صفحه 3 از 3 123
نمایش نتایج: از 101 به 131 از 131

موضوع: ...حساس یا همسردوست؟...

6880
  1. بالا | پست 101

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : ...حساس یا همسردوست؟...

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    از نظر اونا ارتباط با جنس مخالف ارتباطه ، و فرقی نمیکنه تلفنی باشه ، یا حضوری ، بزرگ باشه یا کوچیک ...

البته همه خانم ها یکجور نیستن ، اما معلوم نیست اون خانومی که تو این جور مسائل ریلکس باشه رو خودت بپسندی ،

بعدش هم اشتباه بزرگت اینه که بدون هیچ مقدمه ای میری این مسئله رو مطرح میکنی ، یعنی خودت کوهی از کاه تو ذهن طرف میسازی ...

باید اول خواستگاری کنی در مورد مسائل مهم تر مثل اخلاق و اعقاید باهم توافق داشتین ، بعدش با لحن مناسب در مورد شغلت و شراکتت بهش بگی ، اونم نه در جلسات اول دوم .

اگه واقعاً قصد و نیت کردی که ازدواج کنی ، باید سوال هات رو الویت بندی ، خط قرمز ها ، زرد و سبز و تمام خط مشی هات .... ( بدون برنامه ریزی پیش نرو )

وقتی تو هنوز خواستگاری نکردی ، هیچ صحبتی نکردین ، هیچ شناختی از هم تو ذهنتون نصبت به هم ندارین ، یکهو میگی من با یک خانم شریک هستم شما مشکلی نداره ؟ ، صد درصد یک چراغ خطر تو سر اون خانوم روشن میشه .
    نگفتم من با یه خانم شریکم گفتم نظرت چیه در مورد شراکت یه مرد با یه زن

2. بالا | پست 102

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اگه منم همون اول ، بدون اینکه مسئله های قبلی رو صحبت توافق کنم ( یعنی اعتقادات ، فرهنگ ، تفکرات ، شخصیت ) ، قبل اینا برم بگم ببخشد من با دختر خالم همکار هستیم ، مطمعنن طرفم چشمش گرد میشه ، و ناخوداگاه تو ذهنش مسئله ها پیش میاد ، چون هیچ شناختی از هم نداریم

نا خوداگاه میگه یعنی این مسئله اینقدر مهمه که اول اینو پرسیدن ؟ ، پس حتماً ارتباط خوبی نباید باشه و تو ذهنش دیگه بد شکل میگیری و در مورد هر چی صحبت کنی اون تو سرش شک تردید داره ، یا حتی به همین راحتی همون اول جواب رد میده
    من واقعا متوجه این موضوع نمیشم مگه ارتباط کاری با جنس مخالف چه خطری داره که ممکنه باعث نابودی زندگی بشه.خب من مثلا نمیام به بازاریابم بگم ناهید جون میگم خانم کریمی او هم به نمیگه سام جون قربونت برم میگه آقای فلانی (فامیلمو میگه) یا خیلی بخواد صمیمی بشه میگه آقا سام

3. بالا | پست 103

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    ببینید اقای سام شما نمیتونید کارتون رو از جنبه درست بودن یا غلط بودن بهش نگاه کنید .کارشما صرفا کار هم باشه و روابط شما کاملا هم جدی باشه باید با همسر ایندتون بهش به توافق برسید .نمیتونید طرز فکر یک ادم رو عوض کنید.همون اولش هم گفتم نمیتونید قانعش کنید .اون باید ذاتن با این مساله مشکلی نداشته باشه نه که شما بگید نظرش درسته یا غلطه یا دیدگاهش رو به شور بزارید و به چالش بکشید .
    این رو که میدونید شخصیت انسان در کودکی به تثبیت میرسه .پس نمیتونید دیدگاه های بنیادی یک ادم رو عوض کنید .

یک چیزی رد به وضوح میگم بهتون ..اگر با کسی وهرد ارتباط شدید و حس علاقه بوجود اومد اون موقع امکانش هست که با همه شرایط شما کنار بیاد و بپزیردش ولییی بعد از مدتی که گزشت و ...حتما اون مساله مثل یک پتک هر بار تو زندگیتون کوبیده میشه .

من و همسرم هم هر دو در ارتباط با دیگران جانب احتیاط رو رعایت میکنیم .من بواسطه شعلم مراجعین آقا هم داشتم ولی قضیش خیلی فرق میکنه با همکاری.

به هر حال تصمیم با خودتونه ولی من جوانب امر رو یاداور شدم.
    چه فرقی داره ؟

4. بالا | پست 104

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    به نظر من حرف درستی نزده

مردی که قرار باشه خیانت کنه حتی اگه همکار زن هم نداشته باشه خیانت میکنه

کسی هم که اهل زندگی باشه اگه همه همکاراش زن باشه کاری به کار کسی نداره

بهرحال الان عصری نیستیم که فقط مردا کار کنن و مطمئنن تو هر محیطی یکی دوتا زن پیدا میشه

ایشون باید به این جنبه هم نگاه میکردن که شما اگه میخواستی میتونستی با همون شریکتون خوش باشین و هیچ نیازی هم به ازدواج نباشه

اینجوری احتمالا شما به دردسر میفتی و همیشه باید جواب بدی و خانم رو مطمئن کنی که همکار زن نداری
    این شریک من متاهله 5 سال هم ازم بزرگتره .

5. بالا | پست 105

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

منم همینو میگم وقتی هنو طرفو نشناختی چطور میتونی تصمیم بگیری

حالا آقای سام نوعی مثلا

خو این خانم وقتی روش شناخت نداره و نمیدونه چطور آدیمه چرا فک میکنه اگه همکارش زن باشه زندگیش خراب میشه؟؟

خوده خانمه اینو به سام گفته هاااا

من میگم آدم باید طرفشو بشناسه

کسی از قبل این فکر تو سرشه که اگه همسرم همکار زن داشته باشه بد میشه نمیشه طرز فکرشو عوض کرد

حالا تو هی بهش بگو این سام پسر خوب و چشم پاکیه و از این حرفا

ولی اون خودش این ذهنیت رو داره

نه فقط در مورد سام

در مورد تمام مردا اینجوری فک میکنه

من اصلا متوجه این موضوع نمیشم مگه الان 50.60 سال پیشتره که این حرفا باشه که زن بشینه تو خونه هی بچه پس بندازه مرد از بوق سگ تا آخر شب کار کنه هیچ ارتباطی هم با هم نداشته باشن

6. بالا | پست 106

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

من خیلی صادقانه جواب دادم

میدونی چرا؟؟

نه اینکه موقعیت رو حس نکرده باشم

چون تو موقعیتش بودم و واقعا هم مشکلی نداشتم

چون طرفم رو میشناختم و میدونستم از اون حرفا و روابط بینشون نیست

از نظر من اصلا مسئله خاصی نیست

بستگی به طرز فکر آدما داره

سام خیلی صادقانه اومده بهش گفته من همکار زن دارم

البته فک نکنم ازش خواستگاری کرده باشه ... فقط همینجوری ازش پرسیده که ببینه اون چیه میگه

خیلی هم کار خوبی کرده که از همون اول گفته

نظر خودمه دوسش دارم همینی که میگم همینه

اصلا الکی نمیگم
    من فقط نظرشو پرسیدم و حتی میگم چه اشکالی داره من و همسرم بعد ازدواج با شریکم و شوهرش رفت و آمد صمیمی داشته باشیم یا حتی مثلا با فلان خانم همکار تجاریم

7. بالا | پست 107

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اصلاً سام بیا حقیقت رو بگو ( همیشه قسمتی که خودت میخوای رو تعرف میکنی ، و نظرات هم معمولاً اونجر که مفید باشه نیست )

شغلت چیه ؟ ، تو محیط کاریت خانم هست ؟ ( یک بار شندیم که گفتی هست ، که دختر مردم پیشت کار میکنن و اجازه نمیدی هر پسری بیاد تو محیط کاریت کار کنه )

و در آخر دقیقاً به این خانمی که نمیشناسی گفتی آیا با این که سر کار همسرتون خانم باشه مشکل دارین ؟ ( چون فکر نکنم اینجوری گفته باشی ، اون که نباید اول میگفتی که جدا ، اما لحنت خیلی مهمه ، و کلماتی که استفاده کردی ، یک ویرگول منظور رو اشتباه میرسونه ..... )

( و جواب اون سوالی که گفتی آیا خانم ها حاضرن حقوق کمتری شوهرش بگیره ، اما محیط کاریش مرد نباشه ، بله هستن ، همه خانم ها یا آدما که پول براشون مهم نیست )
    ببین من شرکت isp و یه شرکت کامپیوتری و تجهیزات شبکه دارم که خودم شرکت اصلیشم و وارد کننده و در کنارش شراکت یه دفتر بیمه ..دفتر بیمه شمال کشور هستش و با یه خانمی که از دوستای خانوادگیمه شریکم متاهله 28 سالشه از تیپی بسیار امروزیه و آدم راحتیه ارتباط کاری روزانه باهاش دارم از طریق تلگرام و سالی دو بار هم 3.4 روزی میایم خونه هم عید اونا میان شهر ما تابستون ما میریم شمال خب وقتی ما میریم شمال من و بابام و مامانم میریم خونشون 2.3 شب میمونیم و دور همیم میگیم میخندیم گردش میریم برگ بازی میکنیم قلیون میکشیم حتی مثلا امسال که رفته بودیم با خواهر شوهرش و 2 تا از خواهرای خودشم آشنا شدیم و صمیمی بودیم اونا هم که میان یزد همین بساط صمیمی هستیم در عین حال رسمی من اسمشو با لفظ خانم صدا میزنم مثلا میترا خانم اونم به من میگه آقا سام از نظر تیپی هم خودمونی جلوی من چادر سر نمیکنه ولی لختم نمیاد جلوم بشینه

تو شرکتی که خودم فعالم 5 تا بازاریاب خانم دارم که همشون مجردن و همشون همسن از نظر تیپی هم امروزی و چند تاشون دانشجو که تو یزد درس میخونن.1 منشی شبکه دارم اونم مجرده 25.26 سالشه و یه مامور فنی که پسره و اقوامه و 2 تا تعمیرکار رایانه که پسرن و 4 تا پشتیبان isp که خانم هستن و 2 تا پشتیبان آقا و داداش زن پسرخالم که هم رفیقمه هم شریکمه و هم معاونم یه جورایی وقتایی که من نیستم او شرکتو میچرخونه ..این 10 تا بازاریاب یا سیار هستن یا تلفنی که تو یه سالن دیگه هستن و کارشون را انجام میدن ارتباط روزانمم روزی 1 ساعته که ازشون گزارش میگیرم .منشی شبکمم میزش بغل میز خودمه .ایشالا بعد عید هم قراره یه فروشگاه بزنیم که اونجا هم 2 تا فروشنده خانم میزارم با یه مدیر داخلی که از دوستامه که آقا هستش اگه بخوام دقیق بگم 10 تا کارمند خانم که بعد عید شاید 2 تا اضافه بشه.و 5 تا کارمند آقا در کنار همه اینا با شرکتای همکار هم رابطه خوبی داریم که چند تاشون مدیراشون خانم هستن چندتاشون آقا خب من آدم اجتماعی هستم و آشنا زیاد دارم که هم خانم هستن هم آقا و باهاشون رفت و آمد خانوادگی داریم حالا شما از وکیل بگیر برو تا پزشک و استاد دانشگاه و اینا

این کل فعالیت و کار روزانه ما

==========

سوالم از این دختر این بود اگه یکی بیاد خواستگاریت و بفهمی تو محیط کاریش با خانمها در ارتباطه نظرت چیه و یا حتی شریک کاریش خانمه
    ویرایش توسط sam127 : 01-06-2016 در ساعت 08:18 PM

8. بالا | پست 108

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    این شریک من متاهله 5 سال هم ازم بزرگتره .
    من اصلا متوجه این موضوع نمیشم مگه الان 50.60 سال پیشتره که این حرفا باشه که زن بشینه تو خونه هی بچه پس بندازه مرد از بوق سگ تا آخر شب کار کنه هیچ ارتباطی هم با هم نداشته باشن
    خب من نظر شخصیمو هم گفتم در این مورد

واقعا الان تو دوره ای نیستیم که بگیم همکارت باید فلان باشه بهمان باشه

چون تو محیط کاری و به اقتضای شرایط کار ممکنه آدم با هر کسی همکاری کنه

حتی نمیشه تو نوع شغل هم نظر داد که اگه شغلت این باشه همکارات خوبن اگه اون باشه همکارات بدن

کلا من حرف اصلیم اینکه این خانم وقتی هنو شما رو نشناخته و این حرف رو زده

معنیش اینکه طرز فکرش اینه و فک میکنه رابطه همسرش با همکارش که خانمه زندگیش رو خراب میکنه

و اینکه آدم بخواد با این دید وارد رابطه ای بشه که طرز فکر طرف رو عوض کنه اشتباه محضه چون اگه نگیم شدنی نیست واقعا کار سختیه

خب شما هم که میگید شرایط شغلیتون اینطوره

پس فک نمیکنم کیس خوبی براتون بشه

حالا کار هم نداریم شریکتون بزرگتر باشه یا کوچیکتر، متاهل باشه یا مجرد

بحث پذیرفتن همکاری شماست که این خانم نمیپذیرن

9. بالا | پست 109

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

آیا همه خانما این طرز فکر را دارن؟

10. بالا | پست 110

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

فک نمیکنم اینطور باشه

حداقل من خودم اینطوری فکر نمیکنم.

11. بالا | پست 111

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

ببین من شرکت isp و یه شرکت کامپیوتری و تجهیزات شبکه دارم که خودم شرکت اصلیشم و وارد کننده و در کنارش شراکت یه دفتر بیمه ..دفتر بیمه شمال کشور هستش و با یه خانمی که از دوستای خانوادگیمه شریکم متاهله 28 سالشه از تیپی بسیار امروزیه و آدم راحتیه ارتباط کاری روزانه باهاش دارم از طریق تلگرام و سالی دو بار هم 3.4 روزی میایم خونه هم عید اونا میان شهر ما تابستون ما میریم شمال خب وقتی ما میریم شمال من و بابام و مامانم میریم خونشون 2.3 شب میمونیم و دور همیم میگیم میخندیم گردش میریم برگ بازی میکنیم قلیون میکشیم حتی مثلا امسال که رفته بودیم با خواهر شوهرش و 2 تا از خواهرای خودشم آشنا شدیم و صمیمی بودیم اونا هم که میان یزد همین بساط صمیمی هستیم در عین حال رسمی من اسمشو با لفظ خانم صدا میزنم مثلا میترا خانم اونم به من میگه آقا سام از نظر تیپی هم خودمونی جلوی من چادر سر نمیکنه ولی لختم نمیاد جلوم بشینه

تو شرکتی که خودم فعالم 5 تا بازاریاب خانم دارم که همشون مجردن و همشون همسن از نظر تیپی هم امروزی و چند تاشون دانشجو که تو یزد درس میخونن.1 منشی شبکه دارم اونم مجرده 25.26 سالشه و یه مامور فنی که پسره و اقوامه و 2 تا تعمیرکار رایانه که پسرن و 4 تا پشتیبان isp که خانم هستن و 2 تا پشتیبان آقا و داداش زن پسرخالم که هم رفیقمه هم شریکمه و هم معاونم یه جورایی وقتایی که من نیستم او شرکتو میچرخونه ..این 10 تا بازاریاب یا سیار هستن یا تلفنی که تو یه سالن دیگه هستن و کارشون را انجام میدن ارتباط روزانمم روزی 1 ساعته که ازشون گزارش میگیرم .منشی شبکمم میزش بغل میز خودمه .ایشالا بعد عید هم قراره یه فروشگاه بزنیم که اونجا هم 2 تا فروشنده خانم میزارم با یه مدیر داخلی که از دوستامه که آقا هستش اگه بخوام دقیق بگم 10 تا کارمند خانم که بعد عید شاید 2 تا اضافه بشه.و 5 تا کارمند آقا در کنار همه اینا با شرکتای همکار هم رابطه خوبی داریم که چند تاشون مدیراشون خانم هستن چندتاشون آقا خب من آدم اجتماعی هستم و آشنا زیاد دارم که هم خانم هستن هم آقا و باهاشون رفت و آمد خانوادگی داریم حالا شما از وکیل بگیر برو تا پزشک و استاد دانشگاه و اینا

این کل فعالیت و کار روزانه ما

==========

سوالم از این دختر این بود اگه یکی بیاد خواستگاریت و بفهمی تو محیط کاریش با خانمها در ارتباطه نظرت چیه و یا حتی شریک کاریش خانمه
    خب حالا شد

ببین با توجه به توضیحاتی که دادی خودت باید بدونی چه نوع فرهنگی داری ، صد البته نمیگم اشتباهه یا درست ، یا اصلا کی بهتره ،فرهنگ ها متفاوته

پس باید تو با یکی ازدواج کنی که هم سطح فرهنگ خودت باشه ، اگه هم خانمی باهات مخالفت میکنه دلیل بر غلط بودن فکر اون نیست ، دلیلش همخوانی نداشتن فرهنگاتونه

مثلاً یک خانواده مذهبی فکر نکنم بتونه با فرهنگ خانوده شما راحت باشه ، و مطمعنن پس میزنه ، بزار یک مثال بزنم :

وقتی نظر یک دختر رو میخوای در مورد ارتباط خودت و شغلت بدونی ، باید به فرهنگش نگاه کنی ، دختری که تو خانواده مثل خودت بزرگ شده خیلی راحتتره و مشکلی نداره ( میپذریه )

اما دختری ( خلاف فرهنگ شما ) که تو خانواده مذهبی تره و مسافرت هاش مذهبی ، از مسجد هاش نمیمونه ، براش سخته که باهات زندگی کنه ، البته من یک مثال شدید تر زدم تا منظور رو برسونم .

مثلاً خودم با همساده مون ، هر دو خانواده های کاملاً لارج و اهل صمیمیت ، اما وقتی من میرم خونشون معذب هستم ، به خاطر اینکه اونا سر یک سری مسائل زیاد حساس نیستن ، برا همین من فقط همون سال نو میرم خونه شون ( اگه منظور رو نرسوندم بگو واضح تر بگم )

پس اگه دختری هم باهات مخالفت کرد یا خودت نپسندیدی نباید سخت بگیری ، چون باهم هم خوانی ندارین ( خوبه که همین اول خودت سخت بگیری تا اونی که هم کفو خودته رو پیدا کنی )

البته در مورد نحوه بیان هم اشتباه کردی ، نباید مستقیم اینو بپرسی ، ببین فرهنگ ها چطوره حتماً میپذیره ، نگو با این ارتباط مخالفت دارین یا نه ؟ ، شغلت رو توضیح بده ، هیچ وقت تو خواستگاری سوال رو مستقیم نپرس ،

بعدش هم این سوال نباید الویت اولت باشه ، یعنی اگه خانمی با این مسئله مشکل نداشت دیگه حله ؟ ، فکر کنم باید مسائل های مهم تری رو باید تو الویتت بزاری تا این ،

12. بالا | پست 112

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سامی برو درست را بخون بجای این بازیااااااا
    اخه کدوم آدم عاقلی میاد زنه ی تکاور بشه خخخخخ

13. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 113

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

بابا سام چقد گیر دادی

تو هنوز با دختره حرف نزدی

باید بدونی مثلا چه و شغل هایی مد نظرش هست که با خانم ها در ارتباط نباشی مثلا ( منشی گری) شاید همه شغل ها مد نظرش نباشه.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

15. بالا | پست 114

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

اولا که جای تبریک داره که با 23 سال سن اینقدر تشکیلات زیر سبیلتون میچرخه
    باتوجه به پهلوون پنبه های امروزی که با 25و ... سال سن ولشون کنی صبخونشونم تو رختخوابشون بخورن و سنگین ترین کارشون بالاپایین کردن سیگار تو دستشونه.

از اینکه توب این محیط ها ..محیطی با داشتن چندین بازاریاب خانوم پاک و متعهد به تجرد باقی موندین جای تبریک داره.
    امممم خب بین این همه خانوم مجرد و همکار که کاملا به شرایط کاریتون واقف هستن کسی به دلتون ننشسته تا بحال؟
    کسی رو برای ازدواج انتخاب کنید که هم کفو و هم فرهنگ شما باشن و در روابط اجتماعی ریلکس بوده و اهل حساسیت و ..نباشن .اختلاف سنی حداقل 3 تا 4 سال رو هم حتمااا در نظر بگیرید .

16. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 115

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب حالا شد

ببین با توجه به توضیحاتی که دادی خودت باید بدونی چه نوع فرهنگی داری ، صد البته نمیگم اشتباهه یا درست ، یا اصلا کی بهتره ،فرهنگ ها متفاوته

پس باید تو با یکی ازدواج کنی که هم سطح فرهنگ خودت باشه ، اگه هم خانمی باهات مخالفت میکنه دلیل بر غلط بودن فکر اون نیست ، دلیلش همخوانی نداشتن فرهنگاتونه

مثلاً یک خانواده مذهبی فکر نکنم بتونه با فرهنگ خانوده شما راحت باشه ، و مطمعنن پس میزنه ، بزار یک مثال بزنم :

وقتی نظر یک دختر رو میخوای در مورد ارتباط خودت و شغلت بدونی ، باید به فرهنگش نگاه کنی ، دختری که تو خانواده مثل خودت بزرگ شده خیلی راحتتره و مشکلی نداره ( میپذریه )

اما دختری ( خلاف فرهنگ شما ) که تو خانواده مذهبی تره و مسافرت هاش مذهبی ، از مسجد هاش نمیمونه ، براش سخته که باهات زندگی کنه ، البته من یک مثال شدید تر زدم تا منظور رو برسونم .

مثلاً خودم با همساده مون ، هر دو خانواده های کاملاً لارج و اهل صمیمیت ، اما وقتی من میرم خونشون معذب هستم ، به خاطر اینکه اونا سر یک سری مسائل زیاد حساس نیستن ، برا همین من فقط همون سال نو میرم خونه شون ( اگه منظور رو نرسوندم بگو واضح تر بگم )

پس اگه دختری هم باهات مخالفت کرد یا خودت نپسندیدی نباید سخت بگیری ، چون باهم هم خوانی ندارین ( خوبه که همین اول خودت سخت بگیری تا اونی که هم کفو خودته رو پیدا کنی )

البته در مورد نحوه بیان هم اشتباه کردی ، نباید مستقیم اینو بپرسی ، ببین فرهنگ ها چطوره حتماً میپذیره ، نگو با این ارتباط مخالفت دارین یا نه ؟ ، شغلت رو توضیح بده ، هیچ وقت تو خواستگاری سوال رو مستقیم نپرس ،

بعدش هم این سوال نباید الویت اولت باشه ، یعنی اگه خانمی با این مسئله مشکل نداشت دیگه حله ؟ ، فکر کنم باید مسائل های مهم تری رو باید تو الویتت بزاری تا این ،
    از نظر فرهنگی مالی خانوادگی سیاسی کاملا با هم مشترک هستیم

18. بالا | پست 116

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

بابا سام چقد گیر دادی

تو هنوز با دختره حرف نزدی

باید بدونی مثلا چه و شغل هایی مد نظرش هست که با خانم ها در ارتباط نباشی مثلا ( منشی گری) شاید همه شغل ها مد نظرش نباشه.
    مرد منشی هم مگه داریم ؟؟؟ امشب تولد دعوتم دختره را میبینم به نظرت باهاش صحبت کنم؟

19. بالا | پست 117

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

مرد منشی هم مگه داریم ؟؟؟ امشب تولد دعوتم دختره را میبینم به نظرت باهاش صحبت کنم؟
    راجب چی میخوای صحبت کنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. بالا | پست 118

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اولا که جای تبریک داره که با 23 سال سن اینقدر تشکیلات زیر سبیلتون میچرخه
    باتوجه به پهلوون پنبه های امروزی که با 25و ... سال سن ولشون کنی صبخونشونم تو رختخوابشون بخورن و سنگین ترین کارشون بالاپایین کردن سیگار تو دستشونه.

از اینکه توب این محیط ها ..محیطی با داشتن چندین بازاریاب خانوم پاک و متعهد به تجرد باقی موندین جای تبریک داره.
    امممم خب بین این همه خانوم مجرد و همکار که کاملا به شرایط کاریتون واقف هستن کسی به دلتون ننشسته تا بحال؟
    کسی رو برای ازدواج انتخاب کنید که هم کفو و هم فرهنگ شما باشن و در روابط اجتماعی ریلکس بوده و اهل حساسیت و ..نباشن .اختلاف سنی حداقل 3 تا 4 سال رو هم حتمااا در نظر بگیرید .
    شد 24 سال و 9 روز سنم داره بالا میره هنوز مجردم

نه چون از نظر حجابی خیلی با اعتقادات من فرق دارن فقط به عنوان همکار میبینمشون .

4 سال زیاد نیست که کوچیکتر باشه همسرم ؟؟ بچه حساب نمیشه در برابر من؟

21. بالا | پست 119

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

راجب چی میخوای صحبت کنی
    درباره اعدام شیخ نمر توسط حکومت ال سعود خب درباره اخلاقیاتش دیگه درباره شناخت بیشترش خب تو بوگو چی بگم

22. بالا | پست 120

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

درباره اعدام شیخ نمر توسط حکومت ال سعود خب درباره اخلاقیاتش دیگه درباره شناخت بیشترش خب تو بوگو چی بگم
    راجب همون شیخ نمره بگو

اره حرف بزن

ولی نمیدونم چی بگیی: /

ولی اگر گفت واسه چی سوال میکنی میخوای چی بهش بگی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. بالا | پست 121

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سامی برو درست را بخون بجای این بازیااااااا
    اخه کدوم آدم عاقلی میاد زنه ی تکاور بشه خخخخخ
    برو از سنت خجالت بکش

24. بالا | پست 122

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

راجب همون شیخ نمره بگو

اره حرف بزن

ولی نمیدونم چی بگیی: /

ولی اگر گفت واسه چی سوال میکنی میخوای چی بهش بگی
    اینو شماها باید بگید دیگه.من تاحالا با دختری درباره ازدواج بدون اینکه قبلا بدونه صحبت نکردم .یه بار اونم قضیه دختر مشهدی که ضایع بازی در آووردم

25. بالا | پست 123

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اینو شماها باید بگید دیگه.من تاحالا با دختری درباره ازدواج بدون اینکه قبلا بدونه صحبت نکردم .یه بار اونم قضیه دختر مشهدی که ضایع بازی در آووردم
    اینو بذار بقیه بچه ها بیان بهت بگن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. بالا | پست 124

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بقیه بچه ها بیاید

27. بالا | پست 125

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

شد 24 سال و 9 روز سنم داره بالا میره هنوز مجردم

نه چون از نظر حجابی خیلی با اعتقادات من فرق دارن فقط به عنوان همکار میبینمشون .

4 سال زیاد نیست که کوچیکتر باشه همسرم ؟؟ بچه حساب نمیشه در برابر من؟
    اولا اینکه سنتدن برای ازدواج کم نباشه زیادم نیست ..ینی برای مردها بالای 25 بهتره
    ضمنا بهترین تفاوت سنی 4 تا 7 سال هست ..4 سال حداقل تفاوته مورد نیازه .اینو بعدا هم متوجه خواهی شد .

28. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 126

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اولا اینکه سنتدن برای ازدواج کم نباشه زیادم نیست ..ینی برای مردها بالای 25 بهتره
    ضمنا بهترین تفاوت سنی 4 تا 7 سال هست ..4 سال حداقل تفاوته مورد نیازه .اینو بعدا هم متوجه خواهی شد .
    عامو این فنچولی میگه زن میخوام
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. بالا | پست 127

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

عامو این فنچولی میگه زن میخوام
    اشکال نداره بزار زن بگیره به راه کج کشیده نشه

31. بالا | پست 128

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اشکال نداره بزار زن بگیره به راه کج کشیده نشه
    پسری که بخواد به راه کج کشیده بشه از دوران تفولیتش میره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

32. بالا | پست 129

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

از نظر فرهنگی مالی خانوادگی سیاسی کاملا با هم مشترک هستیم
    خب این نظر فقط از دیدگاه خودته ( حتی اطلاعاتت کم ) ، و دیدگاه اون شاید متفاوت باشه ...

بعدش هم وقتی دیدی یک نفر باهات نمیخونه سخت دنبال چراش نباش ، یا حتی دنبال تغییر یا راضی کردن ، دنبال اونی باش که باهات همسان باشه

قضاوتی در مورد این خانم نمیشه کرد ، چون اطلاعات کمی ازش داریم ...

فقط اگه خانوم از نظر سنی بالغ باشن این جواب نشون دهنده اینه که هنوز تو سطح های قبلیشون موندن و احساسی فکر و عمل میکنن ...

این نظرمنه ، شاید درست باشه شایدم نباشه ....

33. بالا | پست 130

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

باید بگم لزوما نه!
    شوهر منم کارش جوریه که با خانمای زیادی ارتباط داره اما خب من وقتی میبینم رفتارش جوریه که از حد خودش خارج نمیشه و به کسی رو نمی ده دلیلی نداره که نگران باشم. اینجوری ادم خودش دیوونه میشه تازه من خودمم تقریبا یه روز در میون میرم اونجا وقتی حوصلم تو خونه سر میره با منشیش دوستم (از دوتامونم بزرگ تره) خواهرشم اونجا هست خیالم بیشتر راحته. یعنی رابطشون جوریه که من حس میکنم یه خواهر بزرگ دلسوز کنارشه تا یه منشی با اینکه تیپ امروزی و جوونم هست. دیدگاه ها فرق داره. کاملا به قول خودتون با هم رسمی هستد با فامیل هم دیگه رو صدا می زنن. اما اینم بگم این حس حساسیت و حسادت زنانه همیشه و همه جا همراه ما زن ها هست یکی که هرچه قدرم بهش مطمئن باشی بازم یه نیمچه حساسیتی نسبت بهش داری مثل شما اقایون که در هر صورت غیرت خودتون رو دارید حتی اگه طرف مقابل خانمتون داداشتون باشه. و به نظرم در حد متعادل این حساسیت، غیرت و حسادت ها لازمه ی زندگی هست چون باعث میشه یه سری حریم ها حفظ بشه. اون خانمم شاید یه چیزی شنیدن یا دیدن که فک می کنن ممکنه اون خانم ها ممکنه باعث خراب شدن زندگیش بشن. الان بد دوره زمونه ای شده روزی نیست که ادم خبر خیانت رو نشنوه نمونش همین سایت. اما همه چیز بر میگرده به اعماد سازی و اعتماد داشتن
    ویرایش توسط کرانه آسمان : 01-10-2016 در ساعت 08:58 PM
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

34. بالا | پست 131

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ممنون از همگی ختم تایپیکم

صفحه 3 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد