نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: پافشاری خواستگار

3112
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35862
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پافشاری خواستگار

سلام وقت بخیر
    خواستگاری دارم که بسیار پافشاری میکنه بار ها و بارها به ایشون جواب منفی دادم باز هم دست بردار نیست زنگ زدن واسطه فرستادن مداوم ایشون واسه راضی کردن من داره اذیتم میکنه
    به ایشون گفتم که نظر خانوادم برام خیلی مهم هست و من. درحال حاضر به ازدواج فکر نمیکنم و روزی هم فکر کنم کیس مناسبی برای بنده نیستند
    چون علاوه بر اینکه از نظر. ظاهری به دل بنده ننشست از نظر فرهنگ اجتماعی خانوادگی هم باهم متفاوت هستیم
    اینو بگم خیلی پسر خوبی هستند هم خودشون هم خانوادشون تعریفشون و بسیار شنیدم ولی خب تفاوت های زیادی داریم. بارها پرسیدند خب مشکل چیه که جواب منفی میدی و تا هروقت بخوایید من منتظر میمونم وبنده راحت هم نمیتونم بهشون بگم که چه تفاوت داریم سختمه گنگ میشم از اینکه تفاوت هارو بگم احساس میکنم ناراحت بشن و منظورم بد برداشت کنند...

درحال حاضر به واسطه ها گفتند یه مدتی صبر میکنن بعدش کاری و که خودشون صلاح میدونن انجام میدن

خسته شدم از این وضعیت از شما مشاوران دوستان عزیز میخوام کمکم کنید چطور به ایشون بگم که چه تفاوت هایی داریم که ناراحت نشن
    ویرایش توسط Gloria : 07-17-2017 در ساعت 03:14 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : پافشاری خواستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط Gloria نمایش پست ها
    درحال حاضر به واسطه ها گفتند یه مدتی صبر میکنن بعدش کاری و که خودشون صلاح میدونن انجام میدن
    متوجه این قسمت نشدم

یعنی می خوان چه کار کنن
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35862
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    متوجه این قسمت نشدم

یعنی می خوان چه کار کنن
    سلام
    خودمم دقیق نمیدونم ولی احتمال میدم به طور رسمی اقدام کنن و خواهر یا پدر و مادرشون و بفرستن

4. کاربران زیر از Gloria بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

میشه بفرمایید چه تفاوت هایی دارید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

سلام
    خودمم دقیق نمیدونم ولی احتمال میدم به طور رسمی اقدام کنن و خواهر یا پدر و مادرشون و بفرستن
    من فکر کردم تا الان به طور رسمی اقدام کردند

من فکر می کنم احتمالا شما رفتاری انجام دادید که باعث شده ایشون امیدوار باشن در غیر اینصورت ایشون مشکل دارند

اگه خودشون به طور رسمی بیان خواستگاری بهتر می تونن نه بشنون چون خانوادشون ایشون رو آروم می کنند

شما دو سال ایشون رو معلق نگه داشتین و هنوز می خواین جوری بگید که ناراحت نشن!!!!!
    بزار ناراحت بشه بهتر از اینه که همین طوری چند وقت هم دیگه درگیر باشه
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

7. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35862
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    عجب
    وقتی نه خودت راضی هستی نا خانوادت چرا ول نمیکنن
    عجب سریشی هستن اینا
    البته خوشگلی هم دردسر داره
    لابد بور و سفید هستید
    سلام
    تا اونجایی که فهمیدم از زیبایی ظاهری چیزی نگفتند بیشتر متانت و رفتار من ایشون و جذب کردند البته فکر هم نمیکنم ظاهر اصلا دخیل نباشه

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35862
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    میشه بفرمایید چه تفاوت هایی دارید
    سلام
    از نظر فرهنگ خانوادگی خانواده بنده کم جمعیت و تحصیل کرده ولی خانواده ایشون پرجمعیت و دوسه تا خواهر برداراش تحصیل کرده هستند بقیه نه از نظر مالی پاین تر از ما هستند از نظر دین و مذهب و اعتقادی مطمعن نیستم ولی احساس میکنم فرق داریم معیارایی هم دارم که در ایشون نمیبینم اصلا نمیگم خانواده. یا خودشون بدن اتفاقا خوبن ولی منظورم این هم کفر نیستیم و چطور بهشون برسونم ؟

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35862
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من فکر کردم تا الان به طور رسمی اقدام کردند

من فکر می کنم احتمالا شما رفتاری انجام دادید که باعث شده ایشون امیدوار باشن در غیر اینصورت ایشون مشکل دارند

اگه خودشون به طور رسمی بیان خواستگاری بهتر می تونن نه بشنون چون خانوادشون ایشون رو آروم می کنند

شما دو سال ایشون رو معلق نگه داشتین و هنوز می خواین جوری بگید که ناراحت نشن!!!!!
    بزار ناراحت بشه بهتر از اینه که همین طوری چند وقت هم دیگه درگیر باشه
    باور کنید هیچ رفتاری نکردم خیلی جدی گفتم من شمارو نمیخوام و قصد ازدواج ندارم ایشون به این باورند تا چیزیو به دست نیارند ول نمیکنن حتی بدونن به خواستشون نمیرسن تا حد ممکن حتما تلاششون و میکنن
    خیلی اصرار داشت و داره که به طور رسمی اقدام کنن ولی من چون از جواب خودم و خانوادم مطمعن هستم این اجازه رو ندادم

من که نگفتم دوسال ایشون و منتظر نگهداشتم ایشون یکساله و خرده ای میشه منو زیر نظر داشتن و یکی دوماهی میشه که پیشنهاد خواستگاری رو مطرح کردند و من همون اول جواب قاطعانه دادم ولی دست بردارنیستند...

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

باور کنید هیچ رفتاری نکردم خیلی جدی گفتم من شمارو نمیخوام و قصد ازدواج ندارم ایشون به این باورند تا چیزیو به دست نیارند ول نمیکنن حتی بدونن به خواستشون نمیرسن تا حد ممکن حتما تلاششون و میکنن
    خیلی اصرار داشت و داره که به طور رسمی اقدام کنن ولی من چون از جواب خودم و خانوادم مطمعن هستم این اجازه رو ندادم

من که نگفتم دوسال ایشون و منتظر نگهداشتم ایشون یکساله و خرده ای میشه منو زیر نظر داشتن و یکی دوماهی میشه که پیشنهاد خواستگاری رو مطرح کردند و من همون اول جواب قاطعانه دادم ولی دست بردارنیستند...

اگه حس می کنید رفتار ایشون برای شما مزاحمت ایجاد می کنه با توجه به اینکه از دست شخص شما هم به نظر نمیرسه کاری بر بیاد و گفته هاتون هم که تاثیری نداشته باید جور دیگه رفتار کنید

چرا نمی خواهید ایشون ناراحت بشن؟

خانواده دو طرف چه قدر در جریان ماجرا قرار دارند؟
    امضای ایشان

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35862
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه حس می کنید رفتار ایشون برای شما مزاحمت ایجاد می کنه با توجه به اینکه از دست شخص شما هم به نظر نمیرسه کاری بر بیاد و گفته هاتون هم که تاثیری نداشته باید جور دیگه رفتار کنید

چرا نمی خواهید ایشون ناراحت بشن؟

خانواده دو طرف چه قدر در جریان ماجرا قرار دارند؟
    رفتار ایشون بیشتر بخاطر اینکه پافشاری میکنن اذیتم میکنه و اگرنه خیلی پسر اقایی هستند مزاحمت ایجاد نمیکنه بارها خودش گفته اگر دست نگهداشتم فقط بخاطر اینکه خدایی نکرده شمارو ناراحت نکنم و اگرنه تاحالا صدبار اقدام کرده بودم

دوس ندارم جوری بیان کنم که ناراحت بشن به هرحال انسان منم دوست ندارم کسی از دستم ناراحت شه فقط تو این موندم چجور بیان کنم که از نظر فرهنگی. اعتقادی خانوادگی اختلاف داریم میترسم برداشت کنن فکر کنن میگم از ما پاین تر هستند...

نمیدونم خانواده ایشون چقدر درجریان هستند ولی خانواده بنده فقط میدونن خواستگار و من جواب منفی دادم و فکر میکنن تموم شده ولی با پافشاری زیاد تصمیم گرفتم به حرف شما عمل کنم بذارم بیان خانواده صحبت کنن جواب منفی بدن شاید اینجوری. بهتر باشه

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام وقت بخیر
    خواستگاری دارم که بسیار پافشاری میکنه بار ها و بارها به ایشون جواب منفی دادم باز هم دست بردار نیست زنگ زدن واسطه فرستادن مداوم ایشون واسه راضی کردن من داره اذیتم میکنه
    به ایشون گفتم که نظر خانوادم برام خیلی مهم هست و من. درحال حاضر به ازدواج فکر نمیکنم و روزی هم فکر کنم کیس مناسبی برای بنده نیستند
    چون علاوه بر اینکه از نظر. ظاهری به دل بنده ننشست از نظر فرهنگ اجتماعی خانوادگی هم باهم متفاوت هستیم
    اینو بگم خیلی پسر خوبی هستند هم خودشون هم خانوادشون تعریفشون و بسیار شنیدم ولی خب تفاوت های زیادی داریم. بارها پرسیدند خب مشکل چیه که جواب منفی میدی و تا هروقت بخوایید من منتظر میمونم وبنده راحت هم نمیتونم بهشون بگم که چه تفاوت داریم سختمه گنگ میشم از اینکه تفاوت هارو بگم احساس میکنم ناراحت بشن و منظورم بد برداشت کنند...

خسته شدم از این وضعیت از شما مشاوران دوستان عزیز میخوام کمکم کنید چطور به ایشون بگم که چه تفاوت هایی داریم که ناراحت نشن
    بنظر من محکم وایسا و اجازه نده اصرارای ایشون باعث شه بهش جواب مثبت بدی و مواظب باش گاهی وقتا خواستگارهای سمج قصدشون سوءاستفاده س

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

رفتار ایشون بیشتر بخاطر اینکه پافشاری میکنن اذیتم میکنه و اگرنه خیلی پسر اقایی هستند مزاحمت ایجاد نمیکنه بارها خودش گفته اگر دست نگهداشتم فقط بخاطر اینکه خدایی نکرده شمارو ناراحت نکنم و اگرنه تاحالا صدبار اقدام کرده بودم

دوس ندارم جوری بیان کنم که ناراحت بشن به هرحال انسان منم دوست ندارم کسی از دستم ناراحت شه فقط تو این موندم چجور بیان کنم که از نظر فرهنگی. اعتقادی خانوادگی اختلاف داریم میترسم برداشت کنن فکر کنن میگم از ما پاین تر هستند...

نمیدونم خانواده ایشون چقدر درجریان هستند ولی خانواده بنده فقط میدونن خواستگار و من جواب منفی دادم و فکر میکنن تموم شده ولی با پافشاری زیاد تصمیم گرفتم به حرف شما عمل کنم بذارم بیان خانواده صحبت کنن جواب منفی بدن شاید اینجوری. بهتر باشه

من همچین حرفی نزدم

عرض کردم اگه خودشون یا مادرشون رسما بیان خواستگاری بهتره نه اینکه شما خودت شخصا بهش اجازه بدی
    اون طوری ممکنه بدترم باشه چون وقتی نه بگی می پرسه شما که راضی بودی حالا چی شده نه گفتی و یا خانوادت چیزی گفتن یا .... به هر حال امیدوارتر میشه

به نظرم اگه قصد ازدواج نداشتی مکالمه با ایشون بی فایده بوده نهایت یک یا دو بار همون اوایل باید نه می گفتی و بعد از اون با هم صحبت نمی کردید

شما سن و سالتون رو نگفتید ولی فکر نمی کنم صحبت منطقی با ایشون نتیجه ای داشته باشه

اگه خودتون نمی خواهید صحبت کنید می تونید از مادرتون بخواید با مادرش صحبت کنه تا بیخیال بشه
    امضای ایشان

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35862
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیای نامردی نمایش پست ها
    بنظر من محکم وایسا و اجازه نده اصرارای ایشون باعث شه بهش جواب مثبت بدی و مواظب باش گاهی وقتا خواستگارهای سمج قصدشون سوءاستفاده س
    سلام به هیچ وجه جواب مثبت نمیدم چون عقل و منطقم میگه فرد مورد پسند بنده نیست
    فکر نکنم اصلا اینجور باشه که قصد سو استفاده داشته باشه ادم های درستی هستند

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35862
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من همچین حرفی نزدم

عرض کردم اگه خودشون یا مادرشون رسما بیان خواستگاری بهتره نه اینکه شما خودت شخصا بهش اجازه بدی
    اون طوری ممکنه بدترم باشه چون وقتی نه بگی می پرسه شما که راضی بودی حالا چی شده نه گفتی و یا خانوادت چیزی گفتن یا .... به هر حال امیدوارتر میشه

به نظرم اگه قصد ازدواج نداشتی مکالمه با ایشون بی فایده بوده نهایت یک یا دو بار همون اوایل باید نه می گفتی و بعد از اون با هم صحبت نمی کردید

شما سن و سالتون رو نگفتید ولی فکر نمی کنم صحبت منطقی با ایشون نتیجه ای داشته باشه

اگه خودتون نمی خواهید صحبت کنید می تونید از مادرتون بخواید با مادرش صحبت کنه تا بیخیال بشه
    بله درست میگید

من اصلا جواب پیام و زنگ های ایشون و دیگه ندادم بعد دوسه بار جواب قطعی منفی دادم. بعدش به وسیله واسطه ها اقدام میکردند

همین کار و میکنم با مادرم صحبت میکنم همه چیز واگذار کنم به خانوادم بهتر باشه

17. کاربران زیر از Gloria بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

بله درست میگید

من اصلا جواب پیام و زنگ های ایشون و دیگه ندادم بعد دوسه بار جواب قطعی منفی دادم. بعدش به وسیله واسطه ها اقدام میکردند

همین کار و میکنم با مادرم صحبت میکنم همه چیز واگذار کنم به خانوادم بهتر باشه

خیلی سریع تغییر موضع میدید
    امیدوارم هدفتون خوشحال و راضی کردن کاربرا نباشه

دوستانه میگم گاهی اوقات بزارید دیگران از شما ناراحت بشن نه تنها اشکالی نداره بلکه حسنهای زیادی هم داره
    امضای ایشان

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35862
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی سریع تغییر موضع میدید
    امیدوارم هدفتون خوشحال و راضی کردن کاربرا نباشه

دوستانه میگم گاهی اوقات بزارید دیگران از شما ناراحت بشن نه تنها اشکالی نداره بلکه حسنهای زیادی هم داره
    مطمعن باشید همینکاری که گفتید و انجام میدم چون تو نظر خودم بود وقتی شماها گفتید دیگه قطعی همینکار و میکنم
    این ایراد من که به راحتی نمیتونم بیان کنم و فقط از این ناراحت میشم خدایی نکرده ایشون بد برداشت نکنن از حرف های من که بخوان فکر کنن گفتم من برترم و ایشون کمتر من هستند چون مثلا وقتی بهشون بگم از نظر خانوادگی هم سطح نیستیم این زمینه تو فکر ایشون فراهم میشه منظور من اینه خانوادشون از خانواده ما کمتر هستند و خیلی چیزای دیگه که ممکن به همین روال بدبرداشت بشه فقط دوس دارم بدونم طرز بیانم چطوری باشه خوبه که متوجه بشن
    چون قبلا به یکی از خواستگار دیگه هم همینطور جواب دادم و خیلی بهش برخورد و بدبرداشت کرد و به شدت از دستم ناراحت شد... نمیخوام برا کسی سوتفاهم پیش بیاد

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

این ایراد من که به راحتی نمیتونم بیان کنم و فقط از این ناراحت میشم خدایی نکرده ایشون بد برداشت نکنن از حرف های من که بخوان فکر کنن گفتم من برترم و ایشون کمتر من هستند چون مثلا وقتی بهشون بگم از نظر خانوادگی هم سطح نیستیم این زمینه تو فکر ایشون فراهم میشه منظور من اینه خانوادشون از خانواده ما کمتر هستند و خیلی چیزای دیگه که ممکن به همین روال بدبرداشت بشه فقط دوس دارم بدونم طرز بیانم چطوری باشه خوبه که متوجه بشن
    چون قبلا به یکی از خواستگار دیگه هم همینطور جواب دادم و خیلی بهش برخورد و بدبرداشت کرد و به شدت از دستم ناراحت شد... نمیخوام برا کسی سوتفاهم پیش بیاد
    اگه منظورتون در مراسم خواستگاری رسمی هست
    به نظرم اگه منظورتون از نظر مالی باشه می تونید درآمدشون رو بپرسید و انتظار خودتون رو بگید یا می تونید مستقیم و در همون جلسه چیزی نگید و بگید باید فکر کنم و خبرش رو میدم و بعد هم بگید نه و اگه علت رو پرسیدن بگید و به درد هم نمی خوریم من چیزای دیگه تو ذهنمه و فکر میکنم مناسب هم نیستیم از نظر فکری و یا مالی یا هر چیزی دیگه ای

به نظرم نیاز نیست همسطح نبودن خانواده ها رو بیان کنید چون هم برداشتها بد خواهد بود هم اینکه اگه همسطح بودن خیلی براتون مهمه از ابتدا اجازه خواستگاری رو ندید( البته من جای شما بودم برای کسب تجربه و بررسی آدمها اجازه می دادم )
    امضای ایشان

21. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35862
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه منظورتون در مراسم خواستگاری رسمی هست
    به نظرم اگه منظورتون از نظر مالی باشه می تونید درآمدشون رو بپرسید و انتظار خودتون رو بگید یا می تونید مستقیم و در همون جلسه چیزی نگید و بگید باید فکر کنم و خبرش رو میدم و بعد هم بگید نه و اگه علت رو پرسیدن بگید و به درد هم نمی خوریم من چیزای دیگه تو ذهنمه و فکر میکنم مناسب هم نیستیم از نظر فکری و یا مالی یا هر چیزی دیگه ای

به نظرم نیاز نیست همسطح نبودن خانواده ها رو بیان کنید چون هم برداشتها بد خواهد بود هم اینکه اگه همسطح بودن خیلی براتون مهمه از ابتدا اجازه خواستگاری رو ندید( البته من جای شما بودم برای کسب تجربه و بررسی آدمها اجازه می دادم )
    بسیار ممنونم از هم فکری و راهنماییتون

23. کاربران زیر از Gloria بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سلام
    از نظر فرهنگ خانوادگی خانواده بنده کم جمعیت و تحصیل کرده ولی خانواده ایشون پرجمعیت و دوسه تا خواهر برداراش تحصیل کرده هستند بقیه نه از نظر مالی پاین تر از ما هستند از نظر دین و مذهب و اعتقادی مطمعن نیستم ولی احساس میکنم فرق داریم معیارایی هم دارم که در ایشون نمیبینم اصلا نمیگم خانواده. یا خودشون بدن اتفاقا خوبن ولی منظورم این هم کفر نیستیم و چطور بهشون برسونم ؟
    همین حرفارو به خودش بزنید

مثلا آقای محترم به نظرم ازدواج ما موفقیت آمیز نیست به دلیل.....

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35862
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    همین حرفارو به خودش بزنید

مثلا آقای محترم به نظرم ازدواج ما موفقیت آمیز نیست به دلیل.....
    من مشکلم اینه طرز بیانم چطوری باشه

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

رسمی و مودبانه و جدی

که طرف بدونه مصمم هستید

27. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل شما یکی از بزرگترین مشکلای اخیر بنده هست شاید راه حلم درست و منطقی نباشه .اما هر چقدر خواستم محترمانه طرف رو رد کنم اونقدر اصرار و پافشاری کرده که مجبور شدم بگم ایدز دارم.
    حتی یکسری با وجود جواب رد شنیدن از خودم تا محل کار پدرم چندبار رفتن تا اونو راضی کنن بیان خواستگاری واقعا نمیفهمم!!
    البته اگر طرف خیلی نا اشنا باشه یا از دانشگاه نباشه هم میگم نامزد دارم.
    من همه راه ها رو امتحان کردم به بن بست رسیدم فقط همیشه با این دو راه نتیجه میگیرم که راه دوم بهتره به نظرم.
    از طرفی هم ناراحتم و دلم میسوزه برای طرف که مجبور شدم دروغ به این بزرگی بهشون بگم و عذاب وجدان دارم ولی خب راه دیگه ای نداشتم.
    اینکه دوستان میگن قاطع باید باشید بگم من یه ادم فوق العاده قاطع و جدی هستم اما گاهی حرمت ها و نگهداشتن احترام ها و یکسری مسائل باعث میشه به طرف بی احترامی و بی ادبی نکنی و منطقی صحبت کنی وقتی هم که منطقی صحبت کنی به قول خودت هی دلیل واسه رد کردنت میپرسن که خب تو رودرباسی میمونی چون یکسری چیزا رو نمیشه به طرف مستقیم گفت که مثلا من از فلان ویژگی شما یا فلان عادت شما بدم میاد .
    برای همین به اون دو راه متوسل شدم.
    ویرایش توسط saba95 : 07-19-2017 در ساعت 12:21 PM

29. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35862
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    مشکل شما یکی از بزرگترین مشکلای اخیر بنده هست شاید راه حلم درست و منطقی نباشه .اما هر چقدر خواستم محترمانه طرف رو رد کنم اونقدر اصرار و پافشاری کرده که مجبور شدم بگم ایدز دارم.
    حتی یکسری با وجود جواب رد شنیدن از خودم تا محل کار پدرم چندبار رفتن تا اونو راضی کنن بیان خواستگاری واقعا نمیفهمم!!
    البته اگر طرف خیلی نا اشنا باشه یا از دانشگاه نباشه هم میگم نامزد دارم.
    من همه راه ها رو امتحان کردم به بن بست رسیدم فقط همیشه با این دو راه نتیجه میگیرم که راه دوم بهتره به نظرم.
    از طرفی هم ناراحتم و دلم میسوزه برای طرف که مجبور شدم دروغ به این بزرگی بهشون بگم و عذاب وجدان دارم ولی خب راه دیگه ای نداشتم.
    اینکه دوستان میگن قاطع باید باشید بگم من یه ادم فوق العاده قاطع و جدی هستم اما گاهی حرمت ها و نگهداشتن احترام ها و یکسری مسائل باعث میشه به طرف بی احترامی و بی ادبی نکنی و منطقی صحبت کنی وقتی هم که منطقی صحبت کنی به قول خودت هی دلیل واسه رد کردنت میپرسن که خب تو رودرباسی میمونی چون یکسری چیزا رو نمیشه به طرف مستقیم گفت که مثلا من از فلان ویژگی شما یا فلان عادت شما بدم میاد .
    برای همین به اون دو راه متوسل شدم.
    سلام ممنونم از نظرتون فکر کنم شما چون دختر هستید بهتر تونستید منو درک کنید که چی میگم دقیقا همینطوری که میگید هست بخاطر مسائلی که نام بردید به راحتی نمیتونم بیان کنم

راه هایی هم که فرمودید برا موقعی که طرف هفت پشت غریب باشه و از هیچ راهی نتونه متوجه بشه ولی متاسفانه این خواستگار بنده نمیتونم دوروغ به این بزرگی رو بهشون بگم چون به راحتی از اطرافیان دوست اشنا متوجه میشن و منم نه دوس دارم خودمو تو چشم کسی زشت کنم و نه دلم میخواد کسیو ناراحت کنم

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنونم از نظرتون فکر کنم شما چون دختر هستید بهتر تونستید منو درک کنید که چی میگم دقیقا همینطوری که میگید هست بخاطر مسائلی که نام بردید به راحتی نمیتونم بیان کنم

راه هایی هم که فرمودید برا موقعی که طرف هفت پشت غریب باشه و از هیچ راهی نتونه متوجه بشه ولی متاسفانه این خواستگار بنده نمیتونم دوروغ به این بزرگی رو بهشون بگم چون به راحتی از اطرافیان دوست اشنا متوجه میشن و منم نه دوس دارم خودمو تو چشم کسی زشت کنم و نه دلم میخواد کسیو ناراحت کنم
    منم خداشاهده نمیخوام کسیو ناراحت کنم ولی راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه دیگه .

32. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)