نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: وابستگی به دوست دخترم

1555
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17108
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وابستگی به دوست دخترم

باسلام .به شما مشاوره محترم ....
    یه مدت میخواستم یه مشاور واسه خودم داشته باشم .خیلی تو زندگیم به مشاور احتیاج دارم ..
    لطفا ممنون میشم بهم کمک کنین ..
    من زیاد نمیخوام دنبال حاشیه برم .. اسمم سعید 24سالمه :من یه دختری رو خیلی دوست دارم یعنی چند سالیه خیلی دوستش دارم از اواسط دوره کاردانی بود که بهش علاقه مند شدم بهش نگفتم دوره کاردانی تمام شد بازم بهش نگفتم یعنی پیشنهاد دوستی ندادم بهش .فقط به هم اس میدادیم درحد یه دوست دانشگاه ولی خیلی زیاد ....تا این که میخواستم برم خدمت باخودم گفتم که بهش بگم ولی بازم نگفتم یعنی نتونستم ..توخدمتم به هم اس میدادیم درحد همون دانشگاه ..خدمت تمام شد بعد چند مدتی گذشت دیگه نتونستم جلوی خودم بگیر بهش گفتم اونم جواب اوکی داد ..العان 5ماه که باهمیم خیلی هم خوبیم باهم....ولی بعضی موقع کارهای میکنه که فکر میکنم اصلا واسش مهم نیستم ولی درمقبال بعضی کارهای میکنه که فکر عوض میشه ....بعضی موقع کارای که میکنه بهم نمیگه ولی اگه من بهش کارامو نگم ازمن ناراحت میشه ...وقتی خودش حس داره میگه بیا باهم بحرفیم یا اس بدیم ....بهم میگه وقتی جای میرم ازم سوال نکن ......از همه مهمتر این که چندوقت پیش بهم میگه که اگه بهم اس ندی یه روز خبری ازت نداشته باشم نمیگم چی شده .میگه وابستت نمیشم چون قبلا یه دوست پسر داشتم تا مرز خواستگاری رفتم شکست خوردیم وغیره .....ولی باهمه اینا بعضی موقع کارای میکنه که ادم میمنه بین اینکاراش بعضی وقتا واقعا فوق العاده نمیدونم واقعا دوستم داره یا نه .از خودشم سوال کردم میگه .اینا دلیل نمیشه من خیلی دوستت دارم بعضی موقع دلم برات خیلی تنگ میشه .ولی مدتی بگذره خوب میشم...من خیلی وابستشم دوستش دارم خیلی زیاد خیلی .....ممنون میشم کمکم کنین .خیلی داغونم ..

2. کاربران زیر از sosi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دوست دخترم

سلام
    خوش اومدی دوست من
    نمی دونم الان خدمتت تموم شده یا نه و مشغول به چه کاری هستی ولی حس می کنم به کار آنچنانی ای مشغول نیستی چون حس می کنم که زیاد در گیر این رابطه عاطفی شدی.
    ببین تو روابط دوست دختر-دوست پسری نمیشه شناخت خوبی بدست آورد چون تعهدی وجود نداره. اکثراً فکرهایی ذهن آدم رو مشغول می کنه که باعث میشه کارهایی انجام شه و طرف مقابل هم از همین رفتار ها برداشت می کنه طوری که کم کم از مسیر واقعیت دور و در نتیجه نسبت به م سرد می شن.
    اگه برای ازدواج می خوایش و اگه خودت و زندگیتو دوست داری حتماً خانواده ها رو در جریان بزار و برای خواستگاری اقدام کن، خیلی لز مواقع مشکلات اصلی خودشون رو تو خواستگاری مشخص می کنه پس بهتره که دوستیتون رو وارد چهارچوب کنید.
    امضای ایشان

4. 2 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : وابستگی به دوست دخترم

نقل قول نوشته اصلی توسط sosi نمایش پست ها
    باسلام .به شما مشاوره محترم ....
    یه مدت میخواستم یه مشاور واسه خودم داشته باشم .خیلی تو زندگیم به مشاور احتیاج دارم ..
    لطفا ممنون میشم بهم کمک کنین ..
    من زیاد نمیخوام دنبال حاشیه برم .. اسمم سعید 24سالمه :من یه دختری رو خیلی دوست دارم یعنی چند سالیه خیلی دوستش دارم از اواسط دوره کاردانی بود که بهش علاقه مند شدم بهش نگفتم دوره کاردانی تمام شد بازم بهش نگفتم یعنی پیشنهاد دوستی ندادم بهش .فقط به هم اس میدادیم درحد یه دوست دانشگاه ولی خیلی زیاد ....تا این که میخواستم برم خدمت باخودم گفتم که بهش بگم ولی بازم نگفتم یعنی نتونستم ..توخدمتم به هم اس میدادیم درحد همون دانشگاه ..خدمت تمام شد بعد چند مدتی گذشت دیگه نتونستم جلوی خودم بگیر بهش گفتم اونم جواب اوکی داد ..العان 5ماه که باهمیم خیلی هم خوبیم باهم....ولی بعضی موقع کارهای میکنه که فکر میکنم اصلا واسش مهم نیستم ولی درمقبال بعضی کارهای میکنه که فکر عوض میشه ....بعضی موقع کارای که میکنه بهم نمیگه ولی اگه من بهش کارامو نگم ازمن ناراحت میشه ...وقتی خودش حس داره میگه بیا باهم بحرفیم یا اس بدیم ....بهم میگه وقتی جای میرم ازم سوال نکن ......از همه مهمتر این که چندوقت پیش بهم میگه که اگه بهم اس ندی یه روز خبری ازت نداشته باشم نمیگم چی شده .میگه وابستت نمیشم چون قبلا یه دوست پسر داشتم تا مرز خواستگاری رفتم شکست خوردیم وغیره .....ولی باهمه اینا بعضی موقع کارای میکنه که ادم میمنه بین اینکاراش بعضی وقتا واقعا فوق العاده نمیدونم واقعا دوستم داره یا نه .از خودشم سوال کردم میگه .اینا دلیل نمیشه من خیلی دوستت دارم بعضی موقع دلم برات خیلی تنگ میشه .ولی مدتی بگذره خوب میشم...من خیلی وابستشم دوستش دارم خیلی زیاد خیلی .....ممنون میشم کمکم کنین .خیلی داغونم ..
    دوست عزیز فکر نمیکنم شما در این مرحله نیاز به کمک داشته باشید

چون نه اتفاقی افتاده و نه کاری قراره انجام بشه ...

شما با فردی برای مدتی دوست شدید و رابطه ای ساده برقرار کردید که نباید ازش انتظار زیادی داشته باشید

چون میتونه در هر مرحله ای شکسته بشه ...

این خانم هر تجربه شکست در زندگی رو داشته و سعی میکنه به شما وابسته نشه چون میدونه همین وابستگی تاثیر بدی روی زندگیش میذاره

که امیدوارم شما هم چنین روشی رو در زندگی درپیش بگیرید ...

شما تا کار و درآمدی نداشته باشید و بطور رسمی از ایشون خواستگاری نکنید نمیتونید بفهمید که چه تصمیمی برای زندگیش داره

پس فعلا" هیچ گونه پیشگویی در رابطه نکنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17108
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوست دخترم

باعرض سلام دوباره به شما مشاور عزیز...
    ممنون از کمک شما این چیزی که شما میگین درست ..منم بهش گفتم اون گفته نباید خانوادم از دوستیمون با خبر بشن چون من تجربه بدی داشتم ...اکه هم خواستی روزی بیای خواستگاری خانوادم نمبای از رابطه ما باخبر بشن .....همون طوری که شما گفتین باید وابستگیم بهش کمتر کنم.مثل خودش باشم .ولی یه چند باری این طوری باهاش رفتار کردم ازم ناراحت شد...خیلی ممنونم از راهنمای های شما

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15384
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    به نظرم بازم فکر کنید اگر دوست دارید با ایشون ازدواج کنید و زندگی تشکیل بدید، یکم کارهاتونو سر و سامون بدید (انجام خدمت و اشتغال و ... هر چیزی که فکر می کنید لازم هست که پیش خانواده دختر دستتون پر باشه مثلا بتونید بگید کاری رو به تازگی شروع کردم) و سریعتر با خانوادتون در میون بذارید و مباحث اولیه رو با خانواده دختر خانوم مطرح کنید مثلا یک شب برید و بگید که میخواید همدیگرو بهتر بشناسید ....

ایشون وقتی ببینن اسباب بازی نشدن و تصمیمتون جدیه وضعیت احساسشون تغییر می کنه به هر حال الان به عنوان یک دوست به شما نگاه می کنن اما اونطوری به عنوان مرد زندگیشون و این خیلی فرق داره . یکم بهشون حق بدید روزگاری نیست که هر کس گفت من نیت خیری دارم بشه بهش اعتماد کرد باید چیزی فراتر از گفته رخ بده مثل اقدام خانواده و حتی استواری آقا پسر روی تصمیمش در صورت دیدن موانع اولیه .... به هرحال امیدوارم هر دو خوشبخت باشید

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17108
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از کمکتون ولی واقعا الان توشرایتی نیستم که بخوام ازدواج کنم چون کاری ندارم نمیتونم چون من شرت اول برای ازدواج خودم کار میدونم.این موضوع رو هم باهاش در میون گذاشتم اونم داره کمکم میکنه .....من فقط جواب سوال خودمو در مورد این که تو بعضی از کاراش میمونم نگرفتم ....

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15384
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

میشه بیشتر توضیح بدید مثلا در چه موردی ؟

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

خیلی خودتون رو درگیرش نکنید. خیلی در دسترسش نباشید. متوجهش کنید که رابطه دو طرفه ست و نمیشه که فقط ایشون از شما انتظار داشته باشه.

به نظر من هم هر چه زودتر یه کاری دست و پا کنید و وقتی توی زندگی جا افتادید و مستقل شدید، به صورت رسمی ازشون خواستگاری کنید.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17108
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    ببنید بعضی موقع واقعا دلبری میکنه ولی بعضی مواقع انگار من اصلا براش مهم نیستم ..اصلا خودش چند وقت پیش بهم میگه بعضی مواقع فراموشت میکنم ...ولی من اصلا این طور نیستم در همه مواقع درهر جای که باشم به یادشم نمیتونم یه سر سوزن فراموشش کنم اصلا فراموش چیه یه لحظه به یادش نباشم ...بهشم گفتم ولی اون بهم گفته که خودش اصلا این طور نیست ...
    واقعا از کمکتون متشکرم.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17108
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی اگه تو دسترسش نباشم خوبه.یعنی ناراحت نمیشه ..چند بار این کار کردم ناراحت شده ازم ..

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    ببنید بعضی موقع واقعا دلبری میکنه ولی بعضی مواقع انگار من اصلا براش مهم نیستم ..اصلا خودش چند وقت پیش بهم میگه بعضی مواقع فراموشت میکنم ...ولی من اصلا این طور نیستم در همه مواقع درهر جای که باشم به یادشم نمیتونم یه سر سوزن فراموشش کنم اصلا فراموش چیه یه لحظه به یادش نباشم ...بهشم گفتم ولی اون بهم گفته که خودش اصلا این طور نیست ...
    واقعا از کمکتون متشکرم.
    بنظر من داره با این کاراش وابستون میکنه
    بهرحال ایشون تجربه ی شکست رو داشته توو زندگیش
    اگه بخواد حالا دوباره تجربه کنه و شاید منجر به شکست باشه واسش سمه
    پس میخواد خودشو وابستتون نکنه
    واین دلیل براین نمیشه که دوستون نداشته باشه
    شایدم هنو شما رو تا اون حد محرم زندگیش نمیدونه ک بخواد از همه چی با خبر باشین
    اینا ممکن نشئت گرفته از عشق قبلیش باشه
    شاید اونموقع خیلی از مسائلو واسه عشق قبلیش بیان کرده و بصورت یه ضربه یی شده واسه زندگیش
    حالا نمیخواد همه چی رو بیان کنه ، شاید نمیخاد شما رو از دست بده
    پس بهشون ازین لحاظ حق بدین
    بازم میگم دلیلی نمیشه که دوستون نداشته باشه
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    10

یعنی اگه تو دسترسش نباشم خوبه.یعنی ناراحت نمیشه ..چند بار این کار کردم ناراحت شده ازم ..
    ن شما روند کاری خودتون رو انجام بدین
    بذارین واقعا بفهمه ک دوسش دارین
    مشخصه ک باید ناراحت بشه
    چون دوستون داره و شما رو میخواد
    اینم بگم محاله دختر وابسته نشه
    شاید ب روی خودش نیاره ، اما محاله ممکن که یه دختر وابسته ی کسی نشه که بهش عشق میورزه
    امضای ایشان

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    10

واسه اینکه خونواده شم در جریان نباشن
    خب بذارین در جریان نباشن حتما سختشونه بفهمن ک دخترشون با ی پسری در ارتباطه
    ولی بنظر من خیلی دست دست نکنین اگه میخواین ایشون رو اقدام ب ازدواج کنین
    اینجوری به نفعتونه
    اگه دنبال کار خوب یا ...میگردین و موقعیتش پیش بیاد و . . . نباشین
    سعی کنین ی کار پیدا کنین و این ارتباطتتون منجر به ازدواج بشه، خیلی این رابطه ی دوستی رو ادامه ندین
    امضای ایشان

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17108
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنونم خیلی متشکرم از کمکتون واقعا داشتم داغون میشدم مغزم جواب نمیداد دیگه .خیلی دوسش دارم نمیخوام ازدستش بدم خیلی تو زندگیم تاثیر گذاره باتمام وجود دوستش دارم ..ممنونم از مشاوره فوق العاده تون ..متشکرم ..برامون دعا کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)