نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: پشیمانی شدید از رابطه با دختر

2033
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28824
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پشیمانی شدید از رابطه با دختر

سلام و خسته نباشید خدمت همه مشاوران و کاربران فعال انجمنپسری هستم 22 سالهبه مشاوره نیاز دارم پس بزارید اول داستانمو براتون تعریف کنمحدود پنج سال پیش یعنی وقتی که سوم دبیرستان بودم، دختر عمم بهم ابراز علاقه کرد با اینکه یک سال از من بزرگتر بود، منم قبول کردم و یه رابطه دختر پسری بین ما شکل گرفت که برای هردو ما دومین بار بود"دوست دارم عزیزم و تو تنها عشقم هستی و..."جملات رایجی بودن که تو پیامک ها برای هم ارسال میکردم، بعد از پنج ماه بهم گفت که باکره نیست و خودش باکرگیشو از بین برده، اونموقع درمورد مسایل جنسی زیاد صحبت میکردیم منم آدمی نیستم که گذشته آدما برام مهم باشه، وقتی یه آدم تغییر کنه و تغییرش مثبت باشه لازم نیست گذشته منفیشو به رخش کشیدمنم دلم سوخت و. بیشتر بهش وابسته شدم(خلاصه بگم من تو این رابطه برای اولین بار تو عمرم دست به یه دختر زدم، بوسیدمش و با دهانم ارضاش کردم، چون از همون سن خودارضایی رو شروع کرده بودم بعضی وقتی تلفنی و با صداش منو ارضا میکرد)نه ماه از رابطه ما گذشته بود که بابام فهمید و چون آدم منتقی هست با کمک خالم که مشاوره کمکمون کرد بدون آبروریزی جدا شیم که البته من شب اول رو خیلی گریه کردم اما از فرداش وقتی نقص های اون دختر رو از بابام و خاله هام میشنیدم کم کم ازش بدم اومد تا الان که ازش متنفرم، بعضی وقتا حالم از خودم بخاطر اون کارام بهم میخورهالان که فکرشو میکنم مدام خودم رو سرزنش میکنم، البته تو زندگی درسی تا حدودی موفق بودم، الان دانشجوی دندون پزشکی هستم ولی مدام خودمو سرزنش میکنم"میتونستم رتبه بهتری بیارم و تو دانشگاه بهتری تحصیل کنم اگه..."الان قصد ازدواج دارم، با دختر بزرگ همکار پدرم، ولی گذشته وحشتناکم آزارم میده، نمیتونم با دروغ زندگی کنم، واقعا پشیمونم.این دختر مذهبیه، تا حالا پسری رو لمس نکرده، آفتاب مهتاب ندیدس،با پدر مادرم رابطه خوبی داره همونطور که من با پدر مادرش رابطه خوبی دارم،17سال سن داره و از همه نظر(اخلاق، آشپزی، ادب، روابط اجتماعی، زیبایی ، شان و شعور.و...) بهترین گزینسو. چندین بار متوجه علاقه دو طرفمون شدمحالا بنظر شما من میتونم این دختر رو خوشبخت کنم؟ اگر از گذشته سوالی هم نپرسه، باید تو خواستگاری بهش بگم همه چی رو؟ اگر بگم ممکنه منو پس بزنه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : پشیمانی شدید از رابطه با دختر

سلام

ببینید شما یه اشتباه کردید و الان پشیمونید پس باید این موضوع رو فراموش کنید توبه برا همه هست !

به هییچ وجه نباید این موضوع رو مطرح کنید هم از نظر علمی هم شرعی گفتنش هیچ سودی نداره ! فقط ذهن و رابطه رو مصموم میکنه و این موضوع باید بین خودت و خدا باشه

اگر دختر عاقلی باشه که از گذشته نمیپرسه ولی اگر پرسید و دیدی براش مهم که تو قبلا با کسی بودی یا نه بهتر همون اول کار این رابطه رو تموم کنی و نذاری شروع بشه! چون اگر بعد ها فهمید مکافات داری و بهتر فکر کسی باشی که گذشته تو براش مهم نباشه و از وقتی بخواتت که وارد زندگیش بشی

موفق باشی

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28824
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از پاسخ سریع شمامن چطور میتونم بفهمم این دختر یا هر دختر دیگه گذشته آدم براش مهم هست یا نه؟پس اگه پرسید باید بگم؟من پسفردا دارم رسما با خونواده میرم خواستگاریش و خیلی استرس دارمپس یعنی اگه زد زیرش یعنی علاقش ضعیف بوده؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خوش اومدی به مشاور
    فعلا بذارید روال خواستگاری همون جوری رسمی طی بشه بعدش به نظر من یه توضیح سربسته بهشون بده. موقعی که چند بار با هم تنها شدید و یکم باهاش راحت تر بودی بگو که دورادور با دختر عمت بودی اما جزئیاتو نگو. چون چیزی نیست که کسی دوست داشته باشه بشنوه.
    بعدشم اینو یادت باشه که شما هر کاری کردی به خودت و خدات ربط داره. تو گذشتت به کسی تعهد نداشتی پس الان اون دختر دینی گردنتون نداره. ازین که قبلا کار اشتباهی کردی پیش یه ادم دیگه استرس نداشته باش. ادم پش خودش نباید ابروش بره. در مورد بقیه حتی هیچ کس نمیتونه مجبورتون کنه گذشتتونو توضیح بدین مگه اینکه خودتون بخواین.
    بعدشم یادتون باشه ادم باید حداقل با خودش مهربون باشه. الان که یه اشتباه کردید و بهشم پی بردید سعی کنید از خودتون بگذرید و دیگه بهش فکر نکنید.

5. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط alak8801 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخ سریع شمامن چطور میتونم بفهمم این دختر یا هر دختر دیگه گذشته آدم براش مهم هست یا نه؟پس اگه پرسید باید بگم؟من پسفردا دارم رسما با خونواده میرم خواستگاریش و خیلی استرس دارمپس یعنی اگه زد زیرش یعنی علاقش ضعیف بوده؟
    ببینید به قول دوستمون شما روال خاستگاری رو پیش میرید اگر پسندیدی دو سه جلسه برای اشنایی بیشتر میرید با دختر خانم حرف بزنید تو حرفهاش میتونی بفهمی که براش مهم یا نه
    اگر پرسید نباید بهش بگی گفتنش فایده ای نداره !!! فقط بگو چند مدتی با دختر عمم درارتباط بودم که بعدشم فهمیدم کیس مناسبی نیست برای ازدواج. و تموم اگر درک کرد و دیگه چیزی نپرسید که هیچ ( ولی حتی نامزد هم شدید تو دوران نامزدی باید باز بشناسیش چون دوران نامزدی برای شناخت که اگر تفاهم داشتید بمانید و عقد و عروسی اگر نداشتید جدا بشید ) ولی اگر درجلسات خاستگاری پرسید هی بیشتر خواست بدونه اصلا بهتر قید این ازدواج با دختره رو بزنی
    این موضوع رابطه همیشه باید بین خودت و خدا باشه ! و هیچ وقت بازگوش نکنی پیش کسی توکل به خدا کن خدا خودش بهترین هارو سر راحت قرار میده
    ویرایش توسط پریماه. : 06-16-2016 در ساعت 11:53 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28824
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله حق باشماست از هردوی شما تشکر میکنم
    چشم
    ممنون از راهنماییتون، واقعا چه سایت خوبیه
    من گذشتمو فراموش میکنم،جلسات خواستگاری رو هم اگر شد زیاد میکنم، باید اول فردا شب با دختره صحبت کنم،ببینم چطور میشه نکاتی رو که فرمودید حتما رعایت میکنم اگر بازم سوالی داشتم همینجا یا جایی که مرتبت باشه میپرسم
    با اجازه...

8. کاربران زیر از alak8801 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

موفق و خوشبخت باشی

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28824
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی همچنین

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام و خسته نباشید خدمت همه مشاوران و کاربران فعال انجمنپسری هستم 22 سالهبه مشاوره نیاز دارم پس بزارید اول داستانمو براتون تعریف کنمحدود پنج سال پیش یعنی وقتی که سوم دبیرستان بودم، دختر عمم بهم ابراز علاقه کرد با اینکه یک سال از من بزرگتر بود، منم قبول کردم و یه رابطه دختر پسری بین ما شکل گرفت که برای هردو ما دومین بار بود"دوست دارم عزیزم و تو تنها عشقم هستی و..."جملات رایجی بودن که تو پیامک ها برای هم ارسال میکردم، بعد از پنج ماه بهم گفت که باکره نیست و خودش باکرگیشو از بین برده، اونموقع درمورد مسایل جنسی زیاد صحبت میکردیم منم آدمی نیستم که گذشته آدما برام مهم باشه، وقتی یه آدم تغییر کنه و تغییرش مثبت باشه لازم نیست گذشته منفیشو به رخش کشیدمنم دلم سوخت و. بیشتر بهش وابسته شدم(خلاصه بگم من تو این رابطه برای اولین بار تو عمرم دست به یه دختر زدم، بوسیدمش و با دهانم ارضاش کردم، چون از همون سن خودارضایی رو شروع کرده بودم بعضی وقتی تلفنی و با صداش منو ارضا میکرد)نه ماه از رابطه ما گذشته بود که بابام فهمید و چون آدم منتقی هست با کمک خالم که مشاوره کمکمون کرد بدون آبروریزی جدا شیم که البته من شب اول رو خیلی گریه کردم اما از فرداش وقتی نقص های اون دختر رو از بابام و خاله هام میشنیدم کم کم ازش بدم اومد تا الان که ازش متنفرم، بعضی وقتا حالم از خودم بخاطر اون کارام بهم میخورهالان که فکرشو میکنم مدام خودم رو سرزنش میکنم، البته تو زندگی درسی تا حدودی موفق بودم، الان دانشجوی دندون پزشکی هستم ولی مدام خودمو سرزنش میکنم"میتونستم رتبه بهتری بیارم و تو دانشگاه بهتری تحصیل کنم اگه..."الان قصد ازدواج دارم، با دختر بزرگ همکار پدرم، ولی گذشته وحشتناکم آزارم میده، نمیتونم با دروغ زندگی کنم، واقعا پشیمونم.این دختر مذهبیه، تا حالا پسری رو لمس نکرده، آفتاب مهتاب ندیدس،با پدر مادرم رابطه خوبی داره همونطور که من با پدر مادرش رابطه خوبی دارم،17سال سن داره و از همه نظر(اخلاق، آشپزی، ادب، روابط اجتماعی، زیبایی ، شان و شعور.و...) بهترین گزینسو. چندین بار متوجه علاقه دو طرفمون شدمحالا بنظر شما من میتونم این دختر رو خوشبخت کنم؟ اگر از گذشته سوالی هم نپرسه، باید تو خواستگاری بهش بگم همه چی رو؟ اگر بگم ممکنه منو پس بزنه؟
    سلام

عزیز میفهمم شما رو ولی چند تا مطلب هست که به اختصار توجه شما رو به آن جلب میکنم:

1 سن شما و ایشون زیر سن ازدواج امروزه, ازدواج امروز بالای سن 25 ساله
    2 اون عشق داغ هورمونی رو با توجه به سن و سالتون میشه فهمید ولی تنفر رو نه!!!!؟؟
    3 حتما دروغ غلطه و حقیقت رو در صورتی که بپرسن باید گفت بدون ذکر جزئیات
    4 شما فعلا هیچ کس رو نمیتونید خوشبخت کتید چون کم میدانید, البته راجب انسان امروز و عشق و خانواده امروز!!؟؟
    5 هنوز به زن به شکل کالا و سنتی نگاه میکنی گلم!؟
    6 بیشتر بخوانید و بدانید

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28824
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز میفهمم شما رو ولی چند تا مطلب هست که به اختصار توجه شما رو به آن جلب میکنم:

1 سن شما و ایشون زیر سن ازدواج امروزه, ازدواج امروز بالای سن 25 ساله
    2 اون عشق داغ هورمونی رو با توجه به سن و سالتون میشه فهمید ولی تنفر رو نه!!!!؟؟
    3 حتما دروغ غلطه و حقیقت رو در صورتی که بپرسن باید گفت بدون ذکر جزئیات
    4 شما فعلا هیچ کس رو نمیتونید خوشبخت کتید چون کم میدانید, البته راجب انسان امروز و عشق و خانواده امروز!!؟؟
    5 هنوز به زن به شکل کالا و سنتی نگاه میکنی گلم!؟
    6 بیشتر بخوانید و بدانید

موفق باشید

سپاس

دکتر

ممنون که وقتتون رو در اختیار بنده قرار دادید
    زود نیست دکتر جان، میخوام زودتر ازدواج کنم چون طرف رو خیلی دوست دارم، بنده به زن به عنوان کالا نگاه نکردم، فقط گفتم از همه نظر بهترین گزینه هست، علاقه دو طرفه هم تو گزینه های من هست

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

ممنون که وقتتون رو در اختیار بنده قرار دادید
    زود نیست دکتر جان، میخوام زودتر ازدواج کنم چون طرف رو خیلی دوست دارم، بنده به زن به عنوان کالا نگاه نکردم، فقط گفتم از همه نظر بهترین گزینه هست، علاقه دو طرفه هم تو گزینه های من هست
    چون پرسیدید من وظیفه خود دونستم از دیدگاه تخصصی پرچمهای قرمز رو خدمتتون عرض کنم.

در هر صورت زندگی زندگی شماست و تصمیم تصمیم شما و این حق شماست

ولی خوب بد نیست که یک تست شخصیتی و ازدواجی هم هر دو با هم نزد یکی از همکاران حاذق ما بدید

با آرزوی شادکامی برای شما

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28824
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از شما
    من و پدر مادرم دیشب به خواستگاری رفتیم
    دو ساعت صحبت کردیم
    خونواده دختره که خیلی خوششون اومده بود دختره هم بعد از دو ساعت بحث و صحبت گفت دوس دارم بیشتر باهاتون صحبت کنم
    قراره امروز یه جایی بیرون از خونه صحبت کنیم باز
    اشتباه کردم یعنی؟

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

ممنون از شما
    من و پدر مادرم دیشب به خواستگاری رفتیم
    دو ساعت صحبت کردیم
    خونواده دختره که خیلی خوششون اومده بود دختره هم بعد از دو ساعت بحث و صحبت گفت دوس دارم بیشتر باهاتون صحبت کنم
    قراره امروز یه جایی بیرون از خونه صحبت کنیم باز
    اشتباه کردم یعنی؟

یعنی این صحبت شما دو نفر خارج از منزل بدون اطلاع خانواده هاست که میگید یعنی اشتباه کردم ؟؟

اگه بدون اطلاع خانواده هاست بله اشتباست

بهتره همه چیز و همه ی حرفا زیر نظر خانواده ها و با اطلاع اونها باشه .

یعنی خبر داشته باشن دخترشون و شما قراره امروز بیرون با هم صحبت کنید .

ولی اگه این قرار بدون اطلاع خانواده هاست بله اشتباست .

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28824
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اول با خونواده ها صحبت کردیم

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اگر با اطلاع خانواده هاست نه مشکلی نیست برید صحبت هاتون رو کنید ولی هواست باشه نمیخواد راجب رابطه قبلیت بگی! خیلییی چیزایی مهمتر دیگه ای هست که بخوای بیشتر بفهمی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

اول با خونواده ها صحبت کردیم
    میدونم دیشب به خواستگاری رفتید با پدر مادرتون .

ولی ظاهرا قرار خارج از منزلتون بدون اطلاع خانواده هاست .

خانواده ها در جریان باشن بهتره و راه درستش همینه

ولی اگه هم اصرار دارید که خانواده ها از قرار و صحبتاتون مطلع نباشن مواظب باشید احساساتی عمل نکنید !!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد