مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: مشکل در جواب اولیه

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.15
    تشکـر
    681
    تشکر شده 401 بار در 299 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : مشکل در جواب اولیه

نقل قول نوشته اصلی توسط dearreza نمایش پست ها
    با سلام
    من ۲۷ سالمه
    شرایطم برای ازدواج کامل نیست ولی بد هم نیست خونه دارم مغازه هم دارم درامدش هم بد نیست.ماشین هم خریدم. تحصیلاتمم فوق لیسانس هست
    من چند ماه پیش یه دختر خانمی رو دیدم و خوشم ازش اومد و بعد از یه مدت فکر کردن بدون اینکه بخام با خودش درمیون بزارم و دنبال ارتباطی باشم به خانوادم گفتم و اونا هم بعد از تحقیقات اولیه استقبال کردن .بعد از اون مادرم رفت از طریق یه واسطه یکی دو بار صحبت اولیه رو با خودش انجام داد و باهاش مطرح کرد .اونهم بعد از مدتی فکر کردن پیغام داد که باید حرف بزنیم.ما هم یکی دو جلسه با حضور مادرم با هم صحبت کردیم و خوب هم بود و بنا شد ایشون فکراشو بکنه.بعد مدتی فکر کردن باز پیغام دادن که معیارامون مناسبه و ازمون خاستن با خانوادشون درمیون بزاریم. من هم پدرم از طریق یک واسطه دیگه با پدرشون در میان گذاشتن
    همه چیز تا اینجا خوب پیش میره که بعد مدتی خانوادش در فکر کردن گفتن مشکلی نیست و میتونیم بیشتر آشنا بشیم ولی یه مدت صبر کنید خبرتون میکنیم
    من با ارتباطی که با خود دختر داشتم باهاش در مورد این مدت و صبر صحبت کردم که گفت باید توی نوبت بمونی!!!!!! که یکی دوتا خواستگار قبل تو بررسی بشن. و من هم دوست ندارم اینقدر کوچیک بشم با اینکه دختر رو خیلی دوسش دارم نمیخام اولویت نباشم و بمونم تا کسایی دیگه بررسی بشن که اگه از من بهتر نبودن اونموقع من برم جلپ.شاید من منتظر موندم و دیدم اونا خوبن و یکی از اونا انتخاب شد .اونوقت من پیش خانوادم و همه کوچیک شدم فقط
    بنظر خودم حتی اگه میخاستن بررسی رو خاستگارای دیگه داشته باشن دونستنش برای من لازم نبوده و نباید به من میگفتن و حتی اگه خاستگار جدی در این مدت داشته نباید به من میگفته با خانوادم مطرح کن و میگفته فعلا صبر کنید تا بعد
    به نظر شما من اشتباه میکنم ؟
    یه نظریه هم هست که ممکنه این چنین حرفی یه نوع ناز دخترانه باشه که واقعا نمیدونم چجور مدیریتش کنم این رو

رفتار ایشون به نظر من کودکانه بوده و یا میشه این طور برداشت کرد که دیدی به شدت سنتی به ازدواج دارند ولی هر چی که هست به ناز دخترانه زیاد شبیه نیست
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34460
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    6
    تشکر شده 7 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل در جواب اولیه

از دید من اولا که اگه خانمی تو مرحله خواستگاری به هر دلیلی جواب منفی بده هیچ به معنای کوچک شدن پسر در خونواده خودش نیست
    و شما اگر قصد ازدواج سنتی را دارید باید بدونید شاید باز هم تکرار بشه و ایرادی هم نداره به هر حال معیارهای ازدواج نسبی هستند و برا همه مشابه نیست
    دوما دختر خانم باید بیانش بهتر میبود
    به نظر من شما بهتره به زندگیتون برسید و استرس جواب منفی هم نداشته باشید (خیلی سخت نگیرید) و اگر هم جواب مثبت دادند که بعدن میتونید دلیل این صبر کردن را بفهمید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکل,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل گیتی,  مشکله قطر,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گیتی فیلم کامل,  مشکل زیرنویس در kmplayer,  مشکلات زناشویی,  مشکل گشا,  مشکلات بازی gta v,  مشکل درخواست دوستی در بیتالک,  مشکل در نصب google play services,  مشکل در حل جدول,  مشکل در جدول,  مشکل دریافت اس ام اس,  مشکل در تلگرام,  مشکل در اینستاگرام,  مشکل در نصب تلگرام,  مشکل در قورت دادن غذا,  مشکل در بلع,  فکر,  فکرخانە,  فکر برتر,  فکرشم نکن,  فکر را پر بدهید,  فکرشم نکن علیزاده,  فکر و خیال خلسه,  فکرشم نکن محمد علیزاده متن,  فکرت درسریال برگ ریزان,  تفکر مثبت,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)