مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اختلاف قبل ازدواج

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اختلاف قبل ازدواج

سلام..سه ماهه با پسری اشنا شدم و الان اقدام کرده برای ازدواج و یک بار خانواده هامون باهم ملاقات داشتن..توی این مدت باهم دعوا زیاد داشتیم دوبارش فقط بخاطره بدبینی بود ک حرف دیگران روش تاثیر گذاشته بود تا مرز جدایی رفتیم ولی دوباره اشتی کردیم و سریه اخر بخاطرنامادریش ک میخواست پشت تلفن بامن صحبت کنه ولی من نتونیتم صحبت کنم چون شرایطشو نداشتم اونموقع..برای همین دعوامون شد و الان قهریم..هرسری بعد از هردعوا میگه ک تو ب من علاقه نداری و به کسی دیگه فکر میکنی..واقعا دیگه نمیدونم باید چکار کنم..ک آیا این اقا قابل اصلاحه یا باید تمومش کنم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.93
    تشکـر
    1,875
    تشکر شده 1,424 بار در 805 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : زهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_talebian74 نمایش پست ها
    سلام..سه ماهه با پسری اشنا شدم و الان اقدام کرده برای ازدواج و یک بار خانواده هامون باهم ملاقات داشتن..توی این مدت باهم دعوا زیاد داشتیم دوبارش فقط بخاطره بدبینی بود ک حرف دیگران روش تاثیر گذاشته بود تا مرز جدایی رفتیم ولی دوباره اشتی کردیم و سریه اخر بخاطرنامادریش ک میخواست پشت تلفن بامن صحبت کنه ولی من نتونیتم صحبت کنم چون شرایطشو نداشتم اونموقع..برای همین دعوامون شد و الان قهریم..هرسری بعد از هردعوا میگه ک تو ب من علاقه نداری و به کسی دیگه فکر میکنی..واقعا دیگه نمیدونم باید چکار کنم..ک آیا این اقا قابل اصلاحه یا باید تمومش کنم
    سلام
    دوران قبل از ازدواج دوران شناخت هست تازه الان که به شما نرسیده اینقدر مشکل دارید دوران آشنایی بیشتر برای بدست آوردن هم ظاهر بهتری نشان میدهند ولی وقتی در این دوران اینگونه رفتار می کند اصلا به فکر تغییر در آینده نباشید رها کنید.

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.63
    تشکـر
    1,428
    تشکر شده 1,397 بار در 757 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

پاسخ : اختلاف قبل ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_talebian74 نمایش پست ها
    سلام.

عزیزم هیچوقت هیچوقت به امید تغییر طرف مقابلت باهاش وارد رابطه نشو!!!!

مثل این میمونه که قدم میزاری توی زمینی که پوشیده از علفه و نمیدونی دو قدم جلوترت زیر این علف باتلاقه یا زمین سفت!

آدما تغییر نمیکنن مگر اینکه خودشون بخوان.

ضمن اینکه٬ این حرفت که گفتی همیشه بعد از دعواهاتون ایشون میگه تو به من علاقه نداری و به کس دیگه فکر میکنی٬ این علامت خوبی نیست؛

هر انسانی وقتی که میخواد ازدواج کنه باید به اون درجه از درک و منطق برسه که در برابر مشکلات و پستی و بلندیهای زندگی اصولی و درست رفتار کنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
اختلافات,  اختلاف,  اختلاف فطحل,  اختلاف وجهات النظر,  اختلاف الاراء,  اختلاف امتي رحمة,  اختلاف لون العينين,  اختلاف ثقافات,  اختلاف الرأي,  اختلاف الصور,  اختلاف قبله تا چند درجه,  اختلاف درجه قبله با جنوب,  اختلاف حجم الثديين قبل الدورة,  اختلاف جهت قبله,  اختلاف قبل از ازدواج,  اختلاف قبل ازدواج,  اختلاف درجه در قبله,  اختلاف در قبله,  فکرە,  فکر,  فکر تو پیرم کرد,  فکر آخرت,  فکر برتر,  فکرآموز,  فکرونی ام کلثوم,  فکره مشروع,  فکر تو محسن یگانه,  فکرشم نکن محمد علیزاده,  نمیدونم,  نمیدونم چمه,  نمیدونم به انگلیسی,  نمیدونم چی بگم,  نمیدونم چیکار کنم,  نمیدونم چی سرچ کنم,  نمیدونم چرا,  نمیدونم چرا دلم گرفته,  نمیدونم باردارم یا نه,  نمیدونم چی میخوام,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)