نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: محیطهای مجازی برای ازدواج؟

1767
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17532
    تشکـر
    27
    تشکر شده 54 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    9

محیطهای مجازی برای ازدواج؟

دوستان عزیز سلام. امیدوارم حال همه تون خوب باشه.

خدمتتون عارضم که بنده در زمینه پیدا کردن گزینه مناسب برای ازدواج اساسا مشکل دارم... توی این سه چهار سال اخیر شاید سر جمع حدود 10 مورد گزینه برای ازدواج بهم معرفی شده باشن و مدت کوتاهی رو صرف آشنایی با همدیگه کرده باشیم اما دست آخر یا من طرف مقابل رو نپسندیدم و یا اون منو. البته از این 10 مورد فقط 2 مورد بوده که از همون ابتدا به صورت خانوادگی جلو رفتیم باقیش فقط به صورت دیدارهای دو نفره بوده

راستش خودمم از این وضعیت خسته شدم و فکر میکنم تا زمانی که به شکل کاملا سنتی جلو برم آش همین آشه و کاسه همین کاسه

از یه طرف شرایط مالیمو نگاه میکنم میبینم خونه شخصی ندارم و با یه حقوق 3 میلیون تومنی مگه میشه مستاجر بود و با کسی که معیارهامو برآورده میکنه ازدواج کرد؟! پدرم هم که متاسفانه اصلا احساس مسئولیتی در قبالم نشون نمیده علیرغم اینکه تمکن مالی داره و واقعا ازش دست شستم.

تنها کورسوی امیدم اینه که کسی سر راهم قرار بگیره که مدتی رو با هم دوست باشیم که این قضیه احساسی کمک کنه که هم من برای ازدواج سخت گیری نکنم و هم طرف مقابل با نقایص من بتونه کنار بیاد... یعنی قضیه ازدواجم از طریق دوستی بره جلو و به ازدواج ختم شه.

اگه دوستان در این زمینه پیشنهادی دارن که بتونه راهگشا باشه، ممنون میشم بگین. حتی اگه معرفی دو سه تا محیط مجازی (گروه تلگرامی، سایت و ...) خوب برای همسریابی باشه. فقط دو سه تا نکته رو در پیشنهاداتتون مد نظر قرار بدین:
    1) محیط کارمون اصلا برای دوستیابی برای ازدواج جای مناسبی نیست... اکثر قریب به اتفاق افراد یا مردن یا زن ازدواج کرده
    2) من آدم دختر بازی نیستم و نمیتونم تو کوچه و خیابون به کسی پیشنهاد دوستی بدم. جواب نه شنیدن به صورت رو در رو خیلی برام سخته. یک چیزی در حد مرگ.
    3) فک و فامیلمون هم متاسفانه تو زمینه امر خیر و معرفی گزینه خوب برای ازدواج خیلی با خیر و برکت نیستن. گزینه هاشون یا خیلی دست بالا هستن یا ضعیف!

گاهی اوقات انقدر ناامید میشم که میگم برم تو مرکز تبیان پرونده وا کنم بلکم بختم وا شد!

راجع به شرایط اولیه ام هم بگم که 32 سال و نیم سن دارم. فوق لیسانس مهندسی و شاغل . خودمو بت************م هم بتونم هفتاد میلیون پول جور کنم البته اگه ماشینمو هم بفروشم.

منتظر همفکریتون هستم. با سپاس

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19381
    تشکـر
    16
    تشکر شده 36 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : محیطهای مجازی برای ازدواج؟

سلام تو سایت همسریابی شیدایی برید من واسه داییم که زنشو طلاق داده و میخواست دوباره ازدواج کنه بهش اونجارو پیشنهاد کردم و الانم در شرف ازدواجه.11n.ir

3. کاربران زیر از dorsa_0077 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر من خیلی مسخره کسی بره دنبال این سایتا

5. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط mozaxraf نمایش پست ها
    فضای مجازی هم مثل فضاهای دیگه هست. یکی میره پارک دختربازی و پسر بازی اونجا مورد پیدا میکنه یکی سنتی یکی از دانشگاه یکی هم سایت.
    اصلا ایرادی نداره.
    فقط بعضیها فکر میکنن ازدواج اینترنتی یعنی هنه چی اینترنتی در حالی که اصلا اینطور نیست. سایتها مختلف نه تنها همسر یابی سایتها علمی فرومها و شبکه های اجتماعی و .... میتونن مورد استفاده قرار بگیرن.
    شما مورد رو پیدا میکنید و خانواده رو در جریان میزاری. برای اطمینان به راحتی میگید خانواده در جریان باشن قبول کرد که کلک در کار نیست وگرنه مارا به خیر و شما را به سلامت.
    کلا این مورد هم داره جا میفته.
    اشنایی هایی اینترنتی صدتا تایکیش مثل نظر شما پیش میرن
    بقیش نه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27818
    تشکـر
    46
    تشکر شده 34 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها
    به نظر من خیلی مسخره کسی بره دنبال این سایتا
    آره اونایی که خوش بر و رو هستند براشون مسخره میاد این حرفا چون هر جا که باشن کسانی پیدا میشن که خواستارشون باشن.

9. 2 کاربران زیر از salvator بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط salvator نمایش پست ها
    آره اونایی که خوش بر و رو هستند براشون مسخره میاد این حرفا چون هر جا که باشن کسانی پیدا میشن که خواستارشون باشن.
    اشتباه فکر میکنید که قیافه داشته باشی همه چی داری

قیافه یه چیز نسبی ممکن من از قیافه یکی خوشم بیاد ولی از نظر شما اصلا هم زیبا نباشه ...

و اینکه اخلاق خیلییییی رو قیافه و جذابیت کمک میکنه خیلییی

یکی انقد زیباست. اخلاق نداره زیبایش برای دوساعت یکی قیافه نداره ولی یه اخلاق خوبی دارن ادم جذبش میشه

کلا میخوام بگم خوش برو بودن بعد یه مدت کممم عادی میشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17532
    تشکـر
    27
    تشکر شده 54 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    9

فضای مجازی هم مثل فضاهای دیگه هست. یکی میره پارک دختربازی و پسر بازی اونجا مورد پیدا میکنه یکی سنتی یکی از دانشگاه یکی هم سایت.
    اصلا ایرادی نداره.
    فقط بعضیها فکر میکنن ازدواج اینترنتی یعنی هنه چی اینترنتی در حالی که اصلا اینطور نیست. سایتها مختلف نه تنها همسر یابی سایتها علمی فرومها و شبکه های اجتماعی و .... میتونن مورد استفاده قرار بگیرن.
    شما مورد رو پیدا میکنید و خانواده رو در جریان میزاری. برای اطمینان به راحتی میگید خانواده در جریان باشن قبول کرد که کلک در کار نیست وگرنه مارا به خیر و شما را به سلامت.
    کلا این مورد هم داره جا میفته.
    من خودمم با نظر شما موافقم دوست عزیز
    محیطهای اینترنتی به عنوان یک ابزار برای آشنایی اولیه واقعا بد نیستن. منتها مسلمه که بعدش طرفین باید طی یک دوره ارتباط حضوری مستمر به شناخت کافی از هم برسن و منظور من هم این نبود که ندیده و نشناخته و صرفا بعد از آشنایی اولیه در مورد ازدواج تصمیم گیری بشه.
    شکل رایج دیگر پیدا کردن گزینه برای ازدواج از طریق معرفی دوستان و آشنایان هست. ولی واقعا دوستان فکر میکنن معرفی که شخص x رو به شما پیشنهاد میده آیا راجع بهش اطلاعات خیلی جامع و دقیق داره؟! اصلا گیریم که چنین باشه، آیا سلیقه اون فرد معرف با شما جور در میاد و جفتتون در یک حد و اندازه شخص x رو خواهید پسندید؟! مسلما نه.
    بنده خودم در بین اقوام و بستگان واقعا فرد موجهی هستم و تا اونجا که هر بار شنیدم، چه پشت سر و چه جلوی روم فقط خوبیهام رو گفتن ولی خودم که به نقایص خودم آگاه هستم.
    مسلما همین اقوام هم وقتی کسی رو به من پیشنهاد میدن پیش روی اون شخص فقط از نکات مثبت میگن که باعث میشه اون شخص دیدگاه اولیه صد در صد درستی نسبت به من نداشته باشه.
    همه اینها رو گفتم که عرض کنم سیستم گزینه یابی از طریق معرف هم اونجوری که بعضی از دوستان ممکنه فک کنن، بی عیب و نقص و خطا نیست و در نهایت طرفین باید خود دو نفر وقت بذارن و همو بشناسن، چه این آشنایی اولیه از طریق اینترنت ایجاد شده باشه و چه از هر طریق دیگه ای.
    یه نکته هم که بهتره در نظر داشته باشیم که برقراری ارتباط اولیه از پشت مانیتور با یک دختر، حداقل برای امثال من خیلی راحت تر از حضوری جلو رفتن هست و "نه" شنیدن احتمالیش هم خیلی قابل هضم تره.

12. 2 کاربران زیر از mhdgh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خوب اون 99 تا هم این کار رو بکنن.
    برای اینکه به فکر ازدواج نیستن و یا شک دارن.میبینی میان حرف میزنن بعد یه هفته الافی میگن نظرم عوض شد. خیلیاشون بیمارن
    خب نمیکنن بدی همینجاست که نمیکنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27818
    تشکـر
    46
    تشکر شده 34 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه آدم توقع داشته باشه همه مردم همه حقیقتو در مورد خودشون بگن، چه در محیط واقعی و چه در محیط مجازی، توقعه مهالیه و شدنی نیست.

15. 2 کاربران زیر از salvator بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

اونایی که توی محیط واقعی باهم آشنا شدن و ازدواج کردند مشکل دارند چه برسه به اونایی که بخوان مجازی باهم آشنا بشند
    در صد اینکه توی محیط مجازی ازدواج خوبی از آب در بیاد خیلی خیلی کمه

17. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27140
    تشکـر
    2
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط misseli vrn نمایش پست ها
    اونایی که توی محیط واقعی باهم آشنا شدن و ازدواج کردند مشکل دارند چه برسه به اونایی که بخوان مجازی باهم آشنا بشند
    در صد اینکه توی محیط مجازی ازدواج خوبی از آب در بیاد خیلی خیلی کمه
    میشه برای این حرفتون منبع ذکر کنید لطفا؟ نه فقط اطرافیانتون.

من الان یه سرچ کردم حداقل تو امریکا نوشته بود اتفاقا کسایی که آنلاین اشنا شدند ازدواج نسبتا بهتری داشتند:

Online Dating Leads To Higher Marriage Satisfaction, Lower Divorce Rates: Study

19. کاربران زیر از Wanderer بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

مشکل اینه که در ایران هر کسی در هر موردی که اطلاعات هم نداره میخواد اظهار نظر بکنه از استاد دانشگاه گرفته تا وکیل و کارمند و کارگر و ...
    اظهارنظرهای قطعی بلای جان شده تو این جامعه.
    البته در انتخاب منبع هم باید دقت گرد.مثلا در آمریکا اکثر ازدواجها به این شکل که پسرا و دخترا با هم در دبیرستان آشنا میشن و پس از چندین و چند سال هم با هم ازدواج میکنن با گزینه موردنظرشون از اون چند دوستی که داشتن.
    بهترین نوع ازدواج همینه. در ضمن موفقیت یک ازدواج به طلاق نیست در اون جوامع. یک رسم عادی هست که زن و مرد بعد مثلا 30 سال ازدواج به طور توافقی جدا میشن از هم. نه مثل ایران که در مراسم عقد طلاق هم برگزار میشه!!
    مراسم عقد برگذاری میششششه ؟؟؟ کجااا؟؟؟ من شندیم چین این رسم و داره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)