مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29

موضوع: ازدواج سنتی یا مدرن؟

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28867
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    52
    تشکر شده 133 بار در 78 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : ازدواج سنتی یا مدرن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    سلام ،من به برکت قطعا اعتقاد دارم
    چطور ... خیلی محکم گفتین. تو زندگی خودتون تجربش کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    همسر من به صورت کاملا سنتی بعنوان خواستگار وارد خونمون شد در نگاه اول هر دو عاشق هم شدیم و دو ماه با اجازه ی خانواده ها در ارتباط بودیم، یک ماه اول فقط در حال شناخت هم بودیم و ماه دوم که مطمئن بودیم وارد رابطه احساسی شدیم و عین دوست بودیم، و بعد هم عقد کردیم و ادامه ی ماجرا...
    فک میکنم منطقی ترینش همین باشه بین سنتی و مدرن میشه همین اینو میپسندم . ایشون اول به عنوان خواستگار اومدن؟ و بعد مطرح کردن که دو ماه با اجازه خانواده ها مثل دوست با هم در ارتباط باشین؟ اونوقت ارتباطتون تو این دو ماه در چه حد بود؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28867
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    52
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    نیاز روحی روانی جسمی؟! منظوتان را نفهمیدم؟!
    جنسی را که میشود با دوستی بر طرف کرد یا رویش کلاه شرعی "صیغه" گذاشت
    همش جنسی نیست انسان به جنس مخالف نیاز داره نیاز به محبت نیاز به دوست داشتن دوست داشته شدن احساس تعلق احساس مهم بودن و .....
    کسانی که نیاز جنسیشون رو از طریقه روابط نامشروع برطرف میکردن اعتراف میکنن که بعد مدتی لذتی نمیبرن و احساس خوبی ندارن. رفتن تو آغوشی که حسی بهش نداری فایده ای نداره و هر دو طرف میدونن از سر رفع تکلیف و معاملست تا جایی که مطالعه کردم رابطه جنسی بیشتر بعد روانیه و هم آغوشی و عشق بازی در آغوش کسی که دوسش داری لذت بخشه تا صرفا یه رابطه جنسیه سریع از سر غریزه

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6350
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.49
    تشکـر
    885
    تشکر شده 615 بار در 307 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    4

ازدواج سنتی به نظرم خیلی بهتره یه دوستی داشتم که با دوست پسرش ازدواج کرد بعد از یه مدت دعواشون شد و دختره گفت معلوم نیست قبل از من با چندتا دختر دیگه دوست بودی و دقیقا همین جمله رو پسره هم گفت این اتفاق حداقل مال 12 سال پیشه ولی برای من شد ملکه ذهن. به نظرم ازدواج مدرن اولین چیزی که داره بی اعتمادی و بدبینی به طرف مقابله
    بعدشم من به عشق دریک نگاه هم اعتقادی ندارم چون باد آورده رو باد میبره
    ازدواج سنتی چون مرحله به مرحله میره جلو ذره ذره عاشق میشه
    من که خودم سنتی ازدواج کردم وخیلی راضی هستم
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

4. 3 کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.07
    تشکـر
    5,948
    تشکر شده 6,091 بار در 2,890 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    ازدواج سنتی به نظرم خیلی بهتره یه دوستی داشتم که با دوست پسرش ازدواج کرد بعد از یه مدت دعواشون شد و دختره گفت معلوم نیست قبل از من با چندتا دختر دیگه دوست بودی و دقیقا همین جمله رو پسره هم گفت این اتفاق حداقل مال 12 سال پیشه ولی برای من شد ملکه ذهن. به نظرم ازدواج مدرن اولین چیزی که داره بی اعتمادی و بدبینی به طرف مقابله
    ان شاالله همیشه خوشبخت و راضی باشی خواهری من.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

6. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.16
    تشکـر
    714
    تشکر شده 410 بار در 307 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinvk نمایش پست ها
    دقیقا منظورم همینه الان همه دوستان اعتقاد دارن باید یه چیزی بین سنتی و مدرن باشه و خیرالامور اوسطها
    مثلا من وقتی از دختری تو دانشگاه خوشم بیاد و بهش علاقه مند بشم و به عنوان مثال بخوایم این شیوه رو پیاده کنیم به جای اینکه مستقیم بهش بگم بهت علاقه دارم میرم پیش خانواده و میگم من به فلان همکلاسیم علاقه مندم زنگ بزنین خونشون بگین میخوایم برای آشنایی بیشتر یه مدت پسرمون با دخترتون ارتباط داشته باشن تا شناخت پیدا کنن ولی زیر نظر شما تا اگه بعد مثلا ۳ ماه با هم جور بودن بعدش اقدام به ازدواج کنن و گرنه که هیچ. این همون پیشنهاد دوستی نیست ولی توسط خانواده؟ اصلا به نظرتون خانواده دختر اینو قبول میکنند؟
    فک میکنم چیزی که مرثومه اینه که خانواده پسر باید رسما خواستگاری کنن و خانواده دختر کاری که میکنن نهایتش برای آشنایی بیشتر تعداد جلسات خواستگاری و صحبت رو بیشتر میکنن یا نهایتش قبل از عقد یه مدتی نامزدی میزارن.و این چیزی که مد نظر دوستانه معمولا پیاده نمیشه
    شما مسئلت خانواده دختره یا خودت اگه خودت با دو روش که گفتی راحتی خوب ببین اونا چی می خوان
    معمولا اگه طرفین به هم اعتماد کنن و کمی با مسائل آشنا باشن با هم کنار میان

به نظرم شما اول یکی دو جلسه برای صحبت و آشنایی کلی را انجام دهید و در جلسه دوم مطرح کنید برای آشنایی بیشتر به زمان بیشتری نیاز دارید و به توافق برسید می تونید جلسات و صحبتهای بعدی رو در خارج از خونه داشته باشید ، و از تلفن هم استفاده کنید
    اونطوری که مادر اول زنگ بزنن هنوز چیزی نه به باره نه به داره طرف مقابل جا می خوره
    ویرایش توسط آرش67 : 05-18-2017 در ساعت 11:19 PM
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

7. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.88
    تشکـر
    2,253
    تشکر شده 2,241 بار در 1,129 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

مثلا من وقتی از دختری تو دانشگاه خوشم بیاد و بهش علاقه مند بشم و به عنوان مثال بخوایم این شیوه رو پیاده کنیم به جای اینکه مستقیم بهش بگم بهت علاقه دارم میرم پیش خانواده و میگم من به فلان همکلاسیم علاقه مندم زنگ بزنین خونشون بگین میخوایم برای آشنایی بیشتر یه مدت پسرمون با دخترتون ارتباط داشته باشن تا شناخت پیدا کنن ولی زیر نظر شما تا اگه بعد مثلا ۳ ماه با هم جور بودن بعدش اقدام به ازدواج کنن و گرنه که هیچ. این همون پیشنهاد دوستی نیست ولی توسط خانواده؟ اصلا به نظرتون خانواده دختر اینو قبول میکنند؟
    چرا قبول نکنن ؟تعداد زیادی از خواستگارای خود من بعد از اینکه مشخصات کامل میدن متوجه میشم از دانشگاه خودم هستن و خانواده رو واسطه کردن.

فک میکنم چیزی که مرثومه اینه که خانواده پسر باید رسما خواستگاری کنن و خانواده دختر کاری که میکنن نهایتش برای آشنایی بیشتر تعداد جلسات خواستگاری و صحبت رو بیشتر میکنن یا نهایتش قبل از عقد یه مدتی نامزدی میزارن.و این چیزی که مد نظر دوستانه معمولا پیاده نمیشه
    برای همین میگم بستگی به طرز فکر خانواده ها هم داره یه عده خیلی سنتی فکر میکنن و میگن برای اشنایی بقول شما یاجلسات بیشتر بشه یا عقد بخونن.ولی از نظر من بدون این برنامه ها به همون شکل که توضیح دادم میتونن رفت و امد خانوادگی داشته باشن .

8. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28867
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    52
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    شما مسئلت خانواده دختره یا خودت اگه خودت با دو روش که گفتی راحتی خوب ببین اونا چی می خوان
    معمولا اگه طرفین به هم اعتماد کنن و کمی با مسائل آشنا باشن با هم کنار میان

به نظرم شما اول یکی دو جلسه برای صحبت و آشنایی کلی را انجام دهید و در جلسه دوم مطرح کنید برای آشنایی بیشتر به زمان بیشتری نیاز دارید و به توافق برسید می تونید جلسات و صحبتهای بعدی رو در خارج از خونه داشته باشید ، و از تلفن هم استفاده کنید
    اونطوری که مادر اول زنگ بزنن هنوز چیزی نه به باره نه به داره طرف مقابل جا می خوره
    هیچکدوم فقط خواستم نظرات رو بدونم خودم به این نتیجه رسیدم سنتی بهتره برخلاف نظر چند سال پیشم منتها باید جوری باشه که از اونور بوم هم نیوفتیم

9. کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.88
    تشکـر
    2,253
    تشکر شده 2,241 بار در 1,129 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    تعداد زیادی از فامیلای ما هم ازدواج سنتی کردن و الان دارن عذاب میکشن و واقعا ناراضی هستن .پس نمیتونین مطلق بگین ازدواج سنتی خوبه.حالا برای شما خوب بوده و شانستون گفته که جور دراومدید و اشالا هم خوشبخت بمونید.
    ازدواجی که مطلق سنتی باشه از نظرم شانسه چون همدیگه رو نمیشناسن و شانسشون بگه جور دربیان یکی مثل شما شانسش بگه یکی هم مثل کسایی که میشناسم.
    ویرایش توسط saba95 : 05-19-2017 در ساعت 02:23 PM

11. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28867
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    52
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    چرا قبول نکنن ؟تعداد زیادی از خواستگارای خود من بعد از اینکه مشخصات کامل میدن متوجه میشم از دانشگاه خودم هستن و خانواده رو واسطه کردن.
    شاید به خاطر حرف مردم به خاطر اینکه بعد مثلا دو ماه اگه مثلا نشد به مردم بگن این پسر کی بود که دو ماه با دخترشون میرفت و میومد یا شاید با نفر بعدی هم همینجور .اگه قبول کنن که خیلی خوبه جمع بندی بحثم فکر میکنم بهترین شیوه همین باشه من خودمم بخوام برم خواستگاری همینجوری اقدام میکنم البته به قول شما خیلی از خانواده ها هم خیلی سنتین و قبول نمیکنن

12. کاربران زیر از moeinvk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)