نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: فکر کردن به ازدواج

2143
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14825
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Red face فکر کردن به ازدواج

راستش من یه مشکل اساسی دارم از وقتی درسم تموم شده دوست دارم زودتر ازدواج کنم ولی موقعیت مناسب برام به و جود نمیاد...نمیدونم شاید این حرفم حرفه خوبی نباشه و دخترارو ناراحت کنه و پسرا و آقایون با بی رحمی تموم انگ بی شوهری و ترشیدگیو بزنن
    ولی خب حسه دیگه...نمیدونم چیکار کنم ..من 23 سالمه ...همین چند ماه پیش درسم تموم شده و درست از روزی که درسم تموم شده هر لحظه بش فکر میکنم..در صورتیکه تا قبل از اینکه درسم تموم شه تو مود ازدواج نبودم و خیلی موقعیتای خوبمو که الان حسرتشو میخورم رد کردم....الان رسما احساس میکنم بختم بسته شده هیچ مشکلیم ندارما..همه چیم در حد متوسط خوبه...ولی دارم دیوونه میشم که اینقدر به ازدواج فکر میکنم و هرچی سعی میکنم ذهنمو منحرف کنم نمیشه ..آخه خدایی چیکار کنم؟خانوادم روی خوشی به سرکار و ادامه ی تحصیل نشون نمیدن..مخالف نیستنا میگن خودت میدونی ولی میدونم که دوست ندارن...به منم وابستن..نه زیادی..ولی درحدی هست که بابام میگه وقتی خونه نیستی یا پیشم نیستی قلبم درد میگیره...مشکل مالی هم ندارم (کارو ادامه تحصیلم خیلی دوست دارم ولی خانوادمو بیشتر دوس دارم...خلاصه اینکه همش تو خونم و جای خاصی نمیرم...اهل دوستی هم نیستم...خب حوصلم سر رفته و هر کس دوست داره مخاطب خاصشو پیدا کنه...!
    الانم هرچی دعا میکنم یا کارایی که برای ازدواج مناسب توصیه میکنن انجام میدم فایده نداره...
    الان دلم میخاد یکی راهنماییم کنه چیکار کنم اینقدر عمیق به ازدواج فکر نکنم؟؟؟دلم میخاد آروم باشم و این قدر مظطرب نباشم....

یه مشکل دیگه هم که شده نمک روی زخم..اینه که ما تو خانوادمون(البته خانواده ی پدریم)رسم داریم دختر حداکثر تا 18 باید ازدواج کرده باشه و الان دور و بر من پره از دختر عمو وعمه هایی که همسن خودم یا کوچیکترن و یکی دو تا بچه هم دارن و خیلی هم آروم و خوشبختن...و اونا هر موقع میرم پیششون اصرار میکنن که من زودتر ازدواج کنم...ومن دارم دیوونه میشم
    تنها دختر مجرد به تکلیف رسیده ی بعد از من یه دختر 13 ساله بود که اونم به تازگی ازدواج کرد...الان دختر بعدی من 6 سالشه

2. 4 کاربران زیر از sara sd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14910
    تشکـر
    30
    تشکر شده 103 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ازدواج

برو از جووونیت لذت ببر دختر جووون به خاطر این فکرا روانتو اذیت نکن

هنوز که سنی نداری من 26سالمه اصن به ازدواج فکر نمی کنم

این فکرا واسه خاطر اینه ک تو خونه نشستی و چون نه میخای ادامه تحصیل بدی نه میخای کار کنی تنها گزینه پیش روت همین ازدواجه و از طرفیم خونوادتون رسم دارن دخترو بدن بره فکر می کنی مدام بهش می فکری
    بعدشم وابستگی اینطوریم خوب نیستا خوب وقتی مزدوج شی اون موقع بابات می خاد چه کنه ...کمی خونه نباشی کم کم عادت می کنن
    نشستی خونه ور دلشون که چی

خودتو سرگرم کن کلاس برو کلاس زبان طراحی موسیقی و الی ماشالا

کلاس ورزشی برو
    تا مجردی و جوووون از لحظاتت استفاده کن بعد ک ازدواج کنی حسرت می خوریا

کسیم بت گفت ازدواج کن بهشون بگو شما ک ازدواج کردین چ تاجی زدین به سرمون ک من بخام بزنم خخخخخ این جوابیه ک من به مامانم می دم همیشه
    واقعن از این دخالتای فامیل متنفرم وقتی می شینی پیششون میگن ازدواج کن نمیخای ازدواج کنی و از این حرفا
    یکی نیس بهشون بگه بزن کنار بزار باد بیاد

بعدشم رادیو می گفت آقاهه الان سن قطعی تجرد برا دخترا 42 سال هستش در ایران

پس نگو بختم بسته شده کو هنوز تا 42 سالگی

4. 4 کاربران زیر از *نیلوفری* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام گلم
    ی ختم قران را شروع کن و بخون
    مطمین باش هم خودت آروم میشی هم خدا بهترینها را برات مقدر میکنه
    مگه ازدواج زود کردن هنره
    آدم باید با فهم کامل وارد زندگی بشه مطمین باش همون دخت عمواا و عمه هات حسرت زندگی تو را میخورن
    حالا ک ادامه تحصیل نمیخوای بدی و کار هم نمیخوای بکنی برو کلاس های ورزشی و هنری
    خودت را دختر شاد و سرزنده ای نشون بده
    هروقت هم کسی بهت گفت چرا ازدواج نکردی هنوز ، بهشون بگو میخوام با چشم باز و آمادگی کامل وارد زندگی بشم نه اینکه عقده هزار تاکار و تفربح نکرده تو دلم بمونه و همش عذاب بکشم

6. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12485
    تشکـر
    210
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

زندگی کنو حالشو ببر
    نترس ازدواج هم میکنی وقتش بشه
    وقتی ازدواج کنی حسرت اینروزاتو میخوری که با بی فکری از دستشون دادی
    همونطور که دوستان گفتن برو کلاس خودتو سرگرم کن در ضمن هر چی تو اجتماع باشی مورد برای ازدواج بیشتر برات پیش میاد
    شادی باشی عزززززززززززززیزم
    امضای ایشان
    در مقایسه با انسانهای سخت و روزهای سخت
    این
    انسانهای سختن که میمونن
    نه روزهای سخت

8. 2 کاربران زیر از mahtab1366 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

اززندگیت لذت ببر و با این افکار خودتو اذیت نکن
    بختم بسته شده یعنی چی
    زندگیتو کن هر وقت برات موقعیت پیش اومدخوب فک کن و با چشم باز تصمیم بگیر
    هر کی زود ازدواج میکنه دلیل نمیشه زندگیه اروم و خوبی داشته باشه
    اتفاقا با زود ازدواج کردن تو سن هایی که میگی باعث میشه با معیارهای خانوادشون ازدواج کنن نه خودشون
    موفق باشی
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

10. 3 کاربران زیر از naz gol بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14259
    تشکـر
    41
    تشکر شده 37 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

این ختم برای من معجزه کرد به همگی توصیه می کنم انجام بدین برای هر حاجتی که باشه جواب میده شک نکنین :
    100 آیه از قرآن ( از هر جای قرآن که باشه فرقی نداره ) بخونید و بعدش 7 بار بگید یا الله و بعد حاجت بخواهید و منتظر باشید خیلی زود جواب می گیرید .
    ازتون می خوام توی دعاهاتون برای سلامتی و شفا و طول عمرباعزت پدر و مادر من دعا کنین . مرسی

12. 2 کاربران زیر از tandiss بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد