نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: پسری که بلاتکلیف است

1276
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14031
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry پسری که بلاتکلیف است

سلام دوستان و خسته نباشید. من حدود 1 سالی میشه که با پسری آشنا شدم. اولش از طریق فیسبوک بود. بعد از 3 ماه بالاخره شمارمو بهش دادم. هر از گاهی به هم پیام میدادیم و میدیم. ایشون حرف دلش باز شد و مشکلی که داشت رو گفت بهم که چند سال پیش نتونسته با کسی که دوس داشته ازدواج کنه و .... . خلاصه در طی این یکسال حتی یکبار هم نخواست منو ببینه. من دورادور میشناسمش و جالب اینجاست که دوتامونم توی یک شهر هستیم. همش طفره میره از اینکه همدیگر رو ببینیم. حدود دوشب پیش به من گفت که با اینکه ندیدمت اما دوس دارم که همیشه دوستای خوبی واسه هم باشیم که منم جوابشو ندادم. اما الان چند روزه که درگیر شدم از لحاظ ذهنی که این آدم با اینکه گفته داره گذشتش رو به خاک میسپاره و میخواد خوب بشه و بعد از یکسال برگشته میگه دوستای خوبی واسه هم باشیم. به نظرتون این آدم غیرنرمال نیست؟!!! من نمیدونم که ارتباطم رو باهاش ادامه بدم یا نه؟!!! البته این رو هم بگم که در طول این یکسال هیچوقت حرف بی ربط نزده و معقول برخورد کرده. اما رفتارهای اینطور پسرا برای من عجیبه. مرسی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : پسری که به نظر میرسد بلاتکلیف است!!!!

سلام.به نظر من ایشون فقط عادت کردن به هم صحبت شدن با ی دختر و بعد از اون شکستی ک داشتن شما رو برایه پر کردن اوقات دلتنگیشون انتخاب کردن فقط برایه سرگرم شدن.از این دست دختر و پسرها زیاد هستن.به شما پیشنهاد میکنم احساستونو درگیر نکنید و هر چه سریعتر به این رابطه پایان بدید و ب فکر خودتون باشید.

3. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط aaaaaaaaaaa90 نمایش پست ها
    سلام دوستان و خسته نباشید. من حدود 1 سالی میشه که با پسری آشنا شدم. اولش از طریق فیسبوک بود. بعد از 3 ماه بالاخره شمارمو بهش دادم. هر از گاهی به هم پیام میدادیم و میدیم. ایشون حرف دلش باز شد و مشکلی که داشت رو گفت بهم که چند سال پیش نتونسته با کسی که دوس داشته ازدواج کنه و .... . خلاصه در طی این یکسال حتی یکبار هم نخواست منو ببینه. من دورادور میشناسمش و جالب اینجاست که دوتامونم توی یک شهر هستیم. همش طفره میره از اینکه همدیگر رو ببینیم. حدود دوشب پیش به من گفت که با اینکه ندیدمت اما دوس دارم که همیشه دوستای خوبی واسه هم باشیم که منم جوابشو ندادم. اما الان چند روزه که درگیر شدم از لحاظ ذهنی که این آدم با اینکه گفته داره گذشتش رو به خاک میسپاره و میخواد خوب بشه و بعد از یکسال برگشته میگه دوستای خوبی واسه هم باشیم. به نظرتون این آدم غیرنرمال نیست؟!!! من نمیدونم که ارتباطم رو باهاش ادامه بدم یا نه؟!!! البته این رو هم بگم که در طول این یکسال هیچوقت حرف بی ربط نزده و معقول برخورد کرده. اما رفتارهای اینطور پسرا برای من عجیبه. مرسی
    بله دوست عزیز چرا عادی نباشه ...

ایشون شمارو به عنوان یک دوست قبول داره و این مشکل خاصی نیست که خودتون رو نگرانش کنید

چرا دختر و پسرهای ما بعد یک رابطه دوستانه میخوان زودی وارد فاز عاشقانه و ازدواج بشن ؟!!!!

یکی از ویژگیهایی که ایشون داره و کسی بهش توجه نکرد اینه که نخواسته شمارو ببینه چون نخواسته وابستگی به وجود بیاد

واین نکته خیلی خوبیه ... چون اگر همدیگرو ببینید با اون تفکرات خاص که در دختر و پسرها وجود داره حتما" بحث روی مسایل دیگه باز خواهد شد

پس اگر نمیتونید چنین دوستی سالم و بدون دیدار باشید خیلی محترمانه رابطه رو کات کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14031
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بی نهایت ممنونم

7. کاربران زیر از aaaaaaaaaaa90 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    تشکر شده 645 بار در 302 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : پسری که بلاتکلیف است

عزیزم رابطه رو کات کن کاتش کن اون فقط دنبال اینه که از تو به عنوان یه کسی که باهاش درد و دل میکنه استفاده کنه که البته کار بدی هم نیست ولی چون ما دخترا سریع میریم تو فاز عاشقی بهش وابسته میشیم پس بهتره رابطه رو کاتش کنی تا بیشتر بهش وابسته نشدی برا خودت بهتره چون اگه یه بار با هم قرار بزارید و تو اونو ببینی احساس وابستگیت بیشتر میشه و بعد افسردگی میگیری کاتش کن تا باهم قرار نزاشتید
    امضای ایشان
    گذشتم از گذشته هااااااااااام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)