مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43

موضوع: دوراهی انتخاب نامزد

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32812
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

دوراهی انتخاب نامزد

سلام شبتون بخیر
    من با نامزدم 3 سال پیش آشنا شدیم و البته قبل ایشون من با چند نفر دیگه هم آشنا شدم ولی هیچکدوم مناسب نبودن و بیشتر به خاطر بچگی بود و به ازدواج نرسید
    تو این مدت که با نامزدم هستم چند دفعه اومدن خواستگاری ولی به خاطر شغل و سربازی نتونستیم عقد کنیم و الان سربازیش تموم شده و دنباله کاره که انشاالله به زودی پیدا میشه
    چند روز پیش نامزدم آشنایی های من با پسرای دیگه که قبل خودش بود رو متوجه شد و به شدت ناراحت شد و به مرز جدایی رسیدیم که خداروشکر مشکل حل شد ولی به این راحتی هم حل نشد
    من قبول کردم یه سری شرایطو بپذیرم تا خیال اون راحت باشه مثلا قرار شد گوشیمو بگیره و یا ساده بهم بده اینترنت و جامعه مجازی و لپ تاپ کنسل شد و من باید وقتی اون سرکاره برم خونه ی مامانش تا وقتی برگرده و تنهایی نمیتونم برم بیرون یا با دوستام و فقط باید با خودش یا مامانش برم و از همه بدتر نمیذاره برم سر کار
    منبا تمام شرایطش حاضرم کنار بیام درسته سخته ولی کنار میام اما شغلو واقعا نمیتونم من الان دارم ترم اول کارشناسی ناپیوسته میخونم و با کلی اشتیاق شروع کردم دلم میخواد مهندس شبکه ی یه شرکت باشم اینواقعا آرزومه و همینطور دوس دارم یه موقعیت اجتماعی خوب داشته باشم به خاطر خودم و پدر مادرم که این همه برای درس خوندنم تلاش کردن دلم نمیخواد تو خونه بشینم میخوام شاغل باشم حس میکنم تو خونه موندن پژمردم میکنه و انرژیمو ازم میگیره و اولین نفر نامزدم هست که ازم خسته میشه ولی اگه با این شرایطش مخالفت کنم تنهام میذاره و من واقعا عاشقشم اونم عاشقمه که با وجود فهمیدن مسائل گذشته بازم ترکم نکرد البته من کار دور از اخلاقی نکرده بودم فقط در حد آشنایی و صحبت بود ولی خب مرده دیگه غیرت داره و به شدت بهم شک کرده و همش میترسه من مجدد با کسی رابطه برقرار کنم حق میدم بهش ولی خودمم حق دارم
    گاهی فک میکنم همه ی خانوما که سرکار نمیرن و با چیزای دیگه هم میشه خوش بود و انرژی رو حفظ کرد ولی نمیدونم از پسش بربیام یا نه
    میگم برم تربیت بدنی بخونم باشگاه بزنم چون ورزشو خیلی دوست دارم و هم باعث سلامتیم میشه ولی میترسم از پسش برنیام تازه من 24 سالمه اگه نشد چی
    لطفا کمکم کنین
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از Zahrash بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35776
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوراهی

امکان اینکه زندگی مشترک این محدودیتها رو کمتر کنه باور کنید که کمه!
    بهش یاد آوری کنید اون هم شاید سابقا با دخترایی رابطه داشته پس چنین چیزی خیلی هم غیر عادی نیست حتی در جامعه سنتی ایران!
    کلا باید باهاش صحبت کنید! خیلی هم راحت و بدون استرس و جدی حرف بزنید!
    صحبت کردن راجع به مسائلی که وضعیتش زندگی مشترک شما رو تحت تاثیر قرار میده هم برای آیندتون خوبه هم برای درک همسرتون!
    و حواستون به واکنش های همسرتون باشه!
    مخصوصا در مورد شما که سپر انداختید و هرچی گفته قبول کردید بدونید که زود عصبانی شدن همسرتان و از موضع بالا حرف زدن وی میتونه جای پای نحسی رو براش ایجاد کنه که در آینده حتی به خودش اجازه بده برای تخلیه روانی به شما توهین کنه یا حتی برخورد فیزیکی!
    زندگی مشترک شامل همه چیز میشه و شما کاملا حق دارید که بتونید کار کنید!
    برخی مردان خیال میکنن اساسا دنیای کسب و کار برای مردهاست و زن در این دنیا فقط میتونه با هرزگی رفتاری پیشرفت کنه!
    قاطعانه میگم اگه همسرتون کلا با کار کردن شما مخالف هست بعید نیست که چنین نظری داشته باشه و شما نباید خودتون رو قربانی کنید!

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    6.15
    تشکـر
    529
    تشکر شده 291 بار در 219 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrash نمایش پست ها
    چند روز پیش نامزدم آشنایی های من با پسرای دیگه که قبل خودش بود رو متوجه شد و به شدت ناراحت شد و به مرز جدایی رسیدیم که خداروشکر مشکل حل شد ولی به این راحتی هم حل نشد

به نظرم هنوز مشکلتون حل نشده و شما برای حلش باید انرژی بزارید
    این چون موضوع مهمی در زندگیتونه بهترین کار اینه که پیش یک مشاور برین و ازش کمک حرفه ای و مداوم بگیرید و طوری باشه که بازخوردها تحلیل کنه و یا نامزدتون رو ببینه و راهنماییتون کنه

به نظرم اگه این مسئله حل نشه علاوه بر سر کار رفتن و مسائلی که گفتین می تونه تو ابعاد مختلف زندگیتون تاثیر بذاره تو معاشرتها خرید از سوپر محله و ...

به نظرم هر کسی هر چه قدر هم محکم باشه فقط چند ماه می تونه این شرایط رو تحمل کنه و بعد از اون شروع می کنه به رفتارایی که منجر میشه زندگیتون خراب بشه

پس بهتره هر چه زودتر چند جلسه ای پیش یک متخصص خانواده برید
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33849
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    36
    تشکر شده 54 بار در 36 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

سلام شبتون بخیر

اونم عاشقمه
    البته من کار دور از اخلاقی نکرده بودم فقط در حد آشنایی و صحبت بود
    لطفا کمکم کنین
    سلام

به هر حال یادتان باشد، عشق و عاشقی روزهای اول ازدواج است و پس از آن این عشق آتشین از بین می رود و جایش را به عقل می دهد. ولی آرزوها و خواسته های درونی ما برای همیشه می مانند. و اختلافات کهنه زنده می شوند.

هـرکه آخربین تر او مسعودتر// هـر که اول بین تر او مطرودتر// هـرکه اول بنگرد پایان کار// انـدر آخر او نگردد شرمسار// حکم چون بر عاقبت اندیشی است// پادشـاهی، بنده درویشــی است

بگذارید برایتان مثالی بزنم : شما تاکنون تقویم دیواری و عکس دار خریده اید. حتما در موقع خرید دقت زیادی می کنید که زیبا ترین و بهترین تصویر را خریداری کنید. پس از اینکه تقویم زیبا را به دیوار اتاقتان نصب کردید، تا چند روزی از زیبایی عکس تقویم شادمان می شوید. اما پس از یک ماه، دیگر عکس تقویم برای شما جلوه ای ندارد و مهم محتوای تقویم است که روزها را درست نشان دهد و تعطیلی ها را اشتباه نشان ندهد و شما را گمراه نکند. در حقیقت آن عکس برایتان عادی می شود. همانطور که این عشق آتشین چند ماه پس از ازدواج نیز برایتان عادی می شود. پس با عقل و کمک مشاور تصمیم بگیرید و قبل از هر اقدام عاطفی، منطقی بحث کنید و مسائل را حل نمایید.
    اکیدا توصیه می کنم، قبل از ازدواج تمام مسائل را با کمک مشاور حل کنید. یادتان باشد بعد از ازدواج مشکلات و اختلافات قبلی حل نمی شوند بلکه به آنها افزوده می شود.

ایام به کام.
    ویرایش توسط AmirAli65 : 06-30-2017 در ساعت 10:59 PM

6. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    6.15
    تشکـر
    529
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

این آقا دوست پسرتون هست یا نامزدتون ( با توجه به تایپیک دیگه تون میگم )

آخر ما نفهمیدیم معیار دوست پسر و دوست دختر ، نامزد ، خانومم و شوهرم ، همسر و خواستگار تو این مملکت چیه؟ هر کی هر چی دوست داره میگه

7. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.29
    تشکـر
    5,919
    تشکر شده 6,028 بار در 2,846 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

سلام شبتون بخیر
    من با نامزدم 3 سال پیش آشنا شدیم و البته قبل ایشون من با چند نفر دیگه هم آشنا شدم ولی هیچکدوم مناسب نبودن و بیشتر به خاطر بچگی بود و به ازدواج نرسید
    تو این مدت که با نامزدم هستم چند دفعه اومدن خواستگاری ولی به خاطر شغل و سربازی نتونستیم عقد کنیم و الان سربازیش تموم شده و دنباله کاره که انشاالله به زودی پیدا میشه
    من قبول کردم یه سری شرایطو بپذیرم تا خیال اون راحت باشه مثلا قرار شد گوشیمو بگیره و یا ساده بهم بده اینترنت و جامعه مجازی و لپ تاپ کنسل شد و من باید وقتی اون سرکاره برم خونه ی مامانش تا وقتی برگرده و تنهایی نمیتونم برم بیرون یا با دوستام و فقط باید با خودش یا مامانش برم و از همه بدتر نمیذاره برم سر کار
    منبا تمام شرایطش حاضرم کنار بیام درسته سخته ولی کنار میام اما شغلو واقعا نمیتونم من الان دارم ترم اول کارشناسی ناپیوسته میخونم و با کلی اشتیاق شروع کردم دلم میخواد مهندس شبکه ی یه شرکت باشم اینواقعا آرزومه و همینطور دوس دارم یه موقعیت اجتماعی خوب داشته باشم به خاطر خودم و پدر مادرم که این همه برای درس خوندنم تلاش کردن دلم نمیخواد تو خونه بشینم میخوام شاغل باشم حس میکنم تو خونه موندن پژمردم میکنه و انرژیمو ازم میگیره و اولین نفر نامزدم هست که ازم خسته میشه ولی اگه با این شرایطش مخالفت کنم تنهام میذاره و من واقعا عاشقشم اونم عاشقمه که با وجود فهمیدن مسائل گذشته بازم ترکم نکرد البته من کار دور از اخلاقی نکرده بودم فقط در حد آشنایی و صحبت بود ولی خب مرده دیگه غیرت داره و به شدت بهم شک کرده و همش میترسه من مجدد با کسی رابطه برقرار کنم حق میدم بهش ولی خودمم حق دارم
    گاهی فک میکنم همه ی خانوما که سرکار نمیرن و با چیزای دیگه هم میشه خوش بود و انرژی رو حفظ کرد ولی نمیدونم از پسش بربیام یا نه
    میگم برم تربیت بدنی بخونم باشگاه بزنم چون ورزشو خیلی دوست دارم و هم باعث سلامتیم میشه ولی میترسم از پسش برنیام تازه من 24 سالمه اگه نشد چی
    لطفا کمکم کنین
    سلام
    چه شرایط سختی را قبول کردین اونم بدون فکر کردن به اینده
    خانم به شما قول صددرصد میدم این زندگی به یکسال نرسیده به جدایی ختم میشه
    چطوری میتونین طاقت بیاری ک کسی ک اینقدر به شما بی اعتماد هست زندگی کنین
    زندگی ک اعتماد در آن نباشد نابود شده هست.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

8. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35776
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

چنین شوهری به نظرم بعید نیست با شنیدن اینکه بریم پیش مشاور بهتون بگه رابطت با مشاور چیه؟ یا بعد مشاوره که نامزدت فهمید داره اشتباه میکنه اگه از حرفای مشاور تعریف کنی بگه از چی اون یارو خوشت اومده؟

10. کاربران زیر از a1ireza بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35776
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اساسا بنده مشابه چنین مردی رو در فامیلمون دارم که با وجود علاقه فراوان به همسرش جهنمی واقعی براش درست کرد تا جایی که همسرش خودکشی کرد!

12. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    6.15
    تشکـر
    529
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

من فکر می کنم شما برای جلب اعتماد رفتارت خوب بوده ولی برای اینکه آینده خوبی داشته باشی باید بری سمت حل ریشه ای موضوع

چون همونطور که دوستان گففتندر زندگی مشترک به مشکل می خورید

13. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16868
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.45
    تشکـر
    1,097
    تشکر شده 541 بار در 260 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

من نمیدونم چرا شما خانومای ایرانی همیشه فکر می کنید وظیفه شماست کوتاه بیاید. شما میگی چون دوسش داری
    گوشی و لپتاپ و همه چیزتو بهش دادی و آرزو می کنی شغلتو ازت نگیره! خوب در قبال این فداکاری ایشون چیکار می کنه؟
    لطف می کنه همچنان همسر شما باقی می مونه؟ نهایت عشقش اینه؟ یعنی ارزش شما در همین حده؟ همون طور که خودتونم
    گفتی این ازدواج فقط شما رو نابود می کنه. هم ایشون وسواس هاش بدتر میشه هم شما پژمرده تر و افسرده تر میشی.
    آخرشم به خودت میای میبینی چندتا بچه رو دستته، پیر شدی و به هیچ کدوم از آرزوهاتم نرسیدی!

14. 3 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دوراهی قپان,  دوراهی قلهک,  دوراهی عشق,  دوراهی زندگی,  دوراهی امیرعظیمی,  دوراهی عشق و هوس,  دوراهی عقل و احساس,  دوراهی ابی,  دوراهی قپان کجاست,  دوراهی محسن یگانه,  دوراهی انتخاب همسر,  دوراهی انتخاب رشته,  دوراهی انتخاب,  دوراهی در انتخاب همسر,  انتخاب بین دوراهی,  انتخاب در دوراهی,  انتخاب بر سر دوراهی,  موقعیت اجتماعی,  موقعیت اجتماعی چیست,  موقعیت اجتماعی به انگلیسی,  موقعیت اجتماعی در ازدواج,  موقعیت اجتماعی پزشکان در ایران,  موقعیت اجتماعی استان البرز,  موقعیت اجتماعی اصفهان,  موقعیت اجتماعی تهران,  موقعیت اجتماعی ایران,  موقعیت اجتماعی معلم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)