نمایش نتایج: از 1 به 35 از 35

موضوع: مشکل در پیدا کردن دوست دختر

22599
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5916
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در پیدا کردن دوست دختر

ضمن سلام و خسته نباشید ,

دوستان من پسر 18 ساله هستم با قیافه معمولی , هیکل معمولی (قد 175 - وزن 60) و تیپ معمولی نسبتا خوب . من هم مثل هم سن و سالهام نیازدارم که یه همدرد داشته باشم , یه نفر که فقط به هم عشق بورزیم و نه بیشتر , واقعا هم هدف بدی ندارم و اصلا نمیخوام سوء استفاده کنم فقط در حد این باشه که با یک دختر دوست بشم و مثلا تو کافی شاپ قرار بزاریم و اینا و اگه شرایطمون خوب بود ازدواج هم کنیم . تا حالا به دو تا دختر پیشنهاد دادم یکیشون گفت هیچ حسی بهت ندارم , یکی هم گفت لطفا مزاحم نشو ! واقعا وقتی شنیدم داغون شدم و بهم ریختم . متاسفانه پسرهای شهر با بهترین تیپ و قیافه وارد عرصه میشن و رقابت برای ربودن دل دخترها بسیار سخت تر میشه طوری که دخترها واقعا توقعشون خیلی رفته بالا و منتظر یه پسر خیلی خیلی خوبه تا بهشون پیشنهاد بده . مشکل من اینه که چرا به هر دختری رو میکنم نه میشنوم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : مشکل در پیدا کردن دوست دختر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsarab نمایش پست ها
    ضمن سلام و خسته نباشید ,

دوستان من پسر 18 ساله هستم با قیافه معمولی , هیکل معمولی (قد 175 - وزن 60) و تیپ معمولی نسبتا خوب . من هم مثل هم سن و سالهام نیازدارم که یه همدرد داشته باشم , یه نفر که فقط به هم عشق بورزیم و نه بیشتر , واقعا هم هدف بدی ندارم و اصلا نمیخوام سوء استفاده کنم فقط در حد این باشه که با یک دختر دوست بشم و مثلا تو کافی شاپ قرار بزاریم و اینا و اگه شرایطمون خوب بود ازدواج هم کنیم . تا حالا به دو تا دختر پیشنهاد دادم یکیشون گفت هیچ حسی بهت ندارم , یکی هم گفت لطفا مزاحم نشو ! واقعا وقتی شنیدم داغون شدم و بهم ریختم . متاسفانه پسرهای شهر با بهترین تیپ و قیافه وارد عرصه میشن و رقابت برای ربودن دل دخترها بسیار سخت تر میشه طوری که دخترها واقعا توقعشون خیلی رفته بالا و منتظر یه پسر خیلی خیلی خوبه تا بهشون پیشنهاد بده . مشکل من اینه که چرا به هر دختری رو میکنم نه میشنوم ؟
    داداش من پسری هیجده ساله هستم... با قیافه معمولی قد بالای 180 (دقیق نمی دونم چند) وزن هم هفتاد هشتاد...

ولا نمی دونم چرا جوونای امروز همه دنبال دوست دخترند... اونم پنهانی.... دوست دختر پنهانی داشتن بدون اینکه پدر و مادر ایشون بدونه یا پدر و مادر شما بدونه خیلی بده....

ببینید ما پسرای زیر دهه هشتاد همه دختر ندیده ایم... چون تو مدرسه با دخترا نبودیم... درست هم هست که نباشیم چون وضع مدرسه ها و بچه ها رو که می دونی.... اما جامعه ما مشکلی که داره اینه که آموزش درست نداده... ینی اینکه دختر و پسرا رو در دوران بلوغ از هم جدا کرده درست اما باید اموزش برخورد با دختران رو هم به ما میداده... چرا؟

چون ما به یه دختر ندیده تبدیل شدیم.... از هر دختری حالا با قیافه معمولی که آرایش کنه میشه خوب... خوشمون میاد... باهاش دوست بشیم یه احساس خوبی داره واسه ادم... باهاش حرف بزنیم مهربونی خاصشون به دلمون می چسبه... بعد فک می کنیم عاشق شدیم... اما بعد یه مدت که دختر دیده شدیم و با دختر زیاد بودیم ازش زده میشیم... این عشق کاذب و دختر زده شدن بعدش به خاطر همین دختر ندیده بودنه... مخصوصا اونایی که خواهر ندارن اینطورین. اما تو باید اینو بدونی... الآن من 20 تا دختر می تونم بهت معرفی کنم تو از هر 20 تاشون خوشت میاد و تا یه مدت خیلی باهم خوب هستین اما بعد یه مدت شاید از 15 تاشون زده بشی و کم کم از 5 تا دیگه هم زده شی... چرا... گفتم چون تا الآن با دختر نبودیم حس و عاطفه و ... همشون که بین همشون مشترکه ما رو جذب خودش می کنه اما این چیزا همش مشترکه...

اون چیزای نامشترک بین دختراس که مهمه و باعث میشه یکی زن زندگی طرف باشه یا نباشه... اون مکمل هم بودن و ...

حالا فک کن شما با دختری پنهانی دوست بشی و بعد یه مدت ازش زده شی... اون وقت اون دختره خیلی بیشتر از شما اسیب می بینه... دخترا دنبال ازدواجن... ینی اگه شما به هم بزنید و ولش کنید اسیب روحی می بینه و دیگه نمی تونه بعدا مثل مادرای ما باشه... مادرای امروز خیلی از مادرای ما پایین ترن بعضیاشون به خاطر همین اشتباهات... که تو روحیه از خود گذشتگی و عفت و حیای فرد تاثیر می ذاره و به فکر بچه هاش نیست و ... به اندازه مادرای قدیم. و هزار تا مشکل دیگه.

از نظر قرآن هم دوستی پنهانی اشتباهه و متن صریح قرآنه...

الآن یه مشکله دیگه اینه که واقعا چرا شما بای بیای تو انجمن این مشکلتون رو بگید...؟ چرا نمیشه به پدر و مادر گفت؟ این هم تو جامعه ما فرهنگ سازی نشده که فرد در مسئله عشق و عاشقی رو از یکی دیگه میخواد کمکش کنه...

3. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

ضمن سلام و خسته نباشید ,

سلام
    کلا پسر های تو سن شما این حس بهشون دست پیدا میکنه مثل دخترا که سن 15 سالگی این حس بهشون دست پیدا میکنه

همه ماها این بحران و گذرونیدم. ...

چرا فکر میکنید حتما باید یه همدمتون دختر بشه ؟ دوتا قربون صدقه همم رفتید بعدش چی ؟؟

چرا رابطه با جنس مخالف انقد برای خودتون بزرگ میکنید ؟
    فکر میکنید اگر نباشه مشکل دارید یا فکر میکنید از بقیه عقب هستید ؟؟ مگه هرکی. هرکار کرد شما هم باید انجام بدید ؟؟

خب مسلما دختری با پسر همسن شما هم دوست نمیشه واسه ازدواج

مگه ازدواج بچه بازی ؟؟ میدونید چه شرایط هایی داره ؟؟

شما سربازی رفتید ؟

درس و دانشگاهتون تموم شد ؟؟

کار دارید ,,؟

مقداری پول دارید بتونید زندگی بچرخونید ؟؟

به بلوغ فکری رسیدید ؟؟ البته از نظر ماها که میبینیم به این بلوغ نرسیدید و اگرنه این حرف هارو نمیزدید. ..

شما درحال حار فقط به بلوغ جنسی و عاطفی رسیدید

و ماها همگی انسان هستیم میتونیم غریضمون کنترل کنیم
    شما همه موارد بالا رو انجام بدید بعدش فکر ازدواج باشید

الان هم خودتون سرگرم درس و ورزش و سرگرمی های که علاقه دارید کنید

موفق باشید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    سلام
    توی این روابط جز پشیمانی چیزی وجود نداره ):
    دقیقا مخصوصا تو جامعه ما..
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5916
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آقا محسن گل نمایش پست ها
    داداش من پسری هیجده ساله هستم... با قیافه معمولی قد بالای 180 (دقیق نمی دونم چند) وزن هم هفتاد هشتاد...

ولا نمی دونم چرا جوونای امروز همه دنبال دوست دخترند... اونم پنهانی.... دوست دختر پنهانی داشتن بدون اینکه پدر و مادر ایشون بدونه یا پدر و مادر شما بدونه خیلی بده....

ببینید ما پسرای زیر دهه هشتاد همه دختر ندیده ایم... چون تو مدرسه با دخترا نبودیم... درست هم هست که نباشیم چون وضع مدرسه ها و بچه ها رو که می دونی.... اما جامعه ما مشکلی که داره اینه که آموزش درست نداده... ینی اینکه دختر و پسرا رو در دوران بلوغ از هم جدا کرده درست اما باید اموزش برخورد با دختران رو هم به ما میداده... چرا؟

چون ما به یه دختر ندیده تبدیل شدیم.... از هر دختری حالا با قیافه معمولی که آرایش کنه میشه خوب... خوشمون میاد... باهاش دوست بشیم یه احساس خوبی داره واسه ادم... باهاش حرف بزنیم مهربونی خاصشون به دلمون می چسبه... بعد فک می کنیم عاشق شدیم... اما بعد یه مدت که دختر دیده شدیم و با دختر زیاد بودیم ازش زده میشیم... این عشق کاذب و دختر زده شدن بعدش به خاطر همین دختر ندیده بودنه... مخصوصا اونایی که خواهر ندارن اینطورین. اما تو باید اینو بدونی... الآن من 20 تا دختر می تونم بهت معرفی کنم تو از هر 20 تاشون خوشت میاد و تا یه مدت خیلی باهم خوب هستین اما بعد یه مدت شاید از 15 تاشون زده بشی و کم کم از 5 تا دیگه هم زده شی... چرا... گفتم چون تا الآن با دختر نبودیم حس و عاطفه و ... همشون که بین همشون مشترکه ما رو جذب خودش می کنه اما این چیزا همش مشترکه...

اون چیزای نامشترک بین دختراس که مهمه و باعث میشه یکی زن زندگی طرف باشه یا نباشه... اون مکمل هم بودن و ...

حالا فک کن شما با دختری پنهانی دوست بشی و بعد یه مدت ازش زده شی... اون وقت اون دختره خیلی بیشتر از شما اسیب می بینه... دخترا دنبال ازدواجن... ینی اگه شما به هم بزنید و ولش کنید اسیب روحی می بینه و دیگه نمی تونه بعدا مثل مادرای ما باشه... مادرای امروز خیلی از مادرای ما پایین ترن بعضیاشون به خاطر همین اشتباهات... که تو روحیه از خود گذشتگی و عفت و حیای فرد تاثیر می ذاره و به فکر بچه هاش نیست و ... به اندازه مادرای قدیم. و هزار تا مشکل دیگه.

الآن یه مشکله دیگه اینه که واقعا چرا شما بای بیای تو انجمن این مشکلتون رو بگید...؟ چرا نمیشه به پدر و مادر گفت؟ این هم تو جامعه ما فرهنگ سازی نشده که فرد در مسئله عشق و عاشقی رو از یکی دیگه میخواد کمکش کنه...
    خب ببین رفیق ممنونم از راهنماییت , راستیتش تو نوشتن راحته ولی واقعا چیزی که هست اینه که وقتی دور و برت رو نگاه میکنی و میبینی که خیلی از هم کلاسی هات و دوستات با یه دختر دوست هستن احساس ضعف و بی عرضگی بهت دست میده , وقتی یه سرک کوچولو به روابطشون میندازی میبینی که چه قدر گرم و صمیمی هستن و دارن به دوستیشون ادامه میدن . بعضی از حرفاتون رو قبول دارم ولی علاقه ای که من دارم مضحکانه و به هر دختری نیست ! شاید پسرای جامعه مون اینجوری باشن ولی من اصلا آدمی نیستم که دختر ندیده باشم , چه تو آموزشگاه چه تو فامیل قطعا با دخترا روابط معمولی داشتم ولی باهاشون دوست نبودم و حالا دنبال کسی هستم که فقط با من باشه و دوست باشیم با هم . این هم که میگید یه مدت ازش زده بشی رو واقعا نمیفهمم مگه میشه از کسی که بهش علاقه فراوون داری زده بشی؟ و درباره ی بحث آخر که فرمودید به پدر و مادر بگم خب ببینید شما اقتضای جامعه رو میدونید پدر و مادر های ما با تفکر دهه پنجاه و چهل چطوری میخوان قبول کنن من با دختر دوست باشم ؟ البته بعضا صحبت هایی به شوخی مطرح میشه ولی هیچ وقت واقعی نتونستم ابراز کنم

9. کاربران زیر از amirsarab بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5916
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام
    کلا پسر های تو سن شما این حس بهشون دست پیدا میکنه مثل دخترا که سن 15 سالگی این حس بهشون دست پیدا میکنه

چرا فکر میکنید حتما باید یه همدمتون دختر بشه ؟ دوتا قربون صدقه همم رفتید بعدش چی ؟؟

فکر میکنید اگر نباشه مشکل دارید یا فکر میکنید از بقیه عقب هستید ؟؟ مگه هرکی. هرکار کرد شما هم باید انجام بدید ؟؟

شما سربازی رفتید ؟

کار دارید ,,؟

به بلوغ فکری رسیدید ؟؟ البته از نظر ماها که میبینیم به این بلوغ نرسیدید و اگرنه این حرف هارو نمیزدید. ..

موفق باشید
    خب حالا چرا میزنی

ببینید حرف های شما همش قابل قبول هستند و البته قابل احترام ! ولی شما فقط طرف منفی قضیه رو میبینید , چرا اینجوری نمیگید که وقتی یه رابطه سالم داشته باشیم چه قدر میتونه خوب باشه برامون ؟ چرا نمیگید اینجوری دیگه تنها نیستیم و تو خیلی از موارد میتونیم بهم کمک کنیم ؟ بحث ازدواج رو پیش کشیدید ولی بحث اصلی من ازدواج نبود گفتم اگه احیانا دیدیم میتونیم رابطه رو سالها ادامه بدیم بعد از چند سال با هم ازدواج کنیم , من رو هم متهم کردید به نداشتن بلوغ فکری

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

خب حالا چرا میزنی

ببینید حرف های شما همش قابل قبول هستند و البته قابل احترام ! ولی شما فقط طرف منفی قضیه رو میبینید , چرا اینجوری نمیگید که وقتی یه رابطه سالم داشته باشیم چه قدر میتونه خوب باشه برامون ؟ چرا نمیگید اینجوری دیگه تنها نیستیم و تو خیلی از موارد میتونیم بهم کمک کنیم ؟ بحث ازدواج رو پیش کشیدید ولی بحث اصلی من ازدواج نبود گفتم اگه احیانا دیدیم میتونیم رابطه رو سالها ادامه بدیم بعد از چند سال با هم ازدواج کنیم , من رو هم متهم کردید به نداشتن بلوغ فکری
    ببینید کار بهتر اینه که تمام سعیتون رو بکنید تا شرایط ازدواج براتون در 25 سالگی فراهم باشه، اون موقع است که میتونی از زندگی لذت ببری.

این خوشیهای ظاهری دردی از کسی درمون نمیکنه.

12. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خب حالا چرا میزنی

نزدم که جدی بودم

ببین دوست عزیز همه اینا داری خودت و گول میزنی هیچ رابطه ای اخرش سالم نیست

متهم نکردم به نبود نداشتن بلوغ فکری شما الان فکر میکنید رسیدید ولی بهتون قول میدم دوسال دیگه دیدگاهتون متفاوت دوسال بعدش که میشه 4سال دیگه بازم دیدگاهتون متفاوت با دوسال پیشتون. و ممکن به حال امروزتون و فکر امروزتون بخندید

تو همین انجمن بخونید کسایی مثل شما فکر میکردند میتونن رابطه سالم داشته باشن ولی نشد ...

همه چیز یواش یواش پیش میره نه یهویی وقتی میفهمی که دورون. یه رابطه ناسالم غرق شدی. بدون اینکه خودتون متوجه بشید
    ( اگر رابطه ای رو شروع کنید حتما به حرف من خواهید رسید)

دوران بلوغ فکری معمولا 23تا 25 سالگی اتفاق میافته و بحران بلوغ عاطفی تو سنی که الان شما هستید اتفاق میافته که افتاده هم و مطمعن باشید رابطه ای شروع کردید وابستگی میاره و وقتی پشیمون میشید که خیلی دیره

شما کاراییی که گفتیم و انجام بده بعد فکر شروع رابطه و انشالله ازدواج باش
    ویرایش توسط پریماه. : 08-29-2016 در ساعت 12:10 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30577
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

امیر جان سلام فکر میکنم شما هنوز واقعا هیچ دختری رو دوست نداشتید. فقط چون دیدید دیگران دوست دختر دارن شما هم دلتون میخواد دوست دختر داشته باشید. سعی کنید خودون رو رگیر این مسائل نکنید موقعیتش خودش پیش میاد اونی که باید شما دوستش داشته باشید خودش پیدا میشه اصلا نگران این مسئله نباشید.البته درک میکنم که یکی از ناز های روحی پسری در این سن همینه ولی اگر این مسئله شما رو دگیر کنه از زندگی اصلی تون عقب میفتید. البته فکر میکنم شما بیشتر فرزندی بودید که غیر از مواقع ضرور از منزل بیرن نرفته اید. وهنوز احساس دوست داشتن جنس مخاف رو تجربه نکرده اید

16. کاربران زیر از مجیدرنجبر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30566
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من 27 سالمه نه ازدواج کردم نه د وست دختر دارم
    جدا فک کردی اینایی که دوست دختر دارن هنر کردن؟
    اینا بچن
    بزرگتر بشی میفهمی این روابط هیچی توش نیست
    میخوای همدم داشته باشی برو ازدواج کن
    مرگ بر دوست دختر

18. کاربران زیر از پسر زرد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

خب ببین رفیق ممنونم از راهنماییت , راستیتش تو نوشتن راحته ولی واقعا چیزی که هست اینه که وقتی دور و برت رو نگاه میکنی و میبینی که خیلی از هم کلاسی هات و دوستات با یه دختر دوست هستن احساس ضعف و بی عرضگی بهت دست میده , وقتی یه سرک کوچولو به روابطشون میندازی میبینی که چه قدر گرم و صمیمی هستن و دارن به دوستیشون ادامه میدن . بعضی از حرفاتون رو قبول دارم ولی علاقه ای که من دارم مضحکانه و به هر دختری نیست ! شاید پسرای جامعه مون اینجوری باشن ولی من اصلا آدمی نیستم که دختر ندیده باشم , چه تو آموزشگاه چه تو فامیل قطعا با دخترا روابط معمولی داشتم ولی باهاشون دوست نبودم و حالا دنبال کسی هستم که فقط با من باشه و دوست باشیم با هم . این هم که میگید یه مدت ازش زده بشی رو واقعا نمیفهمم مگه میشه از کسی که بهش علاقه فراوون داری زده بشی؟ و درباره ی بحث آخر که فرمودید به پدر و مادر بگم خب ببینید شما اقتضای جامعه رو میدونید پدر و مادر های ما با تفکر دهه پنجاه و چهل چطوری میخوان قبول کنن من با دختر دوست باشم ؟ البته بعضا صحبت هایی به شوخی مطرح میشه ولی هیچ وقت واقعی نتونستم ابراز کنم
    سلامی دوباره دوست خوبم

دور و ور من و دوستان دنبال این چیزا نیستن و بیشتر دنبال علم هستند. حالا برن دانشگاه شاید وضعیت فرق کنه. دور و ور هر کسی یه چیزه و من شرایط شما رو درک نمی کنم.

این گرم و صمیمی بودنه بخاطر همون ندیده بودنه.

دختر ندیده بودن، دیدن با چشم و به معنای عام نیست. بحث سر رد و بدل شدن حرفای عاشقونه است.

بحث جنسی نیست... خیلی از جوونای مملکت ما تا دو تا حرف عشقولانه بشنون دلشون مثل یه دختر میره.

زده شدن یعنی اینکه دختر دیده میشید... البته زده شدن در صورتیه که مکمل هم نباشید... ینی نیاز ها همدیگه رو برطرف نکنید که معمولا افرادی که دنبال دوست هستن مثل یه خواستگار به قضیه نگاه نمی کنن... زن زندگی و ...

تفکر دهه پنجاه اسیب کمتری داشت. دختر واسه دوست شدن نیست واسه ازدواج کردن... البته با شناخت... متاسفانه خیلیا فک می کنن خواستگاری ینی دیگه کار تموم شده.... اما درست اینه که در جلسات خواستگاری افراد با هم اشنا بشن و اگه بهم نمی خوردن ... نخود نخود هر که رود خانه خود.

نامزد کن. دوستی بین دختر و پسر مثل خیلی از دوستیای دیگس با مشکلات بیشتر چون دو جنس مخالف هستن و خصوصیات همو نمیشناسن.

گفتم من فکر این چیزا نیستم چون محیطم اینطوریه... و نمی تونم شما رو درک کنم... شاید اگه به جای شما بودم هم میرفتم دنبال دوستی... ولی دوستی پنهانی در متن صریح قرآن مخالفت شده... به خاطر آسیب هایی که ممکن است داشته باشد.

مرسی.
    ویرایش توسط Mohsen123 : 08-29-2016 در ساعت 01:24 PM

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام

شما سربازی رفتید ؟

کار دارید ,,؟

موفق باشید
    منظورم از ندیده بودن همون قربون صدقه رفتنا بود که اولاش خیلی با مزه است اما ممکنه باعث بشه شما خیلی از ویژگی های طرف مقابل رو که تو یه خونه می خواهید با هم زندگی کنید رو ندید بگیرید.

همه ما ندیده هستیم.

در مورد خونه و سربازی و ... هم که سرکار پری گفتن این متاسفانه فرهنگ غلط جامعه ماست که باید پول و ... داشت که معمولا اکثر جوونا ندارن و این باعث میشه واسه نیازهاشون برن سراغ دوست دختر و نه نامزد و...

البته بهتره بلوغ فکری رو تجربه معنی کرد. نه من و نه شما هیچ مکدوم تجربه نداریم و چیزی از زندگی مشترک نمی دونیم
    ویرایش توسط Mohsen123 : 08-29-2016 در ساعت 01:26 PM

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    ببینید کار بهتر اینه که تمام سعیتون رو بکنید تا شرایط ازدواج براتون در 25 سالگی فراهم باشه، اون موقع است که میتونی از زندگی لذت ببری.

این خوشیهای ظاهری دردی از کسی درمون نمیکنه.
    تجربه داره... حرفشو گوش کن. خوشی های ظاهری همون دختر ندیده بودنه... حرفای عشقولانه و ... که هر دختری این حرفا رو داره

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پسر زرد نمایش پست ها
    اینا بچن
    مرگ بر دوست دختر
    این نوزده سالشه

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

جوابایی که دادم رو بعضیاشو ویرایش کردم چون غلط داشت...

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

حستو یه جورایی میشه درک کردن... که همه دوست دختر دارن و تو تنها ولی همه شاید اشتباه کنن... سعی کن بری سراغ دوستای بسیجی... ... اخه این دوستات حتما دوست دخترشونو یه جوری متفاوت با تو دوست دارن و دوستی باحالی نداشته باشین... تو دوستیا هم همین بود... خیلی بزرگترا می گن زیاد رفیق باز نباشید همشون ازدواج کردن میرن که میرن و دیگه خبرتو نمی گیرن.

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

اینا بچن
    مرگ بر دوست دختر
    خخخخخخخخخخخخخخخخخ دهنت سرویس

مرگ بر دوست دختر رو ندیده بودم اول

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30566
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خخخخخ نه جدی مگم 27 سالمه

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5916
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلامی دوباره دوست خوبم

دور و ور من و دوستان دنبال این چیزا نیستن و بیشتر دنبال علم هستند. حالا برن دانشگاه شاید وضعیت فرق کنه. دور و ور هر کسی یه چیزه و من شرایط شما رو درک نمی کنم.

این گرم و صمیمی بودنه بخاطر همون ندیده بودنه.

دختر ندیده بودن، دیدن با چشم و به معنای عام نیست. بحث سر رد و بدل شدن حرفای عاشقونه است.

بحث جنسی نیست... خیلی از جوونای مملکت ما تا دو تا حرف عشقولانه بشنون دلشون مثل یه دختر میره.

زده شدن یعنی اینکه دختر دیده میشید... البته زده شدن در صورتیه که مکمل هم نباشید... ینی نیاز ها همدیگه رو برطرف نکنید که معمولا افرادی که دنبال دوست هستن مثل یه خواستگار به قضیه نگاه نمی کنن... زن زندگی و ...

تفکر دهه پنجاه اسیب کمتری داشت. دختر واسه دوست شدن نیست واسه ازدواج کردن... البته با شناخت... متاسفانه خیلیا فک می کنن خواستگاری ینی دیگه کار تموم شده.... اما درست اینه که در جلسات خواستگاری افراد با هم اشنا بشن و اگه بهم نمی خوردن ... نخود نخود هر که رود خانه خود.

نامزد کن. دوستی بین دختر و پسر مثل خیلی از دوستیای دیگس با مشکلات بیشتر چون دو جنس مخالف هستن و خصوصیات همو نمیشناسن.

گفتم من فکر این چیزا نیستم چون محیطم اینطوریه... و نمی تونم شما رو درک کنم... شاید اگه به جای شما بودم هم میرفتم دنبال دوستی... ولی دوستی پنهانی در متن صریح قرآن مخالفت شده... به خاطر آسیب هایی که ممکن است داشته باشد.

مرسی.
    آقا محسن گل عزیز

یه سوال میپرسم , آیا تو جوامع غربی که دختر و پسر فراوون با هم بودن از بچگی بازم روابط دوست دختری دوست پسری اتفاق نمیفته ؟ پس نمیتونیم نتیجه بگیریم اینا ناشی از ندیدن دختره ! نه رفیق این یه نیازه باید پاسخ داد به این نیاز

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5916
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اینا بچن
    مرگ بر دوست دختر
    هنر کردن دیگه آقا , یه نفر وقتی بتونه مخ یه دخترو بزنه خب کار بزرگی کرده

29. کاربران زیر از amirsarab بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30566
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

هنر اینکه خویشتن داری کنی تا وقت ازدواج
    همین طرز فکر رو داری که دنبال دوس دختری

31. کاربران زیر از پسر زرد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

ضمن سلام و خسته نباشید ,

سلام
    اگه خواهرتون اینجا همچین پستی میزاشت ک پسری بهم پیشنهاد داده و پسرخوبیه فعلا قصدمون دوستیه اگه خوب بود بعدها شاید ازدواج کنیم چه جوابی بهش میدادی؟!!!!
    البته اگه خواهر ندارین فک کنین اگه داشتین چه میکردین.

یااصلا به این فک کنین ک همسرآینده تون بهتون بگه با چندنفر به قصد دوستی و ازدواج دوست بود ی مدت، آیا حاضری باهاش ازدواج کنی

به فال نیک بگیر خدا نمیخواد تو این سن کم بخاطره روکم کنی و چشم و هم چشمی کج بری
    میخواد ک پاک باشی

33. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

آقا محسن گل عزیز

یه سوال میپرسم , آیا تو جوامع غربی که دختر و پسر فراوون با هم بودن از بچگی بازم روابط دوست دختری دوست پسری اتفاق نمیفته ؟ پس نمیتونیم نتیجه بگیریم اینا ناشی از ندیدن دختره ! نه رفیق این یه نیازه باید پاسخ داد به این نیاز
    نه ... منظورمو نگرفتیاااا... من نگفتم نیاز نیست... گفتم نیازه و باید پاسخ داده بشه اما درست... من به دلیل دختر ندیدگی جذب همشون میشم... جذب عاطفی... همشون مهربون هستن و همشون خوب اند... پس باید دنبال تفاوتاشون رفت... از بین اون مهربونا هر کدوم که بیشتر به من می خوره اونو انتخاب کرد...شناخت و تحقیق کرد در موردش و ... اتفاقا اون غربیا چون تو دوران بلوغ و قبلش با دخترا هستن تو مدرسه دختر دیده اند... با چارتا مهربونی دیدن و حرفای عشقولانه جذب نمیشن... اونا دیگه بیش از حد دختر دیده اند و ... اونجور هم نه... اونا اصلا نمی دونم با چه هدفی ازدواج می کنن واقعا باید هدف مهمی داشته باشند...

تیلور سوییفت رو که میشناسی؟ چقدر دوس پسر داشت و ولش کردن؟ اگه حالا مثل ایران بود خانواده ها میرفتن در جلسات متعدد با هم اشنا می شدن دو نفر هم با هم اشنا می شدن و اگه هر دو قصد ازدواج داشتن الان وضعیت تیلور جون این نبود... دخترا اکثرا دنبال ازدواجن... اما دوست پسراش ولش می کردن...

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نه ... منظورمو نگرفتیاااا... من نگفتم نیاز نیست... گفتم نیازه و باید پاسخ داده بشه اما درست... من به دلیل دختر ندیدگی جذب همشون میشم... جذب عاطفی... همشون مهربون هستن و همشون خوب اند... پس باید دنبال تفاوتاشون رفت... از بین اون مهربونا هر کدوم که بیشتر به من می خوره اونو انتخاب کرد...شناخت و تحقیق کرد در موردش و ... اتفاقا اون غربیا چون تو دوران بلوغ و قبلش با دخترا هستن تو مدرسه دختر دیده اند... با چارتا مهربونی دیدن و حرفای عشقولانه جذب نمیشن... اونا دیگه بیش از حد دختر دیده اند و ... اونجور هم نه... اونا اصلا نمی دونم با چه هدفی ازدواج می کنن واقعا باید هدف مهمی داشته باشند...

تیلور سوییفت رو که میشناسی؟ چقدر دوس پسر داشت و ولش کردن؟ اگه حالا مثل ایران بود خانواده ها میرفتن در جلسات متعدد با هم اشنا می شدن دو نفر هم با هم اشنا می شدن و اگه هر دو قصد ازدواج داشتن الان وضعیت تیلور جون این نبود... دخترا اکثرا دنبال ازدواجن... اما دوست پسراش ولش می کردن...
    آره جون خودت همشون مهربونن

36. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    تشکر شده 171 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    8

آقا محسن گل عزیز

من تجربه خوودم میگم دوست بودن ، همدم ، اشنا شدن برای ازدواج

همه اینا ب دور از چشم خانواده بدبختی

الان من بعد 22 سال عاشق شدم قبلا میگفتم

نمیزارم به اینجا بکشه ولی خودمم نفهمیدم چی شد به اینجا کشیده شد و عاشق شدم

و الانم پشیمونم چون نه کسی به حرفام گوش میده

نه میتونم عشقم ول کنم

موندم این وسط و هیچ علاقه ای به ازدواج ندارم چون خانوادم کسی که من میخام را رد میکننن

باور کن تهش همینه اظهار پشیمانی

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

آره جون خودت همشون مهربونن
    خخخخخخ برو یکی بگیر دیگه...

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خخخخخخ برو یکی بگیر دیگه...
    چقد خوب منظورمو میگیری

40. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

چقد خوب منظورمو میگیری
    خوب دیگه ما اینیم

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30618
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

همیشه میگن کم گوی و گزیده گوی چون در
    در دوتا جمله پرونده این تاپیکو بستم
    دقت کنید بعد از جملات من دیگه صاحب تاپیک نیومد اینجا پست بزاره
    چون جوابم قانع کننده بود

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5916
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

از صحبتای دوستان استفاده کردم فعلا منصرف شدم موقتا .

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30618
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

صحبت من بود که باعث شد منصرف بشی

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30618
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

از صحبتای دوستان استفاده کردم فعلا منصرف شدم موقتا .
    صحبت من روت تاثیر گذاشت و باعث شد منصرف بشی

46. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42351
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen123 نمایش پست ها

سلام
    دوست عزیز واقعا از جوابت خوشم اومد
    من هم که اصلا خواهر ندارم😢

47. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط CleveReza نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز واقعا از جوابت خوشم اومد
    من هم که اصلا خواهر ندارم
    تاپیک ۳ سال پیش رو واسه چی بالا میارین؟!
    موضوع مال اونموقع بوده و الان هزار و یکجور تغییر کرده
    واسه چی اسپم گذاری میکنین پای تاپیک قدیمی؟!
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

48. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48964
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیز خواستم بگم به نظرات بقیه اهمیت نده تو اگه بخوای میتونی پیدا کنی این همه دختر ریخته من از دوستانی که پرسیدم گفتن که نیازی نیست حتما دوس دخترت اولت دختر رویاهات باشه اول یه چند تا پیرهن باید پاره کنی خب؟بعد سعی کن باشگاه بری یه هنری یاد بگیری خلاصه سرتو شلوغ کنی حتی شده کار پیدا کن دخترا اینطوری خوششون میاد یه پسر باشه بعد اگه نیاز جنسیت داره اذیتت میکنه تنها توصیه ایی که میتونم بکنم اینه که یکی دوبار بری پولی ************ کن تا برات عادی شه همین.نترس منم مشخصاتم شبیه خودته تا حالا دوس دختر درست حسابی نداشتم با اینکه دو سالم انگلیس زندگی کردم میخوام بگم تو نباید زیاد فکر کنی اصلا فقط عمل کن دلت هر کاری میخوای تا ۳۰ سالگی بکن اینایی که میگن تا ۲۵ سالگی صبر کن چیزی نمیدونن از دل جوونا
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)