مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 31 از 31

موضوع: وابسته کردن پسران

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    148
    تشکر شده 265 بار در 156 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : وابسته کردن پسران

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    حرفتون صحیح ولی همون کم محلی هم تکنیک داره درسته که میگید ارزش و احترام برای مرد خیلی مهمه اما یه پسر علنا به من گفت دخترا هرچی ما رو کم ارزش تر حساب کنن ما بیشتر جذبشون میشیم یعنی مثلا اگر دختری براشون وقت بزاره یا براز احساسات کنه و خیلی بخواد از نظر عاطفی خرج بکنه پسرا زده میشن دلیلش هنوز مشخص نیست شاید فکر بکنن این دختره یه مشکلی داره.
    ولی خب موافقم اصلا به رابطه های امروزی نمیشه گفت عشق تهش اینه همدیگه رو دوست دارن.
    اون پسری که گفته دخترا هرچی مارو کم ارزش تر جساب کنن ما بیشتر جذبشون میشیم کاملا اشتباه گفته یا منظورشو درست نگفته
    آفرین دقیقا کم محلی تکنیک داره
    کممحلیتنهاجوابنمیده و بعضی وقتها جواب عکسک میده

زنیکه میخواد مردی جذبشبشه بایداغواگر باشه
    اگرمیخواد مرد جذبش بشه نه باید سفت بزنه وکم محلی کنه نه بایدخیلی دمدست باشه یه چیزی بین این دوتا باید باشه
    یعنی باید مثل پرسه در مه باشه هم باشه هم نباشه که بعضی وقتها مرد ترس از دست دادنش رو هم داشته باشه

در واقع باید بعضی وقتها مرد رو ببره لب چشمه وتشنه برگردونه بعضی وقتها هم سیرابش کنه
    یه جورایی باید همیشه تشنه نگهش داره
    و ....

فکرمیکنم منظوره صبا خانم ازکم محلی این بوده

وایییی من اینارو نباید بگم بدآموزی داره برعلیه خودمون استفاده میشه
    ویرایش توسط moeinvk : 03-14-2018 در ساعت 01:36 AM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    148
    تشکر شده 265 بار در 156 پست
    سیستم عامل و مرورگر

این واقعیته معمولا پسرای خوب و با وجدان مفهوم علاقه و وابستگی رو درک میکنن برا همین باید برای این حسشون ارزش قائل شد.ولی متاسفانه دخترا هر شکستی که از پسرای خرابی که حاصل انتخاب اشتباهشون بوده میخورن سر این پسرای سر و ساده و خوب خالی میکنن و به این ترتیب جامعه پر میشه از ادمایی که نسبت به جنس مخالف تنفر شدید دارن.
    دقیقا درسته و البته برعکس این قضیه هم صادقه و پسری که ار یه دختر خراب زخمی شده برای حس انتقام دختران پاک و کم تجربه رو وابسته میکنه در واقع ربطی به جنسیت نداره و نتیجش میشه همین جمله ای که شما گفتین

''و به این ترتیب جامعه پر میشه از ادمایی که نسبت به جنس مخالف تنفر شدید دارن.''

3. کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.55
    تشکـر
    2,842
    تشکر شده 2,778 بار در 1,440 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    اون پسری که گفته دخترا هرچی مارو کم ارزش تر جساب کنن ما بیشتر جذبشون میشیم کاملا اشتباه گفته یا منظورشو درست نگفته
    آفرین دقیقا کم محلی تکنیک داره
    کممحلیتنهاجوابنمیده و بعضی وقتها جواب عکسک میده

زنیکه میخواد مردی جذبشبشه بایداغواگر باشه
    اگرمیخواد مرد جذبش بشه نه باید سفت بزنه وکم محلی کنه نه بایدخیلی دمدست باشه یه چیزی بین این دوتا باید باشه
    یعنی باید مثل پرسه در مه باشه هم باشه هم نباشه که بعضی وقتها مرد ترس از دست دادنش رو هم داشته باشه

در واقع باید بعضی وقتها مرد رو ببره لب چشمه وتشنه برگردونه بعضی وقتها هم سیرابش کنه
    یه جورایی باید همیشه تشنه نگهش داره
    و ....

فکرمیکنم منظوره صبا خانم ازکم محلی این بوده

وایییی من اینارو نباید بگم بدآموزی داره برعلیه خودمون استفاده میشه
    بله منظورم همینه ولی به طور کلی من خودم به شخصه دختری هستم که یا کسیو وارد زندگیم نمیکنم یا اگر وارد زندگیم کنم خیلی بیش از حد براش خرج احساسات میکنم شاید یه پسر در برخورد اول به این حرفم بخنده بگه این دختره میخواد سر به تن مردا نباشهولی من تو اجتماع و دانشگاه به اقتضای شرایطی که میطلبه مجبورم یکم خشن باشم ولی در واقعیت فکر کنم به کسی که علاقه مند هستم اونقدر محبت بکنم که ازم فراری بشه.یعنی جزو دسته ای باشم که زیادی محل میزارنو نتیجه عکس میبینن.
    فک کنم این دختر خانم هم متوجه شده تصمیمش جز اینکه نتیجه خوب بده و پسرای بد رو به سزای عملشون برسونه بدتر نتیجه عکس داره و به پسرای خوب اسیب میزنه پس نگران حرفاتون نباشید
    ویرایش توسط saba95 : 03-14-2018 در ساعت 01:12 PM

5. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    207
    تشکر شده 162 بار در 108 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بله منظورم همینه ولی به طور کلی من خودم به شخصه دختری هستم که یا کسیو وارد زندگیم نمیکنم یا اگر وارد زندگیم کنم خیلی بیش از حد براش خرج احساسات میکنم شاید یه پسر در برخورد اول به این حرفم بخنده بگه این دختره میخواد سر به تن مردا نباشهولی من تو اجتماع و دانشگاه به اقتضای شرایطی که میطلبه مجبورم یکم خشن باشم ولی در واقعیت فکر کنم به کسی که علاقه مند هستم اونقدر محبت بکنم که ازم فراری بشه.یعنی جزو دسته ای باشم که زیادی محل میزارنو نتیجه عکس میبینن.
    فک کنم این دختر خانم هم متوجه شده تصمیمش جز اینکه نتیجه خوب بده و پسرای بد رو به سزای عملشون برسونه بدتر نتیجه عکس داره و به پسرای خوب اسیب میزنه پس نگران حرفاتون نباشید
    همیشه ادمایی که دوستدارن خودشا دل سنگ و جدی نشون بدن ، پراحساس ترین ادمان
    ویرایش توسط amir1370 : 03-14-2018 در ساعت 04:28 PM
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

6. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #25

دلنوشته کاربر
    تمرکز کن رو کاری که دوست داری
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.23
    تشکـر
    127
    تشکر شده 157 بار در 115 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

سلام ،منم میخواستم یه چیزی رو بگم ،من یه بار با یه دختری تو مجازي بودم فقط به مدت یه ماه ،مثل همه اول درسی بود بعدا شد دوست بازی

من اولین بارم بود با یه دختر اینطور دوستانه حرف میزدم ،از نمیدونم بگم شانس بد یا تقدیر ،من چندمين نفری بودم که باهاش بوده ،
    منم دقیقا مثل شمام یا کسی رو بهش رو نمیدم و قبول نمیکنم و اگه قبول کنم کم نميذارم ،مشکل از اینجا شروع شد فکر کردم میتونم باهاش اینطوری باشم ،ولی این رو نمیدونستم فقط به خاطر اینکه این شخص گذشته و اون چند نفر رو فراموش کنه بیاد با من دوست بشه ،با احساس بازی کنه ،سکوتش حتی صدای دروغ بده ،الان چند ماه گذشته ولی از هر چی دختره همسن اونه بدم میاد ولی سعی کردم باهاشون مثل بقیه برخورد کنم ینی خوب و محترمانه
    ولی وقتی میبینم يجورايي دست خودم نیست حس تنفر هست ،اصلا دست خودم نیست و تنفر هست و چند ماه گذشته ولي هنوز هیچ چیزی نتونسته این حس رو عوض کنه ،روی بعد های دیگه زندگیم هم اثر گذاشته ،میدونين تو دانشگاه پیام نور که موقتا ميرم چند بار شده به قول یه دوستی دخترا چراغ سبز دادن من همش اون فرد ذهنم میاد ازشون دور میشم ،يجورايي فرار میکنم و اون فرد رو هر چقدر میخوام ببخشم خودم رو گول میزنم میگم احمق بود میبخشم ولی میبینم نمیتونم ببخشمش فقط گذشت زمان میتونه درستش کنه
    کلا دیدم عوض شد نسبت به دخترا
    نميگم بدن ،تو ذهنم احمقانه هست ولی میگم همه خوبن برام مهم نیست چطورن من تو ذهنم گفتم خوبن ولی نمیتونم طرفشون برم یا بذارم طرفم بیان .

فقط خواستم یه چیزی رو که حرف دل من بود و شما گفتين بگم .

مشکل از جایی شروع شد که من می گفتم دوست دارم و جوابی نمی اومد ،مشکل این بود من طرفم برام تک و يدونه بود ،ولی طرفم من کسی نبودم براش ،دلش خیلی جاهای دیگه بوده و برام هم عجیب بود چرا من چیزایی که برای من عجیب و استرس زا بودن برای اون نبودن ،چون طرف دفعه اولش نبود

یه سوال : بازم کسایی پیدا میشن بگن گذشته مهم فرد مهم نیست ?
    اگه یکی بگه نه امیدوارم. همچین تجربه ای پیدا کنه دیگه این بحث چرت و پرت مهم نبودن گذشته فرد رو به زبون نیاره
    Neurosurgeon Sajad

8. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    207
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    سلام ،منم میخواستم یه چیزی رو بگم ،من یه بار با یه دختری تو مجازي بودم فقط به مدت یه ماه ،مثل همه اول درسی بود بعدا شد دوست بازی

من اولین بارم بود با یه دختر اینطور دوستانه حرف میزدم ،از نمیدونم بگم شانس بد یا تقدیر ،من چندمين نفری بودم که باهاش بوده ،
    منم دقیقا مثل شمام یا کسی رو بهش رو نمیدم و قبول نمیکنم و اگه قبول کنم کم نميذارم ،مشکل از اینجا شروع شد فکر کردم میتونم باهاش اینطوری باشم ،ولی این رو نمیدونستم فقط به خاطر اینکه این شخص گذشته و اون چند نفر رو فراموش کنه بیاد با من دوست بشه ،با احساس بازی کنه ،سکوتش حتی صدای دروغ بده ،الان چند ماه گذشته ولی از هر چی دختره همسن اونه بدم میاد ولی سعی کردم باهاشون مثل بقیه برخورد کنم ینی خوب و محترمانه
    ولی وقتی میبینم يجورايي دست خودم نیست حس تنفر هست ،اصلا دست خودم نیست و تنفر هست و چند ماه گذشته ولي هنوز هیچ چیزی نتونسته این حس رو عوض کنه ،روی بعد های دیگه زندگیم هم اثر گذاشته ،میدونين تو دانشگاه پیام نور که موقتا ميرم چند بار شده به قول یه دوستی دخترا چراغ سبز دادن من همش اون فرد ذهنم میاد ازشون دور میشم ،يجورايي فرار میکنم و اون فرد رو هر چقدر میخوام ببخشم خودم رو گول میزنم میگم احمق بود میبخشم ولی میبینم نمیتونم ببخشمش فقط گذشت زمان میتونه درستش کنه
    نميگم بدن ،تو ذهنم احمقانه هست ولی میگم همه خوبن برام مهم نیست چطورن من تو ذهنم گفتم خوبن ولی نمیتونم طرفشون برم یا بذارم طرفم بیان .

مشکل از جایی شروع شد که من می گفتم دوست دارم و جوابی نمی اومد ،مشکل این بود من طرفم برام تک و يدونه بود ،ولی طرفم من کسی نبودم براش ،دلش خیلی جاهای دیگه بوده و برام هم عجیب بود چرا من چیزایی که برای من عجیب و استرس زا بودن برای اون نبودن ،چون طرف دفعه اولش نبود

اگه یکی بگه نه امیدوارم. همچین تجربه ای پیدا کنه دیگه این بحث چرت و پرت مهم نبودن گذشته فرد رو به زبون نیاره

صداقت ممکن است
    دوستان زیادی به تو ندهد!
    اما همیشه نوع درستش را
    به تو می دهد......

من میگم گذشته ادما تا زمانی برای من مهم نیست که تو گذشته چرخ نزنن وگرنه همون گذشته هست ک گند میزنه ب حال واینده یک ازدواج

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    اعتماد بدون اثبات هیچه

خیام

9. Top | #27

دلنوشته کاربر
    تمرکز کن رو کاری که دوست داری
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.23
    تشکـر
    127
    تشکر شده 157 بار در 115 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1370 نمایش پست ها
    صداقت ممکن است
    دوستان زیادی به تو ندهد!
    اما همیشه نوع درستش را
    به تو می دهد......

من میگم گذشته ادما تا زمانی برای من مهم نیست که تو گذشته چرخ نزنن وگرنه همون گذشته هست ک گند میزنه ب حال واینده یک ازدواج
    میدونی اقا امیر فقط یه ماه با این شخص بودم و به خاطر همین مسایل اجازه ندادم بیشتر از این طول بکشه و الکی نزدیک بشه و بیشتر دروغ بگه.

بیخیالش. جدا از این خیلی خوشحالم الان و اونم فقط یه ماه تجربه اینچنینی داشتم و فرصتی شد تا معیار هام رو دوباره از اول چک کنم خوشحالیم بابت اینه که قدر تلاش هایی که میکردم دونستم و فهمیدم با یه اشتباه کوچیک میشه کلا اینده رو نابود کرد و اینکه تو برخورد با همچین موقعیت هایی باید محتاط بود.

سخت ترین مجازاتی که میتونستم برای این فرد داشته باشم و انجامش دادم همین بود که ترکش کردم. از اون موقع چند بار توی یه انجمنی پیام میده ولی من دیگه حال و حوصله هیچ کسی رو ندارم.بحث الان نیست تابستون بود.

به نظرم بهترین مجازات همین تنها گذاشتنه هست چون راه غلط رو میرن و به زودی سر میخوره به دیوار و لازم نیست کاری بکنیم.

تشکر الان همه چی خوبه.
    Neurosurgeon Sajad

10. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.55
    تشکـر
    2,842
    تشکر شده 2,778 بار در 1,440 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام.به نظرم تمام پسرایی که تجربه اولشون هست باید خیلی هوشیار باشن و قبل از وابستگی و ایجاد علاقه تا حدی طرفو بشناسن وگرنه اگر طرفشون بد از اب دربیاد دیگه کلا خاطره بدی باقی میزاره.
    گذشته هر ادمی مهمه زمانی میتونی بگی مهم نیست که کاملا مطمئن شده باشی گذشته ات زندگی ایندتو خراب نمیکنه.
    مثلا کسی که ینفرو دوست داشته و به هر دلیلی جدا شدن و زخم جدایی هنوز باهاشه نباید هیچ وقت وارد یه رابطه جدید بشه و اگرم میخواد بشه باید صداقت به خرج بده تا بعدا دچار مشکل نشن.
    برای همین روانشناس ها توصیه میکنن بلافاصله بعد شکست عشقی یا جدایی دنبال رابطه نرید و بزارید مدتی بگذره.
    شما هم بزارید مدتی بگذره تا اون خاطرات کم رنگ تر بشن و اینبار باتجربه بیشتری طرفتون رو انتخاب کنید.و حتما مواظب باشید قبل از اینکه طرفو نشناختین حس وابستگی پیدا نکنید.
    دخترا و پسرای خوب زیادن ما فقط باید دقت کنیم پیداشون کنیم چه به عنوان دوست چه شریک زندگی.

11. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    207
    سیستم عامل و مرورگر

میدونی اقا امیر فقط یه ماه با این شخص بودم و به خاطر همین مسایل اجازه ندادم بیشتر از این طول بکشه و الکی نزدیک بشه و بیشتر دروغ بگه.

بیخیالش. جدا از این خیلی خوشحالم الان و اونم فقط یه ماه تجربه اینچنینی داشتم و فرصتی شد تا معیار هام رو دوباره از اول چک کنم خوشحالیم بابت اینه که قدر تلاش هایی که میکردم دونستم و فهمیدم با یه اشتباه کوچیک میشه کلا اینده رو نابود کرد و اینکه تو برخورد با همچین موقعیت هایی باید محتاط بود.

سخت ترین مجازاتی که میتونستم برای این فرد داشته باشم و انجامش دادم همین بود که ترکش کردم. از اون موقع چند بار توی یه انجمنی پیام میده ولی من دیگه حال و حوصله هیچ کسی رو ندارم.بحث الان نیست تابستون بود.

به نظرم بهترین مجازات همین تنها گذاشتنه هست چون راه غلط رو میرن و به زودی سر میخوره به دیوار و لازم نیست کاری بکنیم.

تشکر الان همه چی خوبه.
    http://forum.moshaver.co/f96/مورد-تم...tml#post262901

این پست را هیچوقت یادت نره

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    اعتماد بدون اثبات هیچه

خیام

12. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    124
    تشکر شده 62 بار در 44 پست
    سیستم عامل و مرورگر

منم زمانی میگفتم که میخوام یه دختری رو وابسته کنم و در بدترین حالت ولش کنم ولی وقتی تو فضای مجازی با دختری شروع به حرف زدن کردم با دو هفته حرف زدن وابسته شدم و کلا همش حالم بد بود و اون دختر هم دید آینده این رابطه وابستگی منه گفت رابطه رو تموم کنیم
    به نظرم اونایی که تجربه اولشونه قطعا وابسته میشن و اصلا نمیتونند خودشون یکی رو وابسته کنند
    البته بازم میگم این حس ها فقط ساخته و پرداخته ذهنتونه و فرافکنیه محضه و هیچ وقت عملیش نمیکنی پس خودت رو سرکار نذار

13. کاربران زیر از آروین 24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر

چاه نکن بهر کسی
    اول خودت بعدا کسی

15. کاربران زیر از حدیثه71 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)