مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
موضوع: عشق یا منطق
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    عشق یا منطق
    با سلام
    ب مقدمه میرم سر اصل مطلب
    دختری هستم 25 ساله و حدود 4 سال پیش یک آقا پسری تو دانگاه بهم پیشنهاد ازدواج داد و من هم قبول نکردم و از همونموقع هم پیگیر منه و به هیچ وجه دست بردار نیس . من میدونم و کاملاً ایمان دارم که خیلی دوسم داره و حرکت ناشایستی هم ازش ندیدم ولی علاقه ای بهش ندارم و در واقع مشکل اینجاس که به هیچ کس علاقه ای ندارم و حس می کنم که هیچ وقت هم علاقه به هیچ کس نخواهم داشت حالا سوالم اینه که من چیکار کنم یا این کلاً از زندگیم خارج شه یا بهش علاقه مند بشم؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    119
    تشکر شده 638 بار در 288 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : عشق یا منطق
    طرز فکرت اشتباهه اگر واقعا آقاست و با شخصیت و خونواده داره و مطمئنی فقط و فقط از طریق خانواده بسمالله رو بگو و الا به خدا پشیمون میشی یادت نره عمر میره و همیشه جوون و پر طرفدار نمیمونی یه روزی میشه که دیگه کسی نگاهت هم نمیکنه پس این طرز فکر رو که از پسرا بدت بیاد رو از خودت دور کن - اگر فکر میکنی فقط به این آقا علاقه نداری بحث جداست ولی اگر نه کلا مشکل داری با همه که بهت گفتم چه آینده ای پیش رو داری ! آخرش هم خدای نکرده میای اینجا یه پست میزنی من پیر دختر شدم خاستگار ندارم میخوام خودکشی کنم کمک کمک !!! شوخی میکنم ولی به فکر باش! فقط سر سری نه با تحقیق که یه دفعه اشتباهی نکنی که سرخورده بشی در جریان بودن خانواده ها و تحقیق اونها بزرگترین کمک هست.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

عشق یابی,  عشق یاهوس,  عشق یا عادت,  عشق یازی,  عشق یار,  عشق یا عقل,  عشق یاشهوت,  عشق یاب,  عشق یا نفرت,  عشق یا ثروت,  ازدواج موقت,  ازدواج الشخصية,  ازدواج سفید,  ازدواج موقت در مشهد,  ازدواج الرؤية,  ازدواج الرحم,  ازدواج موقت در ايران,  ازدواج ضريبي,  ازدواج جالب,  ازدواج النظر,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)