نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: رفتارهایی در دوستی قبل از ازدواج

1188
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22505
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتارهایی در دوستی قبل از ازدواج

سلام.من 24 ساله هستم..مدت 5 سال با پسری دوست هستم..مادرش همکار مادرم است ولی اولین صحبت و شروع آشنایی ما از طریق اینترنت بود..در این 5 سال با رفت و آمد و اطلاع مادرانمان با هم آشنا شدیم..الان 2 سالی است که برای تحصیلات ارشد در شهر دیگری است و مشغول به کار است..چند روزی است که از طریق برنامه های مجازی در اینترنت متوجه شدم که پیجی در ارتباط با دختری که س ک س تلفنی یا چتی میکند را در لیست پیج های اینستاگرام خود دارد..نمی توانم با این موضوع کنار بیایم!!کمکم کنید که چکار کنم. یا چه بگویم.آیا ادامه دادن رابطه ام کار درستی است؟
    در این مدت 5 سال که با هم بودیم هیچ رفتار بد یا زننده ای از ایشون ندیدم.. ولی با دیدن این چیزها و اینکه تنها در شهر دیگری است میترسم باعث بی اعتمادی من نسبت به ایشون بشه..من اعتماد زیادی بهش داشتم هنوزم همش فک میکنم شاید اشتباه کنم..ولی فکر اینکه کسی که بخوام باهاش ازدواج کنم قبلا با کسی س ک س تلفنی داشته واقعا اذیتم میکنه و نمیتونم اینجوری تحمل کنم!!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رفتارهایی در دوستی قبل از ازدواج

به نظر من اصلن فک کردن به این جور آدما اشتباه محضه

3. کاربران زیر از مهندس24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Aa_70 نمایش پست ها
    سلام.من 24 ساله هستم..مدت 5 سال با پسری دوست هستم..مادرش همکار مادرم است ولی اولین صحبت و شروع آشنایی ما از طریق اینترنت بود..در این 5 سال با رفت و آمد و اطلاع مادرانمان با هم آشنا شدیم..الان 2 سالی است که برای تحصیلات ارشد در شهر دیگری است و مشغول به کار است..چند روزی است که از طریق برنامه های مجازی در اینترنت متوجه شدم که پیجی در ارتباط با دختری که س ک س تلفنی یا چتی میکند را در لیست پیج های اینستاگرام خود دارد..نمی توانم با این موضوع کنار بیایم!!کمکم کنید که چکار کنم. یا چه بگویم.آیا ادامه دادن رابطه ام کار درستی است؟
    در این مدت 5 سال که با هم بودیم هیچ رفتار بد یا زننده ای از ایشون ندیدم.. ولی با دیدن این چیزها و اینکه تنها در شهر دیگری است میترسم باعث بی اعتمادی من نسبت به ایشون بشه..من اعتماد زیادی بهش داشتم هنوزم همش فک میکنم شاید اشتباه کنم..ولی فکر اینکه کسی که بخوام باهاش ازدواج کنم قبلا با کسی س ک س تلفنی داشته واقعا اذیتم میکنه و نمیتونم اینجوری تحمل کنم!!!
    تو لیست فالوورای اینستگرامش بوده؟

بعد با دیدن یدونه پیج نامربوط شما نتیجه گرفتین ایشون س ک س تلفنی داشته ؟؟؟
    مطمئن باشین کسی که دنبال چنین کاریه حواسش هست پیج طرف رو تو لیستی که همه (از جمله نامزدش) میتونن ببینن نذاره

پس به نظر من احتمال اینکه سو تفاهم شده باشه زیاده

و اما مشکل اصلی رابطه شما الان اینه که... 5 ساله بلاتکلیفین!
    فرض میگیریم چون خانواده هاتون در جریانن قصد ازدواجه و شما نامزد حساب بشین نه دوست

اما حتی نامزدی اگه خیلی طولانی بشه مشکلات زیادی میتونه همراه داشته باشه
    که دوتا از اصلی ترین مواردش سرد شدن طرفین و دودل شدن در انتخابه

با 5 سال عقب انداختن ازدواج رسمی تا همین الانشم ریسک بزرگی برای رابطه تون کردین!

به نظر من شرایط هرجور میخواد باشه شما و خانواده تون نباید اجازه بدین این بلاتکلیفی بیشتر از این ادامه پیدا کنه
    امضای ایشان

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22505
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بابت اینکه میگید سو تفاهم شده..باید بگم که پیج به اسم یک فرد عادی بوده و من با بازکردن پیج فهمیدم که چیه به همین دلیل نمیدونم ک واقعا سو تفاهم باشه یا نه.. فکر میکنید راهی باشه که بشه مطمئن شد؟
    بابت طولانی شدن رابطه باید بگم که کاملا حق باشماست...خیلی اوقات شده که سرد شدیم یا اینکه من در انتخابم هی دودل شدم ولی باز با صحبتایی که داشتیم یا فکرهایی که کردم خودمو متقاعد کردم..ولی مشکلی که هست اینه که ایشون به خاطر دوره های تحصیلی هنوز سربازی نرفته و اینکه بتونه بعد از سربازی یه شغل ثابت پیدا کنه (گرچه الان در حین تحصیل به کار مشغول هست و تا چندماه دیگر دوره تحصیلی اش به پایان می رسد)...

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18372
    تشکـر
    182
    تشکر شده 55 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیزمن خوبید برای اطمینان شما اون پیجوپاک کن بعدش دوباره کنترل کن ببین چی هست شایدم ارتباط عادی داشتن نمیشه زود قضاوت و قصاوت کرد!!!! بعدش بهشونم بگید لطفا این پیجو حذف کنن لطفا. اگه این کارارو انجام دادی و دوباره دیدی بنظرم ولش کن مهم نیست چقد در ارتباط بودین و چی گفتین....درمورد عقدتونم لطفا پاپیش بزارین چون پشیمانی سودی نداره بعداتفاقات، اگه اومدن جلوخوب اگه نیومدن دیگه ولش کنین مگه ادما چقد زندگی میکنن که تا این حدرنجو ازار بکشن؟؟؟؟؟؟!!! چون از حرفاتونم میشه فهمیدچقد رنج میبری ازطولانی شدن کار ... همیشه سربلند باشید همچنان که هستی...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22505
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من که خودم از پیج ایشون نمیتونم پیجی رو پاک کنم(تا جایی که میدونم در اینستاگرام کسی نمیتونه پیج طرف دیگری رو پاک کنه)..بابت اینکه میگید خودم بهشون بگم که پیج رو پاک کنن..احساس میکنم اگه این مسئله (این مسئله خاص) به طور مستقیم بازگو بشه یه سری حرمت ها شکسته میشه و دیگه حتی اگه سو تفاهم باشه هم نمیشه به رابطه ادامه داد...
    برای پا پیش گذاشتن فکر میکنید صبر کردن تا پایان دوره سربازی ایشون شرایط رو بدتر میکنه؟!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)