نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: سرد شدن در دوران نامزدی

3748
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن در دوران نامزدی

خانواده ی مذهبی دارم به خاطر تهمتی که بهم زده شده بود ازدواج کردم ولی توی خواستگاری کلی سوال پرسیدم تا طرف مقابلم واقعا کسی باشه که میخوام ولی هیچ حسی نداشتم وچون شنیده بودم عشق بعد ازدواج میاد خیلی نگران نبودم ولی از اونموقع تا الان هیچ اتفاقی نیوفتاده بعد چند هفته از نامزدی همش کابوس میدیدم وخدا خدا میکردم وقتی چشممو باز میکنم بفهمم همش خواب بودم ولی با دیدن عکس نامزدم وحلقه ی توی دستم ناامید میشدم همش استرس داشتم همش دلشوره داشتم نامزدم از ابتدای نامزدی همیشه از لحاط جنسی خودشو راصی نگه داشت منم برای اینکه ناراحت نشه وانمود میکردم ارضا شدم سه ماه از پشت رابطه داشتیم تو همین حین به مامان گفتم که هیچ حسی به نامزدم ندارم و مادرم نصیحت کرد وگفت صبر کن نامزدم بعد سه ماه رابطه راضیم کرد که از بکارتم بگذرم بعد سه ماه دیگه نتونستم وحسمو گفتم و نامزدم کلی وعده داد که عیباشو برطرف میکنه ولی بعد برگشت وتمام راز هایی رو که بهش گفته بودم واز روی اعتماد بهش گفته بودم رو به رخم کشید مشاوره رفتیم ولی تاثیری نداشت بعد دوماه دوباره اون دلشوره ونگرانی برگشت از طلاق میترسم چون نمیخوام خانوادش از دستم ناراحت بشن چون هم احتمالش زیاده همدیگرو ببینیم وهم از ته دل دوسشون دارم ولی دلشوره غلبه کرد و باز گفتم میخوام جدا شم فردای اونروز بعد کلی حرف دیگه راضی نشدم و اونقدر حرف از طلاق زدم که مادرم گفت هرکاری دلت میخواد بکن ولی نامزدم باگریه به خواهرش زنگ زده بود واونم به من زنگ زد وکلی نصیحتم کرد منم واقعا پشیمون شدم گذشت وحتی با نامزدم رفتیم مشهد با اینگه اونجا هم کلی اشکمو دراورد ولی زندگیمو میدیون خواهر شوهرم میدونستم ولی دوباره این ماه دیگه نتونستم دووم بیارم وباز حرف طلاقو کشیدم وسط دیگه واقعا نمیتونم خانوادشو دوس دارم ولی نمیتونم تحمل کنم نمیدونم چه حسی بهش دارم متنفر نیستم اما دوسم ندارمش نمیخوام دلش بشکنه اما واقعا دارم زجر میکشم مامانم هیچ جوره پشتم نیست خیلی نامزدمو دوس داره
    ترو خدا کمکم کنید موهام سفید شدن شب وروز کارم گریه اس نمیتونم واقعا نمیتونم نمیخوام از طرف هیچکسی توی فامیل اون یا خودم قضاوت بشم خیلی خسته ام

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ۱۷ سالمه ویک سال ودو ماهه نامزدم کمکم کنین

درضمن خوابم به هم‌ریخته شدیدا پنج کیلو وزن کم کردم وشدید سوهاضمه دارم نیاز جنسی دارم یعنی از لحاط روانشناسی گرم به حساب میام اما از رابطه ی جنسی با نامزدم متنفرم فقط میخوام ارضا شه تا بحال اصلا ارضا نشدم وهمیشه سمت کلیه هام احساس درد دارم دلشوره و استرسی فوق العاده ای دارم وامسال قراره کنکور بدم ولی نمیتونم تفکیک کنم چقدر از استرسم برای نامزدنه وچقدر برای کنکور

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم
    بنظر من شما باید این موضوع دوست نداشتن نامزدتو ریشه یابی کنی..ببین برا چی به دلت نمینشینه..ایا بخاطر اخلاق خاصی که داره هست؟ بخاطر رفتارش؟ بخاطر چی دقیقا..چون فکر میکنم به هر حال پس از مدتی بودن با یک فرد غریبه هم حتی دلبستگی بوجود میاد ناخوداگاه چه برسه به همسر یا نامزد...اگر تفاهم ندارید یا اخلاق بدی داره که برای شما قابل تحمل نیست و بخاطر همون دل چرکین هستید خب تمومش کنید و اصلا هم فکر نکنید که دیر شده یا مجبور به ادامه هستید. شما بسیار جوان هستید و فرصت بسیار زیاده..اما اگر این موضوع صرفا یک وسواس فکری هست و واقعا اخلاق غیر دلخواه یا چیز ازار دهنده یا عدم تفاهم شدیدی با شما در وجود نامزدتون نیست بنظرم زود همه چیز را تمام نکنید و به همدیگر بیشتر فرصت بدید تا بیشتر با هم اشنا شده و خصوصیات مثبت هم را بیشتر شناخته و فرصت مهرورزی و علاقمند شدن بیشتری بینتون بوجود بیاد..در نهایت اگر بعد از این فرصت بازم حستون عوض نشد اون موقع تصمیم بگیرید..

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه آخه میدونید هیچ اخلاق ورفتار بدی نداره بعدشم مثلا امروز این موضوع بازم ناراحتم میکنه اما نه به اندازه ی دیروز بعصی وقتها واقعا احساس خفگی میکنم تپش قلب میگیرم ولی امروز اصلا اینطوری نیستم دلیلشم اصلا نمیدونم دایی و زندایی من با هم از اول جور نبودن و میخواستن طلاق بگیرن ولی به خاطر بچه هاشون صبر میکنن دوس ندارم منم مثله اونا باشم زن دایی نامزدم هم از دایی نامزدم طلاق گرفته وبرخی حرفامون عین همه مثلا اون هم به همسرش گفته بود نمیدونم حسم نسبت بهت چیه و حیچ حسی بهت ندارم این باعث میشه امیدوار نباشم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37222
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا۶۰۲۱ نمایش پست ها
    نه آخه میدونید هیچ اخلاق ورفتار بدی نداره بعدشم مثلا امروز این موضوع بازم ناراحتم میکنه اما نه به اندازه ی دیروز بعصی وقتها واقعا احساس خفگی میکنم تپش قلب میگیرم ولی امروز اصلا اینطوری نیستم دلیلشم اصلا نمیدونم دایی و زندایی من با هم از اول جور نبودن و میخواستن طلاق بگیرن ولی به خاطر بچه هاشون صبر میکنن دوس ندارم منم مثله اونا باشم زن دایی نامزدم هم از دایی نامزدم طلاق گرفته وبرخی حرفامون عین همه مثلا اون هم به همسرش گفته بود نمیدونم حسم نسبت بهت چیه و حیچ حسی بهت ندارم این باعث میشه امیدوار نباشم
    عزیزم من فکر میکنم شما خیلی زود ازدواج کردی و هنوز اون پختگی لازم را بدست نیاورده بودی برا ازدواج..البته این عیب نیست و برای سن تو طبیعی هست که هنوز پخته نباشی ولی خب تصمیم به این ازدواج تو این سن غلط بوده قطعا...گفتی که از ترس ابروریزی مجبور به ازدواج شدی..عزیزم میتونی بیشتر توضیح بدی؟ قضیه مربوط به شخص خاصی بوده؟ شاید بخاطر خاطره بدی که از کسی داری کلا نسبت به مردها بدبین شده باشی یا شاید شخصی تو ذهنت هست که با اون نامزدتو مقایسه میکنی و میبینی نامزدت کمتره ؟؟
    و اینکه یعنی تنها راه ازدواج بود برای حل مشکل؟ چرا برای حل یه مشکل که نمیدونم چی بوده یا بستن دهن مردم که هیچوقتم بسته نمیشه عجولانه تصمیم گرفتید؟
    به هر حال هر چی هست گذشته... اینم بگو که الان عقد کردید و اسمش تو شناسنامه ت هست یا فقط صیغه محرمیت خوندید؟ چون این دو تا خیلی با هم فرق داره و تو تصمیم گیری نهایی خیلی نقش داره..
    و اینکه ایا این مشکلو به نامزدت مطرح کردی؟ چی میگه؟ هیچ تلاشی کرده که این مشکل حل بشه؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

ی روانپزشک برو تا وضعیتت وخیم نشده.

در ضمن س.کس از مقعد کار درستی نیست.

اگر میبینی چیزیو دوست نداری ول کن برو، از حرفا و دروغ های ذهنت خودتا راضی نکن چون ی روزی همین دروغایی ک باورشون داشتی .....

خوش باشی
    امضای ایشان
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

شما هنوز تو حال و هوای بچگی هستید و طبیعیه به نظرم ازدواج شما تو این سن اشتباه بوده

ولی حالا که ازدواج کردید حق ندارید زندگی را واسه پسر مردم زهر کنید

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه تنها راه نبود وخیلی هم کار اشتباهی کردم خودمم اینو میدونم با یکی از دوستای صمیمیم دعوای شدیدی کردیم و اون گفت نامزد‌ من نیس که با من بگرده اونروز عصبانی بود بعد نه ماه معدرت خواهی کرد و آشتی کردیم اما کار از کار گذشته بود یعنی شش ماه بعد عقدم بود من از این حرف اون اینطوری برداشت کردم که فک میکنه من همجنس بازم من بعد حرف ایشون اجازه دادم خواستگارام بیان اما وقتی خوشم نمیومد رد میکردم بعدمادر وپدرم هم رفتارشون اصلا باهام خوب نبود نامزدمو کلی سنجیدم به مشاوره رفتیم اما اونجا رو در رو صحبت کردیم و اصلا تنها باهام صحبت نکرد

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درضمن عقد ما رسمی شده یعنی اسمش تو شناسناممه

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهشا توهین نکنید و حدیث امام علی رو راجب شماتت مطالعه کنین من از خدامه نامزدم ناراحت نشه ول کردن و رفتنی که شما میگین به این راحتیا نیس اولا که اعتقادات خودم مانع میشه و میگم طلاق آخرین انتخابه بعدشم اگه اینم نباشه پدرو مادرم عمرا بدارن من طلاق بگیرم

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سرد شدن در دوران نامزدی

هیچ کس نیس که کمکم کنه؟

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا۶۰۲۱ نمایش پست ها
    خانواده ی مذهبی دارم به خاطر تهمتی که بهم زده شده بود ازدواج کردم ولی توی خواستگاری کلی سوال پرسیدم تا طرف مقابلم واقعا کسی باشه که میخوام ولی هیچ حسی نداشتم وچون شنیده بودم عشق بعد ازدواج میاد خیلی نگران نبودم ولی از اونموقع تا الان هیچ اتفاقی نیوفتاده بعد چند هفته از نامزدی همش کابوس میدیدم وخدا خدا میکردم وقتی چشممو باز میکنم بفهمم همش خواب بودم ولی با دیدن عکس نامزدم وحلقه ی توی دستم ناامید میشدم همش استرس داشتم همش دلشوره داشتم نامزدم از ابتدای نامزدی همیشه از لحاط جنسی خودشو راصی نگه داشت منم برای اینکه ناراحت نشه وانمود میکردم ارضا شدم سه ماه از پشت رابطه داشتیم تو همین حین به مامان گفتم که هیچ حسی به نامزدم ندارم و مادرم نصیحت کرد وگفت صبر کن نامزدم بعد سه ماه رابطه راضیم کرد که از بکارتم بگذرم بعد سه ماه دیگه نتونستم وحسمو گفتم و نامزدم کلی وعده داد که عیباشو برطرف میکنه ولی بعد برگشت وتمام راز هایی رو که بهش گفته بودم واز روی اعتماد بهش گفته بودم رو به رخم کشید مشاوره رفتیم ولی تاثیری نداشت بعد دوماه دوباره اون دلشوره ونگرانی برگشت از طلاق میترسم چون نمیخوام خانوادش از دستم ناراحت بشن چون هم احتمالش زیاده همدیگرو ببینیم وهم از ته دل دوسشون دارم ولی دلشوره غلبه کرد و باز گفتم میخوام جدا شم فردای اونروز بعد کلی حرف دیگه راضی نشدم و اونقدر حرف از طلاق زدم که مادرم گفت هرکاری دلت میخواد بکن ولی نامزدم باگریه به خواهرش زنگ زده بود واونم به من زنگ زد وکلی نصیحتم کرد منم واقعا پشیمون شدم گذشت وحتی با نامزدم رفتیم مشهد با اینگه اونجا هم کلی اشکمو دراورد ولی زندگیمو میدیون خواهر شوهرم میدونستم ولی دوباره این ماه دیگه نتونستم دووم بیارم وباز حرف طلاقو کشیدم وسط دیگه واقعا نمیتونم خانوادشو دوس دارم ولی نمیتونم تحمل کنم نمیدونم چه حسی بهش دارم متنفر نیستم اما دوسم ندارمش نمیخوام دلش بشکنه اما واقعا دارم زجر میکشم مامانم هیچ جوره پشتم نیست خیلی نامزدمو دوس داره
    ترو خدا کمکم کنید موهام سفید شدن شب وروز کارم گریه اس نمیتونم واقعا نمیتونم نمیخوام از طرف هیچکسی توی فامیل اون یا خودم قضاوت بشم خیلی خسته ام
    سلام
    مشکلاتی که گفتید قابل حل هستند مشکل عدم ارضاء جنسی مشکل خیلی از زوجهای تازه ازدواج کرده هست چون اطلاعات کافی ندارند خوب مردان وقتی خودشان ارضاء شدند فکر می کنند خانمشان هم ارضاء شده در این باره با همسرتان صحبت کنید از او بخواهید تا شما به ارگاسم نرسیدید رابطه را رها نکند در اسلام هم گفتند در زمینه ارتباط جنسی با همسر بی حیا باشید بدین معنا که خجالت را کنار بگذارید و مستقیم حرفتان را به شوهرتان بزنید چون یکی از وظایف اصلی همسران ارضاء جنسی متقابل هست چون هنوز در دوران عقد هستید حتما از روشهای پیشگیری از بارداری در رابطه جنسی استفاده کنید
    مشکلات عاطفی و احساسی نیز با گفت و گو و تعامل قابل حل هستند حتما همراه همسرتان با یک مشاور مجرب در زمینه ازدواج مراجعه کنید خیلی از نکات را می تواند به هر دو بگوید تا بهتر بتوانید مشکلات فیمابین را حل کنید

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونید من یه مشکل عمده دارم اونم اینه که از کار کسی هم ناراحت بشم بازبهش حق میدم یعنی نمیفهمم بهم ظلم کرده ولی امروز دیگه کاملا مطمئن شد که طلاق تنها راهمه چند هفته پیش رفتیم بازار قرار بود بریم مهمونی منم یه کش مو دیدم و خواستم بخرم چنان قشقرقی به پا کرد که کل جمعیت داشتن منو نگا میکرد حتی به توصیه ی استاد حبشی اصلا مستقیم نخواستم بعدش ازم عذرخواهی کرد وگفت از جای دیگه ناراحت بوده من فردا امتحان دارم ادنم امشب کلی بهم پیام میداد که من درسمو بهش ترجیح میدم بعدشم گفت نمیذارم درس بخونی در حالی که اینو قبل عقد حرف زدیم و من واقعا تمام تلاشمو کردم که به هر دوش برسم دیگه از دستش خسته شدم به باباو مامان هم گفتم امروز بابا میره باهاش حرف بزنه گفتم فقط طلاق میخوام به نظرتون چی بگه که اونم زود قبول کنه

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تو این یه سال وسه ماه واقعا عذاب کشیدم سرهمه چی چون تو خواستگاری وعده های الکی داده بود واصلا خودشو یه چیز دیگه معرفی کرده بود من دوستای زیاده دارم وشدیدا پایه ام اینو توی خواستگاری گفتم اونم گفت که خودشم اینجوریه ولی نیست گفتم هیجان دوس دارم آدم اجتماعی هستم گفت اونم اونطوریه ولی تو شهر بازی حتی با نگاه به وسایل هم داشت سکته میکرد وتوی جمع فامیل ما به حدی گوشه گیر وبیصدا یه جا میشینه که خجالت میکشم و حتی قولی که همون اول راجب مهمونی دور همی که هرهفته میگیریم رو شکست و نیومد حالا که فکر میکنم واقعا اونی نبوده که تظاهر میکرده

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اسم و رمزم یادم نبود واسه همین مجبور شدم همینطوری پیام بدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد