مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 46

موضوع: به طلسم بسته شدن بخت اعتقاد دارید ؟

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.34
    تشکـر
    452
    تشکر شده 854 بار در 493 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

Lightbulb به طلسم بسته شدن بخت اعتقاد دارید ؟

سلام دوستان عزیزم حال و روزتون خوش ان شالله

بچه ها من خیلی درباره طلسم کردن و بسته شدن بخت خوندم خیلی جاها پرسیدم
    ولی بازهم یه معماء تو ذهنم من حتی تو سایتهای معتبر پرسش و پاسخ مذهبی هم این سوال رو پرسیدم

اما قانع نشدم...

میگن حتی اعتقاد به اینک طلسم وجود داره گناهه

اینکه خدا اجازه بده شخصی با کمک گرفتن اجنه و یا حتی شیطان آدمی رو طلسم کنه و بختی رو ببنده امکان نداره...

از خیلی بزرگا پرسیدم که میگفتن نه و حتی اقدام برای شکستن گناه و کمک گرفت از یه ادمی که با شیطان

و اجنه ارتباط داره گناهه و ممکن عواقب بدی داشته باشه اما همشون انتهای حرفشون گفتن

ولی خب اگر چنین فکر میکنین پیش دعا نویس برید و با دعا پناه به خدا ببرید و وجودتونو مبرا کنید
    از هر طلسمی..

1.اینکه مگه نمیگن وجود نداره پس چرا میگن اگر چنین چیزی هست پیش دعانویس برید تا از قدرت خدا کمک بگیره
    برای باز کردن طلسم نه از قدرت شیطان؟؟؟؟

پ.ن دلیل این فکرو خیالای من خواهرمه خواهر زیبا و همه چیز تمومم که هرموقع موقعیت ازدواج براش پیش میومد
    بطرز عجیب و الکیی ازدواجش بهم میخورد..

من اوایل این تفکرات و مسخره و خنده دارو خرافات میدونستم
    ولی انقدر مادرم گفت و گفت
    انقدر تحقیق کردمو کردم...
    دارم کم کم به این میرسم که چنین چیزی وجود داره...

بچه ها شما چی فکر میکنید ؟؟ آیا تابحال تحقیقاتی دراین باره کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

2. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    111
    تشکر شده 74 بار در 46 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : به طلسم بسته شدن بخت اعتقاد دارید ؟

سلام
    من به نیرویی که بعضی ها از شیطان و جن میگیرن اعتقاد دارم و میدونم همچین چیزی امکان پذیره ,,, و واقعا متاسفم واسه ادمهایی که وقت و نیروشونو صرف میکنن که ادمیرو بدبخت کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    البته الان چون ازدواج دخترها سخت شده همه فکر میکنن یکی طلسمشون کرده ببخشید ولی این توهم برای خیلی ها هست اما بهم خوردن الکی ازدواج و دیده نشدن فردی با خصوصیت های خوب بعید نیست گرفار همچین چیزی شده باشه.

واقعا لعنت به کسایی که با ادمهای بیگناه اینکارو میکنن

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.54
    تشکـر
    2,823
    تشکر شده 2,761 بار در 1,431 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام فرشته جان. به نظر شخصی من چیزی با عنوان امداد های غیبی از جانب شیاطین یا جن ها یا فرشتگان وجود نداره کلا و این علما کلا تکلیفشون با خودشون معلوم نیس از یه طرف بقول شما میگن امداد غیبی اجنه وجود نداره و از طرفی میگن برید پیش دعا نویس!
    من نظر شخصیم در مورد وضعیت خواهرتون اینه:
    اول اینکه الان دوره زمونه نسبت به سابق عوض شده و امار طلاق خیلی زیاد شده چون اموزش های لازم به افراد داده نمیشه.
    دوم اینکه بدن ما تحت تاثیر تلقین یا انرژی مغناطیسی قرار گرفته که اگر به یه کار ایمان داشته باشی اون انرژی غلبه میکنه و باعث میشه موفق بشی و اگر نسبت به یه کار دلسرد باشی یا به خودت انرژی منفی بدی دوباره همون انرژی مقناطیسی در جهت منفی عمل میکنه .
    مثلا ادما با انرژی مغناطیسی در گذشته اجسام رو حرکت میدادن و علما فک میکردن اینا جادوگرن یا روی سوزن میخوابیدن که بعد ها علم ثابت کرد اینا همش رمالی و جادوگری نیست دلیل علمی داره.
    این باز نشدن بختم دلیلش همون انرژی مغناطیسی هست که خواهرتون با خودش تو ذهنش کلنجار میره و تلقین میکنه و اینکه دوره زمونه هم تغیر کرده.

5. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.34
    تشکـر
    452
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط آخیش نمایش پست ها
    سلام
    من به نیرویی که بعضی ها از شیطان و جن میگیرن اعتقاد دارم و میدونم همچین چیزی امکان پذیره ,,, و واقعا متاسفم واسه ادمهایی که وقت و نیروشونو صرف میکنن که ادمیرو بدبخت کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    البته الان چون ازدواج دخترها سخت شده همه فکر میکنن یکی طلسمشون کرده ببخشید ولی این توهم برای خیلی ها هست اما بهم خوردن الکی ازدواج و دیده نشدن فردی با خصوصیت های خوب بعید نیست گرفار همچین چیزی شده باشه.

واقعا لعنت به کسایی که با ادمهای بیگناه اینکارو میکنن
    چطوری به این باور رسیدی عزیزم ؟چطوری اعتقاد پیدا کردی که شیطان میتونی قدرت بده به انسان ؟
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

7. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.34
    تشکـر
    452
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام فرشته جان. به نظر شخصی من چیزی با عنوان امداد های غیبی از جانب شیاطین یا جن ها یا فرشتگان وجود نداره کلا و این علما کلا تکلیفشون با خودشون معلوم نیس از یه طرف بقول شما میگن امداد غیبی اجنه وجود نداره و از طرفی میگن برید پیش دعا نویس!
    من نظر شخصیم در مورد وضعیت خواهرتون اینه:
    اول اینکه الان دوره زمونه نسبت به سابق عوض شده و امار طلاق خیلی زیاد شده چون اموزش های لازم به افراد داده نمیشه.
    دوم اینکه بدن ما تحت تاثیر تلقین یا انرژی مغناطیسی قرار گرفته که اگر به یه کار ایمان داشته باشی اون انرژی غلبه میکنه و باعث میشه موفق بشی و اگر نسبت به یه کار دلسرد باشی یا به خودت انرژی منفی بدی دوباره همون انرژی مقناطیسی در جهت منفی عمل میکنه .
    مثلا ادما با انرژی مغناطیسی در گذشته اجسام رو حرکت میدادن و علما فک میکردن اینا جادوگرن یا روی سوزن میخوابیدن که بعد ها علم ثابت کرد اینا همش رمالی و جادوگری نیست دلیل علمی داره.
    این باز نشدن بختم دلیلش همون انرژی مغناطیسی هست که خواهرتون با خودش تو ذهنش کلنجار میره و تلقین میکنه و اینکه دوره زمونه هم تغیر کرده.
    سلام عزیزم
    بله من صحبتهات رو قبول دارم
    من و خواهرم هیچکدوم به این چیزها اعتقاد نداریم
    و بله به انرژی و مثبت و منفی بشدت اعتقاد داریم اینکه هرانچه تو ذهن میگذره همون رو از عالم دریافت میکنیم.
    انقدر مادرم گفت و گفت
    من به شک افتادم و افتادم به سوال کردن تو مراجع!!
    خواهرم که اصلا قبول نمیکنه این موضوع رو حتی مادرم رو خیلی سرزنش میکنه سر این قضیه!!
    ولی خب اصلا بطرز عجیب و غریبی خاستگاریش و حتی یکبار نامزدیش بدون دلیل بهم خورد
    خواهرم از من زیباتره حتی اخلاقش از من بهتره نمیدونم واقعا اگر خاستگاری نداشت میگفتم خب زمونه عوض شده..
    اما عجیب و غریبه اصلا داستانش..

قابل کنترل دیگه نیست انقدر دلش شکسته شده که می خواد خونه مجردی بگیره و تنها زندگی کنه
    کل زندگی مارو تحت شعاع قرار داده

همین دیگه درد منم همینه صبای عزیز اگر نیست پس دعاهای باز کردن طلسم چیه؟!!!!
    بنظرت این افکارو انرژی های منفی مادرم تاثیر گذارن؟؟
    چیکار باید بکنم خلاصش کنم اخه ؟؟

امروز باهاش صحبت کردم گفتم مادرجام انقدر انرژی منفی نده به دخترت میگه نمیدم بخدا اما خودتم داری میبینی
    گویا مادرم دختر همسایمونو که تقریبا این اتفاقا براش افتاده بود برده بو پیش دعا نویش
    چند هفته بعد این خانوم ازدواج کرد..

نمیدونم واقعا!!!
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

8. Top | #6

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.74
    تشکـر
    1,385
    تشکر شده 1,348 بار در 733 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

سلام فرشته جون.

منم همیشه خیلی این برام سوال بوده.

اما منطقی که فکر کردم به این نتیجه رسیدم که نمیشه همه موارد این چنینی که یه گرهی توی کاری پیش میاد رو نسبت بدیم به طلسم!

یه دلیلش همین بحث انرژیه که دوستان هم بهش اشاره کردن٬

واقعا آدم چیزی رو که میخواد و با تصورش عینیت واقعی بهش میبخشه رو به خودش جذب میکنه.

یه دلیل دیگه شم برمیگرده به خود اون شخص یا خونوادش که حرف یا رفتار خاصی یا موضوعی از سمت خودشونه که باعث میشه یه مشکلی پیش بیاد.

سوء تفاهم نشه عزیزم٬این مثالی رو که میخوام بگمو خیلی کلی دارم میگم برای اینکه منظورمو برسونم٬ منظورم شما و خونوادتون نیستین؛

مثلا یه خونواده ای اجازه نمیدن دخترشون به خودش برسه و توی جامعه حضور فعال داشته باشه تا بهتر و بیشتر دیده بشه و به دنبالش شانس بهتری واسه ازدواج براش پیش بیاد.
    خوب طبیعیه این دخترو کسی نمیبینه که بخواد برای ازدواج در نظر بگیرتش٬ بعد چون خواستگار نداره میگن بختشو بستن!

یا مثلا من یه خونواده ای رو میشناسم که دخترای خیلی خوبی داره که هم تحصیلکردن هم اجتماعی٬ اما متأسفانه برادرای خوبی نداره و مادرشونم سابقه رفتاری خوبی نداره توی محله شون٬

براشونم خواستگار زیاد میاد اما نمیشه٬کافیه تا از یک نفر از همسایه ها درباره خونوادشون بپرسن و همه چی بهم بخوره...

و خیلی موارد دیگه...

اما در مورد جن و شیطان من نظر شخصی خودمو میخوام بگم؛

اینو میدونیم که وجود دارن و این موجودات قدرتهای خاصی دارن که انسان نداره.

ولی اصلا اصلا نمیشه هر مشکلی رو ربط داد به اینا٬
    چون منطقی که فک کنی میبینی روندش خیلی پیچیده س و به نظر من خیلی خیلی نادرن مواردی که بگیم پای اینها وسطه.

ببین وقتی که ما میگیم اینا طلسم شیطانه پس باید به یک روشی از شیطان به انسان منتقل شده باشه دیگه٬

پس اول طلسم و قدرت شیطانی یک شیطان یا یک جنِ بد و خبیث( هم جنِ خوب داریم هم جنِ بد) به یک انسان آموزش داده میشه بعد اون انسان میاد از اینا واسه نابودی یک انسان دیگه استفاده میکنه.

خوب حالا یک انسان باید به چه مرحله ای برسه که خدا بهش این اجازه رو بده که بتونه چنین ارتباطی برقرار کنه!!!!!!!!!!!

هیچکسم نمیتونه ٬ هیچ انسانی هیچ موجودی نمیتونه چنین ادعایی کنه و صد در صد بگه که خدا قطعا و‌صد در صد یه کاری رو انجام میده یا نه!!
    موضوع اینه که به طور پیش فرض ما اینو میدونیم که چون خدا بنده هاشو دوس داره اجازه اینکارو نمیده ٬ ولی به هرحال ما که به همه چیز آگاه نیستیم و همه چیزو نمیدونیم؛

واسه همینم من فکر میکنم واقعا خیلی نادره و در موارد خیلی خیلی خیلی خاص فقط ممکنه.

بعدشم اینا که آموزشگاه ندارن بیان به یه عده دیگه این چیزا رو یاد بدن و طلسم درست کردن بشه یه چیز همه گیر و عادی!!!!!!

همه ایناییم که طلسم و جادو میدن دست مردم فقط دکّان باز کردن همین!!!!!

واسه همینم هست که کلا میگن طلسم و دعا وجود نداره و وجودشو نفی کردن٬ چون اصولا مردم ما استثناعات رو درک نمیکنن و همین که یک درصد به چیزی احتمال بدی ٬ صد در صدش میکنن اونوقت کی میتونه جلوشونو بگیره!!!

همین الانش که میگن طلسم وجود نداره و نیست اینه اوضاع٬ وای به حال روزی که بگن هست ...

اینم که میگن فلانی رفته دعا گرفته و طلسمش باز شده من فک میکنم اولا دلیلش تلقین و انرژیهای مثبتیه که اون شخص بعد از گرفتن دعا به خودش میده که الان که این دعا رو گرفتم پس دیگه قطعا مشکلم حل میشه و واقعنم میشه...

یکیم به خاطر تأثیر مثبت خود دعاست؛
    ما هممون به دعا و کلام خدا اعتقاد داریم و ازش انرژی میگیریم.

سومین دلیلشم کلمات مثبت داخل دعاست٬
    قضیه اون آزمایشو همه شنیدیم که یک پرتقالو نصف میکنین نصفشو میزاریم توی یه شیشه که روش حرفای خوبی نوشتیم و نصف دیگشو میزاریم توی یک شیشه که حرفای بدی روش نوشتیم ٬
    بعد چند روز که میریم سراغش میبینیم اونی که روش حرفای بدی بوده کپک زده اونی که حرفای خوب روش بوده سالم مونده!!!!!!

همراه داشتن دعا هم به خاطر حرفای خوبی که توش هست به نظر من همین تأثیرو روی آدم میزاره و کمکش میکنه.

لزوما هم دعا فقط واسه طلسم استفاده نمیشه٬
    واسه همینم اون مراجع گفتن که اگه بخواین میتونین از دعا کمک بگیرین ٬ چون تأثیر مثبتی داره.

در کل به نظر من آدم باید همه فکرای منفی رو از خودش دور کنه و همیشه فقط به خدا متوسل بشه و از خودش بخواد که همه چیزو درست کنه.
    ویرایش توسط رامونا : 02-13-2018 در ساعت 06:12 PM

9. 4 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.29
    تشکـر
    7,895
    تشکر شده 8,188 بار در 3,723 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

سلام فرشته جان
    من به دعا اعتقاد دارم
    اما فک نمیکنم هرکسی بتونه این کارو انجام بده
    و منظورم از دعا هم کلمات و آیات قرآنی هست
    مثلا من خودم با خوندن زیارت عاشورا...دعای کمیل‌.‌.و نمازشب حاجت گرفتم
    البته بعضی موارد هم بوده که خیلی براشون دعا کردم و نشده! بگمت که از بچگی برا یه نیت تا الان دعا میکنم ولی نشده...چیز بدی هم نیست...خیر هست واقعا ولی خب لابد به صلاح نیست
    اما در مورد جادو هم حتما اسم هاروت و ماروت رو شنیدی!!
    یه قسمتیش رو از ویکی پیدیا برات میذارم اگه خواستی تو قرآن و تفسیرش بیشتر بخون
    هاروت و ماروت نام دو فرشته‌است که در آیهٔ ۱۰۲ سوره بقره آمده است. این دو فرشته آمده بودند تا به مردم جادو بیاموزند و به آن‌ها کمک کنند تا جادوی جادوگران را باطل کنند. اما پیش از آموزش جادو به هرکس به او هشدار می‌دادند که ما وسیلهٔ آزمایش شماییم مبادا از جادو در مسیر نادرست بهره برید با این حال شمار بسیاری کافر شدند و از جادو بجای بهره بردن در مسیر درست در به هم زدن رابطهٔ میان زن و شوهرها استفاده کردند.[۱]
    ولی فک نمیکنم کسی هنوز باشه که به این صورت دعا کنه!! یا حداقل بلد باشه اون نوع دعا کردن رو!
    من سعی میکنم معوذتین رو بخونم اول صبح، و ذکر لاحول و لا قوه الا بالله رو زیاد بگم
    در آخر به قول مامانم برگ بدون اذن خدا نمیفته...هرچقدر هم دعا کنن تا خدا نخاد تاثیری نداره
    پس با توسل به آیات قرآن شر و بلا رو از خودتون دور کنین...
    آیه الکرسی..سوره ناس و فلق(معوذتین)، صلوات، و اون ذکری که گفتم رو زیاد بخونین...و همه چیز رو بسپرید بخدا...

با من مدارا کن

بعدها، دلت برایم تنگ خواهد شد...

11. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,829
    تشکر شده 1,404 بار در 910 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام

در زمانهای قدیم طلسم کردن وجود داشته اما الان فکر نکنم کسی چنین علمی داشته باشه.

الان قضیه حسادت و چشم زخم میتونه بیشتر تاثیر منفی بذاره چون معمولا خیلی از افراد طاقت دیدن کوچکترین موفقیت کسی رو ندارن و دوس دارن همیشه خودشون به آسایش برسن و بقیه زجر بکشن، کسایی که وقتی جلوترن پز میدن و فخرفروشی میکنن، وقتی عقب باشن حسادت خواهند کرد.

برای در امان موندن از حسادت و چشم زخم، آیت الکرسی و سوره های فلق و ناس خیلی موثر هستن.
    و اینکه همیشه مواظب و هوشیار باشیم کسی چشم زخممون نزنه، یعنی وقتی یهو برمیگردی میبینی کسی بدون اینکه حرفی بزنه بهت خیره شده( فک کنم همه چنین مواردی رو تجربه کردن )، مطمئن باش داره افکار شیطانی در موردت از ذهنش عبور میده، همون موقع بهتر هست سوره های فلق و ناس رو بخونی تا دفع شر و بلا بشه.

در مورد هر اتفاقی که قراره در زندگیمون بیفته خواست خدا شرط اصلیه و خداست که زمانشو تعیین میکنه و اتفاقی مثل ازدواج ممکنه برای یکی زود اتفاق بیفته اما برای یکی 10 سال دیرتر، نمیشه تعیین کرد وقتی به یه سن خاص رسیدیم حتماً اون اتفاق خاص خواهد افتاد.
    همونطور که عمر آدما فرق داره، زمان اتفاقات زندگی هم فرق داره و وابسته به سن و سال نیست.

و البته تواناییهایی که داریم در این قضیه نقش زیادی داره، اگه تواناییهامون ناقص باشه پس در رسیدن به هدفمون به مشکل خواهیم خورد، پس بهتره اول نقاط ضعف و قوت خودمون رو بشناسیم و سعی کنیم نقاط ضعفمون رو تقویت کنیم و البته این زمان میبره و باید صبر داشته باشیم.

13. 2 کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    859
    تشکر شده 422 بار در 195 پست
    سیستم عامل و مرورگر

متاسفانه در جامعه ی امروز اکثر دختران جوان خودشون با دست خودشون چنان مشکلات و سنگ اندازیها و توقعات

بیجا و چشم و هم چشمی ها و بلاهایی سر زندگی و آینده ی خودشون میارن که دیگه کار به جادو جنبل و اینها نمیرسه

و اجنّه هم باید برن لُنگ بندازن...
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

15. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.34
    تشکـر
    452
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام فرشته جون.

منم همیشه خیلی این برام سوال بوده.

اما منطقی که فکر کردم به این نتیجه رسیدم که نمیشه همه موارد این چنینی که یه گرهی توی کاری پیش میاد رو نسبت بدیم به طلسم!

یه دلیلش همین بحث انرژیه که دوستان هم بهش اشاره کردن٬

واقعا آدم چیزی رو که میخواد و با تصورش عینیت واقعی بهش میبخشه رو به خودش جذب میکنه.

یه دلیل دیگه شم برمیگرده به خود اون شخص یا خونوادش که حرف یا رفتار خاصی یا موضوعی از سمت خودشونه که باعث میشه یه مشکلی پیش بیاد.

سوء تفاهم نشه عزیزم٬این مثالی رو که میخوام بگمو خیلی کلی دارم میگم برای اینکه منظورمو برسونم٬ منظورم شما و خونوادتون نیستین؛

مثلا یه خونواده ای اجازه نمیدن دخترشون به خودش برسه و توی جامعه حضور فعال داشته باشه تا بهتر و بیشتر دیده بشه و به دنبالش شانس بهتری واسه ازدواج براش پیش بیاد.
    خوب طبیعیه این دخترو کسی نمیبینه که بخواد برای ازدواج در نظر بگیرتش٬ بعد چون خواستگار نداره میگن بختشو بستن!

یا مثلا من یه خونواده ای رو میشناسم که دخترای خیلی خوبی داره که هم تحصیلکردن هم اجتماعی٬ اما متأسفانه برادرای خوبی نداره و مادرشونم سابقه رفتاری خوبی نداره توی محله شون٬

براشونم خواستگار زیاد میاد اما نمیشه٬کافیه تا از یک نفر از همسایه ها درباره خونوادشون بپرسن و همه چی بهم بخوره...

و خیلی موارد دیگه...

اما در مورد جن و شیطان من نظر شخصی خودمو میخوام بگم؛

اینو میدونیم که وجود دارن و این موجودات قدرتهای خاصی دارن که انسان نداره.

ولی اصلا اصلا نمیشه هر مشکلی رو ربط داد به اینا٬
    چون منطقی که فک کنی میبینی روندش خیلی پیچیده س و به نظر من خیلی خیلی نادرن مواردی که بگیم پای اینها وسطه.

ببین وقتی که ما میگیم اینا طلسم شیطانه پس باید به یک روشی از شیطان به انسان منتقل شده باشه دیگه٬

پس اول طلسم و قدرت شیطانی یک شیطان یا یک جنِ بد و خبیث( هم جنِ خوب داریم هم جنِ بد) به یک انسان آموزش داده میشه بعد اون انسان میاد از اینا واسه نابودی یک انسان دیگه استفاده میکنه.

خوب حالا یک انسان باید به چه مرحله ای برسه که خدا بهش این اجازه رو بده که بتونه چنین ارتباطی برقرار کنه!!!!!!!!!!!

هیچکسم نمیتونه ٬ هیچ انسانی هیچ موجودی نمیتونه چنین ادعایی کنه و صد در صد بگه که خدا قطعا و‌صد در صد یه کاری رو انجام میده یا نه!!
    موضوع اینه که به طور پیش فرض ما اینو میدونیم که چون خدا بنده هاشو دوس داره اجازه اینکارو نمیده ٬ ولی به هرحال ما که به همه چیز آگاه نیستیم و همه چیزو نمیدونیم؛

واسه همینم من فکر میکنم واقعا خیلی نادره و در موارد خیلی خیلی خیلی خاص فقط ممکنه.

بعدشم اینا که آموزشگاه ندارن بیان به یه عده دیگه این چیزا رو یاد بدن و طلسم درست کردن بشه یه چیز همه گیر و عادی!!!!!!

همه ایناییم که طلسم و جادو میدن دست مردم فقط دکّان باز کردن همین!!!!!

واسه همینم هست که کلا میگن طلسم و دعا وجود نداره و وجودشو نفی کردن٬ چون اصولا مردم ما استثناعات رو درک نمیکنن و همین که یک درصد به چیزی احتمال بدی ٬ صد در صدش میکنن اونوقت کی میتونه جلوشونو بگیره!!!

همین الانش که میگن طلسم وجود نداره و نیست اینه اوضاع٬ وای به حال روزی که بگن هست ...

اینم که میگن فلانی رفته دعا گرفته و طلسمش باز شده من فک میکنم اولا دلیلش تلقین و انرژیهای مثبتیه که اون شخص بعد از گرفتن دعا به خودش میده که الان که این دعا رو گرفتم پس دیگه قطعا مشکلم حل میشه و واقعنم میشه...

یکیم به خاطر تأثیر مثبت خود دعاست؛
    ما هممون به دعا و کلام خدا اعتقاد داریم و ازش انرژی میگیریم.

سومین دلیلشم کلمات مثبت داخل دعاست٬
    قضیه اون آزمایشو همه شنیدیم که یک پرتقالو نصف میکنین نصفشو میزاریم توی یه شیشه که روش حرفای خوبی نوشتیم و نصف دیگشو میزاریم توی یک شیشه که حرفای بدی روش نوشتیم ٬
    بعد چند روز که میریم سراغش میبینیم اونی که روش حرفای بدی بوده کپک زده اونی که حرفای خوب روش بوده سالم مونده!!!!!!

همراه داشتن دعا هم به خاطر حرفای خوبی که توش هست به نظر من همین تأثیرو روی آدم میزاره و کمکش میکنه.

لزوما هم دعا فقط واسه طلسم استفاده نمیشه٬
    واسه همینم اون مراجع گفتن که اگه بخواین میتونین از دعا کمک بگیرین ٬ چون تأثیر مثبتی داره.

در کل به نظر من آدم باید همه فکرای منفی رو از خودش دور کنه و همیشه فقط به خدا متوسل بشه و از خودش بخواد که همه چیزو درست کنه.
    سلام رامونای عزیز

اره گلم حق باشماست کاش یکی ازین مشکلات رو داشت خواهرم
    که من فکرم رو به این چیزای پلید نمیبردم
    خوشبختانه من واقعا خانواده خوب و ارومی دارم جوری که همه درو همسایه هم مارو میشناسن و خودمو خواهرم هم همیشه
    چه با درس و کار همیشه تو اجتماع فعال بودیم
    خواهرم فعالتر شادتر و خیللللللی از من زیباتر!!!
    هردو خاستگار داشتیم ، من ازدواج کردم..
    بعد از من خاستگارای خواهرم حتی بیشترم شدن حتی یکبار نامزد هم کرد همچیز عالی بود یه یکهو سر کم و زیاد مراسم
    خانواده ها بحثشون شد و جدا شدن ازونروز هرکسی میاد سمتش یا خاستگاری میکنی بنا بر دلیلی که خودش هم نمیدونه
    میبره از خواهرم...
    هرچی ازش میپرسم خب چرا ؟ میگه نمیدونم...
    خواهرم اصلا نمیگه می خوام ازدواج کنم یا چرا کسی بامن ازدواج نمیکنه
    ولی این چیزها باعث شده غرورش جلو ماها شکسته بشه و پاشو کرده تو یه کفش که می خوام خونه جدا بگیرم
    اینه که تمام زندگی مارو تحت شعاع قرار داده..

مرسی واقعا اینقدر با حوصله وقت گذاشتی و برام توضیح دادی..
    پس نتیجه گیری من از صحبتهای شما اینه که :

طلسم کردن و ارتباط با شیاطین ممکنه امکانپذیر باشه ولی خب از دست همه ساخته نیست
    و اینکه خدا چطوری این اجازرو میده و اینچیزهام از درک ما خارجه...
    و اینکه در هر صورت داشتن دعا و انجامش بخاطر انرژی مثبتی که میده خوبه،خب میشه گفت یکم صحبتهای بزرگا واسم شفاف شد با حرفات
    اینکه چرا میگن طلسم نیست ولی بعدش میگن اگر فکر میکنید چنین شده این دعارو بخونید...

رامونا جان من این صحبتهارو باهاش میکنم ولی بنظرت این انرژی منفی مادرم رو چه کنم ؟؟؟
    میدونی که مادر خیلی خوب میتونه رو بچش انرژی منفی رو انتقال بده
    یه کمکی ام بهم درمورد مادرم بکن لطفا توکه انقدر فهمیده ای
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

16. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.34
    تشکـر
    452
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام فرشته جان
    من به دعا اعتقاد دارم
    اما فک نمیکنم هرکسی بتونه این کارو انجام بده
    و منظورم از دعا هم کلمات و آیات قرآنی هست
    مثلا من خودم با خوندن زیارت عاشورا...دعای کمیل‌.‌.و نمازشب حاجت گرفتم
    البته بعضی موارد هم بوده که خیلی براشون دعا کردم و نشده! بگمت که از بچگی برا یه نیت تا الان دعا میکنم ولی نشده...چیز بدی هم نیست...خیر هست واقعا ولی خب لابد به صلاح نیست
    اما در مورد جادو هم حتما اسم هاروت و ماروت رو شنیدی!!
    یه قسمتیش رو از ویکی پیدیا برات میذارم اگه خواستی تو قرآن و تفسیرش بیشتر بخون
    هاروت و ماروت نام دو فرشته‌است که در آیهٔ ۱۰۲ سوره بقره آمده است. این دو فرشته آمده بودند تا به مردم جادو بیاموزند و به آن‌ها کمک کنند تا جادوی جادوگران را باطل کنند. اما پیش از آموزش جادو به هرکس به او هشدار می‌دادند که ما وسیلهٔ آزمایش شماییم مبادا از جادو در مسیر نادرست بهره برید با این حال شمار بسیاری کافر شدند و از جادو بجای بهره بردن در مسیر درست در به هم زدن رابطهٔ میان زن و شوهرها استفاده کردند.[۱]
    ولی فک نمیکنم کسی هنوز باشه که به این صورت دعا کنه!! یا حداقل بلد باشه اون نوع دعا کردن رو!
    من سعی میکنم معوذتین رو بخونم اول صبح، و ذکر لاحول و لا قوه الا بالله رو زیاد بگم
    در آخر به قول مامانم برگ بدون اذن خدا نمیفته...هرچقدر هم دعا کنن تا خدا نخاد تاثیری نداره
    پس با توسل به آیات قرآن شر و بلا رو از خودتون دور کنین...
    آیه الکرسی..سوره ناس و فلق(معوذتین)، صلوات، و اون ذکری که گفتم رو زیاد بخونین...و همه چیز رو بسپرید بخدا...
    سلام رزمریم عزیز
    پس شما هم میگین وجود داره جادو و جنبل...
    من فکر نمیکنم ولی کسی دیگه نباشه که اینکارارو انجام بده فکر میکنم باشن هنوز
    ولی خب به قول رامونا هرکسی نمیتونه...
    نه من چیزی راجب هاروت ماروت نمیدونستم خیلی جالب بود برام مرسی
    میرم بیشترم راجبشون میخونم!
    چشم عزیزم همه این سوره هایی که گفتی رو می خونم
    خدا انشالله اونچیزی رو که صلاح هست بهت بده
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

17. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.34
    تشکـر
    452
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    سلام

در زمانهای قدیم طلسم کردن وجود داشته اما الان فکر نکنم کسی چنین علمی داشته باشه.

الان قضیه حسادت و چشم زخم میتونه بیشتر تاثیر منفی بذاره چون معمولا خیلی از افراد طاقت دیدن کوچکترین موفقیت کسی رو ندارن و دوس دارن همیشه خودشون به آسایش برسن و بقیه زجر بکشن، کسایی که وقتی جلوترن پز میدن و فخرفروشی میکنن، وقتی عقب باشن حسادت خواهند کرد.

برای در امان موندن از حسادت و چشم زخم، آیت الکرسی و سوره های فلق و ناس خیلی موثر هستن.
    و اینکه همیشه مواظب و هوشیار باشیم کسی چشم زخممون نزنه، یعنی وقتی یهو برمیگردی میبینی کسی بدون اینکه حرفی بزنه بهت خیره شده( فک کنم همه چنین مواردی رو تجربه کردن )، مطمئن باش داره افکار شیطانی در موردت از ذهنش عبور میده، همون موقع بهتر هست سوره های فلق و ناس رو بخونی تا دفع شر و بلا بشه.

در مورد هر اتفاقی که قراره در زندگیمون بیفته خواست خدا شرط اصلیه و خداست که زمانشو تعیین میکنه و اتفاقی مثل ازدواج ممکنه برای یکی زود اتفاق بیفته اما برای یکی 10 سال دیرتر، نمیشه تعیین کرد وقتی به یه سن خاص رسیدیم حتماً اون اتفاق خاص خواهد افتاد.
    همونطور که عمر آدما فرق داره، زمان اتفاقات زندگی هم فرق داره و وابسته به سن و سال نیست.

و البته تواناییهایی که داریم در این قضیه نقش زیادی داره، اگه تواناییهامون ناقص باشه پس در رسیدن به هدفمون به مشکل خواهیم خورد، پس بهتره اول نقاط ضعف و قوت خودمون رو بشناسیم و سعی کنیم نقاط ضعفمون رو تقویت کنیم و البته این زمان میبره و باید صبر داشته باشیم.
    سلام آقای تجربه
    مرسی از کمکتون....
    بنظرتون چشم نظر واقعا جلوی چشم زخم رو میگیره یا همین سوره هایی که گفتید خونده بشه بهتره ؟؟
    راست میگید
    همیشه مادربزرگم میگفت خوبیارو واسه بقیه تعریف نکن..
    خواهر من خیلی ادم ساده ای بود
    نامزد که بود انقدر نامزدش و فامیلاش ادمای خوبی بودن که هرجا نشست گفت امقدر ازشون تعریف و تمجید کرد که یهو ورق برگشت...
    حتی یادمه اونروزا یکی از دوستاش بود که تازه طلاق گرفته بود همیشه خونه ما بود اون دوران
    همیشه بهش میگفتم جلوی دوستت انقدر از عشقت به نامزدت نگو دلش میگیره خب میگفت نه خودش میگه خوشحال میشه..
    ولی من هیچوقت بهش حس خوبی نداشتم
    ناخواسته شاید چشم زده اصلا نمیگم خواسته خرابش کنه...
    چقدر زندگی کردن سخته واقعا خیلی سخته
    واقعا کاش ایچیزها نبود کاش خوشی ها موندگار بود کاش این جادو جنبل و انرژی منفی و چشم زخم نبود..

ممنونم بازم از شما خدا الهی شمارو دور نگه داره از چشم شورو بخیل و همواره راهارو برای رسیدن به خوشبختی واستون باز کنه
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

19. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.34
    تشکـر
    452
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    متاسفانه در جامعه ی امروز اکثر دختران جوان خودشون با دست خودشون چنان مشکلات و سنگ اندازیها و توقعات

بیجا و چشم و هم چشمی ها و بلاهایی سر زندگی و آینده ی خودشون میارن که دیگه کار به جادو جنبل و اینها نمیرسه

و اجنّه هم باید برن لُنگ بندازن...
    عزیزم اصلا قضیه خواهر من چشم و هم چشمی و توقع بیجا نیست خیالت راحت
    اگه گفتم سر مراسم بود بخاطر اینکه مراسم جدا باشه یا قاطی اختلاف پیش اومد قضیه سر تجملات نبود
    خداروشکر خواهرم اونقدر فهمیده هست که زندگیش رو بخاطر این چیزا خراب نکنه
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

21. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.47
    تشکـر
    2,058
    تشکر شده 1,660 بار در 856 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من نظرشخصیم اینه که بله همه ی اینا وجود داره چشم زدن و طلسم و ... چون شیطان وجود داره پس همهی اینا هم هست ولی کسی که به خدا پناه ببره از شر شیطان درامانه به نظرم زیاد دعا بخونید و حفظ ارتباط با خدا تمام این طلسم ها رو باطل میکنه

مثلا من خودم به خواهرم میگم عکس بچشو یا عکسای شخصیشونو رو پروفایل مثلا تلگرام و اینستگرامو نزاره . اولا خواهرم حرفمو گوش نمیداد هر دفعه میزاشت بچش مریض میشد دیگه به یقین رسیده نباید بزاره.
    خب ببین کافیه یه نفر آه و حسرت بکشه و یا حسودیش بشه بالاخره خودش باعث میشه که امواج منفی به اطراف بفرسه ...
    یا مثلا دوستم تعریف میکرد که قبلا پسرخالش دوستش داشته ولی دوستم میره با یکی دیگه ازدواج میکنه یه هفته نشده طلاق میگیره مبینه تو خونش یه دعای طلسم بین وسایلاش بوده حالا نمیدونم تاثیر این دعا بوده یا نه
    یکی دیگه از دوستامم هر دفعه نامزاد میکرد میومد برای همه ی بچه های کلاس تعریف میکرد و جالبه هر دفعه که برای دوستام تعریف میکرد بهم میخورد دیگه یه روز دوستم اومد گفت عروسی کردم غلط کردم تا وقتی نامزادم به کسی بگم . گفت من با خودم عهد کردم تا وقتی قطعی نشده و عروسی نکردم به هیج کس نگم
    ولی خب به نظرم هر چی آدم خوشبختی و خوشالیشو کمتر به کسی بگه درامان تره
    چایت را بنوش
    نگران فردا نباش ....
    از گندمزار من و تو
    مشتی کاه می ماند
    برای بادها ! ...

22. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,829
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    سلام آقای تجربه
    مرسی از کمکتون....
    بنظرتون چشم نظر واقعا جلوی چشم زخم رو میگیره یا همین سوره هایی که گفتید خونده بشه بهتره ؟؟
    راست میگید
    همیشه مادربزرگم میگفت خوبیارو واسه بقیه تعریف نکن..
    خواهر من خیلی ادم ساده ای بود
    نامزد که بود انقدر نامزدش و فامیلاش ادمای خوبی بودن که هرجا نشست گفت امقدر ازشون تعریف و تمجید کرد که یهو ورق برگشت...
    حتی یادمه اونروزا یکی از دوستاش بود که تازه طلاق گرفته بود همیشه خونه ما بود اون دوران
    همیشه بهش میگفتم جلوی دوستت انقدر از عشقت به نامزدت نگو دلش میگیره خب میگفت نه خودش میگه خوشحال میشه..
    ولی من هیچوقت بهش حس خوبی نداشتم
    ناخواسته شاید چشم زده اصلا نمیگم خواسته خرابش کنه...
    چقدر زندگی کردن سخته واقعا خیلی سخته
    واقعا کاش ایچیزها نبود کاش خوشی ها موندگار بود کاش این جادو جنبل و انرژی منفی و چشم زخم نبود..

ممنونم بازم از شما خدا الهی شمارو دور نگه داره از چشم شورو بخیل و همواره راهارو برای رسیدن به خوشبختی واستون باز کنه
    نظر من اینه که آدم وقتی چشم زخم میخوره که حواسش نیست و خودشو آماده نکرده و همین غافل بودن باعث میشه در موضع ضعف قرار بگیره.

برای همین بهتره همیشه موقع خروج از خانه مد نظر داشته باشیم که ممکنه چشم زخمی بهمون برسه و همون موقع خروج از خانه سوره های فلق و ناس و همینطور آیت الکرسی رو بخونیم.

همینطور هر وقت کسی بدون دلیل بهمون خیره شده باشه یا وقتی توی جمعی مورد تشویق قرار میگیریم( ممکنه مورد حسادت واقع بشیم )، خوندن این سوره ها یادمون نره.

خیلی ممنون، موفق و خوشبخت باشید.

24. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.47
    تشکـر
    2,058
    سیستم عامل و مرورگر

سلام

آره دقیقا یکی از دوستم همیشه همینجوری نگام میکرد خدارو شکردیگه نمیبنمش
    چایت را بنوش
    نگران فردا نباش ....
    از گندمزار من و تو
    مشتی کاه می ماند
    برای بادها ! ...

25. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,829
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    آره دقیقا یکی از دوستم همیشه همینجوری نگام میکرد خدارو شکردیگه نمیبنمش
    من از وقتی با آمادگی قبلی و بدون غفلت توی جمع حاضر میشم، چشم زخم نخوردم

البته افرادی هم که اشعه فرابنفش داشتن شناسایی شدن و چون میدونن دستشون برام رو شده دیگه اشعه هاشون کارساز نیست، متاسفانه از اقوام و دوستان بودن

مگه اینکه یه ناشناس بخواد اشعه بفرسته که اونم امکانش کمه چون کسی که نمیشناسه دلیلی برا حسادت نداره و منم بهرحال آمادگیمو حفظ میکنم

27. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.47
    تشکـر
    2,058
    سیستم عامل و مرورگر

من از وقتی با آمادگی قبلی و بدون غفلت توی جمع حاضر میشم، چشم زخم نخوردم

البته افرادی هم که اشعه فرابنفش داشتن شناسایی شدن و چون میدونن دستشون برام رو شده دیگه اشعه هاشون کارساز نیست، متاسفانه از اقوام و دوستان بودن

مگه اینکه یه ناشناس بخواد اشعه بفرسته که اونم امکانش کمه چون کسی که نمیشناسه دلیلی برا حسادت نداره و منم بهرحال آمادگیمو حفظ میکنم
    دیگه از من که آماده تر نیسی من همیشه یه دعای ضد طلسمم تو کیفم دارم
    ویرایش توسط eli2 : 02-14-2018 در ساعت 05:20 PM
    چایت را بنوش
    نگران فردا نباش ....
    از گندمزار من و تو
    مشتی کاه می ماند
    برای بادها ! ...

28. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,829
    سیستم عامل و مرورگر

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِّلْعَالَمِينَ

نزديك است كه كافران هنگامي كه آيات قرآن را مي شنوند تو را با چشمان خود هلاک کنند و می گویند او دیوانه است در حالی که قرآن جز مایه بیداری برای جهانیان نیست.

29. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,829
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    دیگه از من که آماده تر نیسی اینو ببین خخخخخخخ من همیشه این همرامه تازه یه دعای ضد طلسمم تو کیفم دارم
    http://www.upsara.com/images/zncb_dsc_0289.jpg
    این که خودش چشم شیطانه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)