نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: چرا دخترها از لاغری من ایراد می گیرند ؟!

3899
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32097
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا دخترها از لاغری من ایراد می گیرند ؟!

سلام . چندین بار پیش اومده که دخترها لاغری بیش از حد من رو مطرح کردند . و واقعا هم لاغر هستم

سوال من این هست که چرا دخترها از لاغر بودن یک پسر ایراد می گیرند ؟
    آیا فقط به خاطر جنبه حمایت کنندگی مرد این ایراد را مطرح می کنند ؟
    آیا به چیزهایی فکر می کنند که به عقل من نمی رسه ؟
    آیا از رابطه جنسی با مردهای خیلی لاغر لذت نمی برند ؟
    من خودم با لاغریم مشکلی ندارم فقط می خواهم دلایلش رو بدونم تا اگه واقعا لازمه روی هیکل خودم کار کنم !
    امضای ایشان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : چرا دخترها از لاغری من ایراد می گیرند ؟!

سلام
    منظورتون از دخترها کیان ؟

یعنی خاستگاری زیاد رفتین و بخاطر لاغریتون ایراد گرفتن ؟؟
    یا صرفا برای دوستی اقدام کردید،اگه قضیه دوستیه که مهم نیست الان جدیدا دخترا دوست دارن با ورزشکارای سیکس
    پک بیرون برن و پزش به دوستاشون بدن کلا دوستی یه رابطه بی اساسه که نباید به بایدو نبایداش فکر کرد

اما اگه واسه ازدواج این مسئله واستون سوال به وجود اورده باید بگم که نه چاقی بیش از حد خوبه
    نه لاغری بیش از حد
    تناسب اندام خوبه بررسی کنید ببینید نسبت به قد و سنتون وزنتون مناسبه یا نه اگه نبود میتونین روش کار کنید
    همه تناسب اندامو میپسندن ش
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    ای جانم به مطلب
    بله بزرگوار نگاه کنید داروین بزرگ یک مطلب رو بیان کرد در مورد انتخاب طبیعی این یعنی جنس "ماده" به دنبال "نر" برتر هست برای بقا, قبلا ها این برتری در اخلاق بود و رفتار ولی الان ها برتری در هیکل هست و پول , یعنی "ماده ها"ی امروزی بقای خود رو دز پول و هیکل میبینند.
    و دقیقا به همین دلیل است که از شما خوششان نمی آید.
    شما هم دو راه بیشتر ندارید بروید از این ماده های هیکل بزرگ کن بخرید بخورید تا بزرگ شوید و "ماده" پسند شوید یا بروید یک دو جین سال ورزش کنید تا طبیعی آنقدری شوید.
    و یا کلا بیخیال "ماده" ها شوید.این ها هم که میگویند اخلاق مهم است رفتار مهم است گزافه میگویند خودشان در سر لیستشان اول سیکس پک مطرح است سپس جیب
    البته اگر پولدار باشید نیازی به هیکل نیست پول خودش همه چیز است پس راهکار سوم این است : پولدار شوید
    لطفا مشاوره غلط ندید چون شما نا امیدی از زندگی و تمام ادما دلیل نمیشه ادمای دوروبرتو نا امید کنی
    اینجا ادمهای ناامید میان تا مشاوره بگیرن حالشون خوبشه
    شما سعی میکنی اونی ام که حالش خوبه حالشو بد کنی،اینکارو نکن
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

4. 2 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

نمیشه گفت دختره همه لاغر دوست ندارن این سلیقه ای هستش ولی شما میتونی ورزش کنی اینطوری هم روحیه خودتون بهتر میشه و و هم به یه اندام خوب میرسید و ذهن تون درگیر این مسائل نمیشه.

6. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr-dad نمایش پست ها
    سلام . چندین بار پیش اومده که دخترها لاغری بیش از حد من رو مطرح کردند . و واقعا هم لاغر هستم

من خودم با لاغریم مشکلی ندارم فقط می خواهم دلایلش رو بدونم تا اگه واقعا لازمه روی هیکل خودم کار کنم !
    ازقدیم گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد

سلیقه ها متفاوته
    شما اول اونی که بهش واقعا علاقه مندی و میخوای باهاش زندگی کنی انتخاب کن ببین اون خانوم نظرشون چیه
    اگه دوس داشتن یکم رو هیکلتون کارکنین چاقتربشین
    بعضیام هستن لاغر دوست دارن
    ولی سلیقه ها متفاوته ولی درکل فکر نکنم کسی از هیکل خوب بدش بیاد همونطور که هیشکی از خوشگلی بدش نمیاد
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20630
    تشکـر
    281
    تشکر شده 216 بار در 131 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خب باشگاه برید و رژیم بگیرید خوشبحالتون که لاغرید ، چون لاغر شدن سختره از چاق شدن
    به تناسب اندام برسید این مسئله سلیقه ای نیست همه تناسبو دوست دارن

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    میزان امتیاز
    8

ایشان به زبان بی زبانی گفتند اگر خوشگل میخواهید خوش اندام باشید وگرنه و لاغیر
    به قول یکی از دختران شیطون در دانشگاه مان "برا کسی میرم آرایشگاه که برام بره باشگاه"
    چیزی هم که بنده دیدم اصولا همین است الان من هم به عنوان پسر خوب از یک دختر زبیا خوشم می آید اما فرق در اینجاس که این "زیبایی" از منظر افراد متفاوت است.برای نمونه من از دختری با چشم نارنجی مویه بنفش پوست آبی خوشم می آید ولی فلان کسک از دختری با چشم زرد مویه سبز و پوست قرمز خوشش می آید.
    البته حالا جدای از شوخی یک معیار زیبایی مشترک هست مثلا:
    خودم پسر هستم میگویم:
    من از دختران با موی سیاه چشمان قهوه ایی خوشم می آید (حالا شاید شما مثلا دختر مو بلوند ترجیح بدهید)
    درمورد دختران هم فک کنم چنین باشد:
    پسری قدبلند با هیکلی مردانه
    حالا اینکه قد چقدر باشد دقیقا ربط به آن دارد که مثلا پسر موی بلوند روشن بخواهد یا قهوه ایی(!)
    فک کنم دزست گفتم
    بله نسبت
    دونفرباید ازنظرظاهری هم به هم بیان
    شما گفتی دخترا ...پسرای قدبلند و باهیکل مردانه میپسندن
    اومدیمو دختر قدش کوتاه بود و خیلی ریزه میزه بود مطمنا دنبال پسری نیست که قدش بلندباشه با هیکل درشت وباید متناسب باشن
    شرایط ظاهری و سلیقه ها باهم متفاوتن.اینکه گفتین اگه خوشگل میخوای باید خوش اندام بشی تاحدودی اره درسته...باید دونفرتناسب داشته باشن وگرنه اعتمادبنفس طرف توی رابطه پایین میاد
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

10. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

درود بزرگوار.
    اتفاقا در این موارد بنده اصلا فاز نا امیدی ندادم و اتفاقا راهکار ارایه دادم اگر دقت کنید حرفی هم از ناامیدی یا مرگ یا اینها نزدم پس هدفم نا امید کردن نبود.
    در ضمن بنده کجا مشاوره غلط دادم؟ گفتند بروند هیکلشان را خوب کنند اگر امکانش نیست پولدار شوند اشتباه میگویم؟! حالا چون دوجین حرف واقعی زدم شد نا امید کردن؟
    بهتر نیست روانشناسان عزیز بجای پنهان کردن و ندیدن مشکلات واقعی و صرفا دادن امید واهی بیایند و راهکار حقیقی بدهند؟!
    برای نمونه:
    خودم را مثال میزنم گیرم بنده گفتم میخواهم خودکشی کنم! مشاور حداکثر کاری که کرد چه بود؟ "اوه عزیزم این کارو نکن!"
    هیچ مشاوری نیامد بگویید خوب مثلا دلیلش چیست؟
    بلکه همه گفتند "اوه نا امید نشو کوچولو" خوب بزرگوار اگر شما هم اینطورید بعید میدانم دوستانی که برای حل مشکل میایند فقط نیاز به یک "اوه کوچولو" گفتند و یا "سعی کن طور دیگه فکر کنی" داشته باشند بلکه می آیند جواب بگیرند...
    من از مشکل شما خبر ندارم ولی این جملتون درست نیست دوست عزیزم

البته اگر پولدار باشید نیازی به هیکل نیست پول خودش همه چیز است پس راهکار سوم این است : پولدار شوید

پول همه چیز نیست ،اگرم دختری براش پول از همه چی مهتر باشه و بره تشکیل زندگی بده فقط و فقط بخاطر پول
    یجایی جا میزنه و میفهمه اونی که موندگاره اخلاقو رفتاره
    پول میشه یه شبه از بین بره ولی اونچیزی که در نهایت باید باهاش زندگی کرد اخلاق و رفتاره
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

درود, برای هیکل داشتن نیاز است خرج کرد دارو خورد مکمل خورد باشگاه بدنسازی و ورزشی رفت اینها هم رایگان نیستند
    بله پول همه زندگی نیست موافقم اما بی پولی و شخص بی پول یقینانخواهد توانست زندگیی را تشکیل دهد!....
    خب این درسته ممنون
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21977
    تشکـر
    3
    تشکر شده 26 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام.کاملا درسته.الان همه دخترها دنبال هیکل و زیبایی هستن.من 31سالمه.شغل و تحصیلاتمم خوبه.اما منم لاغرم.با اینکه ورزشکارم اما سیستم بدنیم لاغره.هر چی مخیورم چاق نمیشم!!خب چیکار کنم خودمو بکشم؟؟؟؟؟؟تازه من قدمم کوتاه نیست !!اما منم دخترا پسند نمیکنند.اما هیچ کدوم اینها باعث نشده خودم از خودم ناامید شم وخودمو سرزنش کنم و خودمو بی نهایت هم دوست دارم و دارم کار میکنم و از زندگیم لذتم رو هم میبرم.با عشق به ورزشم همه چیز رو از یاد بردم و دختر برام دیگه الویتی نداره.قدیمها ناراحت میشدم وقتی میدیم دخترا از پسری با مشخصات خاص خوششون میاد و من اونجور نیستم.اما الان برام مهم نیست.از نظر مالی هم شکر خدا پیشرفت مالیم خوب بوده.پسر خوب از زندگیت لذت ببر دختر دیگه چیه.برای خودت برو گردش.مسافرت.هر چی دلت خواست بخر بخور بپوش..این همه چیز برای لذت هست ناراحت دختری؟؟!!!اونم دخترای الان که با آهن پرستن یا پول پرست

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32097
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط captive نمایش پست ها
    سلام.کاملا درسته.الان همه دخترها دنبال هیکل و زیبایی هستن.من 31سالمه.شغل و تحصیلاتمم خوبه.اما منم لاغرم.با اینکه ورزشکارم اما سیستم بدنیم لاغره.هر چی مخیورم چاق نمیشم!!خب چیکار کنم خودمو بکشم؟؟؟؟؟؟تازه من قدمم کوتاه نیست !!اما منم دخترا پسند نمیکنند.اما هیچ کدوم اینها باعث نشده خودم از خودم ناامید شم وخودمو سرزنش کنم و خودمو بی نهایت هم دوست دارم و دارم کار میکنم و از زندگیم لذتم رو هم میبرم.با عشق به ورزشم همه چیز رو از یاد بردم و دختر برام دیگه الویتی نداره.قدیمها ناراحت میشدم وقتی میدیم دخترا از پسری با مشخصات خاص خوششون میاد و من اونجور نیستم.اما الان برام مهم نیست.از نظر مالی هم شکر خدا پیشرفت مالیم خوب بوده.پسر خوب از زندگیت لذت ببر دختر دیگه چیه.برای خودت برو گردش.مسافرت.هر چی دلت خواست بخر بخور بپوش..این همه چیز برای لذت هست ناراحت دختری؟؟!!!اونم دخترای الان که با آهن پرستن یا پول پرست
    آفرین بر شما
    من به فکر دخترها نیستم و نظر همشون برام مهم نیست برای ازدواج پرسیدم شاید اگه گول خوردم و خواستم ازدواج کنم لاغریم توی ازدواج اثر منفی نداشته باشه
    امضای ایشان

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32097
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان من نپرسیدم لاغر خوبه یا چاق خوبه . پرسیدم چرا از لاغر بودن بیش از حد ایراد می گیرند ؟ در ضمن کسی قصد دوستی بامن را نداشته و بیشتر برای ازدواج مطرح می کردند ؟ یا همینجوری الکی مطرح می کردند
    آیا چندش آوره براشون ؟
    آیا هیکل مردانه را دوست دارند فقط ؟
    آیا از رابطه جنسی با افراد لاغر لذت نمی برند؟(البته این مورد را یکی از رفیق هام بهم گفت که دخترها ازت لذت نمی برند ؟!)
    کلا چرا ؟!!!

من این سوال را برای افزایش اعتماد به نفس نپرسیدم . من اعتماد به نفسم در حد اعتماد به سقفه و لازم نیست کسی بهم اعتماد به نفس تزریق کنه کسی باهام ازدواج نکنه هم غمیم نیست
    امضای ایشان

16. 2 کاربران زیر از mehr-dad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

دوستان من نپرسیدم لاغر خوبه یا چاق خوبه . پرسیدم چرا از لاغر بودن بیش از حد ایراد می گیرند ؟ در ضمن کسی قصد دوستی بامن را نداشته و بیشتر برای ازدواج مطرح می کردند ؟ یا همینجوری الکی مطرح می کردند
    آیا چندش آوره براشون ؟
    آیا از رابطه جنسی با افراد لاغر لذت نمی برند؟(البته این مورد را یکی از رفیق هام بهم گفت که دخترها ازت لذت نمی برند ؟!)
    کلا چرا ؟!!!

من این سوال را برای افزایش اعتماد به نفس نپرسیدم . من اعتماد به نفسم در حد اعتماد به سقفه و لازم نیست کسی بهم اعتماد به نفس تزریق کنه کسی باهام ازدواج نکنه هم غمیم نیست

منم بشخصه دوست ندارم همسرم استخونی باشه دوست دارم معمولی باشه نه چاق نه لاغر..
    ربطی به مسائل جنسی نداره لاغر بودن و خب همونطور که پسرا از بچگی باربی دوست دارن دخترام هیکل تنومند
    دوست دارنولی خب مسئله نسبیه خیلی دوستهام من شوهراشون فوق العاده لاغرن ولی خانومشون هیکلشون قبول دارن
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

18. 3 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

خوب خدارو شکر پس اعتماد به سقف دارید
    حالا میگید چرا از لاغر بودن بیش از از حد خوششون نمیاد ممکنه این دلایل باشه
    اول اینکه طرف هر لباسی بپوشه تو تنش زارر میزنه و خوب میزنه تو ذوق طرف دوم اینکه یه جای دعوایی چیزی بشه زن با خودش میگه اوه اوه ساکت باش چیز نگو که یاروو دو لپی میخورتت دماغ تو اگه بگیرن نفست بند میاد هرچند مردها ممکنه قپی بیان بگن نه لاغرم ولی سفت و محکمم
    .
    ویرایش توسط رهگذر زندگی : 01-07-2017 در ساعت 05:49 PM

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33278
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    منم همین مشکل لاغری دارم 30 ساله قدم 172 وزنم 48 است. نه بیماری دارم نه تغدیه ام مشکل داره . چند سال باشگاه رفتم تاثیری نداشته و انواع و اقسام دکترهای تغذیه و سنتی و ... رفتم موثر نبوده.

ببین لاغر بودن پسر برای دختر قابل تحمل نیست و ریشه این افکار بیشتر مربوط به روابط جنسیه و این بحث های عدم حمایت و اینا بیشتر رد گم کنی هست . در حالی که علم پزشکی نشون داده بین لاغری و روابط جنسی هیچ رابطه خاصی وجود نداره

از تجربه خودم بگم بالای 10 مورد خواستگاری رفتم ولی واقعیتش کسی زیاد به اخلاق و ایمان کاری نداره . اولش مسایل مادی و هیکل (قد و بدن ورزشکاری) تو اولویت بوده و پسرهای استخوانی طرفدار ندارن حالا بعد از این ها شاید نیم نگاهی هم به اخلاق بشه . متاسفانه وضعیت جامعه الان اینطوریه ظاهربینی زیاد شده
    ویرایش توسط بهنام 10 : 01-07-2017 در ساعت 07:06 PM

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31863
    تشکـر
    44
    تشکر شده 75 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من تا اونجایی که میدونم دخترا پسر توپل دوس دارن که گازش بگیرن
    درسته مثه شوخی میمونه
    ولی واقعیت محض هست
    چاق ن ها
    توپل
    لاغر توپر
    منم هستم اتفاقا

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32097
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام 10 نمایش پست ها
    سلام
    منم همین مشکل لاغری دارم 30 ساله قدم 172 وزنم 48 است. نه بیماری دارم نه تغدیه ام مشکل داره . چند سال باشگاه رفتم تاثیری نداشته و انواع و اقسام دکترهای تغذیه و سنتی و ... رفتم موثر نبوده.

ببین لاغر بودن پسر برای دختر قابل تحمل نیست و ریشه این افکار بیشتر مربوط به روابط جنسیه و این بحث های عدم حمایت و اینا بیشتر رد گم کنی هست . در حالی که علم پزشکی نشون داده بین لاغری و روابط جنسی هیچ رابطه خاصی وجود نداره

از تجربه خودم بگم بالای 10 مورد خواستگاری رفتم ولی واقعیتش کسی زیاد به اخلاق و ایمان کاری نداره . اولش مسایل مادی و هیکل (قد و بدن ورزشکاری) تو اولویت بوده و پسرهای استخوانی طرفدار ندارن حالا بعد از این ها شاید نیم نگاهی هم به اخلاق بشه . متاسفانه وضعیت جامعه الان اینطوریه ظاهربینی زیاد شده
    میشه بپرسم شما خواستگاری چه نوع دخترهایی رفتین که جواب رد به خاطر هیکل شنیدین ؟!
    آیا خواستگاری دخترهای خوشگل و خوش قیافه می رفتین یا از دخترهای مذهبی جواب رد می شنیدن ؟
    امضای ایشان

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    میزان امتیاز
    8

آیا چندش آوره براشون ؟
    کلا چرا ؟!!!

اوه اوه هیشکی متوجه اصل قضیه نشده فک کردم فقط من ادم کم دقتیم...بنظرم ازهمون خانوما بپرسین زودتربه جواب میرسین
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadiiiiii نمایش پست ها
    سلام
    من تا اونجایی که میدونم دخترا پسر توپل دوس دارن که گازش بگیرن
    درسته مثه شوخی میمونه
    ولی واقعیت محض هست
    چاق ن ها
    توپل
    لاغر توپر
    منم هستم اتفاقا
    لاغر توپر؟
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33278
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه بپرسم شما خواستگاری چه نوع دخترهایی رفتین که جواب رد به خاطر هیکل شنیدین ؟!
    آیا خواستگاری دخترهای خوشگل و خوش قیافه می رفتین یا از دخترهای مذهبی جواب رد می شنیدن ؟
    من دنبال دختر خوشکل نیستم . ولی اخلاق برام مهم بود . اکثرا مذهبی متعادل بودن مثل خودم ولی فرقی نداره کلا خوششون نمیاد

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31863
    تشکـر
    44
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh banoo نمایش پست ها
    لاغر توپر؟
    منظورم اینه دو کیلو گوشت اضافه داشته باشه که گاز بگیره
    اصل رو ول کردی
    چسبیدی به جزئیات

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadiiiiii نمایش پست ها
    منظورم اینه دو کیلو گوشت اضافه داشته باشه که گاز بگیره
    اصل رو ول کردی
    چسبیدی به جزئیات
    اهاان مرسی ازتوضیحات کاملتون
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

بعضیا همچین میگن دخترای این دوره زمونه انگار پسرای این دوره زمونه خیلی نجیب و خوبن!!!!!!!!!!!!!!خب پسرا هم اولویت اولشون تیپ و قیافه هست .من هر چی پسر برای ازدواج طرفم اومده اصلا درموردم تحقیق نکرده که ببینه چه شخصیتی هسم فقط از روی یکسری خصوصیات و ملاک های احمقانه بچگانه اومده طرفم.در صورتی که شخصیت و اخلاق خیلی از دوستام از من بهتره و خیلی از من نجیب ترن ولی طرف اونا نمیرن .خب طبیعیه دخترام به فکر یه پسر خوشکل و هیکلی باشن.اقای محترم اگر یکی شما رو بخواد این مسائل چیزای مهمی نیست در نظرش از بودن کنار شما هم لذت میبره.مهم همون همسرتون هست و این حرفایی که دوستاتون درمورد دخترا زدن درست نیست.

29. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31863
    تشکـر
    44
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh banoo نمایش پست ها
    اهاان مرسی ازتوضیحات کاملتون
    خواهش می نمایم
    نکته ریزی داشت

31. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47623
    تشکـر
    22
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست پسر سابق من که قدش ۱۸۳بود فقط ۷۰کیلو بود مچ پاش از یه دختر ۱۶۰ با ۵۰کیلو وزن باریک تر بود ولی من هنوز که هنوزه به زیبایی اون کسی ندیدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد