نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: نعوظ زیاد و بی اختیار

7468
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35600
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نعوظ زیاد و بی اختیار

سلام
    من این مشکل رو همیشه دارم که وقتی با زن های غریبه صحبت کنم نعوظ پیدا می کنم

و به همین خاطر خیلی کم برخورد دارم با زن های غریبه

ولی حالا که نامزد کردم دردسر شروع شده

وقتی می رم خونه نامردم نمی تونم با نامزدم و مادر نامزدم خیلی صحبت کنم

چون نعوظ پیدا می کنم و خیلی هم زیاد

مجبورم دایما بشینم و کم تر صحبت کنم باهاشون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35600
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نعوظ زیاد و بی اختیار

یعنی کشته مرده راهنمایی تون هستم

خوبه مثل شما زیاد شن تا مشکلات همه یه جا حل بشه

عزیزم وقتی می گم بی اختیار یعنی بی اختیار

در فرهنگ فارسی در مواردی که بهشون بی اختیار تلقی می شه تکلیفی نیست که بشه بهش گفت کار زشت یا خوب

اون وقت شما چه طور به کار من عنوان رفتار زشت رو نسبت می دید ؟؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط A00993355 نمایش پست ها
    یعنی کشته مرده راهنمایی تون هستم

خوبه مثل شما زیاد شن تا مشکلات همه یه جا حل بشه

عزیزم وقتی می گم بی اختیار یعنی بی اختیار

در فرهنگ فارسی در مواردی که بهشون بی اختیار تلقی می شه تکلیفی نیست که بشه بهش گفت کار زشت یا خوب

اون وقت شما چه طور به کار من عنوان رفتار زشت رو نسبت می دید ؟؟؟
    دوست عزیز ایشون کاربر معمولی هستن و مشاور نیستن...اینجا همه میتونن تو تاپیک ها نظر بذارن

ناراحت نباشید

من مشاورین رو به پست شما دعوت میکنم ان شاءالله در اسرع وقت بهتون جواب میدن

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35600
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تشکر از حسن برخورد

5. کاربران زیر از A00993355 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    من این مشکل رو همیشه دارم که وقتی با زن های غریبه صحبت کنم نعوظ پیدا می کنم

و به همین خاطر خیلی کم برخورد دارم با زن های غریبه

ولی حالا که نامزد کردم دردسر شروع شده

وقتی می رم خونه نامردم نمی تونم با نامزدم و مادر نامزدم خیلی صحبت کنم

چون نعوظ پیدا می کنم و خیلی هم زیاد

مجبورم دایما بشینم و کم تر صحبت کنم باهاشون

خانم ها پست منو نخونین

تا مشاورا بیان و نظرشون رو بدن من بگم اگه خیلی اذیت میشی و تابلوئه بهتره با کشی چیزی ببندیش ولی نه خیلی سفت که آسیب برسه

این عمل بی اختیار مطلق نمی تونه باشه به نظرم شما تا یه دخترو میبینی ناخوادآگاه مسائل جنسی میاد تو ذهنت و که باعث میشه نعوذ پیدا می کنی درسته این به نظرت ناخودآگاهه اما مثل واکنشهای ما درمقابل ترس و ... نیست که کاملا بی اختیار باشه و من فکر می کنم ناشی از تصورات اشتباه باشه و که قابل اصلاح و کنترله

اگه تازه دامادی احتمالا بعد یه مدت که جنس مخالف برات طبیعی شد و به درک درستی رسیدی بهتر میشی
    ویرایش توسط آرش67 : 06-13-2017 در ساعت 11:46 PM
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35600
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نظرتون در کل خوبه

ولی اگه من رو از نزدیک می شناختید خودتون به راه حلتون می خندیدید

ولی خب از اون جایی که این طور نیست پس شاید جوابتون منطقی به نظر برسه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

نظرتون در کل خوبه

ولی اگه من رو از نزدیک می شناختید خودتون به راه حلتون می خندیدید

ولی خب از اون جایی که این طور نیست پس شاید جوابتون منطقی به نظر برسه

بیشتر بگید تا بشناسم

امیدوارم بتونم کمک کنم

چه ویژگی در شما هست به نظرتون خنده دار اومد؟؟

چند سالتونه ؟

تا الان تجربه رابطه داشتین و در چه حد بوده؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

زود انزالی" onclick="replacer_hook(332)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زود انزالی و عدم احساس لذت جنسی باعث کاهش تحرک جنسی زوجین می شود ومشکلات زناشویی زیادی را در پی دارد ،همین امر اختلافات زناشویی را به دنبال دارد .
    زود انزالی، انزال کنترل نشده قبل از عمل دخول و یا مدت کوتاهی بعد ازدخول می باشد که با تحریک بسیار کم جنسی و قبل از ارضاء شدن شریک جنسی اتفاق میافتد.زود انزالی (انزال زودرس) چیست؟زود انزالی، انزال کنترل نشده قبل از عمل دخولو یا مدت کوتاهی بعد از دخول می باشد که با تحریک بسیار کم جنسی و قبل از ارضاءشدن شریک جنسی اتفاق می افتد. زود انزالی (انزال زودرس) ممکن است منجر به تجربهجنسی ناخوشایند و نارضایتی جنسی هر دو طرف شود. این حالت می تواند موجب اضطراببشود که این قضیه مشکل را بدتر می کند. زود انزالی یکی از شایعترین مشکلات جنسیمردان می باشد که تقریبا تمام مردان در دوره ای از زندگی جنسی خود با آن مواجه میشوند.
    علل زود انزالی (انزال زودرس) چه چیزهایی هستند؟
    زود انزالی در اکثر موارد علت مشخصی ندارد. با افزایش سن و تجربهجنسی، اغلب مردان یاد می گیرند که چگونه به ارگاسم رسیدن را به تاخیر بیاندازند.ممکن است زود انزالی در موارد و شرایط خاص و یا در حالتی که از آخرین انزال مدتزمان زیادی گذشته باشد، رخ دهد.
    عوامل روانی مانند اضطراب، احساس گناه و یا افسردگی نیز می توانندموجب انزال زودرس شوند. در برخی موارد ممکن است انزال زودرس با علت های زمینه ایمانند مشکلات هورمونی، آسیب دیدگی و یا عوارض جانبیِ برخی داروهای خاص مرتبط باشد.
    علائم زود انزالی (انزال زودرس) چیست؟
    اصلی ترین نشانه برای زود انزالی انزال کنترل نشده قبل از دخول و یامدت کوتاهی بعد از دخول است. انزال، قبل از ارضا شدن شریک جنسی و با تحریک جنسی کماتفاق می افتد.
    درمان زود انزالی (انزال زودرس) چگونه است؟
    در بسیاری موارد درمان انزال زودرس خودبه خودی و با گذر زمان و بدوننیاز به درمان های پزشکی انجام می شود. تکنیک های ریلکسیشن و یا روش های انحراففکر می توانند در به تاخیر انداختن انزال به شما کمک کنند. در برخی از مردان ترکمصرف الکل، سیگار و مواد مخدر می تواند در درمان انزال زودرس (زود انزالی) موثرباشد.
    روش های درمان زود انزالی شامل درمان جنسی، درمان دارویی و رواندرمانی می شود. برای بسیاری از مردان، بهترین روش درمانی، ترکیبی از این روشهاست.
    درمان جنسی
    در برخی موارد، درمان زود انزالی می تواند مراحل ساده ای داشته باشدمثلا یکی از روش های درمانی، خود ارضایی یک تا دو ساعت قبل از برقراری رابطه جنسیمی باشد. این کار در تاخیر در انزال به شما کم می کند. همچنین ممکن است پزشک بهشما توصیه کند که برای مدتی از برقراری رابطه جنسی اجتناب کنید و بر روی سایررفتار های جنسی تمرکز داشته باشید.
    تکنیک فشار
    ممکن است پزشک به شما و یا شریک جنسیتان توصیه کند که برای درمان زودانزالی" onclick="replacer_hook(55)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زودانزالی از تکنیک فشار استفاده کنید. روش انجام این تکنیک به شرح زیر است:
    مرحله ۱: فعالیت جنسی خود را طبق روال همیشگی شروع کنید و تا زمانی کهاحساس می کنید نزدیک به انزال هستید ادامه دهید.
    مرحله ۲: در این مرحله از شریک جنسیتان بخواهید که از قسمتی که سر آلتبه تنه آلت متصل می شود، آلت تناسلی شما را فشار داده و تا زمانی که احساس نیاز بهانزال رفع می شود فشار را حفظ کند.
    مرحله ۳: بعد از مرحله ۲، شریک جنسیتان باید فشار را متوقف کند و سپسبه مدت ۳۰ ثانیه بدون انجام فعالیتی منتظر بمانید. بعد به ادامه رابطه جنسی خودبپردازید. ممکن است احساس کنید که فشار دادن آلت تناسلی و صبر کردن به مدت ۳۰ثانیه از میزان نعوظ آلت کم می کند. نگران نباشید. بعد از شروع مجدد تحریک جنسی،نعوظ دوباره به حالت قابل قبول باز خواهد گشت.
    مرحله ۴: مراحل ۱ تا ۳ را تا هر زمان که لازم دانستید (مثلا تا زمانیکه شریک جنسیتان به اورگاسم رسید و یا آماده اورگاسم است) تکرار کنید. بعد از چندجلسه انجام این مراحل ممکن است خودتان به تاخیر در انزال عادت کنید و پس از آندیگر نیازی به انجام این مراحل وجود نخواهد بود.
    دارو هایی برای درمان زود انزالی
    اغلب برای درمان زود انزالی به روش های دارویی از داروهای ضد افسردگیو کرم های بی حس کننده ی موضعی استفاده می شود. اگر چه به طور خاص استفاده از ایندارو ها برای درمان زود انزالی توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تائید نشده است امابا این حال برخی از پزشکان برای درمان زود انزالی از این داروها استفاده می کنند.ممکن است قبل از اینکه به یک درمان ثابت برسید مجبور باشید دارو های مختلف با دوزهای متفاوت را امتحان کنید تا بتوانید تاثیر گذار ترین دارو و دوز ممکن را پیداکنید.
    دارو های ضد افسردگی و درمان انزال زودرس
    یکی از عوارض جانبی دارو های ضد افسردگی خاص تاخیر در رسیدن به اوجلذت جنسی است. پزشک ممکن است از این عارضه جانبی دارو های افسردگی برای درمانزودانزالی شما استفاده کند. از دیگر عوارض جانبی دارو های ضد افسردگی می توان بهحالت تهوع، خشکی دهان، خواب آلودگی و کاهش میل جنسی اشاره کرد.
    به یاد داشته باشید که این دارو ها برای درمان زود انزالی ساخته نشدهاند و در واقع پزشک از عوارض جانبی این دارو ها به نفع شما استفاده می کند لذا قبلاز مصرف خودسرانه این داروها (و هر نوع داروی دیگری به طور کلی) با پزشک مشورتکنید و در مورد عوارض جانبی و خطرات احتمالی ناشی از آنها تحقیق کنید.
    کرم های بی حس کننده موضعی و درمان زود انزالی
    کرم های بی حس کننده موضعی حاوی لیدوکائین و یا پریلوکائین هستند کهباعث بی حس شدن آلت تناسلی شده و انزال را به تاخیر می اندازند. روش استفاده ازاین گونه دارو ها معمولا بر روی آنها نوشته شده اند. قبل از مصرف حتما دستورالعملآن را مطالعه کرده و اجرا کنید.
    برخی از مردان اعلام می کنند که با استفاده از کرم های بی حس کننده یموضعی، با کاهش احساس آلت، دچار کاهش لذت جنسی می شود. از طرفی، با وجود اینکه قبلاز دخول باید کرم از روی آلت پاک شود، اما زنانی که همسرانشان از این کرم هااستفاده می کنند، گاها بیان می کنند که با بی حسی و کاهش تحریک شدن و لذت جنسیمواجه می شوند. در مواردی نادر، لیدوکائین و پریلوکائین به واکنش های آلرژیک منجرشده اند.
    درمان شناختی رفتاری برای درمان زود انزالی
    ممکن است پزشک تکنیک های خاصی را برای به تاخیر انداختن انزال، به شماو یا شریک جنسیتان توصیه کند. این تکنیک ها ممکن است شامل شناسایی و کنترلاحساساتی که منجر به انزال زودرس می شود و همچنین راههایی برای کاهش و یا متوقفکردن تحریک باشند. گزینه های دیگری از جمله استفاده از کاندوم برای کاهش تحریک ویا تغییر پوزیشن و امتحان کردن پوزیشن هایی مانند خوابیدن به پشت نیز وجود دارند.مشاوره و رفتار درمانی، می تواند در کاهش اضطراب مربوط به انزال زودرس، به شما کمککند.
    در برخی موارد مشاوره و گفتگو می تواند به فرد مبتلا به زودانزالی کمککند. این کار به ارتقای سطح سلامت روان فرد کمک می کند. همچنین مشاور می تواند روشهای مقابله با اضطراب و استرس را را به فرد یاد بدهد و با این روش از میزان اضطرابو استرس فرد کاسته شود. معمولا مشاوره همزمان با دارو درمانی یا درمان جنسی انجامشود.
    ویرایش توسط سعید62 : 06-14-2017 در ساعت 02:55 AM
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)