مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: عدم علاقه دختر به ازدواج

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.42
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,077 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : لطفا راهنمایی کنید،گیج شدم...

نقل قول نوشته اصلی توسط mozaxraf نمایش پست ها
    اخه به نظرتون خیلی ها میخوان عشق و حال بکنن بعد در 40 سالگی تازه میفهمن زندگی چیه؟! چرا؟
    خوب همون راه رو ادامه بدن دیگه
    میدونید چیه ... بعضیاشون میگن خب میخواستم عشق و حالمو بکنم تا جوونم ... ولی الان دیگه خسته شدم ازینکارا و خوش گذرونیا . دلم زندگی میخواد . واسه همین اون راهو ادامه نمیدن دیگه .
    ویرایش توسط love : 04-02-2016 در ساعت 01:19 AM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.40
    تشکـر
    2,424
    تشکر شده 2,122 بار در 1,068 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

به نظر من اگه هدف آدم از رابطه اولیه و آشنایی، ازدواج باشه باید از همون اول خانواده های دو طرف در جریان باشن همین باعث میشه خیلی از این سوءتفاهم ها بعدا پیش نیاد که طرف قصدش چی بوده. الان هم بنظرم اگر با در نظر گرفتن تمام جوانب فکر میکنید میتونید با اون شخص یه زندگی واقعی را تشکیل بدید برای اینکه بدونید طرف نیتش چیه کافیه بگید میخوام با خانواده بیام خواستگاری اگه قبول نکرد همه چیز تمومه و رابطه را کات کنید تا بیش از این آسیب نبینید. تاکید میکنم با در نظر گرفتن همه جوانب و مطمین شدن از طرف خودتون این پیشنهاد را بدید.

4. 3 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25737
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad. نمایش پست ها
    به نظر من اگه هدف آدم از رابطه اولیه و آشنایی، ازدواج باشه باید از همون اول خانواده های دو طرف در جریان باشن همین باعث میشه خیلی از این سوءتفاهم ها بعدا پیش نیاد که طرف قصدش چی بوده. الان هم بنظرم اگر با در نظر گرفتن تمام جوانب فکر میکنید میتونید با اون شخص یه زندگی واقعی را تشکیل بدید برای اینکه بدونید طرف نیتش چیه کافیه بگید میخوام با خانواده بیام خواستگاری اگه قبول نکرد همه چیز تمومه و رابطه را کات کنید تا بیش از این آسیب نبینید. تاکید میکنم با در نظر گرفتن همه جوانب و مطمین شدن از طرف خودتون این پیشنهاد را بدید.
    متاسفانه الان به این خاطر که حکم طلاقشون تازه جاری شده این شرایط نیست،باید حداقل چند ماهی بگذره.البته ایشون تقریبا یکسال درگیر دادگاه بودن و توی این مدت هیچ ارتباطی با همسر سابقشون نداشتن.
    اما امشب در جواب پی امی که فرستاد نوشتم تو این مدت منو شناختی و میدونی که بهت علاقه دارم و نیتم از این رابطه چیه،اگه میتونی و میخوای یه رابطه کامل و آینده دار داشته باشی من تا تهش باهات هستم اما اگه دنبال یه رابطه نص و نیمه و موقت هستی من آدم همچین رابطه ای نیستم...

6. کاربران زیر از Majidf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.42
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,077 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Majidf نمایش پست ها
    متاسفانه الان به این خاطر که حکم طلاقشون تازه جاری شده این شرایط نیست،باید حداقل چند ماهی بگذره.البته ایشون تقریبا یکسال درگیر دادگاه بودن و توی این مدت هیچ ارتباطی با همسر سابقشون نداشتن.
    اما امشب در جواب پی امی که فرستاد نوشتم تو این مدت منو شناختی و میدونی که بهت علاقه دارم و نیتم از این رابطه چیه،اگه میتونی و میخوای یه رابطه کامل و آینده دار داشته باشی من تا تهش باهات هستم اما اگه دنبال یه رابطه نص و نیمه و موقت هستی من آدم همچین رابطه ای نیستم...
    خوبه . خوب جوابش دادید . اینجوری تکلیفتون مشخص میشه دیگه .

8. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19503
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.71
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Majidf نمایش پست ها
    بهترین کار همون که محمدنقطه گفت
    چه دخترش چه پسرش باید وقتی داری میبینه که طرف مقابل تو آب نمک خیسش کرده و منتظره ببینه چی میشه یا اینکه داره سرمیدوونتش و با احساساتش بازی می کنه باید کارو یکسره کنه و بگه باید خواستگاری رسمی به همراه خانواده انجام بشه
    ببخشیدا اینکه گفته تازه طلاق گرفتم باید چند ماه بگذره خیلی بهانه الکی و بچه گانه ایه چه ربطی داره؟ مگه همین الان میخواین عروسی بگیرین برین خونه بخت که نشه؟ واسه صحبت های مقدماتی و خواستگاری خانواده ها و بقیه مراحل هیچ نیازی به صبر کردن نیست
    اگه دیدی داره دست دست می کنه و بهانه میاره بدون تورو داره سر میدوونه و تو این مدتم داشته ازت به عنوان تکیه گاه احساسی سواستفاده می کرده اگه نه به چشم شوهر قبولت نداره

9. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

بکنم توش

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

عدم علاقه به همسر,  عدم علاقه به درس خواندن,  عدم علاقه به ازدواج,  عدم علاقه به رشته تحصیلی,  عدم علاقه به شغل,  عدم علاقه دختر به پسر,  عدم علاقه زن به شوهرش,  عدم علاقه به بچه دار شدن,  عدم علاقه,  عدم علاقه به نامزد,  قصد ازدواج دارم,  قصد ازدواج,  قصد ازدواج موقت دارم,  قصد ازدواج در مردان,  قصد ازدواج داره,  قصد ازدواج ندارم,  من قصد ازدواج دارم,  من قصد ازدواج ندارم,  موضوع,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع عن بر الوالدين,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع تعبير عن الام,  موضوع تعبير عن العلم,  موضوع تعبير عن النظافة,  موضوع تعبير عن الرياضة,  موضوع تعبير عن نهر النيل,  موضوع عن الصداقة,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)