و خداحافظ. و من میمونم و یک قلب شکسته و وقت و عمری که الکی تلف کردم برای پیدا کردن همسر! ولی با این حساب من به ایشون واقعا علاقه مندم ولی نمیدونم اون هم به من علاقه منده یا فقط بعنوان یه کسی که میتونه نیازهای فعلیش رو از قبیل گردش، رستوران، کافه و ... برطرف کنه، داره نگاه میکنه و اصلا وجود من براش اهمیت داره یا خیر. به نظر شما من میتونم باهاش جدی تر صحبت کنم و دیدگاه خودم رو نسبت به هدفم بهش بگم یا با اینکار بدتر اون جبهه میگیره و عقب نشینی میکنه؟ این رو هم بگم من آدم بسیار عاطفی ای هستم. و همیشه سعی میکنم صادقانه رفتار کنم و نیازهای طرف مقابلم رو درک کنم و در حد توانم اونها رو برآورده کنم. ممنون میشم من رو راهنمایی کنین. پیشاپیش از پاسخگوییتان سپاسگزارم

2. کاربران زیر از hamishegi9 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : مشکل در ارتباط با دختر و انتخاب همسر

سلام

شما قصدتون اینه که کسی را برای ازدواج انتخاب کنید

قصدتون روانکاوی و چرایی رفتارهاش، درمان، مشاور دادن، تغییر شخصیت یا اخلاق یا نگرش طرفتون نیست.

این خانم هم ظاهرا تکلیفش با خودش مشخص نیست، چه برسه با شما.

خیلی سریع تر از اون که گرفتار یه رابطه اشتباه بشید تمومش کنید.

وقتی رابطه ای بد و غلطه، ادامه دادنش اشتباهه ...

چه طرف مقابل درست میگه چه بهانه میاره چه درگیره و ...

رابطه ی اشتباه رو ادامه میدیم و بعد کل زندگیمون اشتباهی ادامه پیدا میکنه...

اگر این رابطه رو ادامه بدید احساستون روز به روز بیشتر میشه و احتمال اینکه انتخاب اشتباهی کنید صرفا از روی احساس

بیشتر میشه واینم بدونید این شخص همینی هست که میبینید

قرار نیست در اینده تغییری کنن پس زودتر ازین رابطه بیرون بیاید

ویرایش توسط سمیراه : 08-23-2016 در ساعت 04:18 PM
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

4. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد