نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: چه طوری میتونم با دخترا ارتباط برقرار کنم؟

1891
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    تشکر شده 46 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

چه طوری میتونم با دخترا ارتباط برقرار کنم؟

سلام
    من اصلا نمی تونم با یه دختر حرف بزنم وقتی میخوام صحبت کنم سرخ میشم و اصلا یادم میره چی میخواستم بگم
    تو دانشگاه یکی بگه برو سوالتو از فلان خانوم بپرس انگار آوار سرم خراب میکنن اصلا حاضر نیستم برم صحبت کنم ولی نمیشه
    یکی راهنمایی کنه من چه جوری میتونم این خجالت رو بذارم کنار
    بعضی از دخترا که بهم میخندن که دیگه نابود میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : چه طوری میتونم با دخترا ارتباط برقرار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asdfg نمایش پست ها
    سلام
    من اصلا نمی تونم با یه دختر حرف بزنم وقتی میخوام صحبت کنم سرخ میشم و اصلا یادم میره چی میخواستم بگم
    تو دانشگاه یکی بگه برو سوالتو از فلان خانوم بپرس انگار آوار سرم خراب میکنن اصلا حاضر نیستم برم صحبت کنم ولی نمیشه
    یکی راهنمایی کنه من چه جوری میتونم این خجالت رو بذارم کنار
    بعضی از دخترا که بهم میخندن که دیگه نابود میشم

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

خیلی از ماها وقتی که دختری را میبینیم وازش خوشمان میاید ناخود آگاه وبی اختیار به سمتش کشیده می شویم
    ولی وقتی که میرویم سمتش نمیدونیم چیکار باید بکنیم یا چی بگیم.دوست داریم یک کلمه یا جمله ای بگوییم سریع
    دختر به سمت ما کشیده بشود وسریع با ما حرف بزنه یا اینکه سر جای خودمون خوشکمون میزنه یا به لکنت زبان
    یاعرق می کنیم یاو...

یا مشکلی دیگه ای که هست میترسیم یا کلا دختر ها فکر میکنن قصد مزاحمت داریم.

همه ی این ها به این دلیل است که تو جامعه ما این رابطه بد جا افتاده ودلیل دیگه ای این است یک تعداد آدم های
    بی جنبه باعث سخت شدن این موضوع می شود.

ومن قصد دارم اول راه های شناخت دختر را آموزش بدهم:
    دختر ها سه دستن:اول:بعضی ها هستن که وقتی که دارن رد میشون بلند بلند میگن و می خندند وهی مسخره
    میکنن وآن ها النن دارن میگن ما میخواهیم باهات دوست بشیم و فقط کافیه که بهشون بگی هه دیگه تا آخرشو
    میگیرن نمیدونم هندونه زیر بغلت دون دونه استیلو نگاه نی قلیونه و... این دسته آدما قصد دوستی ندارن و فقط
    میخواهن پسرو سگ خودشون کنن و... وقابل ذکر است که این دسته آدما به دلیل پایین بودن سطح علمشون
    وکمبوده که ای کارو میکنن

دسته دوم:دختری است که با جذبه راه میرود قیافه خشنی داردوشاید هم بد حجاب باشد ولی در عوض دختر فهمیده
    ای است و به هیچ پسری اجازه نزدیک شدن به آن ها راندارند ویک پاه شیر مردن قابل ذکر است که بگویم ایت
    دسته دخترا حاضر جواب وبا وفا هستن و هیچ وقت خیانت نمیکنن. اگر به همچین دختری نصیبتون شدن هرگز از دستش ندهید.

دسته سوم:دخترایی هستن ساده جوری که از قیافشون معلومه همیشه تیپای مد میزنن وعشق کلاس گذاشتن چیزای
    گرون خریدن این دسته دخترها برخلاف قیافه هاشون آدمای ساده ای هستن وزود باور وخیلی زود به طرف مقابل
    دل میبندند ولی نمیشه زیاد به آن ها اعتمادکرد.

روش نزدیک شدن به دختر:
    اولین راه وپر جواب ترین راه این است که به سمتش برویدآرام وخونسردی خود را حفظ کنید وآروم بهش سلام
    کنید وبگویید ببخشید خانوم میشه چند لحظه وقتتونو بگیرم.

روش دوم:باز کردن سر صحبته برید جلو وبا توجه به محیط نظر بدهید مثلا در فروشگاهیت بگید خانوم این
    ساندویچا خوبن تاحالا شما استفاده کردید فقط باید به نکته های زیر توجه کنید:

لبخند بزنی: اینکار به او نشان می دهد که اعتماد به نفس دارید و رفتاری دوستانه دارید. یک لبخند طبیعی باعث احساس
    خوبی به خودتان می بخشدو به برقراری رابطه برای فرد مقابل را نیز راحت تر می کند.

دست دست نکنید: اگر برای نزدیک شدن به او تامل کنید،نشان می دهد که اعتماد به نفس ندارید و او فوراً نظر منفی راجع
    به شما پیدا خواهد کرد. وقتی او را می بینید، بعد از مدت زمان کمی به سمت او بروید و به او نشان دهید که مردی هستید که
    می داند چه می خواهد و دنبال آن رامی گیرد
    .
    صف و تمیز وسینه را بدید جلو وبه سمتش بروید:
    نه خیلی سریع اگر خیلی تند راه بروید،بعث میشود فکر کنه شما قصد مزاحمت دارید
    ارتباط چشمی برقرار کنید: هیچوقت شما اولین کسی نباشید که ارتباط چشمی را وقتی نزدیک می شوید قطع کند. اگر چنین
    کاری بکنید، طرف مقابل تصور خواهد کرد از اینکه به او نزدیک شده اید احساس خوبی ندارید. وقتی از ارتباط چشمی
    قوی استفاده کنید، بیشتر به سمتتان کشیده خواهد شد. با تمرین در اینکار استاد خواهید شد.

به حرفاش با دقت گوش دهید: حتماً به حرفهایی که می زند خوب گوش دهید. هیچوقت جواب او را قبل از اینکه خوبدرموردش فکر کرده
    باشید به زبان نیاورید. خانم ها عاشق مردهایی هستند که به جزئیات حرفهای آنها هم خوب گوش می دهد.

بی قرار نباشید: تکان خوردن(وول خوردن) و بیقرار بودن بعد از اینکه به فرد مورد نظرتان نزدیک شدید نشان می دهد که
    احساس راحتی نمی کنید. در اینصورت طرفتان هم چنین احساس پیدا می کند و بحث را ختم می کند. باید مراقب حرکاتتان
    باشید. حرکاتی انجام دهید که اعتماد به نفس و راحتی شما رابه طرفتان انتقال دهد نه ناراحتی و بی قراریتان را
    تن صدایتان را ملایم کنید.:تن صدایتان ابزار بسیاری قوی است. بهترین راه این است که با صدایی آرام و در ضمن شوخ به
    او نزدیک شوید. همچنین می توانید با صدایی جدی شروع کنید وشوخی فراموش نشود
    با فاصله ازاو بایستید: مردهایی که موقع حرف زدن خیلی به سمت زن مورد نظرشان خم می شوند باعث می شوند که
    احساس ناراحتی به فرد مقابل دست بدهد. بهتر است کمی عقب تر بایستید و این باعث می شود نشان دهید
    که به حریم او احترام می زارید و از خودتان نیز مطمئن هستید.

و جملات خنده دار بگید: وبخندونش جوری نکه ازتون زده بشه
    وآخرسر میتونید یک جوری شمارشو بگیرید مثلا بگید میشه شمارتونو داشته باشم که اگر راهنمایی خواستم از شما
    کمک بگیرم
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 7 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

مطلب جناب فرخ خیلی خوب بود ..لاایک
    جالب بود

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24659
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    9

مگه نقصی داری که باعث خجالتت شده؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

خیلی از ماها وقتی که دختری را میبینیم وازش خوشمان میاید ناخود آگاه وبی اختیار به سمتش کشیده می شویم
    ولی وقتی که میرویم سمتش نمیدونیم چیکار باید بکنیم یا چی بگیم.دوست داریم یک کلمه یا جمله ای بگوییم سریع
    دختر به سمت ما کشیده بشود وسریع با ما حرف بزنه یا اینکه سر جای خودمون خوشکمون میزنه یا به لکنت زبان
    یاعرق می کنیم یاو...

یا مشکلی دیگه ای که هست میترسیم یا کلا دختر ها فکر میکنن قصد مزاحمت داریم.

همه ی این ها به این دلیل است که تو جامعه ما این رابطه بد جا افتاده ودلیل دیگه ای این است یک تعداد آدم های
    بی جنبه باعث سخت شدن این موضوع می شود.

ومن قصد دارم اول راه های شناخت دختر را آموزش بدهم:
    دختر ها سه دستن:اول:بعضی ها هستن که وقتی که دارن رد میشون بلند بلند میگن و می خندند وهی مسخره
    میکنن وآن ها النن دارن میگن ما میخواهیم باهات دوست بشیم و فقط کافیه که بهشون بگی هه دیگه تا آخرشو
    میگیرن نمیدونم هندونه زیر بغلت دون دونه استیلو نگاه نی قلیونه و... این دسته آدما قصد دوستی ندارن و فقط
    میخواهن پسرو سگ خودشون کنن و... وقابل ذکر است که این دسته آدما به دلیل پایین بودن سطح علمشون
    وکمبوده که ای کارو میکنن

دسته دوم:دختری است که با جذبه راه میرود قیافه خشنی داردوشاید هم بد حجاب باشد ولی در عوض دختر فهمیده
    ای است و به هیچ پسری اجازه نزدیک شدن به آن ها راندارند ویک پاه شیر مردن قابل ذکر است که بگویم ایت
    دسته دخترا حاضر جواب وبا وفا هستن و هیچ وقت خیانت نمیکنن. اگر به همچین دختری نصیبتون شدن هرگز از دستش ندهید.

دسته سوم:دخترایی هستن ساده جوری که از قیافشون معلومه همیشه تیپای مد میزنن وعشق کلاس گذاشتن چیزای
    گرون خریدن این دسته دخترها برخلاف قیافه هاشون آدمای ساده ای هستن وزود باور وخیلی زود به طرف مقابل
    دل میبندند ولی نمیشه زیاد به آن ها اعتمادکرد.

روش نزدیک شدن به دختر:
    اولین راه وپر جواب ترین راه این است که به سمتش برویدآرام وخونسردی خود را حفظ کنید وآروم بهش سلام
    کنید وبگویید ببخشید خانوم میشه چند لحظه وقتتونو بگیرم.

روش دوم:باز کردن سر صحبته برید جلو وبا توجه به محیط نظر بدهید مثلا در فروشگاهیت بگید خانوم این
    ساندویچا خوبن تاحالا شما استفاده کردید فقط باید به نکته های زیر توجه کنید:

لبخند بزنی: اینکار به او نشان می دهد که اعتماد به نفس دارید و رفتاری دوستانه دارید. یک لبخند طبیعی باعث احساس
    خوبی به خودتان می بخشدو به برقراری رابطه برای فرد مقابل را نیز راحت تر می کند.

دست دست نکنید: اگر برای نزدیک شدن به او تامل کنید،نشان می دهد که اعتماد به نفس ندارید و او فوراً نظر منفی راجع
    به شما پیدا خواهد کرد. وقتی او را می بینید، بعد از مدت زمان کمی به سمت او بروید و به او نشان دهید که مردی هستید که
    می داند چه می خواهد و دنبال آن رامی گیرد
    .
    صف و تمیز وسینه را بدید جلو وبه سمتش بروید:
    نه خیلی سریع اگر خیلی تند راه بروید،بعث میشود فکر کنه شما قصد مزاحمت دارید
    ارتباط چشمی برقرار کنید: هیچوقت شما اولین کسی نباشید که ارتباط چشمی را وقتی نزدیک می شوید قطع کند. اگر چنین
    کاری بکنید، طرف مقابل تصور خواهد کرد از اینکه به او نزدیک شده اید احساس خوبی ندارید. وقتی از ارتباط چشمی
    قوی استفاده کنید، بیشتر به سمتتان کشیده خواهد شد. با تمرین در اینکار استاد خواهید شد.

به حرفاش با دقت گوش دهید: حتماً به حرفهایی که می زند خوب گوش دهید. هیچوقت جواب او را قبل از اینکه خوبدرموردش فکر کرده
    باشید به زبان نیاورید. خانم ها عاشق مردهایی هستند که به جزئیات حرفهای آنها هم خوب گوش می دهد.

بی قرار نباشید: تکان خوردن(وول خوردن) و بیقرار بودن بعد از اینکه به فرد مورد نظرتان نزدیک شدید نشان می دهد که
    احساس راحتی نمی کنید. در اینصورت طرفتان هم چنین احساس پیدا می کند و بحث را ختم می کند. باید مراقب حرکاتتان
    باشید. حرکاتی انجام دهید که اعتماد به نفس و راحتی شما رابه طرفتان انتقال دهد نه ناراحتی و بی قراریتان را
    تن صدایتان را ملایم کنید.:تن صدایتان ابزار بسیاری قوی است. بهترین راه این است که با صدایی آرام و در ضمن شوخ به
    او نزدیک شوید. همچنین می توانید با صدایی جدی شروع کنید وشوخی فراموش نشود
    با فاصله ازاو بایستید: مردهایی که موقع حرف زدن خیلی به سمت زن مورد نظرشان خم می شوند باعث می شوند که
    احساس ناراحتی به فرد مقابل دست بدهد. بهتر است کمی عقب تر بایستید و این باعث می شود نشان دهید
    که به حریم او احترام می زارید و از خودتان نیز مطمئن هستید.

و جملات خنده دار بگید: وبخندونش جوری نکه ازتون زده بشه
    وآخرسر میتونید یک جوری شمارشو بگیرید مثلا بگید میشه شمارتونو داشته باشم که اگر راهنمایی خواستم از شما
    کمک بگیرم
    من نه میخوام باهش دوست بشم نه شمارشو داشته باشم فقط حرف های معمولی ارتباط که گفتم منظورم دوستی نیست واسه حرف زدن معمولی خجالت میکشم
    یه بار استاد گفت سی دی درس رو دادم به فلان خانوم برو از اون بگیر دیگه نمیدونستم چیکار کنم دوستمو فرستادم بگیره

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsan91 نمایش پست ها
    مگه نقصی داری که باعث خجالتت شده؟
    نه ولی حرفایی که واسه ادم درمیارن باعث حساسیتم شده
    یه بار تو خیابون راس راس راه میرفتم
    اصلا به اینطرف و اون طرف توجه نداشتم امتحان داشتم فکر امتحانم بودم
    نگو جلوم یه دختر بوده
    مغازه داره گفت دنبال دختره راه افتادی؟
    دیگه از اون به بعد دختر جلوم راه بره منم میرم اونطرف خیابون از ترس حرف مردم
    ویرایش توسط asdfg : 01-25-2016 در ساعت 02:19 PM

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

اگه میشه دسته بندی پسرا رو هم بگین

9. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    عزیزم پسرا که دسته بندی ندارن ...فقط کافیه به روشون بخندی سرییییییییییییییییییییع به خودشون میگیرن ینی اصلا روش پوش هم نمیخواد

11. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    عزیزم پسرا که دسته بندی ندارن ...فقط کافیه به روشون بخندی سرییییییییییییییییییییع به خودشون میگیرن ینی اصلا روش پوش هم نمیخواد
    میشه یکی هم به من راه حل نشون بده

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

من بودم جای شما به دلیل اینکه از حرف مردم میترسید که مبادا مثلا پشت سرتون شایعه نندازن بهترین راه فعال شدن تو دانشگاهتون هست سعی کنید مثلا در انجمن علمی یا بسیج و ... عضو بشید اینجوری مجبور میشید با دخترایی که عضو اون هسن صحبت کنید اینجوری کسی هم پشت سرشما حرف نمیزنه هم اینکه اجتماعی تر میشید . من قبلا خودم خیلی کم رو و کم حرف بودم و با پسرا صحبت نمیکردم ولی عضو انجمن علمی که شدم خیلی اجتماعی شدم و هم تونسم روش صحبت کردن و ارتباط صحیح رو یاد بگیرم به حدی که منو دبیر انجمن علمی کردن .
    ویرایش توسط eli2 : 01-25-2016 در ساعت 04:11 PM

14. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    9

من بودم جای شما به دلیل اینکه از حرف مردم میترسید که مبادا مثلا پشت سرتون شایعه نندازن بهترین راه فعال شدن تو دانشگاهتون هست سعی کنید مثلا در انجمن علمی یا بسیج و ... عضو بشید اینجوری مجبور میشید با دخترایی که عضو اون هسن صحبت کنید اینجوری کسی هم پشت سرشما حرف نمیزنه هم اینکه اجتماعی تر میشید . من قبلا خودم خیلی کم رو و کم حرف بودم و با پسرا صحبت نمیکردم ولی عضو انجمن علمی که شدم خیلی اجتماعی شدم و هم تونسم روش صحبت کردن و ارتباط صحیح رو یاد بگیرم به حدی که منو دبیر انجمن علمی کردن .
    آخه مشکل اینجاست که واسه انجمن های علمی و غیر علمی هم وقت ندارم و هم اگه بخوام تحقیق کنم تنهایی راحت ترم
    اگرم وقت داشته باشم تنهایی رو بیشتر دوست دارم تا اجتماع رو
    دوست دارم تنها بشینم و کتاب بخونم یا تو اینترنت بچرخم تا اینکه برم اجتماع
    رشتم دندون پزشکیه درسامون سنگینه خیلی واسه حاشیه وقت ندارم

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    9

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    9

نبوووووووووووووود؟

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

نبوووووووووووووود؟
    شما که میگین تنهایی رو دوست دارید ،پس دیگه چه راهنمایی میشه کرد وقتی تنهایی و عدم ارتباط رو ترجیح میدید؟
    همسروی منم قبل ازدواج اینجوری بود ..کلا با هیچ دختری همکلام نشده بود .حتی با دختر عموها و عمه ها هم حتی سلام علیک هم نداشتن داداشا ...البته میگفت کلا خوشم نمیومده.ولی بعد ازدواج درست شد .بعدش من کلی قانعش کردم که الان عدم معاشرت و حال و احوال با خواهر زن یا زن داداش خجالت محسوب نمیشه بلکه بی ادبی محسوب میشه و تو باید اینکارو بکنی ...الان دیگه روش باز شده .گاهی که مثلا پیش بیاد یک فروشنده خانوم یا کسی شوخی کنه و همسرم هم با شوخی جوابش رو بده چنان اخمی میکنم که حساب کار دستش بیاد .بعد میگم این همون شوشوی خجالتی خودم بود

19. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

شما هم نگران نباشید ..رفتارتون طبیعیه و خاص شخصیت خودتونه ...فک نکنید که ایراد و عیبه که نمیتونید از به خانوم جزوه بگیرید یا معاشرت کنید .شخصیت شما همینه با افتخار بهش نگاه کنید .مطمین باشید به موقش و وقتی که لازم باشه مثل همسر من موقع ازدواج برطرف میشه و دیگه مشکلی ندارید .
    تاوقتی که خودتون به رفتارتون به عنوان یک مشکل نگاه کنید ،عذاب خواهید کشید و مشکل همچنان وجود خواهد داشت .
    بیخیال بشید و به درس و زندگیتون برسید .بدون ارتباط کلامی با خانوم ها هم زندگی میگزره .چه بسا بهتر هم بگزره

21. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    9

شما هم نگران نباشید ..رفتارتون طبیعیه و خاص شخصیت خودتونه ...فک نکنید که ایراد و عیبه که نمیتونید از به خانوم جزوه بگیرید یا معاشرت کنید .شخصیت شما همینه با افتخار بهش نگاه کنید .مطمین باشید به موقش و وقتی که لازم باشه مثل همسر من موقع ازدواج برطرف میشه و دیگه مشکلی ندارید .
    تاوقتی که خودتون به رفتارتون به عنوان یک مشکل نگاه کنید ،عذاب خواهید کشید و مشکل همچنان وجود خواهد داشت .
    بیخیال بشید و به درس و زندگیتون برسید .بدون ارتباط کلامی با خانوم ها هم زندگی میگزره .چه بسا بهتر هم بگزره
    وقتی پسرای دیگه بهم میگن امل یا عقب مونده این حرفشون خیلی آزارم میده

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

شما بهتره درستونو بخونید و سعی کنید تمرکزتونو ازدست ندید به نظرم بهترین نعمت نصیب شما شده که بتونید پیشرفت کنید چون صحبت کردن با دخترا به مرور شمارو احساسی میکنه و عاشق میشید و چه بسا ممکنه دیگه نتونید درس بخونید . برای شناخت دخترا نیاز نیست که حتما باهاشون صحبت کنید از طریق روابط دخترا با پسرای دیگه میتونید اونا رو بشناسید (روشی که من داشتم هیچ وقت با پسرای کلاسمون صحبت نمیکردم و از طریق روابطشون با دخترا اونا رو میشناختم په بسا پسرایی بیشتر مورد توجه هسن که با دخترا صحبت نمیکنن . مخصوصا پسرای درسخونو بااحترام ) سعی کنید فرد با احترامی باشید مثلا موقع وارد شدن به کلاس اول بزارید دخترا وارد کلاس بشن اگه همکلاسی دختررو دیدید محترمانه سلام کنید همینا رو رعایت کنید هزار پله از پسرای دیگه جلو تر هسید تا انشالله به موقع قسمت اصلیتون سر راهتون قرار میگیره که اونموقع از روش جناب فرخ استفاده کنید.
    درضمن پسرایی که شما رو مسخره میکنن به شما حسادت میکنن چون اونا درگیر دخترا شدن و درگیر شدن یعنی کمتر درس خوندن و نتیجش دیر رسیدن به هدف

24. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

وقتی پسرای دیگه بهم میگن امل یا عقب مونده این حرفشون خیلی آزارم میده

هیچوقت یه دانشجوی دندونپزشکی با اخلاق و با متانت اممل نیست ..حرف هم که ماشالله باد هواست ...حالا اگر همین پسر ها بهتون میگفتن فیلسوف یا مدرن هم باز باد هوا بود ....مهم اینه که خودتون چه شناختی از خودتون دارید و جایگاهتون کجاست ؟عقب موندگی یا پیشرفتگی ؟؟
    درگیری ذهنی داشتن برایی نوع برداشت دیگران ؛فقط شمارو از هدفتون دور میکنه .هیچ کس جز خودمون خیر و صلاحمونرو به معنای واقعیش نمیخواد .نکنه همین پسرهاییی که به شما برچسب امل بودن میزنن باعث بشن با تغییر دادن دیدگاهتون ،توی ورطه نابودی بیفتین و از هدفتون دور بشین .

منهر انچه بر اساس تجربه و دانش میدونستم گفتم .باز بسته به خودتونه که ناراحت باشید یا خدشحال یا بی تفادت .ر

26. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    9

هیچوقت یه دانشجوی دندونپزشکی با اخلاق و با متانت اممل نیست ..حرف هم که ماشالله باد هواست ...حالا اگر همین پسر ها بهتون میگفتن فیلسوف یا مدرن هم باز باد هوا بود ....مهم اینه که خودتون چه شناختی از خودتون دارید و جایگاهتون کجاست ؟عقب موندگی یا پیشرفتگی ؟؟
    درگیری ذهنی داشتن برایی نوع برداشت دیگران ؛فقط شمارو از هدفتون دور میکنه .هیچ کس جز خودمون خیر و صلاحمونرو به معنای واقعیش نمیخواد .نکنه همین پسرهاییی که به شما برچسب امل بودن میزنن باعث بشن با تغییر دادن دیدگاهتون ،توی ورطه نابودی بیفتین و از هدفتون دور بشین .

منهر انچه بر اساس تجربه و دانش میدونستم گفتم .باز بسته به خودتونه که ناراحت باشید یا خدشحال یا بی تفادت .ر
    خیلی ممنون
    اصلا همین مدل خودم خوبه هر چی میخوان بگن بگن

28. کاربران زیر از asdfg بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

خیلی ممنون
    اصلا همین مدل خودم خوبه هر چی میخوان بگن بگن
    آفرین ...این شد حرف حساب موفق باشید.

30. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)