نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: ازدواج با مرد مطلقه‌ی دارای فرزند

5870
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34513
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با مرد مطلقه‌ی دارای فرزند

سلام
    اخیرا یه خواستگار برای خواهرم اومده که مدتی هست از خانمش جدا شده و یه دختر ۳-۴ ساله هم داره که به گفته‌ی خودش، حضانت بچه رو بالکل داده به زنه
    مادرش گفته به مدت ده سال با زنش زندگی کرده و تا حد توان امکانات برای همسرش فراهم کرده مثلا خرج تحصیل دانشگاهشو داده و ماشین انداخته زیر پاش و ... اما خانمه کم‌کم هوایی شده و خیانت کرده
    این آقا ۳۵ سالشه و خواهر من ۲۹ سالست
    ضمنا خواهر من مجرد هست و تا حالا ازدواج نکرده
    خواهر من خیلی دودله
    میگه پسره بنظر آدم خوبی میاد ولی نمیشه زود قضاوت کرد
    میترسه پس‌فردا سر قضیه‌ی بچه‌ی این آقا مشکل براشون پیش بیاد
    لطفا راهنمایی کنید
    نمیدونیم چیکار کنیم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ازدواج با مرد مطلقه‌ی دارای فرزند

خوب باید تحقیق کنید تحقیق مهمترین کاری باید قبل از ازدواج کرد تا از صحت و سقم حرفهای این آقا مطمئن نشدید تصمیم نگیرید آدم قبل از ازدواج باید چشمهاش را باز کند و به دقت و تحقیق اطلاعات کافی را به دست آورد چونکه کمبود اطلاعات ممکن هست به تصمیمگیری غلط منجر شود
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

3. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نرمال نیست ازدواج مجرد با مطلقه با بچه

5. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

اگه خواهر شما تجربه یک ازدواج دیگه رو قبلا میداشت میشد پیشنهاد داد که جدی تر به این ازدواج فکر کنه اما الان خیلی حساسه چنین انتخابی!

اولین موضوع ٬ بچه ست؛
    درسته که حضانتش با مادرشه اما پدرش قرار نیست که از پدر بودن واسه اون بچه استعفا بده!

اون آقا پدر اون بچه ست و موظفه حق پدریش رو براش به جا بیاره٬ باید دائم باهاش در تماس باشه ببینتش نیازاشو تأمین کنه ٬ بهش محبت و توجه کنه به خصوص که دخترم هست و نیاز ویژه ای به محبت و توجه پدرش داره!

خوب خواهر شما میتونه بپذیره که یک بچه وسط زندگیش باشه؟!

قطعا هر دختری دلش میخواد لحظاتش با شوهرش دو نفره و به تنهایی با هم باشن٬ از قدیم گفتن دختر هووی مادرشه٬ مادر به دخترش حسادت میکنه چه برسه به اینکه خواهر شما مادر اون بچه هم نیست و ممکنه تحمل محبت شوهرشو به اون بچه نداشته باشه!
    حالا خواهر شما ممکنه بگه چون کوچیکه به این محبت بیشتر نیاز داره و چیزی نگه اما بزرگتر که شد چی! بازم واسش راحته!

اصلا شاید این بچه خواهر شما رو نپذیرفت و سر لجبازی و ناسازگاری گذاشت! اونوقت این چه زندگی قراره بشه!

حالا از همه اینا هم که بگذریم هر دختری توی اولین ازدواجش دلش میخواد همونطور که شوهرش اولین مردیه که میاد توی زندگیش خودشم اولین زن زندگی شوهرش باشه
    و اولین تجربه هاشون رو با هم پشت سر بزارن!

نه اینکه واسه یکی همه چیز هیجان انگیز باشه و واسه اون یکی هیچ هیجانی نباشه چون تجربشو داشته!

7. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28867
    تشکـر
    148
    تشکر شده 268 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    8

به مشکل میخورید اگر بچه نداشتند میشد بهش فکر کرد اما خواه ناخواه اون بچه ی اون آقاست و مسوولیتش تا آخر با اون آقاست چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ حمایت اجتماعی و ... حتی اگه حضانتش کامل با مادرش باشه بالاخره اون آقا پدرشه و یه روزی میاد سراغه پدرش و البته مواردی هم داشتیم که تا آقا ازدواج کرده خانم اولش برای خراب کردن زندگی شوهرش و ازدواج دومش سریع بچه رو داده به شوهرش . یه مورد داشتیم که خانم طلاق گرفته بود ولی بچه نداشت و با یه آقایی ازدواج کرد که اون آقا هم طلاق گرفته بود ولی یه پسره دو ساله داشت که قرار بود خانواده آقا اون بچه رو نگه دارند ولی بعد ازدواج گفتند اون خانم باید بچه رو نگه داره هرچند اون خانم قبول نکرد ولی بعد ۵و۶ سال دوباره با یک بچه دیگه داره کارشون به طلاق کشیده میشه

9. کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط omidqsm نمایش پست ها
    سلام
    اخیرا یه خواستگار برای خواهرم اومده که مدتی هست از خانمش جدا شده و یه دختر ۳-۴ ساله هم داره که به گفته‌ی خودش، حضانت بچه رو بالکل داده به زنه
    مادرش گفته به مدت ده سال با زنش زندگی کرده و تا حد توان امکانات برای همسرش فراهم کرده مثلا خرج تحصیل دانشگاهشو داده و ماشین انداخته زیر پاش و ... اما خانمه کم‌کم هوایی شده و خیانت کرده
    این آقا ۳۵ سالشه و خواهر من ۲۹ سالست
    ضمنا خواهر من مجرد هست و تا حالا ازدواج نکرده
    خواهر من خیلی دودله
    میگه پسره بنظر آدم خوبی میاد ولی نمیشه زود قضاوت کرد
    میترسه پس‌فردا سر قضیه‌ی بچه‌ی این آقا مشکل براشون پیش بیاد
    لطفا راهنمایی کنید
    نمیدونیم چیکار کنیم
    آیا خواهر شما از مشکل خاصی رنج میبره؟؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

11. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    چنین انتخابی یک سری معایب و مزایا داره
    معایب این ازدواج: اون آقا یک مرتبه ازدواج کرده طلاق گرفته و مسلما بار روانی و عاطفی ازدواج و شکست قبلی رو به دوش میکشه
    ممکن هست آقا هنوز بار مشکلات قبل رو پشت سر نگذاشته باشه و بطور مثال اگر از خانمش برای خیانت جدا شده شکاک باشه یا اگر یک سری رفتارها رو در همسرش نپذیرفته همسر دوم رو مقایسه کنه
    باید با همسر سابقشون بخاطر وجود اون بچه در تماس باشه

بچه مسلما به پدر نیاز داره چون هویتش هست و چون با مادرش زندگی میکنه احتمالا هفته ای یک مرتبه اگر در یک شهر باشند باید بچه رو ببینه و معمولا آخر هفته ها این دیدارها برقرار میشه
    و خواهر شما باید تعطبلات آخر هفته رو بین خلوت خود و همسر ،یا دیدار همسرش با فرزند یکی رو انتخاب کنه و یا جمع سه نفره رو در آخر هفته ها یا یک هفته در میان بپذیره
    مگر اینکه پدر بچه نخواهد زیاد ببینتش که احتمالش بسیار کم هست

احتمالش هست مادر بچه درصورت ازدواج تصمیم بگیره حضانت رو به پدرش برگردونه و یا پدر بچه درصورت ازدواج مادر اجازه نده فرزندش زیر دست مرد دیگری بزرگ شه... باید در این مورد مطمئن باشند تصمیم چی هست

مزایا:
    آقا چون یک مرتبه ازدواج کرده و تجربه شکست رو هم داشته در زندگی محتاط تر رفتار خواهد کرد و چون تجربه داشته میدونه چه رفتاری رو باید کجا انجام بده چه حرفی رو بزنه چکاری درست هست یا نیست و طریقه درست رفتار کردن با زن رو بهتر بلد هست ... آزمون و خطا کمتر داره
    چون تجربه دومش هست و نمیخواهد اشتباه گذشته در زندگیش تکرار بشه احتمال زیاد همه تلاش رو برای زندگیش میکنه و بقول معروف سرش رو پایین می اندازه و به زندگی میچسبه
    احتمالا وضعیت مالی بهتری نسیت به کیس های دیگه داره
    خانواده حساسیت کمتری نسبت به زندگی پسر نشان میدهند و راحت تر برخورد میکنند
    به عبارتی سر یک زندگی آماده میره
    این بین نوع خانواده و حتی میزان دارایی و ویژگی های ظاهری که دو مورد آخر برای خانم ها خیلی مهمه میتونه تاثیر زیادی در انتخاب داشته باشه

و فکر میکنم موفقیت در چنین ازدواجی ظرفیت و دیدگاه هر دو طرف رو لازم داره. مرد دست از زندگی گذشته و مقایسه کردن برداره و زن گذشته طرف رو با وجود مواردی که هست بپذیره

13. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    تشکر شده 113 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام پیشنهاد من این هست بگین نه
    چون خواهر شما هنوز فرصت داره
    من کوچک بودم یک دختر شد زن بابا ولی الان باهاش مشکل دارم چون نمی تونم جای مادرم ببینمش حس تنفر دارم حس میکنم پدرم ازم دور کرده و................ پس نه خیلی بهتر هست یا حق
    امضای ایشان
    لعنت به جهانی که غمش نصیب ما شد ....

15. کاربران زیر از میترا مهربوخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34513
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    آیا خواهر شما از مشکل خاصی رنج میبره؟؟
    حقیقتش خواهر من تا قبل از چند روز پیش چند سالی از مشکل سنگ کیسه صفرا رنج میبرده و پزشکا تو این چندسال نتونسته بودن تشخیص بدن و تو این مدت انواع و اقسام دکترا رفت و کلی عکس و اسکن گرفت ولی هیچی مشخص نشد و خواهرم بخاطر ناراحتی زیاد قرصی شد و الان متأسفانه به قرص اعتیاد پیدا کرده (البته دکتر میگه با کم کردنش طی یه مدت میشه کنار گذاشت) و مقداری عصبی هم هست
    خلاصه نمیدونم دیگه
    حقیقتش فکر میکنم شاید بد نباشه این موضوع سنگ صفرا و قرصا رو با پسره در میون بذاریم بلکه ببینیم نقطه نظرش در این باره چی هست
    شاید هم گفتنش خوب نباشه
    نمیدونم خلاصه

17. کاربران زیر از omidqsm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    تشکر شده 113 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

حقیقتش خواهر من تا قبل از چند روز پیش چند سالی از مشکل سنگ کیسه صفرا رنج میبرده و پزشکا تو این چندسال نتونسته بودن تشخیص بدن و تو این مدت انواع و اقسام دکترا رفت و کلی عکس و اسکن گرفت ولی هیچی مشخص نشد و خواهرم بخاطر ناراحتی زیاد قرصی شد و الان متأسفانه به قرص اعتیاد پیدا کرده (البته دکتر میگه با کم کردنش طی یه مدت میشه کنار گذاشت) و مقداری عصبی هم هست
    خلاصه نمیدونم دیگه
    حقیقتش فکر میکنم شاید بد نباشه این موضوع سنگ صفرا و قرصا رو با پسره در میون بذاریم بلکه ببینیم نقطه نظرش در این باره چی هست
    شاید هم گفتنش خوب نباشه
    نمیدونم خلاصه
    سلام حتما مطرح کنید چون کسی که یکبار شکست خورده دوست نداره مجدد شکست بخوره همین و بس
    امضای ایشان
    لعنت به جهانی که غمش نصیب ما شد ....

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

خلاصه نمیدونم دیگه
    شاید هم گفتنش خوب نباشه
    نمیدونم خلاصه
    مسئله باید گفته بشه به اون آقا
    تا حالا این مشکل قرص خوردن و مریضی باعث عدم ازدواج ایشون شده؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

20. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34513
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    مسئله باید گفته بشه به اون آقا
    تا حالا این مشکل قرص خوردن و مریضی باعث عدم ازدواج ایشون شده؟
    تا یه مدتی آره
    اوایل خواستگارای خوبشو بخاطر مشکلش رد کرد و گفت تا خوب نشم نمیتونم ازدواج کنم
    اونموقع اصلا معلوم نبود مشکلش چیه
    پدرمم خیلی رو مریض بودن و عدم تواناییش پافشاری میکرد و این خودش اعتماد به نفس خواهرمو خیلی پایین میاورد

22. کاربران زیر از omidqsm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد