نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: ازدواج و کمرویی شدید

1984
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 357 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    9

ازدواج و کمرویی شدید

اختلاف سنی9سال+کمرویی شدید وتاثیر آن در طرف مقابل

اول اینکه آیا یک شخص خجالتی وفوق العاده کمرو مجوز ازدواج را دارد؟دوم اینکه آیا فاصله سنی 9سال را میتوان در امر ازدواج نادیده گرفت؟آیا حتی با موافقت طرف مقابل به امر ازدواج،شخص در برابر طرف مقابل ظلمی انجام نداده؟
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : اختلاف سنی9سال+کمرویی شدید وتاثیر آن در طرف مقابل

فکر کنم منظورتون خجالتی بودنه مرد هست .

اینکه یه شخص کمرو مجوز ازدواج داره یا نه !! مجوز برای ازدواج داره به شرطی که این کمرو بودنش باعث ضرر دیدن و آسیب دیدن خودش و خانوادش نشه .

به شرطی که بتونه به وقتش از حق و حقوقش دفاع کنه .

اگه به خانوادش ظلمی میشد بتونه از حق بچه هاش یا همسرش دفاع کنه ... به هر حال مرد پشتوانه و تکیه گاهه برای همسرو فرزنداش باید بتونه ازشون محافظت کنه نه اینکه برعکس بره پشت سرشون قایم بشه .

اگه هم خیلی خجالتیه اول پیش روانشناس بره تا بتونه با خجالتی بودنش مبارزه کنه و رو خودش کار کنه تا جسور بشه بعد مسئولیت زندگی قبول کنه .

اختلاف سن 9 سال هم بستگی داره به فاکتورای دیگه.

اگه از نظر ظاهری جوونتر میزد ، یا از نظر بشاش بودن و شادابی اوکی بود ، یا دلش جوون بود این خیلی خوبه و مشکلی ایجاد نمیکنه ، ولی اگه از سن خودش هم بالاتر به نظر میرسید یا آدم دلمرده ای بود قطعا دو دنیای متفاوت مشکل ایجاد میکنه .

ولی بودن کسایی که این اختلاف سنی رو داشتن و درک و فهم دو طرف بالا بوده و همدیگه رو درک کردن و متعادل کردن زندگی رو ... یعنی با هم کنار اومدن با گفت و گو .

سوال سومو نمیدونم ولی وقتی موافقت کرده خب خودش خواسته و انتخاب کرده دیگه زوری نبوده که ظلمی بشه در حقش .
    ویرایش توسط love : 03-30-2016 در ساعت 08:17 PM

3. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج و کمرویی شدید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad365 نمایش پست ها
    اختلاف سنی9سال+کمرویی شدید وتاثیر آن در طرف مقابل

اول اینکه آیا یک شخص خجالتی وفوق العاده کمرو مجوز ازدواج را دارد؟دوم اینکه آیا فاصله سنی 9سال را میتوان در امر ازدواج نادیده گرفت؟آیا حتی با موافقت طرف مقابل به امر ازدواج،شخص در برابر طرف مقابل ظلمی انجام نداده؟

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

در تمام موارد فرد باید خودش بخواد تا تغییری در اون به وجود بیاد و گرنه کاری از دست کسی ساخته نیست

کمرویی شرایط ناتـوان کنـنده ای برای اغلب افراد پـدیـدمی آورد و مانع از ایفای نقش در موقعیتهای اجتماعـی و بیان دل مشغولیها و درخواست ازدواج از شخص مــورد علاقه خود میگردد.
    واقعیت این است که اغـلب انـسـانـهـا دقـیـقـا” از هـمـان شخصیت دلخواه طـرف مقابلشان برخوردارند ولی بدلیل کمرویی و ترس، از بـیـان درخـواسـت ازدواج طفره میروند و اغلب توسط معشوقه اشان مورد شکوه و شکایت قرار میگیرند. اینگونه افراد فقط به ملاقات و قرارهای عاشقانه اکتفا کرده و گام بلندتری بر نمیدارند . اگـر کمرویی شما را از رسیدن بفرد مـورد علاقه تان بازمیدارد به مـطـالـعـه خود ادامه داده تا بیاموزید چگونه میتوانید بر آن چیره شوید.

شماره ۱
    از خانه خارج شده و معاشرت کنید به فعالیتهایی ملحق گردید کـه هـمواره در ارتـبـاط بـا دیـگـران بـاشـیـد. مانـنـد بـاشگاه، کلاسهای ورزشی، ، انجمنهای دانشجویی و کلوب های تفریحی. دراین محیطها همواره باید اجتماعی بـوده و با مردم معاشرت کنید. پس از مـدتی خـواهـید دید برایتان عادی و راحت می گردد. از آن گذشته مـلاقات شما با افراد دلخواه و جذاب عملا تضمین خواهد شد. و میتوانید مطمئن باشید با همسر مورد علاقه خود دیدار خواهید کرد

از شما شروع میشود
    هــنگامی که کمرویی خـود را کـه مـستلزم پایـداری و گـذشـت زمـان اسـت پـشـت سـر گذاشـتید خواهید دید به چه اندازه زندگی شما دچار تحول میشود. در این زمان با ترس کمتری به سراغ چیزهایی که می خواهید خــواهید رفت. در اینجا رازی نهفته اسـت: تا بحال اتفاق افتاده که داخل اطاقی شوید و آن احساس دستپاچگی و اضطراب به شـمـا دسـت بـدهد. به خاطر داشـتـه باشـیـد کـه اغلب افرادی که ملاقات می کنید خود آنقدر سرگرم و دل واپس این میباشند که دیگران در موردشان چگونه می انـدیـشـند کـه دیگر متوجه شما نخواهند شد تا بتوانند درمورد شما قضاوت کنند.

شماره ۲
    از طرد شدن نهراسید قهرمانان برجسته مشت زنی درحالی پا بمیدان میگذارند که احتمال شکست برایشان وجود دارد. به همین ترتیب شما نباید انتظار داشته باشید همیشه موفق باشیـد. هیچ چیز ۱۰۰% نیست. بنابراین رویـارویی با یک فرد را بعنوان یک تجربه آموزنده درنظر بگیرید. ترفند کار در این است که خودآگاه (تمرکز حواس بخود) نباشید. کمرویی، تـردید و دودلی هنگامی رخ میدهد که شما به عیوب و نقایص خود فکر می کنید. در عوض افـکـارتـان را سراسر به شخصی که در حال گفتگو هستید متمرکز گردانید. هم شما اضطراب خود را از خاطر خواهیدبرد و هم اینکه طرف مقابل از توجه شما خرسند و مشعوف خواهد شد.

شماره ۳
    با افراد بسیاری صحبت کنید از گپ زدن با هرشخصی که ملاقات می کنید ابا نداشته باشید. از پیر زن سالخورده ای که برای خرید به بقالی آمده تا تحویلدار بانک. بقول معروف کار نیکوکردن ازپرکردن است. اغلب مردم از عدم وجود ارتباط بین افراد ابراز تاسف میکنند. بـنـابراین صمیمیت شما با اسقبال مواجه خواهد شد و اگر هـم چنـین نشد به آن اعتنا نکنید. افرادی که با شما با تکبر رفتار می کـنـند احـتـمالا انـسـانـهای کـمـرویـی هسـتـند که هیچگاه جسارت غلبه بر کمروییشان را نداشته اند.

شماره ۴
    گوش دادن را بیاموزید همواره شما صحبت نکنید اجازه دهید دیگران هم در مـورد خـودشـان مـدتـی پـرحــرفی کنند. چیزی بخصوص خانم ها بسیار دوست دارند. سـوالات سـرگشـاده ای بـپرسید که احتیاج به پاسخ طولانی دارند و خودتان بنشینید و تنها گوش دهید. هـرگـاه گـفـتـگو در حال از آب و تاب افتادن بود موضوع جدیدی را آماده داشته باشید.و برای کاهش سختی باز کردن سرصحبت همواره موضوعات آغاز گر در اختـیـار داشـتـه باشـیـد تا گفتگو از آب تاب نیافتد.

شماره ۵
    همه چیز را بخود نگیرید اگر می خواهید در گزینش همسر کامیاب شوید، لزومی ندارد شما هر اظهار عقیده ای مانند شوخی و طعنه هایی که طرف مقابل احتمال دارد بسوی شما روانه کند را بعنوان یک توهین بخود تلقی کنید. مردم اغلب چیزهایی را میگویند که هیچ مقصود و منظوری از آن ندارند. وقـتـی کـه آنها آزاری به شما نمی رسانند، برخـوردن لـزومی ندارد. هرچند گاهی اوقات مردم نـظـرات نـابـجا و بی موردی می دهند که در این حالت شما می باید قاطعانه از خودتان دفاع کنید.

شماره ۶
    توقعات خود را کاهش دهید هنگامیکه با فردی صحبت میکنید انتظار هدف غـایی خود را در سر نداشته باشید. تنها با جریان کار همسو گردید. شـگفت زده خواهید شد که به چه سادگی همه چیز هموار می شود. اگر شما در این اندیشه نباشید که حتما” باید در انتها به چـیـزی دسـت پیدا کنید و خونسردی خود را حفظ کنیـد، در پـایـان به نـتـیجه دلخواهتان خواهید رسید.

شماره ۷
    اشخاص را زیاد بزرگ نکنید همانند نکته فوق، اهمیت ویژه ای را بفردی که با وی صحبت میکنید قائل نشوید. هرگاه اینگونه جلوه دهید که او برای شما بی اندازه ممتاز میباشد، او نیز شروع خواهد کرد به همین منوال فکر کردن. به وی بعنوان یک انسان با تـمـام مـعایـب و خـصـوصـیـات یک فـرد عادی نـگاه کنید. گفتگو کردن در حالت برابر، بسیار دلپذیرتر از صـحبت کردن با تـکبر و یا با چشم حقارت خواهد بود

شماره ۸

به افراد به دید ابزارهای جنسی ننگرید هنگامی که با یک فرد صحبت میکنید به وی به چشم یک نشـان پـیـروزی جـنـسی نگاه نکنید بلکه به عنوان یک انسان همانند خودتان وی را تصور کنید. در نـظـر گرفتن مـحـض مسائل جنسی در نزدیک شدنتان نمایان خواهد گشت و خانم ها قادر هستند آقـایانی را که تنها با انگیزه جنسی قدم برمیدارند را تشخصی دهند.

شماره ۹
    مراحل را آهسته طی کنید انتخاب همسر را همچون برنامه ای ۱۲مـرحله ای در نظر بگیرید. بـا یـک لـبـخـنـد شـروع کنید، به تمام افراد نشان دهید (نه تنها به دختران جذاب و زیـبا) که شـمـا صـمیـمـی و قابل نزدیک شدن می باشید. در روزهای بعد با گفتن سلام جلو بروید. چـنـد روز بـعـد از آن در گـفـتـگویی کوتاه شرکت کنید. به کار خود ادامه دهید تا بتدریج با دیگران صمیمی گردید و خواهـیـد دیـد که بـه آن دشـواری کـه میـاندیـشـید نیست. هرگاه اشتباه بزرگی مرتکب شدید آن را فراموش کنید. اغـلب افـراد بخشنده تر از آن چه شما تصور میـکنـیـد هستند.اگر شخص موردعلاقه شما زیبا است و این باعث وحشت و دست پاچگی شما میشود مراحل “میزان زیبایی” را بتدریج طی کنید: با نزدیک شدن به فردی با زیبایی معمولی و متوسط که نسبت به آنها اعتماد بنـفس دارید شروع کنید. هنگامی که با آنها احساس راحتی کردید بسراغ فرد زیبا تری بروید و به همین منوال ادامه دهید.توجه داشته باشید که نزدیک شدن بفردی لزوما” نباید جنبه عاطفی داشته باشد مثلا”میتوانید در مباحثات علمی و یا موضوعات کاری با او شریک شوید.

شماره ۱۰
    با دوستان خود تمرین کنید عامل اصلی در کمرویی، ترس از عدم پذیرش (طرد شدن) اسـت. ایـن عـامـل را تـوسط نزدیک شدن و برگزیدن فردی بـرای دوسـت و یـا بـرادر خـود از میان بردارید. از آنجایی که غرور خودتان در معرض خطر نمی بـاشـد کـمتـر از نـزدیک شـدن حـذر خواهید کرد. شما خـواهید دید که مسئله شاقی نیست و خواهید خواست در فرصـت بـعد بـرای خـودتـان نامزدی را انتخاب کنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

مشکل من ازینجا شروع میشه که هرساله اگه دوستی اقوامی میاد خونمون قصد زن دادن منو دارن واصرار میکنن کیس های پیشنهادی اونارو ببینم منم یا مخالفت میکنم یا میرم اما من هنوز گیر اینم که اصلا باید الان ازدواج کنم یا نه؟اصلا نمیتونم به شخصی فکر کنم که آیا با من تفاهم داره یا نه نمیدونم منظور منو میفهمید یا نه اما من تابرام روشن نباشه باید ازدواج کنم یا نه نمیتونم کسیو انتخاب کنم
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad365 نمایش پست ها
    مشکل من ازینجا شروع میشه که هرساله اگه دوستی اقوامی میاد خونمون قصد زن دادن منو دارن واصرار میکنن کیس های پیشنهادی اونارو ببینم منم یا مخالفت میکنم یا میرم اما من هنوز گیر اینم که اصلا باید الان ازدواج کنم یا نه؟اصلا نمیتونم به شخصی فکر کنم که آیا با من تفاهم داره یا نه نمیدونم منظور منو میفهمید یا نه اما من تابرام روشن نباشه باید ازدواج کنم یا نه نمیتونم کسیو انتخاب کنم
    از نظر من تا وقتی که له له نزدی واسه ازدواج ازدواج نکن ... چون زندگی بالا پایینی زیاد داره و باید پای همش وایسی .

اگه الان هلت بدن سمت ازدواج امکان داره بعدا با دیدن هر ناملایمتی تو زندگی هی بگی چم بود که ازدواج کردم ، مگه زندگیم بد بود ، نونم نبود آبم نبود ازدواجم واسه چی بود ، مدام فکر میکنی دست و پات بسته شده .

ولی اگه خودت دل دل کنی واسه ازدواج حتی اگه بعدا مشکلاتی هم پیش بیاد با جون و دل سعی میکنی حلشون کنیو میپذیری که زندگی مشکلاتی هم داره و باید حلش کرد و با خودت میگی اشکال نداره ، یاد خودت میاری اونروزایی که در حسرت ازدواج بودی و حالت زار بود .

پس تا وقتی که میلی به ازدواج نداری ازدواج نکن.

شایدم یهو دیدی یکی سر راهت سبز شد که این میل رو درت بوجود اوردو انگیزه شد واست برای تشکیل زندگی .

8. 4 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mozaxraf نمایش پست ها
    میشه منظورتون رو از جمله اول بگین؟!!
    له له زدن!!
    یعنی بی تابی کردن واسه داشتن یه همدم ، یه هم صحبت .

یعنی شب و روزاش تکراری و خسته کننده شده باشه و در انتظار رسیدن به یه همدم باشه.

یعنی از اوضاع فعلیش خسته باشه و در آرزوی یه نفر .

اینجوری بیشتر قدر ازدواجشو میفهمه تا کسی که نیاز به ازدواج پیدا نمیکنه و فقط بقیه هلش میدن تو ازدواج ، این شخص بعد از تاهلش شاید قدر موقعیتش ( تاهلش ) رو ندونه و بالطبع نمیتونه مشکلات زندگی رو هم خیلی تحمل کنه .

10. 4 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

پس قبول دارید له له زدن برای ازدواج چیز بدی هم نیست آنقدرها و یه چیز طبیعیه؟
    آره بابا کی گفته بی تابی کردن واسه ازدواج بده ?!

معلومه که طبیعیه و اکثرا وقتی به یه سنی میرسن نیاز به یه نفر رو حس میکن که هم پاشون باشه تو زندگی .

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    از نظر من تا وقتی که له له نزدی واسه ازدواج ازدواج نکن ... چون زندگی بالا پایینی زیاد داره و باید پای همش وایسی .

اگه الان هلت بدن سمت ازدواج امکان داره بعدا با دیدن هر ناملایمتی تو زندگی هی بگی چم بود که ازدواج کردم ، مگه زندگیم بد بود ، نونم نبود آبم نبود ازدواجم واسه چی بود ، مدام فکر میکنی دست و پات بسته شده .

ولی اگه خودت دل دل کنی واسه ازدواج حتی اگه بعدا مشکلاتی هم پیش بیاد با جون و دل سعی میکنی حلشون کنیو میپذیری که زندگی مشکلاتی هم داره و باید حلش کرد و با خودت میگی اشکال نداره ، یاد خودت میاری اونروزایی که در حسرت ازدواج بودی و حالت زار بود .

پس تا وقتی که میلی به ازدواج نداری ازدواج نکن.

شایدم یهو دیدی یکی سر راهت سبز شد که این میل رو درت بوجود اوردو انگیزه شد واست برای تشکیل زندگی .
    میل به ازدواج دارم اما شرایطی که خودم واسه خودم میبینم ترس دارم از عاقبتش

Sent from my E6833 using Tapatalk
    امضای ایشان

13. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

متاسفانه الان یه جوری شده ادم میترسه حتی بگه میخوام ازدواج کنم!
    بگی دوست پسر یا دوست دختر میخوام ارجش بیشتره ظاهرا!
    به نظر شما کسی که این طوری شده و 26 سالشه و شرایط نصفه نیمه جوره میتونه ازدواج کنه؟!
    شرایط نصفه نیمه یعنی چی ?!

اگه یه درامد داشته باشه که بتونه یه زندگی دو نفره رو بگذرونه و تو نون شبشون نمونن ،

و یه منزل مستقل ( نه اینکه بخره ، درحد اجاره ) چون دیگه کسی حاضر نیست با خانواده ی همسرش زندگی کنه....

البته هزینه ی عروسی و خرید وسایل منزل هم باید یا خودش یا خانوادش داشته باشن تا بتونن عروسی بگیرن

اینا واسه شروع یه زندگی کافیه.

البته سربازیم هست که بهتره قبل ازدواج رفته باشی اگه هم نرفته باشی بعد ازدواج تو شهر خودت میفتی . ولی خب یه مدت از کارو بار میفتی . پس قبل ازدواج باشه بهتره .
    ویرایش توسط love : 04-03-2016 در ساعت 11:36 AM

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

اخه شرایط من فرق داره.من واسه ادامه تحصیل میرم خارج. کمک هزینه هم میگیرم که کفار دو نفر رو میده. میخوام ببینم برم دنبال دختری که خودشم میخواد بره واسه تحصیل یا نه دختری رو که حالا تحصیل هم نره دلش میخواد بره؟
    خب شما دائمی که نمیخوای اونجا باشی .

بعد تمام شدن درست برمیگردی .

آره شرایطتت که سخت نیست ، حالا دختره هم خودش نخواد اونجا درس بخونه ولی باهات میاد تا درست تموم شه .

هزینه هم که میگی کفاف میده.

مشکلی تو این کار نیست ولی نمیدونم مگر اینکه خانواده ی دختر بگن نه پسر اول درسش تموم بشه وفتی برگشت اونوقت بیاد خواستگاری .

ولی اگه دختری هم که قصدش ادامه تحصیل خارجه مطمئنن خانوادش هم مخالفتی نمیکنن .

شما کیستو پیدا کن ، شرایطتتو بگو بهشون ، اگه با هم جور بودید قطعا سنگ جلو پاتون نمیندازن .

ولی خارج رفتن شما مشکل سختی نیست ( تازه بعضی از دخترا هم از خداشونه چندسالی اونور آب باشن )

16. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

واقعا دمتان گرم
    خیلی کمک میکنید.اخه راستش احتمال داره هم برنگردم.من سر و کارم با درس بوده تا حالا و اصلا در مورد دخترای جامعه چیزی نمیدونم
    البته این فروم کمک کرد.
    خواهش میکنم .

ولی احتمال داره برنگردی ?!

چی بگم ?!

کمتر کسی راضی میشه از خانوادش برای همیشه دور باشه ... اگه هم بگی سالی یکی دو دفه میام سر میزنم بازم واسه یه دختر سخته که ببینه قراره بعد ازدواجش خانوادشو ترک کنه و برای ماهها نبینتشون .

البته شاید انگشت شمار باشن کسایی که بگن خب اشکال نداره سالی یکی دوبار هم خوبه که خانوادمو ببینم ولی اکثرا واسشون سخته .

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

راستش ممکنه بگین خوب برو درست تموم شد برگرد ازدواج کن.ولی گفتم که اولا ممکنه برنگردم . دوما من از اونایی نیستم که بگم بزار مدرک خونه همه چی آماده باشه بعد. زندگی مفهومی نداره اون موقع.
    ازدواج هم مهمه به دلایل زیاد
    اره میخواستم بگم خب چه کاریه ، درستو بخونو برگرد چرا شرایطتو سخت میکنی .

ولی به قولت اگه آدم بخواد همه چیزشو اوکی کنه مثل مدرک و خونه و سرمایه ... اونوقت همینجوری سنش بالاتر میره و میبینه از زندگیش لذتی نبرده .

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

درود بر شما
    دقیقا
    اصلا نمیخوام اونطوری بشه تا آخرش ببینی ازدواج اجباری کردی!!
    اتفاقه چرا بعضی دخترا اونقدر ناراضی که میرن و برنمیگردن!
    شرایط کار و تحصیل خارج بهتره واقعا
    راستش من اطلاعی از وضعیت کارو تحصیل خارج ندارم ولی از نظر وابستگی که دخترا به خانوادشون دارم اینو گفتم .

البته این رو هم گفتم هستن کسایی که میپذیرن زندگی کردن در خارج رو و مشتاق هستن به رفتن .

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

با همه این اوصاف باز هستند دخترانی که میخوان برن و واقعا هر روز هم تعدادشون زیاد میشه فقط نگاه کنید به آمار دانشجویانی که رفتن!
    به هر حال ببینیم چی پیش میاد.
    حق با شماست ... اوضاع فکر کنم داره به این سمت پیش میره .

21. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

بله مشکل از سایته .

فعلا تاپیک نزنید چون ممکنه حذف بشه .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)