مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: ترس از ازدواج

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.41
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,091 بار در 610 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : ترس از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi76 نمایش پست ها
    سلام ممنون از سایت خوبتون من 17 وخورده ای سن دارم تاحالا 17 سالم شده همیشه میگفتم که هیچ وقت ازدواج نمیکنم چون هم ازدواج میترسم وهم بدم میاد اما حالا یکی ازپسرهای اقوام بهم ابرازعلاقه کرده ومنو واسه ازدواج میخواد وفقط میخواد ازم واسه آینده بله بگیره نه اینکه دوست بشیم حالا من یه حس های هم به این پسردارم اما از ازدواج میترسم والان سردرگمم که چی باید جوابشوبدم لطفاکمکم کنید
    سلام

اولا فارسی تایپ میکنم که تمامی هموطنان عزیز متوجه امر بشن در ثانی خدمت هموطنان گلی که معترض به پاسخ اینجانب بوده اند که البته متوجه امر هستم ممکنه هر کدوم از آنها متخصص در امری

باشند مثل مهندسی, ریاضی,دینی, پزشکی و....... و یا افرادی عادی و زحمتکش ولی بعید میدانم تخصص در زمینه انسانی و اجتمایی و روانشناسی که اگر بودند اشکال تخصصی میگرفتند نه احساسی

ببینید عزیزان اگه کمی به گفتار و کلمات این دختر گل ما دقت کنید میبینید که داره میگه از ازدواج متنفره! (یک آسیب) میترسه(دو آسیب) راجب روابط نمیدونه(سه آسیب) خودشو به عنوان یک دوشیزه نشناخته(چهار آسیب)
    ترس از جنس مخالف داره(پنج آسیب) و...........

البته نباید هم متوجه این امور بشید چون در تخصص شما نیست و ایرادی هم به این امر نیست و از ارزش شما کم نمیشه.

پاسخ من در ارتباط با این دختر گل این بود که رابطه داشته باش و مواظب باش روابط جنسی که موجب به عدم بکارت و آسیب و حس گناه با توجه به فرهنگ ایرانی و بارداری ناخواسته نشه.

در ضمن خوب یک رابطه ساده باعث شناخت بیشتر از جنس مخالف خواهد شد البته اگه به جنس مخالف به صورت آلت تناسلی نگاه نکنیم که متاسفانه اکثریت به این شکل نگاه میکنند که این

خود حدیثی است بس طولانی و پیچیده و که در این مقال نمیگنجه.

من دفاعی ندارم و نداشتم فقط خواستم اندک توضیحی بدم شاید کمی مطلب براتون روشن بشه نیازی به پاسخ هم ندارم چون نظرم همونه که بود در رابطه با این دختر گل و دیگر عزیزان دچار سوال مشترک.

موفق و سربلند باشید

سپاس

dr
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.20
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

اولا فارسی تایپ میکنم که تمامی هموطنان عزیز متوجه امر بشن در ثانی خدمت هموطنان گلی که معترض به پاسخ اینجانب بوده اند که البته متوجه امر هستم ممکنه هر کدوم از آنها متخصص در امری

باشند مثل مهندسی, ریاضی,دینی, پزشکی و....... و یا افرادی عادی و زحمتکش ولی بعید میدانم تخصص در زمینه انسانی و اجتمایی و روانشناسی که اگر بودند اشکال تخصصی میگرفتند نه احساسی

ببینید عزیزان اگه کمی به گفتار و کلمات این دختر گل ما دقت کنید میبینید که داره میگه از ازدواج متنفره! (یک آسیب) میترسه(دو آسیب) راجب روابط نمیدونه(سه آسیب) خودشو به عنوان یک دوشیزه نشناخته(چهار آسیب)
    ترس از جنس مخالف داره(پنج آسیب) و...........

البته نباید هم متوجه این امور بشید چون در تخصص شما نیست و ایرادی هم به این امر نیست و از ارزش شما کم نمیشه.

پاسخ من در ارتباط با این دختر گل این بود که رابطه داشته باش و مواظب باش روابط جنسی که موجب به عدم بکارت و آسیب و حس گناه با توجه به فرهنگ ایرانی و بارداری ناخواسته نشه.

در ضمن خوب یک رابطه ساده باعث شناخت بیشتر از جنس مخالف خواهد شد البته اگه به جنس مخالف به صورت آلت تناسلی نگاه نکنیم که متاسفانه اکثریت به این شکل نگاه میکنند که این

خود حدیثی است بس طولانی و پیچیده و که در این مقال نمیگنجه.

من دفاعی ندارم و نداشتم فقط خواستم اندک توضیحی بدم شاید کمی مطلب براتون روشن بشه نیازی به پاسخ هم ندارم چون نظرم همونه که بود در رابطه با این دختر گل و دیگر عزیزان دچار سوال مشترک.

موفق و سربلند باشید

سپاس

dr
    شهرام عزیز نظر شما محترم

ولی من حس میکنم یا شما بد توضیح. دادید یا واقعا نظرتون این

شما منظورتون این با پسر رابطه داشته باشه ولی درحد مکالمه ای؟؟؟یا رابطه درحد. لمس بدن ؟؟

arash.AP

3. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.41
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,091 بار در 610 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    شهرام عزیز نظر شما محترم

ولی من حس میکنم یا شما بد توضیح. دادید یا واقعا نظرتون این

شما منظورتون این با پسر رابطه داشته باشه ولی درحد مکالمه ای؟؟؟یا رابطه درحد. لمس بدن ؟؟

سلام

هموطن و دختر گلم اگر جوابیه من رو دوباره بخوانید دقیقا به همین نتیجه میرسید.

هیچ روانشناسی آگاهی و دانایی در هیچ جای دنیا انسانها رو ترغیب به داشتن رابطه جنسی نمیکنه بلکه ترغیب به داشتن رابطه سالم میکنه.

و منظور من دقیقا معاشقه (که لازمه رشد انسانیست) بدون داشتن رابطه جنسی(دخول ) بوده و لمس و بوسه نیز ممکنه از لحاظ دینی حرام و مردود باشه که مخالفتی با آن ندارم ولی از لحاظ علمی نه.

سپاس از توجه شما

موفق باشید

dr
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18924
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    24
    تشکر شده 43 بار در 27 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بقول فرخ ایا میشه در دریا بود و گفت خیس نمیشم ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

http:forum.moshaver.cof178ترس-از-ازدواج-25162

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

ترس از سقوط هواپیما,  ترس از ارتفاع,  ترس از مرگ,  ترس از خدا,  ترس از ازدواج,  ترس از آمپول,  ترس از آمپول زدن,  ترس از شکست,  ترس از آینده,  ترس از هواپیما,  ازدواج الشخصية,  ازدواج,  ازدواجية المعايير,  ازدواج موقت,  ازدواجية,  ازدواج الرؤية,  ازدواجية الشخصية,  ازدواجية اللغة,  ازدواجية الموجة والجسيم,  ازدواجية المعايير كلمات,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)