نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ازدواج دختر مجرد با مرد مطلقه

9229
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج دختر مجرد با مرد مطلقه

من دختر بیست و پنج ساله و مجرد هستم. ساکن اصفهان هستم. به تازگی از طریق یکی از دوستان دانشگاهی به مرد سی و پنج ساله ای ساکن کرمانشاه معرفی شدم که متوجه شدم حدود سه سال است که از همسرش جداشده است و به مدت ده سال با همسرش زندگی کرده که از ازدواجش دو فرزند دارد و حضانت فرزند پسر هفت ساله اش با وی می باشد.با ایشان حدود یک ماه و چند روز است که تلفنی در ارتباط هستم و خانواده ی من از این مسیله کاملا اطلاع دارند. مردبسیارپخته و مودبی است و با خانواده ام هم تلفنی صحبت کرده است.ما بعد از یک هفته به یکدیگر دل بستیم و هم اکنون قرار است او را تاچند روز دیگر ببینم اما مشکل کنونی من این است که چرا این مرد در دیدار اول اصرار به برقراری رابطه جنسی دارد؟من بارها به ایشان جواب دادم که عقد کردیم در خدمتم که ظاهرا زیربار نمی رود و می گوید:من تجربه اش را داشتم(منظورش اینه که نمیخواد دوباره تو زندگیش شکست بخوره). تلفنی هم زیاد راجع به رابطه جنسی حرف نمی زنند. اما به من این را گفته که : تو که راضی نیستی پرده ات زده شود پس حداقل نوع دیگر رابطه را در دیدار اول داشته باشیم که هات بودن هم را بفهمیم! من خیلی این مرد را دوس دارم اما نمیدانم چگونه او را راضی کنم که عمل کردن انجام نشود و از طرفی وقتی اصرار می کند به او شک می کنم و پیش خودم می گویم: آیا این مرد هدف اصلی اش برقراری رابطه نیست؟! اگر رابطه انجام شود و ترکم کند برای من بد میشود، چون من عاشق این مرد شده ام. آخر من احساس می کنم نیت این مرد فقط برقراری رابطه است.لطفا راهنمایی ام کنید.

2. کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج دختر بایک مردی که از همسرش جداشده است

چه طوری توی یک ماه عاشقش شدی؟اونم تلفنی؟هنوزم هم همدیگرو ندیدید؟فکر نمیکنی اسم این رابطه عشق نیست؟
    کسی که به خودش جرات بده توی صحبت های اولیه در مورد ازدواج این بحث رو پیش بکشه مطمن باش هدفش چیزه دیگه ای. وگرنه با پخته گی و تجربه سابقش باید بفهمه خیلی مسائل مهم تر از این هم تو زندگی زناشویی هست
    شما هنوز اول جوونی هستی و مطمئن باش گزینه های بهتر و مناسب تر سراغت میاد الکی خودتو درگیر این جور ادما نکن روح و احساست خیلی با ارزش تر از این حرفاست
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

4. 2 کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

اولاکه خیلی وقیحه که بعدیه ماه اشنایی تودیداراولش یه همچین چیزی میخاد اگه من بودم به کل قیدشومیزدم ادم پرورو....
    ولی اگه قصدش سو استفاده بوددیگه به خونوادتون خودشومعرفی نمیکردشایدمیخادبدونه باهم ازنظرجنسی تفاهم دارین یانه
    ازش بپرسین چراطلاق گرفتنداگه دلیلش مسائل جنسی باشه دلیل این رفتارشونم حتماهمینه که نمیخان دوباره اون موضوع تکرارشه
    اگه دلیلشوبدونی حداقل میتونی درکش کنی ولی بازم رفتارش اشتباست
    یه چیزدیگم که بایدبدونیداینه که ایشون الان35سالشونه احتمالادیگه توهیچ زمینه ای حوصله ی مقدمه چینی واحساس خرج کردن ندارن وازهمین الان دارن نشون میدن که همیشه رک وصریح وخودمحورن
    احساس شمام براشون اهمیت نداره احتمالا....

6. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10876
    تشکـر
    45
    تشکر شده 76 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    10

وای این کارو نکنیا یعنی چی از هات بودن هم با خبر شیم چی حرفا میزنه عزیزیم اگه کسی کسی رو بخواد صبر میکنه حالا از لحاظ شرعی به خودت مربوطه ولی این اشتباه رو نکن بگو حتی کوچکترین رابطه باشه واسه بعد از عقد

8. 2 کاربران زیر از fariba.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج دختر مجرد با مرد مطلقه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi.hedayat نمایش پست ها
    من دختر بیست و پنج ساله و مجرد هستم. ساکن اصفهان هستم. به تازگی از طریق یکی از دوستان دانشگاهی به مرد سی و پنج ساله ای ساکن کرمانشاه معرفی شدم که متوجه شدم حدود سه سال است که از همسرش جداشده است و به مدت ده سال با همسرش زندگی کرده که از ازدواجش دو فرزند دارد و حضانت فرزند پسر هفت ساله اش با وی می باشد.با ایشان حدود یک ماه و چند روز است که تلفنی در ارتباط هستم و خانواده ی من از این مسیله کاملا اطلاع دارند. مردبسیارپخته و مودبی است و با خانواده ام هم تلفنی صحبت کرده است.ما بعد از یک هفته به یکدیگر دل بستیم و هم اکنون قرار است او را تاچند روز دیگر ببینم اما مشکل کنونی من این است که چرا این مرد در دیدار اول اصرار به برقراری رابطه جنسی دارد؟من بارها به ایشان جواب دادم که عقد کردیم در خدمتم که ظاهرا زیربار نمی رود و می گوید:من تجربه اش را داشتم(منظورش اینه که نمیخواد دوباره تو زندگیش شکست بخوره). تلفنی هم زیاد راجع به رابطه جنسی حرف نمی زنند. اما به من این را گفته که : تو که راضی نیستی پرده ات زده شود پس حداقل نوع دیگر رابطه را در دیدار اول داشته باشیم که هات بودن هم را بفهمیم! من خیلی این مرد را دوس دارم اما نمیدانم چگونه او را راضی کنم که عمل کردن انجام نشود و از طرفی وقتی اصرار می کند به او شک می کنم و پیش خودم می گویم: آیا این مرد هدف اصلی اش برقراری رابطه نیست؟! اگر رابطه انجام شود و ترکم کند برای من بد میشود، چون من عاشق این مرد شده ام. آخر من احساس می کنم نیت این مرد فقط برقراری رابطه است.لطفا راهنمایی ام کنید.
    راستش نمیدونم چطور خانواده شما راضی به رابطه شما با مردی مطلقه با دو بچه شده ان ؟!!!!

در همین مرحله اول شما مشکل روابط خواهید داشت و بسیار اتفاق افتاده که زن اول دوباره بخاطر فرزندانش برگشته ...

دوم شما اختلاف فرهنگی دارید و میتونه در آینده این مورد مشکل ساز باشه

سوم در مورد مسایل جنسیه ... باید به شما گوشزد کنم اینجا ایرانه و اگر مشکلی برای شما پیش بیاد این شما هستید که اول و اخر ضرر کردید

هر چند اگر فقط رابطه جنسی ساده باشه وابستگی ایجاد شده شمارو به مثال برده ای از احساسات در برابرش قرار خواهد داد

راستش ما خانما بعضی وقتا کارهایی میکنیم که بعد خودمون و خانواده هامون رو به خاطر یک خواستن ساده به دردسر میندازیم

میدونم که شما و خیلی از خانم ها در چنین وضعی اونقدر وابستگی براشون به وجود میاد که گوششون به هیچ توصیه ای باز نیست

در این مورد لااقل مشاوره حضوری با مشاروی مجرب داشته باشید شاید بتونید مشکلات چنین ازدواج هایی رو درک کنید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

10. 3 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

Ba arze salam va khaste nabashid.khanome aziz rastesh khodam kheili be in masale fekr karde am.dostane aziz ham be man goftan ke in ye joora e por roo e ye raftare in agha.man nazare shoma doostan ra ghabool daram va mamnoonam ke motma enam kardin.dar zemn man fekr mikonam inmard hanooz too bohrane va pazireshe shekastesh too zendegi ghablishan ye joora e vasashoon sakhte.choon zaheran asheghe hamsareshoon boodan ke hese tanafore konoonish faghad bekhaterr shekasteshe.vase hamin nemikhad va too moghiyati nistan ke ehsasateshoon ra baraye kasi digar kharj konan.

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

Merc dooste aziz.

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

Salam.babate pishnahadetoon mamnoonam.ba madaram sohbat kardam va goftam harchi boode tamoom shode va man digar va be hich onvan javabe tamashaye in marde bi haya va poroo ra nakhaham dad.belakhare har chi khoda bekhad.

14. 2 کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

خوبه که بیخیال این مرد شدین چون واقعاً بدرد زندگی نمیخورد .

مردی که درخواست رابطه جنسی داشته باشه اونم بدون عقد مطمعنن بعد ازدواج هم بهتون خیانت میکنه ، و به هیچ تعهدی نمیتونه پایبند بمونه

شما هم جوون هستین و ارزشتون بیشتر این آقا هست که جوونیتون و وقتتون رو براش بزارین (حتی بدون در نظر گرفتن درخواستشم هم بچه دارن هم سنشون ازتون بالاس و کلی مشکل دیگه . . . )

براتون آرزوی موفقیت و خوشبختی میکنم

16. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)