نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: كم شدن علاقه ام به همسرم

1005
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18721
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

كم شدن علاقه ام به همسرم

سلام من ٢٧ سالمه و من و همسرم٣ ساله كه باهم ازدواج كرديم،و قبلش هم سه سال دوست بوديم،من خيلي دوستش داشتم و به خاطر اينكه باهاش ازدواج كنم از خيلي از تصميماتم براي آينده منصرف شدم،منتهي مشكلات ما تمومي نداره،هروقت ميايم جدي راجع به آين ه و زندگيمون حرف بزنيم عصباني ميشه،بددهني ميكنه ،ما هر دو هم رشته هستيم،مشكل من اينه كه اون هيچ كاري نمي كنه،يعني تنها هيچ كاري انجام نميده،ما دفتر مهندسي داريم اما تا من نرم اون هم نميره،حتي به من ميكه چرا تو نياي فقط من كار كنم؟؟؟درصورتي كه من از پدرم بابت كارهاي اداري كه براش انجام ميدم ماهيانه حقوق ميگيرم و اصلاً تاحالا هيچ خرجي از شوهرم نگرفتم.هميشه صحبتهامون به داد و بيداد و بد و بيراه گفتن مي رسه،من براي اينكه زندگيم آروم باشه دوباره باهاش آشتي ميكنم و از اونجايي كه ما طبقه پايين مامانم اينا زندگي ميكنيم براي اينكه اونا نفهمن كوتاه ميام،ولي اين موضوع باعث شده روز به روز علاقه ام بهش كم بشه،يعني واقعاً الان احساس مي كنم هيچ احساسي بهش ندارم و از روي اجبار دارم باهاش زندگي مي كنم،اون هم همش به من ميگه تو عوض شدي و ديگه من رو دوست نداري ولي خودم احساس مي كنم تغيير رفتارم براي اينه كه چشمام تازه به حقايق زندگي باز شده،من دنبال پيشرفتم ولي همسرم همش منتظره ديگران بابراش يه كاري بكنن،خيلي ناراحتم،دوست ندارم زندگيمون خراب بشه

2. کاربران زیر از Naziiii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : كم شدن علاقه ام به همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Naziiii نمایش پست ها
    سلام من ٢٧ سالمه و من و همسرم٣ ساله كه باهم ازدواج كرديم،و قبلش هم سه سال دوست بوديم،من خيلي دوستش داشتم و به خاطر اينكه باهاش ازدواج كنم از خيلي از تصميماتم براي آينده منصرف شدم،منتهي مشكلات ما تمومي نداره،هروقت ميايم جدي راجع به آين ه و زندگيمون حرف بزنيم عصباني ميشه،بددهني ميكنه ،ما هر دو هم رشته هستيم،مشكل من اينه كه اون هيچ كاري نمي كنه،يعني تنها هيچ كاري انجام نميده،ما دفتر مهندسي داريم اما تا من نرم اون هم نميره،حتي به من ميكه چرا تو نياي فقط من كار كنم؟؟؟درصورتي كه من از پدرم بابت كارهاي اداري كه براش انجام ميدم ماهيانه حقوق ميگيرم و اصلاً تاحالا هيچ خرجي از شوهرم نگرفتم.هميشه صحبتهامون به داد و بيداد و بد و بيراه گفتن مي رسه،من براي اينكه زندگيم آروم باشه دوباره باهاش آشتي ميكنم و از اونجايي كه ما طبقه پايين مامانم اينا زندگي ميكنيم براي اينكه اونا نفهمن كوتاه ميام،ولي اين موضوع باعث شده روز به روز علاقه ام بهش كم بشه،يعني واقعاً الان احساس مي كنم هيچ احساسي بهش ندارم و از روي اجبار دارم باهاش زندگي مي كنم،اون هم همش به من ميگه تو عوض شدي و ديگه من رو دوست نداري ولي خودم احساس مي كنم تغيير رفتارم براي اينه كه چشمام تازه به حقايق زندگي باز شده،من دنبال پيشرفتم ولي همسرم همش منتظره ديگران بابراش يه كاري بكنن،خيلي ناراحتم،دوست ندارم زندگيمون خراب بشه
    عزیزم شما تا جایی که امکان داشته در برابر ایشون نرمش به خرج دادید

و ایشون هم چون میدونه شما از اینکه خانواده ات پی به بحث شما ببره واهمه دارید ، با خیال راحت به کارش ادامه میده ...

به همین خاطر با ایشون در زمانی مناسب صحبتی روشن و قاطع کنید چون به هر حال باید در یک زمانی شما برای آینده زندگی مشترک تصمیم گیری کنید

اگر احساسات رو کنار بذارید و قاطع رفتار کنید متوجه خواهید شد که ایشون چه دید و انتظاری از شما و خانواده تون داشته
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : كم شدن علاقه ام به همسرم

سلام عزیزم پیشنهاد میکنم این فایل صوتی از دکتر حبشی رو دانلود کنی و بهش گوش بدی

kelidemard
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد