نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: نداشتن دوست دختر عیب است ؟

13556
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26546
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نداشتن دوست دختر عیب است ؟

بنده با توجه اینکه 26 سالمه , دانشگاه هم درس خوندم و در محیط کاری بودم اصلا دوست دختر نداشتم و نشده با دختر دوست بشم تا یک رابطه عاطفی رو تجربه کنم !
    متاسفانه اعتماد بنفس پایینی دارم و اصلا بلد نیستم چجوری میشه با یک خانم دوست شد و بهش پیشنهاد دوستی داد .
    پسرایی رو میبینم نصف من تیپ و قیافه ندارن , امکانات مالی و شرایط کاری ندارن ولی با اتوبوس و مترو دوست دخترشون رو میبرن و میارن ولی من با اینکه ماشین دارم و میتونم رستوران های مطرح هم برم بشینم مثل بز و گاو فقط باید بشینم ببینم که از یک دختر خوشم اومد و حالا خاک بر سرم که نمیتونم برم باهاش صحبت کنم !!!
    مثلا تو خیابون یک دختری رو ببینم خوشم بیاد اونقدر میشینم منطقی و علمی به قضیه فکر میکنم که الان برم به این چی بگم ؟ عمرا دختری از من خوشش نمیاد ! این الان برم جلو قهوه ایم میکنه و استرس در حد مرگ میگیرم که باعث میشه بیخیال بشم ...
    مدام حس میکنم هیچ دختری از من خوشش نمیاد , و این سوال رو میپرسم , یعنی تو زندگی میشه دختری من رو بخواد و عاشقم بشه یا از من خوشش بیاد ؟!
    البته اوضاع جامعه ما هم بد شده و دخترا الان اخلاق عجیبی پیدا کردن که همین مسایل باعث میشه من دلسرد تر بشم !
    ممنون میشم راهنمایی کنید من رو
    با تشکر
    خدانگهدار

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : نداشتن دوست دختر عیب یا هیج ؟!

شما که تا الان وارد رابطه دوستی با جنس مخالف نشدید چرا حالا اصرار به انجام این کار دارید ؟

شما که تحصیل کرده ای واز موقعیت شغلی ومالی خوبی برخورداری چرا ازدواج نمیکنید .

چرا میخوای وارد رابطه ای بشی که آخرش راه به جایی نمیبره .

اصلا اعتماد به نفس شما ربطی به این موضوع نداره .

اگر هم قصدتون از این دوستی نهایتا ازدواجه چرا از راه صحیح وارد نمیشید .

صرفا با یک نگاه که نمیشه شریک زندکی رو انتخاب کرد .

اگر این خانم از همکارانه یا هر روز وبه طور مداوم ایشون رو میبینید از طریق واسطه ای ابراز علاقه خودتون رو نشون بدین .

وگرنه دخترانی که در کوچه وخیابان با یک نگاه وارد رابطه میشن به درد زندگی نمیخورن .

چون ممکنه رابطه های زیادی در حد دوستی داشتن .

پس اگر شخص خاصی مد نظرتونه از طریق واسطه این کار رو انجام بدین .

واگر قصد ازدواج ندارید به هیچ وجه اقدام نکنید .چون خانم ها تقریبا به قصد ازدواج وارد رابطه دوستی میشن .

ومتاسفانه حتی رابطه جنسی برقرار می کنن چون مطمعن هستن که طرف در عشقش ثابت قدمه وپا پس نمی کشه .
    موفق باشید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

3. 9 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : نداشتن دوست دختر عیب یا هیج ؟!

دوست عزیز ضمن تایید حرفای ستیلا این رو هم بگم ، این رابطه های دوستی درسته لاو ترکو ندن هست ولی بحث و اعصاب خوردی هم هست !!

چرا میخوای از اعصابت مایه بزاری واسه یه رابطه ی بی هدف ?!?!

پس تو فکر یه رابطه ی با هدف باش ... سنت کم نیست ، شرایطتت هم جوره ... اگه فکر میکنی میتونی مسئولیت بپذیری به قصد ازدواج وارد رابطه شو .

5. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نداشتن دوست دختر عیب است ؟

تیتر عوض بشه خیلی بهتره.
    نداشتن دوست دختر، یک حسن ...

دوست عزیز، کسانی که مثال زدین تیم و قیافه و ... چقدر از مشکلات و آشفتگی های ذهنیشون خبر دارین؟ این دوستی ها لذت های زودگذری هستن که ناراحتی ها و آسیب های بلند مدت دارن. باید خوشحال باشید دور چنین رابطه هایی نرفتین و فکر و احساستون پاک و آرام مونده برای یک زندگی مشترک به سوی موفقیت و آرامش و شادی بیشتر ....

حتی میتونید آسیب های این رابطه رو قبل از تشکیلش ببینید.... فکر کردن به این گونه رابطه باعث شده ویژگی های مثبت خودتون رو نبینید و ویژگی های منفی که گاها وجود ندارن و تفکر اشتباه منفی خودمون نسبت به خودمون هست رو دائم توی ذهنتون مرور کنید...
    اینطور که پیداست شرایط ازدواج رو دارید، فکرهای منفی و دور بریزید و ویژگی های خوب و مثبتی که دارید ببینید، و از راه درست برای تشکیل یک زندگی مشترک موفق و رسیدن به آرامش و موفقیت بیشتر اقدام کنید توکلتون هم به خدا باشه
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

7. 3 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26546
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از جواب دوستان
    ولی من فکر کنم متوجه مشکل بنده نشدید !!!!
    من میگم که توانایی و جنم ارتباط گرفتن با دختر حتی برای امر خیر و ازدواج هم ندارم ...
    یعنی بنظر من اول باید با دختر دوست بود , آشنا شد , جوانب رو سنجید و بعد پیشنهاد ازدواج داد !
    منظورم این هست که از بس اعتماد بنفسم پایینه نمیتونم برم با دختری صحبت کنم و پیشنهاد بدم که انشاءالله به ازدواج ختم بشه ...
    مدام حس میکنم هیچ دختری از من خوشش نمیاد , یا کلی بگم خواستنی نیستم !!
    از اونور میبینم پسرای low level تر از من دارن با چه دخترای خوبی رفت و آمد میکنن و من فقط باید بشینم و ببینم ....
    بیشتر دوست دارم بدونم طرز فکر دخترا چی هستش و از چه طریقی بتونم با کسی آشنا بشم بهتره !!!
    ممنون

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mr1990 نمایش پست ها
    ممنون از جواب دوستان
    ولی من فکر کنم متوجه مشکل بنده نشدید !!!!
    من میگم که توانایی و جنم ارتباط گرفتن با دختر حتی برای امر خیر و ازدواج هم ندارم ...
    یعنی بنظر من اول باید با دختر دوست بود , آشنا شد , جوانب رو سنجید و بعد پیشنهاد ازدواج داد !
    منظورم این هست که از بس اعتماد بنفسم پایینه نمیتونم برم با دختری صحبت کنم و پیشنهاد بدم که انشاءالله به ازدواج ختم بشه ...
    مدام حس میکنم هیچ دختری از من خوشش نمیاد , یا کلی بگم خواستنی نیستم !!
    از اونور میبینم پسرای low level تر از من دارن با چه دخترای خوبی رفت و آمد میکنن و من فقط باید بشینم و ببینم ....
    بیشتر دوست دارم بدونم طرز فکر دخترا چی هستش و از چه طریقی بتونم با کسی آشنا بشم بهتره !!!
    ممنون

برای افزایش اعتماد به نفش راهکارهای زیادی وجود داره، مراجعه به مشاور هم می تونه به خوبی کمکتون کنه. در عین حال این چند راهکار هم راهکارهای خوبی برای افزایش اعتماد به نفس هستن.

۱-روش تأیید مثبت را تمرین کنید

آیا به تازگی به صدای درونی خود گوش کرده‌اید؟ چه حرف‌هایی به خودتان می‌زنید؟ آیا کلمات شما مثبت و پر از امید و تشویق هستند یا خشن و پر از نفرت و انتقاد؟ وقت بگذارید و به حرف‌هایی که به خودتان می‌زنید گوش دهید. تقریباً تمام افرادی که از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند در صورت شکست در مقابل چالش‌های زندگی غالباً به خودشان می‌گویند که احمق و نادان هستند و یا به محض رو به رو شدن با یک چالش جدید بدون هیچ دلیل و برهان منطقی و قابل قبولی فکر می‌کنند که این چالش تبدیل به یک فاجعه‌ی بزرگ خواهد شد. به خودتان لطفی کنید و بدترین دشمن خودتان نباشید! با صحبت‌های منفی و بیهوده‌ای که با خودتان می‌کنید مقابله کنید و روش تأیید و تصدیق مثبت را تمرین کنید. شاید در ابتدا پیروی از این روش کمی ناراحت کننده باشد اما باید بدانید که ستایش خود و تأیید توانایی‌ها و استعدادهایتان یکی از قدم‌های ضروری در راه رسیدن به موفقیت و خواسته‌هاست. در مقابل آینه صاف بایستید و جملات مثبت زیر را به خود بگویید :
    «من آدم بزرگی هستم»
    «می‌توانم بر این چالش غلبه کنم و به اهدافم برسم»
    «من بر زندگی دوستانم تأثیر مثبت و سازنده‌ای دارم»
    «من می‌توانم … به راحتی با افراد مختلف ارتباط سالم و درست برقرار کنم»
    و جملات مثبت دیگری که برحسب موقعیت خودتان باید انتخاب کنید و هر روز جلوی آینه با خود تکرار کنید. با پیروی از این روش و با گذشت مدت زمان کوتاهی کم کم بخش مخرب صدای درونی‌تان را ضعیف خواهید کرد و تاییدات مثبتی که هر روز به خود می‌گویید و آن‌ها را می‌شنوید تبدیل به بخشی از ضمیر ناخودآگاهتان خواهد شد و شما را در مسیر رسیدن به اهدافتان یاری خواهند کرد.

۲-به کارهایی که خوب انجامشان می‌دهید و به مهارت‌های کلیدی خود توجه کنید
    هر فردی در انجام کار بخصوصی از دیگران برتر است. متأسفانه از نوجوانی این طور به ما آموزش می‌دهند که استعدادهای خودتان را نادیده بگیرید و از جمع پیروی کنید که اغلب این دیدگاه به خود انتقادی شدید منجر می‌شود و موجب ایجاد تصویری منفی از فرد در ذهنش می‌شود. در شرایط خاص زندگی، مانند درخواست برای یک کار جدید، نیاز است که نقاط قوتمان را به خود یادآوری کنیم. برای ایجاد ارتباط با نقاط قوتتان و تأیید آن‌ها نباید تا شب قبل از مصاحبه منتظر بمانید. نباید از مسیری که دیگران دنبال می‌کنند پیروی کنید و همیشه باید سعی کنید با کشف استعدادها و تأیید آن‌ها مسیر شخصی خود را در زندگی پیدا کنید. وقتی با دیگران صحبت می‌کنید به صدای درونی خودتان گوش کنید. هیچ اشکالی ندارد که در حضور دیگران با صدای بلند بگویید : «در واقع، من اون کار رو خوب انجام می دم» و یا «این یکی از بهترین ویژگی‌های من است».

۳-پیروزی‌های کوچک و بزرگ خود را جشن بگیرید

جامعه و رسانه‌ها دوست دارند به نحوی افراط گرایانه بر میلیونر های خودساخته، ورزشکاران المپیک و کشف روش‌های درمانی معجزه‌آسا تمرکز کنند؛ اما این موفقیت‌های بزرگ و افسانه ای هرگز برای اکثر افراد جامعه اتفاق نمی‌افتند و به همین دلیل بخش بزرگی از مردم در جوامع گوناگون عادت کرده‌اند که خودشان را کمتر و ضعیف‌تر از انسان‌هایی ببینند که به این دست آورده‌ای نجومی و غیر منتظره دست یافته‌اند. کمی واقع‌بینانه فکر کنید و به موفقیت‌های کوچک و بزرگی که تا به حال به آن‌ها دست یافته‌اید فکر کنید. اخیراً چه دست آورد قابل توجهی داشته‌اید؟ چه چیزی باعث شده در مورد خودتان احساس خوبی داشته باشید؟ اگر می‌خواهید تا زمانی که به هدف بزرگ و رویایی خود نرسیده‌اید با روحیه باشید و با این ایده‌ی منفی که به شما می‌گوید فردی شکست خورده و بی ارزش هستید مقابله کنید از قدرت تأیید مثبت در هر کاری که انجام می‌دهید استفاده کنید. اصلاً منظورم این نیست که نباید به دنبال رسیدن به اهداف بزرگ‌تر و بهتر باشید بلکه می‌خواهم این نکته را به شما گوشزد کنم که اگر فقط بر روی اهداف و خواسته‌های بزرگ و اصلی خود تمرکز کنیم به احتمال زیاد فرصت‌های بی‌نظیر و سرنوشت سازی را که در طول راه در پیش روی ما قرار می‌گیرد را از دست می‌دهیم. بر روی واقعیت‌های که در همین لحظه در زندگی شما وجود دارد تمرکز کنید و جشن و پای‌کوبی خود را منوط به رسیدن به اهداف بزرگ و رؤیایی نکنید.

۴-بدون قید و شرط برای خودتان ارزش قائل باشید
    ما انسان‌ها این طور برنامه ریزی شده‌ایم که ارزش نهادن به خودمان را وابسته به شرایط می‌دانیم. «من فرد ارزشمندی هستم چون …». ما موفقیت را با نتایج ثابت از قبیل ثروت، پیشرفت شغلی، جایگاه اجتماعی و تأیید عمومی تعریف می‌کنیم. این واقعاً طرز فکر وحشتناکی است چون به ما می‌گوید که بدون این دست آوردها هیچ ارزشی نداریم. هر فردی ارزش‌های منحصر به فرد خود را دارد. با خودتان عهد کنید که طرز فکر و نگرشتان را در مورد ارزش قائل شدن برای خودتان تغییر دهید. دست آوردهای دنیوی خود را جشن بگیرید اما به یاد داشته باشید که آن‌ها تعیین‌کننده‌ی ارزش‌ها و معرف شما نیستند. شما ارزشمندید چون خودتان هستید و در این دنیا حضور دارید.

۵-تعارف را کنار بگذارید و تحسین‌های دیگران را بپذیرید

چند بار پیش آمده که فردی از شما تعریف کند و شما در پاسخ بگویید : «اوه نه شما بیش از حد مهربان هستید» یا «خواهش می‌کنم، کاری نکردم». رد این تعاریف یک هنجار اجتماعی ست چون اکثر افراد جامعه فکر می‌کنند پذیرش بی قید و شرط این تعاریف به معنای از خود راضی بودن و داشتن اعتماد به نفس کاذب است. واقعاً، این رفتار کمی عجیب و غیر معمول است چون پذیرش جملاتی که برای قدردانی از ما بیان شده خیلی طبیعی ست در حالی که با رد این جملات سازنده به خودمان می‌گوییم که ارزش و لیاقت این ستایش و تشکر را نداریم یا اینکه این جملات هیچ ارتباطی با شخصیت ما ندارد. خواهش می‌کنم این رفتار عجیب را کنار بگذارید و شروع به پذیرش این تعارف‌ها و جملات مثبت کنید. تنها کاری که باید در زمان شنیدن این تعارف‌ها بکنید گفتن یک «تشکر می‌کنم» ساده است. به محض اینکه شروع به پذیرش این جملات کنید اعتماد به نفستان افزایش خواهد یافت.

راهکار پنج شدیدا به کارتون میاد چون همه دوستان به اتفاق نظر به خوب بودن شرایط شما تاکید دارن اما شما توجه زیادی به شرایط و ویژگی های مثبتتون ندارین. کلا افکار مثبت در مورد خودتون و زندگیتون رو افزایش بدین و ویژگی های واقع بینانه و مثبت خودتون رو بیشتر ببینید، راهکارهای بیشتری هم هست، برای نتیجه گیری سریع تر و بهتر می تونید به مشاور هم حضوری مراجعه کنید
    ویرایش توسط desboy : 02-14-2016 در ساعت 11:18 PM
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

حال خودمو داری دادا

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20630
    تشکـر
    281
    تشکر شده 216 بار در 131 پست
    میزان امتیاز
    9

نخیر عیب نیست حسن است
    شما نباید غصه این رو بخوری که دوست دختر نداری باید اطلاعاتت رو راجب خانومها زیاد کنی
    باید بشناسیشون تا بتونی جذبشون کنی
    بهترین راه ارتباط برقرار کردن با کسی شناختن اون شخصه

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

شوهرم دوست دختر نداشته تا حالا اينو همه جوره ثابت كرده يعني ثابت شده
    بخاطر همين موضوع مثل چشمام بهش اعتماد دارم به هيچ عنوان بهش شك به دلم راه نميدم

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

به نظرم هر کسی خصوصیت اخلاقی خاص خودشو داره یکی اجتماعی تره یکی کم رو تره قرار نیست که همه مثله هم باشن شما نباید خودتونو با هیچکسی مقایسه کنید
    برا ازدواج کی گفته اول باید دونفر باهم دوست بشن بعد همو بشناسن بعد پیشنهاد ازدواج داد .!! به نظر من برای شناخت دونفر باید حتما زیر نظر خانواده ها دونفر همو بشناسن اینکه حالا خیلیا بدون جدی بودن رابطه میرن سرقرار و با هم میرن پارکو سینما به بهونه شناخت من اینو کلن غلط میدونم. پس اگه از یکی خوشتون اومد (البته قبلش باید این دخترو تو محیط کاری یا دانشگاه زیر نظر گرفته باشین و روابطشونو با پسرا بررسی کرده باشین که تا حدی به شناخت میرسین) بعد بهتره سریع شمارشو به دست بیارید (حالا خودتون سختتونه شمارشو بگیرید یکی رو واسطه کنید ) یه مدت اس مس بدین دیدگاهشو نسبت به خودتون بدونید بعد روابطتونو تحت نظر خانواده ها پیش ببرین . اینجوری هر دونفر میفهمن که روابط صرفا دوستی نیست و روابطو جدی میدونن .
    من یه بار ماجرا ازدواج شهاب حسینی و خانموشو خوندم خیلی خوشم اومد اینجا میزارم

ماجرای آشنایی شهاب حسینی و همسرش بسیار بامزه‌ است:‌ «۲۲ساله بودم که با بچه‌های تئاتر دانشگاه تهران کار می‌کردم؛ جوانی سرگشته از طبقه ‌متوسط جامعه که به امکانات تفریحی متمولانه دسترسی نداشت. تا قبل از این‌که همسرم را ببینم، قصد ازدواج نداشتم تا این‌که روزگار ما را در برابر هم قرار داد. به او پیشنهاد آشنایی دادم اما‌ همسرم هیچ اعتقادی به اینگونه دوستی‌ها و آشنایی‌ها نداشت و گفت: اگر کسی واقعا عاشق است و تمایل قلبی برای رسیدن به دختر مورد علاقه‌اش‌ دارد، باید در این راه صادقانه گام بردارد و بنابراین موضوع را با خانواده‌ام در میان گذاشتم‌ و مصمم به ازدواج شدم. دیگر تکه‌ دوم زندگی‌ام را پیدا کرده بودم. بعد از صحبت‌های اولیه و رسم و رسومی که در این رهگذر طی می‌شود، بعد از ۴-۳ ماه نامزدی، عقد کردیم ‌اما‌ شرایط برگزاری جشن عروسی را نداشتم، از طرفی مایل بودم استقلال در زندگی را با برگزاری جشن توسط خودم آغاز کنم؛ به همین دلیل ۳ سال طول کشید تا ما به جشن عروسی برسیم. ما هم مثل زن و شوهرهای دیگر در مواردی توافق نداشتیم؛ در گذرگاه‌هایی به بن‌بست برخوردیم و در جاهایی به «مو» می‌ر‌سیدیم اما در انتهای هر ماجرا وقتی می‌ایستادیم و به همدیگر نگاه می‌کردیم، احساس می‌کردیم ‌‌واقعا یکدیگر را دوست داریم.»

14. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27301
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

درود بر شما
    اولا در جواب اینایی که میگن ازدواج کن بگم که : تا ادم با یه دختری ارتباط عاطفی بر قرار نکنه و خوب آشنا نشن که نمیشه ازدواج کرد ، پس شما اولا باید یادش بدید که چطوری با یکی دوست بشه بعد ازدواج کنه
    ثانیا ، داداش منم 19 سالمه و تا حالا دوست دختر نداشتم و احساس حقارت می کنم الان هم اینجام می بینم چقدر همدرد دارم یکم سبکم می کنه

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

هنوز بلوغ فکری نرسیدی.

انسان روح و قلب اش بازیچه نیست که رابطه عاطفی برقرار کنی بعد که دیدی تفاهم ندارید بای بای.

اولا شرایط ازدواج که فعلا نداری پس دنبال ازدواج نیستی.

تو فقط می خواهی دوست دختر داشته باشی، فقط خواهشا دختر پاک و معصوم وارد این بازی که اخرش معلوم نیست نکن.

خیابون و پارک پر دخترای که شماره می گیرن برا دوستی با یکی از اونا دوست شو ببین حقارت کم میشه یا نه.

فقط یادت باشه ارزش خودت بدون،با کی می خواهی رابطه برقرار کنی ،یک دختر خیابونی که قبل وبعد تو باصد نفر بوده یا دختری که اول واخرش تو هستی.(اونم شخصیت داره بازیچه دوستی الکی نمیشه)

17. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

بنده با توجه اینکه 26 سالمه , دانشگاه هم درس خوندم و در محیط کاری بودم اصلا دوست دختر نداشتم و نشده با دختر دوست بشم تا یک رابطه عاطفی رو تجربه کنم !
    متاسفانه اعتماد بنفس پایینی دارم و اصلا بلد نیستم چجوری میشه با یک خانم دوست شد و بهش پیشنهاد دوستی داد .
    پسرایی رو میبینم نصف من تیپ و قیافه ندارن , امکانات مالی و شرایط کاری ندارن ولی با اتوبوس و مترو دوست دخترشون رو میبرن و میارن ولی من با اینکه ماشین دارم و میتونم رستوران های مطرح هم برم بشینم مثل بز و گاو فقط باید بشینم ببینم که از یک دختر خوشم اومد و حالا خاک بر سرم که نمیتونم برم باهاش صحبت کنم !!!
    مثلا تو خیابون یک دختری رو ببینم خوشم بیاد اونقدر میشینم منطقی و علمی به قضیه فکر میکنم که الان برم به این چی بگم ؟ عمرا دختری از من خوشش نمیاد ! این الان برم جلو قهوه ایم میکنه و استرس در حد مرگ میگیرم که باعث میشه بیخیال بشم ...
    مدام حس میکنم هیچ دختری از من خوشش نمیاد , و این سوال رو میپرسم , یعنی تو زندگی میشه دختری من رو بخواد و عاشقم بشه یا از من خوشش بیاد ؟!
    البته اوضاع جامعه ما هم بد شده و دخترا الان اخلاق عجیبی پیدا کردن که همین مسایل باعث میشه من دلسرد تر بشم !
    با تشکر
    خدانگهدار

باید اعتماد به نفس داشته باشی
    دخترا از پسر دست و پا پلفتی و هپلی خوششون نمیاد
    باید فقط یک دختر رو مد نظر قرار بدی و تمام تمرکزنو روش بذاری
    باید به اون دختره نشون بدی که برات خاص هست و دلیل اینکه انتخابش کردی و مثلا دوستشو یا همکار میز بغلیشو انتخاب نکردی بهش یه جورایی بفهمونی مثلا بگی شما چشماتون آدمو یاد دریا میندازه یا مثلا لحن صداتون همیشه قلبمو به تپش میندازه البته اصصصصصصلا نباید دروغکی یه چیزی بگیا باید حتما واقعیت داشته باشه که اون دختره باور کنه مثلا دختره لباش خوشگله اگه از لباش تعریف کنی خوشش میاد نه اینکه بری از گوشش تعریف کنی که اصن گوشش زشت هم باشه فقط خواسته باشی یه چی بگی
    اینکه دله بازی در بیاری و بری جلوی دخترای شرکتتون خودشیرینی کنی ببینی کدومشون پامیدن این نشد اون یکی و ... این حرکت به شدددددددت تورو از چشم همهشوون میندازه و میگن این هیز و دله و ..... هستش
    باید ثابت قدم باشی یعنی اینکه چند بارم نه شنیدی باز ول نکنی و با روشهای شیک و مودبانه هی همش غافل گیرش کنی و بهش بگی دوستش داری و برات خاصه و ...
    البته توی هرکدوم از این مراحل اگه فهمیدی که جدی کسیو تو زندگیش داره یا کسیو دوست داره باید فورا بیخیال بشی و البته نه اینکه سه سوته بری به یکی دیگه پیشنهاد بدیا ... باید یه مدت چه واقعی چه نمایشی تیریپ افسردگی برداری که ای وای نتونستم به دختر مورد علاقم برسم و ...

19. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

با تشکر
    خدانگهدار
    بعدشم اصن خوشم نیومد که گفتی اون پسرایی که ماشین ندارن و با مترو میرن از تو low level تر هستن
    تو از کجا میدونی که اون آدم خیلی از نظر اخلاقی و رفتاری از تو بالاتر نباشه؟
    مطمئن باش اون دختر یه چیزی توی پسره دیده که عاشقش شده و با مترو اتوبوس هرجای شهر که بگه باهاش میره و یه تار موی گندیده عشقشو به صد تا ماشین تو نمیده

21. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    تشکر شده 165 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    9

ای بابا این حرفا چیه یاد پسر مردم میدی جای اینکه به راه راست هدایتش کنی.نه پسرخوب نداشتن دوست دختر عیب نیست اصلام عیب نیس اون دختری که خودشو راحت در اختیار کسی قرار میده که ارزش حرف زدن و محبت نداره

23. 3 کاربران زیر از مهتاب نصیری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

ارتباط داشتن با جنس مخالف یه چیز طبیعیه که موقع ازدواج هم به کارت میاد
    این که دوستان پیشنهاد میدن ازدواج کن فقط پاک کردن صورت مساله ست
    یه رابطه درست و پر از عشق با دوست دخترت داشته باشی، حتی اگه به ازدواج
    هم نکشه خیلی چیزا یادت میده. یه رابطه درست و سالم بهتر از بودن در چندین رابطه
    متنوع است
    اصلا منظورم این نیست که همین جوری وارد یه رابطه الکی بشی، باید با تمام وجود
    وارد رابطه بشی و لذت دوست داشتن و دوست داشته شدن رو تجربه کنی. به نظرم
    بهتره همیشه با هدف ازدواج وارد رابطه بشی.
    اصلا جدا از دوست دختر نداشتن، کلا جالب نیست این قدر در برخورد با جنس مخالفت
    ضعیف باشی. چون تا حالا تجربه نکردی به نظرت سخت میاد. کم کم که وارد بشی عادت
    می کنی و مهارت های لازم رو کسب می کنی
    اگه خیلی اعتماد به نفست پایینه میتونی به قول خارجی ها
    blind date
    کنی. از دوستات بخواه مقدمات آشنایی با یه دختر رو برات فراهم کنن.

25. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    تشکر شده 98 بار در 70 پست
    میزان امتیاز
    9

با تشکر
    خدانگهدار
    سلام داداشم
    اره خوب تا حدی احساستو درک میکنم
    منم دقیقا مثل تو بودم
    البته واسه من یکم سخت تر بود نه ماشین داشتم نه خونه و هیچ چیز دیگه
    راستش احساس حقارت که چه عرض کنم احساس دیوونگیم داشتم
    ببین تو از یه دختره تو خیابون خوشت اومده خوب؟
    دیگه اصلا فک کردن نداره فقط باید بری راجع به یه موضوعی باهاش حرف بزنی مهمم نیس موضوع چی باشه
    میتونی راجع به اب و هوا حرف بزنی راجع به ماشینی که تو خیابون راه میره نظر بدی و...
    اولش برات ناز میکنن یکم شاید فحشتم بدن ولی تهش به خیر ختم میشه مطمئن باش
    و اگه مثل من باشی مطمئنم که این کارا رو نمیتونی انجام بدی
    یه راه خیلی بهترم وجود داره برای شروع فقط
    که هزینه و صرف زمانش کمتره و باعث میشه اون ترست بریزه و به اصطلاح یه روش یخ شکنه
    اینکه Bee Talk رو رویه گوشیت نصب کنی و یه سرچ بزنی به چند نفر در خواست دوستی بدی
    بری رو مخ یکیشون باهاش بلاسی
    بعد بری ببینیش و دیگه بقیش با خودت
    فقط حواست باشه این روش اصلی نیست فقط واسه اینه که بهت ثابت بشه اگه زشت ترین پسر رو زمینم باشی بهت پا میدن
    روش اصلی همونیه که بری باهاشون بحرفی و مخ شونو بزنی که صد البته به تلاش زیادی نیاز داره و وهله اولو دوم شکست میخوری
    البته سعی کن قبلش اطلاعاتت رو از هر طریقی بالا ببری

یه سری به تاپیک منم بزن و نوشته ها رو با دقت بخون اینا اعترافاتیه که خود دخترا انجام دادن
    ویرایش توسط Hossein Gage : 03-23-2016 در ساعت 02:35 PM

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

بعضی دخترا هر چی سرشون بیاد حق شون، پسرای اینجوری هم اخرش یکی از اینا به پستش می خوره یا دخترش....

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein Gage نمایش پست ها
    سلام داداشم
    اره خوب تا حدی احساستو درک میکنم
    منم دقیقا مثل تو بودم
    البته واسه من یکم سخت تر بود نه ماشین داشتم نه خونه و هیچ چیز دیگه
    راستش احساس حقارت که چه عرض کنم احساس دیوونگیم داشتم
    ببین تو از یه دختره تو خیابون خوشت اومده خوب؟
    دیگه اصلا فک کردن نداره فقط باید بری راجع به یه موضوعی باهاش حرف بزنی مهمم نیس موضوع چی باشه
    میتونی راجع به اب و هوا حرف بزنی راجع به ماشینی که تو خیابون راه میره نظر بدی و...
    اولش برات ناز میکنن یکم شاید فحشتم بدن ولی تهش به خیر ختم میشه مطمئن باش
    و اگه مثل من باشی مطمئنم که این کارا رو نمیتونی انجام بدی
    یه راه خیلی بهترم وجود داره برای شروع فقط
    که هزینه و صرف زمانش کمتره و باعث میشه اون ترست بریزه و به اصطلاح یه روش یخ شکنه
    اینکه Bee Talk رو رویه گوشیت نصب کنی و یه سرچ بزنی به چند نفر در خواست دوستی بدی
    بری رو مخ یکیشون باهاش بلاسی
    بعد بری ببینیش و دیگه بقیش با خودت
    فقط حواست باشه این روش اصلی نیست فقط واسه اینه که بهت ثابت بشه اگه زشت ترین پسر رو زمینم باشی بهت پا میدن
    روش اصلی همونیه که بری باهاشون بحرفی و مخ شونو بزنی که صد البته به تلاش زیادی نیاز داره و وهله اولو دوم شکست میخوری
    البته سعی کن قبلش اطلاعاتت رو از هر طریقی بالا ببری

یه سری به تاپیک منم بزن و نوشته ها رو با دقت بخون اینا اعترافاتیه که خود دخترا انجام دادن

یه جوری میگه اعتراف انگاری زیر گیوتین حرف کشیده ازمون
    حسین اگه من دیگه تو تایپیکات اومدم

29. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    یه جوری میگه اعتراف انگاری زیر گیوتین حرف کشیده ازمون
    حسین اگه من دیگه تو تایپیکات اومدم
    ای بابا منکه موندم با شما چطور رفتار کنم
    اخه راجع بهشون اطلاعات نداری نمیپرسی پیگیری نمیکنی میگن واسه ما ارزش قائل نمیشید بهمون توجه نمیکنید
    وقتیم پیگیری میکنی اینطور میشه
    دیوونه اینا سیاسته
    به بهانه های مختلف پسرا رو وادار میکنم یکم شما رو بشناسن
    گول اون ظاهر مظلوم و پر عاطفه تونو نخورن
    راستی از این به بعد هر چی تاپیک زدم دعوتت میکنم تا تو رو در بایستی گیر کنی بیای
    فدا

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

ای بابا منکه موندم با شما چطور رفتار کنم
    اخه راجع بهشون اطلاعات نداری نمیپرسی پیگیری نمیکنی میگن واسه ما ارزش قائل نمیشید بهمون توجه نمیکنید
    وقتیم پیگیری میکنی اینطور میشه
    دیوونه اینا سیاسته
    به بهانه های مختلف پسرا رو وادار میکنم یکم شما رو بشناسن
    گول اون ظاهر مظلوم و پر عاطفه تونو نخورن
    راستی از این به بعد هر چی تاپیک زدم دعوتت میکنم تا تو رو در بایستی گیر کنی بیای
    فدا
    نه اصلا راه نداره بشناسی تلاش نکن. تو با این طرز حرف زدنت اخرش میشی ازینا که از مجرما تو زندان اعتراف میگیرن ناخوناشونو با انبردست میکشن.
    اونا ک هر چی بیشتر مارو بشناسن بیشتر میفهمن موجودات ناز باحالی هستیم
    باشه دعوت کن سری بعدی من میام به حرف میگیرمت

32. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    نه اصلا راه نداره بشناسی تلاش نکن. تو با این طرز حرف زدنت اخرش میشی ازینا که از مجرما تو زندان اعتراف میگیرن ناخوناشونو با انبردست میکشن.
    اونا ک هر چی بیشتر مارو بشناسن بیشتر میفهمن موجودات ناز باحالی هستیم
    باشه دعوت کن سری بعدی من میام به حرف میگیرمت
    باشه بذار ببینم چطور میتونم تبعیض ایجاد کنم حالتون گرفته بشه
    فدا

34. کاربران زیر از Hossein Gage بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

باشه بذار ببینم چطور میتونم تبعیض ایجاد کنم حالتون گرفته بشه
    فدا
    باشه شما تلاشتو بکن منم یه اوانس بت میدم واسه شروع دلت شاد شه

36. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)