نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: گفتن ارتباط قبلی

907
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گفتن ارتباط قبلی

من یه مدته که با یه پسری به قصد ازدواج اشنا شدم. خیلی به هم علاقمند شدیم و خیلی حس خوبی به هم داریم.
    ولی این وسط یه مشکلی هست که فکرش واقعا من و رها نمیکنه. چند وقت پیش فهمیدم که یه نفر که من چهار سال پیش باهاش یه رابطه کوتاه مدت داشتم دوستشه. البته دوست صمیمی نیستن ولی اشنایی دارن. قضیه چهار سال پیش اینطور بود که یکی از دوستای من با یه پسر دوست بود و به منم پیشنهاد داد که با یکی از دوستای اونا دوست بشم. منم فقط یکی دوبار با اونا بیرون رفتیم و به یک ماه هم نکشید که رابطمون قطع شد. دوستمم بعد یه مدت با اون پسر به هم زدن. همه ی ادمای این داستان ازدواج کردن و بچه دار شدن. ولی الان من حس میکنم سرنوشتم.گره خورده به اون رابطه مزخرف و کوتاه. از شانس بد من همون دوست پسر دوست منم با یکی از دخترای فامیل همین خواستگارم ازدواج کرده.
    نمیدونم چیکار کنم?? میدونم اگه این جریان و تعریف کنم همه چی تموم میشه چون طرفم ادم حساسیه
    همش حس میکنم دارم سرش کلاه میذارم ولی خدا میدونه هیچ رابطه ی خاصی نبود خیلی کوتاه و الکی بود بدون هیچ علاقه ای. حالا هم اون پسر دوست خواستگارمه هم اینکه تو خانوادشون یکی هست که این جریان و میدونه(اون پسر که با دوستم بود). البته اینم بگم دوست پسر سابق دوستم ادم به ظاهر مذهبی هست و خودش و جوری معرفی کرده که تو فامیل ک خیلی ادم پاکیه.
    به نظرتون من این داستان و تعریف کنم واسش?? اگه بگم و تموم بشه همه چی من چیکار کنم??
    من تو اون داستان کمرنگ ترین ادم بود حقم نیست ایندم بخاطر اونا خراب بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : گفتن ارتباط قبلی

نقل قول نوشته اصلی توسط kianalak نمایش پست ها
    من یه مدته که با یه پسری به قصد ازدواج اشنا شدم. خیلی به هم علاقمند شدیم و خیلی حس خوبی به هم داریم.
    ولی این وسط یه مشکلی هست که فکرش واقعا من و رها نمیکنه. چند وقت پیش فهمیدم که یه نفر که من چهار سال پیش باهاش یه رابطه کوتاه مدت داشتم دوستشه. البته دوست صمیمی نیستن ولی اشنایی دارن. قضیه چهار سال پیش اینطور بود که یکی از دوستای من با یه پسر دوست بود و به منم پیشنهاد داد که با یکی از دوستای اونا دوست بشم. منم فقط یکی دوبار با اونا بیرون رفتیم و به یک ماه هم نکشید که رابطمون قطع شد. دوستمم بعد یه مدت با اون پسر به هم زدن. همه ی ادمای این داستان ازدواج کردن و بچه دار شدن. ولی الان من حس میکنم سرنوشتم.گره خورده به اون رابطه مزخرف و کوتاه. از شانس بد من همون دوست پسر دوست منم با یکی از دخترای فامیل همین خواستگارم ازدواج کرده.
    نمیدونم چیکار کنم?? میدونم اگه این جریان و تعریف کنم همه چی تموم میشه چون طرفم ادم حساسیه
    همش حس میکنم دارم سرش کلاه میذارم ولی خدا میدونه هیچ رابطه ی خاصی نبود خیلی کوتاه و الکی بود بدون هیچ علاقه ای. حالا هم اون پسر دوست خواستگارمه هم اینکه تو خانوادشون یکی هست که این جریان و میدونه(اون پسر که با دوستم بود). البته اینم بگم دوست پسر سابق دوستم ادم به ظاهر مذهبی هست و خودش و جوری معرفی کرده که تو فامیل ک خیلی ادم پاکیه.
    به نظرتون من این داستان و تعریف کنم واسش?? اگه بگم و تموم بشه همه چی من چیکار کنم??
    من تو اون داستان کمرنگ ترین ادم بود حقم نیست ایندم بخاطر اونا خراب بشه

باید بدونید این صداقت نیست بلکه خیانت در حق ایشونه

چون این صداقت سمی هست و اعتمادش رو برای همیشه از شما از بین خواهد برد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه یه روزی این موضوع و بفهمه چی??

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط kianalak نمایش پست ها
    اگه یه روزی این موضوع و بفهمه چی??
    به قول خودت کاری نکردی که انقدر ناراحتی اگر روزیم فهمید خیلی ریلکس برخورد کن بگو اون به عنوان خواستگار اومد جلو منم یه مدت باهاش صحبت دیدم با معیار های من جور نیست تمومش کردیم
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

بستگی به اخلاق خواستگارت داره!! شاید فردی باشه که به اسم دوست پسر هم الرزی داره نتونه هضم کنه!! زنش قبلا مجردی دوست پسر داشته!!!

بیشتر بشناسش ببین براش چقدر اهمیت داره!! اگر حساس باشه نمی خواهد چیزی بگید قطع رابطه بهترین کارهست

امکان اینکه رابطه گذشته شما فاش هم بشه کم نیست! یک عمر هم با شک تردید زندگی جالبی نمیشه!! گفتنش هم باز وضع بدتر می کنه!!....
    ویرایش توسط omidd : 06-18-2016 در ساعت 09:40 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد