مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 41 به 44 از 44

موضوع: به طلسم بسته شدن بخت اعتقاد دارید ؟

1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    835
    تشکر شده 386 بار در 172 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : به طلسم بسته شدن بخت اعتقاد دارید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    عزیزم خب اومدی تو تایپیک من داری مینویسی بعد صحبتت راجب خواهر من نیست به خواهر منم کاری نداری توجهی ام به خواهرم نداری ؟؟ راجب جامعست حرفاتبامزه بود.
    میتونی صحبتت رو درباره جامعه تو تایپیکای عمومی بیان کنی..و اینکه انگار دلت خیلی پره داری روی من خالیش میکنی عزیزم همه ادمها مشکلات خودشونو دارن
    دلیل نمیشه نمیتونیم کمک کنیم بتوپیم...
    امیدوارم خدا مشکل شمارم حل کنه
    ضمن عرض سلام و احترام دوباره
    خب در اینکه فهوای پیام بنده و برداشت شما ازش از اول تا آخر یه سوء تفاهم شد که هیچ شکی نیست.و متاسفانه کمی وارد یک مسیر ناراحت کننده شد
    کوچکترین شکی نداشته باشید که پیام بنده به هیچ عنوان چیزیکه شما برداشت کردید نبوده و از اول تا آخر یه سوء تفاهم بوده...الان توضیح میدم :
    شما توی پست اول تاپیک وقتی مشکلتون و تفکرات اخیرتون رو بیان کردید آخرش به وضوح گفتید که : نظرتون در این باره چی هست و کاملا روشن و
    واضح از بقیه سوال کردید که تفکرشون و برداشتشون در مورد این مبحث چی هست...دقت کنید که سوال شما این نبود که نظرشون رو احیانا فقط راجع به
    مشکل خانوادگیه شما بگن.بلکه کلا نظرشون رو در مورد این مبحث پرسیدید...و بنده هم فقط و فقط نظرم رو بصورت خیلی کلی در مورد بحث اعتقاد داشتن
    به این موارد و مشکلات واقعی در جامعه ی امروز گفتم..ولی شما به اشتباه صحبت بنده رو برداشتی در مورد مشکل خونوادگیه خودتون دونستید...
    پس ببینید...اگه شما میخواستین همچین برداشت و واکنشی داشته باشین باید از همون اول توی پست اولیه مشخص میکردین که آیا میخواین در مورد
    بحث ارواح و اجنه بصورت کلی بحث بشه یا اینکه فقط و بصورت خاص در مورد مشکل خونوادگیه شما نظر یا دلداری و اینها داده بشه...پس مشخصه...
    تکرار میکنم چیزیکه بنده گفتم فقط مربوط به بحث کلیّ این مشکلات در اجتماع هست که هم پسران و هم دختران متاسفانه در جامعه امروز سنگ اندازیهای
    زیادی جلوی راه هم میکنن و چه بهتر که ما ( یعنی همه ی ما انسانها ) اشتباهات و یا تفکرات خودمون رو به پای اتفاقات ماورای طبیعه نندازیم...
    باز هم تکرار و تکرار و تکرار میکنم که بنده صد در صد در مورد محوریت این مشکل در جامعه حرف میزدم و اصلا کوچکترین کاری با مشکلات شما نداشتم.
    و اصلا و ابدا همچین شخصیتی نیستم که در مورد انسانهایی که نمیشناسم و هیچی ازشون نمیدونم قضاوتی کنم و در اون صورت حتی وارد تاپیک نمیشدم
    اما به طرز ناراحت کننده ای شما صحبتهای بنده رو تا آخر اشتباه برداشت کردید و نکته ی جالب اینجاست که بعد هم چیزی خطاب به بنده گفتید که
    مثلا انگار دارم از مشکلات شخصیه خودم گلایه میکنم و اینرو ناراحتیش رو سر شما یا بقیه خالی میکنم...بزارین همینجا یه چیزیرو مشخص کنم...
    هیچ یک از این حرفها کوچکترین ارتباطی به زندگیه فردی و اجتماعی خودم نداشته و نداره چون هیچ مشکلی خدارو شکر نداشته و ندارم.و صحبت بخت و
    اقبال و ازدواج و اینها مدتهاست قدیمی شده برای من.بنده خیلی وقت پیش این مسائل رو پشت سر گذاشتم و بیش از حداقل 12 سال سابقه زندگیه
    مشترک داشتم...اونهم زندگی ای که خیلیها حتی در خواب و رویا هم مثلش رو نخواهند دید...هرچند اتفاقات تلخ و ناگواری که افتاد باعث مرگ و رفتنش
    شد اما تمام چیزیکه الان هستم مثل تجردم یا هر چیزه دیگه ای تماما به خواست و اِراده قلبیم هست و کوچکترین شکایتی هم ازش ندارم.و خدارو شکر
    مشکلی هم ندارم...نه شخصی...نه روحی و روانی...نه اجتماعی...نه ظاهری...نه مادی...نسل در نسل قبل از من اشرافی زندگی کردن و تا 10 ها نسل
    بعد از من هم کوچکترین نیازی نخواهند داشت حداقل از بحث موارد اقتصادی و اجتماعی...پس همینجا به جدیت عرض میکنم که اصلا در مورد خودم حرف
    نمیزدم و شخصا هیچ مشکل و نیازی در تمام زندگیم به جز مرگ همسرم نداشتم و ندارم و احتمالا تا ابد هم همچین مشکلاتی نخواهم داشت...
    این قضیه رو همینجا خواستم به کلی روشن و تمومش کنم.که تمام صحبت بنده تنها بیان کردن گوشه ای از واقعیتهای اجتماع هست که داره تعداد
    زیادی از جوانان مارو آزار میده و این صحبت من از سر دلسوزی بود. اما در مقابل چون نه تنها درک و برداشت اشتباه شما از صحبت اولیه ی من باعث شد
    از اول تا آخر صحبتها یه سوء تفاهم بزرگ بشه بلکه بعدش هم متاسفانه شما به طبع اون برداشت اشتباهتون دچار پیش داوری و قضاوت ندانسته و
    نشناخته از بنده شدید و اون صحبتهای پایانی رو در مورد بنده کردید و همینطور 3 تا پیام عجیب و نا مربوط هم بصورت بی نام و نشان برای بنده اومد که
    حالا نمیدونم اونها مال یک شخص بودن یا بیشتر از یه نفر که متاسفانه اونها هم برداشتی اشتباه و صحبتهای توهین آمیزی انجام داده بودن...
    ( که البته میدونم و مطمئنم که اون پیامها از شما نبوده و اصلا همچین برداشتی ندارم چون صحبتهاشون کمی بچگانه هست ) بگذریم...در کل
    تمام این سوء تفاهمات باعث شد که بنده این واکنش رو نشون بدم و بیام حتما این شفاف سازی رو داشته باشم که قضیه چی بوده و چی هست
    و اینکه در آینده همه ی ما اول حرف و پیام طرف رو با دقت و تفکر و تعقل کافی بخونیم و فهوای کلام و نیت واقعیه شخص رو به درستی درک کنیم و بعد
    حداقل در موردش نظر بدیم...و هیچ وقت بدون شناختن کسی و بدونه اینکه کوچکترین چیزی ازش بدونیم در مورد قضاوتی نکنیم.
    اگر هم شما یا هر کسی دیگه خواست کمی در مورد اینکه بنده چطور آدمی هستم در حد خیلی کمی اطلاعاتی داشته باشه میتونه مطلب زیر رو
    مشاهده کنه و حداقل ذره ای بیشتر شناخت در مورد بنده و نوع شخصیم و صحبتهام در این انجمن داشته باشه...یا حداقل اون کسیکه اون پیغامهارو
    گذاشت بدونه که داره در مورد چه کسی و چجور آدمی قضاوت و پیش داوری و یا حتی توهین میکنه...مجالِ دوباره نوشتن نبود...
    تقدیم به مادر خوبیها
    با آرزوی سلامتی و سربلندی برای تمام انسانهای روی این کره ی خاکی...چه ایرانی چه خارجی...انشاالله که خداوند هیچکس رو بیمار یا نیازمند نکنه
    صحبت بنده و کار من با این تاپیک به کل تمام شد...موفق باشید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.70
    تشکـر
    449
    تشکر شده 849 بار در 492 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و احترام دوباره
    خب در اینکه فهوای پیام بنده و برداشت شما ازش از اول تا آخر یه سوء تفاهم شد که هیچ شکی نیست.و متاسفانه کمی وارد یک مسیر ناراحت کننده شد
    کوچکترین شکی نداشته باشید که پیام بنده به هیچ عنوان چیزیکه شما برداشت کردید نبوده و از اول تا آخر یه سوء تفاهم بوده...الان توضیح میدم :
    شما توی پست اول تاپیک وقتی مشکلتون و تفکرات اخیرتون رو بیان کردید آخرش به وضوح گفتید که : نظرتون در این باره چی هست و کاملا روشن و
    واضح از بقیه سوال کردید که تفکرشون و برداشتشون در مورد این مبحث چی هست...دقت کنید که سوال شما این نبود که نظرشون رو احیانا فقط راجع به
    مشکل خانوادگیه شما بگن.بلکه کلا نظرشون رو در مورد این مبحث پرسیدید...و بنده هم فقط و فقط نظرم رو بصورت خیلی کلی در مورد بحث اعتقاد داشتن
    به این موارد و مشکلات واقعی در جامعه ی امروز گفتم..ولی شما به اشتباه صحبت بنده رو برداشتی در مورد مشکل خونوادگیه خودتون دونستید...
    پس ببینید...اگه شما میخواستین همچین برداشت و واکنشی داشته باشین باید از همون اول توی پست اولیه مشخص میکردین که آیا میخواین در مورد
    بحث ارواح و اجنه بصورت کلی بحث بشه یا اینکه فقط و بصورت خاص در مورد مشکل خونوادگیه شما نظر یا دلداری و اینها داده بشه...پس مشخصه...
    تکرار میکنم چیزیکه بنده گفتم فقط مربوط به بحث کلیّ این مشکلات در اجتماع هست که هم پسران و هم دختران متاسفانه در جامعه امروز سنگ اندازیهای
    زیادی جلوی راه هم میکنن و چه بهتر که ما ( یعنی همه ی ما انسانها ) اشتباهات و یا تفکرات خودمون رو به پای اتفاقات ماورای طبیعه نندازیم...
    باز هم تکرار و تکرار و تکرار میکنم که بنده صد در صد در مورد محوریت این مشکل در جامعه حرف میزدم و اصلا کوچکترین کاری با مشکلات شما نداشتم.
    و اصلا و ابدا همچین شخصیتی نیستم که در مورد انسانهایی که نمیشناسم و هیچی ازشون نمیدونم قضاوتی کنم و در اون صورت حتی وارد تاپیک نمیشدم
    اما به طرز ناراحت کننده ای شما صحبتهای بنده رو تا آخر اشتباه برداشت کردید و نکته ی جالب اینجاست که بعد هم چیزی خطاب به بنده گفتید که
    مثلا انگار دارم از مشکلات شخصیه خودم گلایه میکنم و اینرو ناراحتیش رو سر شما یا بقیه خالی میکنم...بزارین همینجا یه چیزیرو مشخص کنم...
    هیچ یک از این حرفها کوچکترین ارتباطی به زندگیه فردی و اجتماعی خودم نداشته و نداره چون هیچ مشکلی خدارو شکر نداشته و ندارم.و صحبت بخت و
    اقبال و ازدواج و اینها مدتهاست قدیمی شده برای من.بنده خیلی وقت پیش این مسائل رو پشت سر گذاشتم و بیش از حداقل 12 سال سابقه زندگیه
    مشترک داشتم...اونهم زندگی ای که خیلیها حتی در خواب و رویا هم مثلش رو نخواهند دید...هرچند اتفاقات تلخ و ناگواری که افتاد باعث مرگ و رفتنش
    شد اما تمام چیزیکه الان هستم مثل تجردم یا هر چیزه دیگه ای تماما به خواست و اِراده قلبیم هست و کوچکترین شکایتی هم ازش ندارم.و خدارو شکر
    مشکلی هم ندارم...نه شخصی...نه روحی و روانی...نه اجتماعی...نه ظاهری...نه مادی...نسل در نسل قبل از من اشرافی زندگی کردن و تا 10 ها نسل
    بعد از من هم کوچکترین نیازی نخواهند داشت حداقل از بحث موارد اقتصادی و اجتماعی...پس همینجا به جدیت عرض میکنم که اصلا در مورد خودم حرف
    نمیزدم و شخصا هیچ مشکل و نیازی در تمام زندگیم به جز مرگ همسرم نداشتم و ندارم و احتمالا تا ابد هم همچین مشکلاتی نخواهم داشت...
    این قضیه رو همینجا خواستم به کلی روشن و تمومش کنم.که تمام صحبت بنده تنها بیان کردن گوشه ای از واقعیتهای اجتماع هست که داره تعداد
    زیادی از جوانان مارو آزار میده و این صحبت من از سر دلسوزی بود. اما در مقابل چون نه تنها درک و برداشت اشتباه شما از صحبت اولیه ی من باعث شد
    از اول تا آخر صحبتها یه سوء تفاهم بزرگ بشه بلکه بعدش هم متاسفانه شما به طبع اون برداشت اشتباهتون دچار پیش داوری و قضاوت ندانسته و
    نشناخته از بنده شدید و اون صحبتهای پایانی رو در مورد بنده کردید و همینطور 3 تا پیام عجیب و نا مربوط هم بصورت بی نام و نشان برای بنده اومد که
    حالا نمیدونم اونها مال یک شخص بودن یا بیشتر از یه نفر که متاسفانه اونها هم برداشتی اشتباه و صحبتهای توهین آمیزی انجام داده بودن...
    ( که البته میدونم و مطمئنم که اون پیامها از شما نبوده و اصلا همچین برداشتی ندارم چون صحبتهاشون کمی بچگانه هست ) بگذریم...در کل
    تمام این سوء تفاهمات باعث شد که بنده این واکنش رو نشون بدم و بیام حتما این شفاف سازی رو داشته باشم که قضیه چی بوده و چی هست
    و اینکه در آینده همه ی ما اول حرف و پیام طرف رو با دقت و تفکر و تعقل کافی بخونیم و فهوای کلام و نیت واقعیه شخص رو به درستی درک کنیم و بعد
    حداقل در موردش نظر بدیم...و هیچ وقت بدون شناختن کسی و بدونه اینکه کوچکترین چیزی ازش بدونیم در مورد قضاوتی نکنیم.
    اگر هم شما یا هر کسی دیگه خواست کمی در مورد اینکه بنده چطور آدمی هستم در حد خیلی کمی اطلاعاتی داشته باشه میتونه مطلب زیر رو
    مشاهده کنه و حداقل ذره ای بیشتر شناخت در مورد بنده و نوع شخصیم و صحبتهام در این انجمن داشته باشه...یا حداقل اون کسیکه اون پیغامهارو
    گذاشت بدونه که داره در مورد چه کسی و چجور آدمی قضاوت و پیش داوری و یا حتی توهین میکنه...مجالِ دوباره نوشتن نبود...
    تقدیم به مادر خوبیها
    با آرزوی سلامتی و سربلندی برای تمام انسانهای روی این کره ی خاکی...چه ایرانی چه خارجی...انشاالله که خداوند هیچکس رو بیمار یا نیازمند نکنه
    صحبت بنده و کار من با این تاپیک به کل تمام شد...موفق باشید.
    سلام عزیزم
    خب دنیای مجازیه و هزاران سوتفاهم ناخواسته ای که پیش میاد مرسی از توضیحاتت
    خب من منظورم نظرتون در رابطه با مشکلم بود،وقتی دیدم تند نظردادید که این حرفها توهمه و نوشتید کاری به خواهر شما ندارم
    ناراحت کننده بود برام ماکه لحن نویسنده رو نمیبینیم و برداشتمون از کلمات افراده فقط...
    بخاطر همین ناراحت شدم
    ولی خب مسئله ایه که هست درسته خیلی ها کم کاری خودشون رو میزارن پای اینجور چیزها ولی خب چیزیه که وجود
    داره همونجور که رزمریم گفت من رفتمو خوندم تو آیه بقره اومده که دعاخوانی و طلسم وجود داره
    و همینطور منظورم از نظرتون چیه بچه ها در مورد مشکل خودم بود
    مرسی از شفاف سازیت امیدوارم موفق و موید باشی هرجا هستی عقاید شمام محترم هستش
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

3. Top | #43

دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.05
    تشکـر
    1,275
    تشکر شده 1,241 بار در 677 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    سلام رامونای عزیز

اره گلم حق باشماست کاش یکی ازین مشکلات رو داشت خواهرم
    که من فکرم رو به این چیزای پلید نمیبردم
    خوشبختانه من واقعا خانواده خوب و ارومی دارم جوری که همه درو همسایه هم مارو میشناسن و خودمو خواهرم هم همیشه
    چه با درس و کار همیشه تو اجتماع فعال بودیم
    خواهرم فعالتر شادتر و خیللللللی از من زیباتر!!!
    هردو خاستگار داشتیم ، من ازدواج کردم..
    بعد از من خاستگارای خواهرم حتی بیشترم شدن حتی یکبار نامزد هم کرد همچیز عالی بود یه یکهو سر کم و زیاد مراسم
    خانواده ها بحثشون شد و جدا شدن ازونروز هرکسی میاد سمتش یا خاستگاری میکنی بنا بر دلیلی که خودش هم نمیدونه
    میبره از خواهرم...
    هرچی ازش میپرسم خب چرا ؟ میگه نمیدونم...
    خواهرم اصلا نمیگه می خوام ازدواج کنم یا چرا کسی بامن ازدواج نمیکنه
    ولی این چیزها باعث شده غرورش جلو ماها شکسته بشه و پاشو کرده تو یه کفش که می خوام خونه جدا بگیرم
    اینه که تمام زندگی مارو تحت شعاع قرار داده..

مرسی واقعا اینقدر با حوصله وقت گذاشتی و برام توضیح دادی..
    پس نتیجه گیری من از صحبتهای شما اینه که :

طلسم کردن و ارتباط با شیاطین ممکنه امکانپذیر باشه ولی خب از دست همه ساخته نیست
    و اینکه خدا چطوری این اجازرو میده و اینچیزهام از درک ما خارجه...
    و اینکه در هر صورت داشتن دعا و انجامش بخاطر انرژی مثبتی که میده خوبه،خب میشه گفت یکم صحبتهای بزرگا واسم شفاف شد با حرفات
    اینکه چرا میگن طلسم نیست ولی بعدش میگن اگر فکر میکنید چنین شده این دعارو بخونید...

رامونا جان من این صحبتهارو باهاش میکنم ولی بنظرت این انرژی منفی مادرم رو چه کنم ؟؟؟
    میدونی که مادر خیلی خوب میتونه رو بچش انرژی منفی رو انتقال بده
    یه کمکی ام بهم درمورد مادرم بکن لطفا توکه انقدر فهمیده ای
    خواهش میکنم عزیزم٬ ممنونم از محبتی که به من داری فرشته جون.

آره درست میگی واقعا یک مادر خیلی میتونه روی روحیه فرزندش تاثیر بزاره٬

به نظر من تنها کاری که میشه در این باره انجام داد اینه که با مادرت صحبت کنی و قانعش کنی که این افکارش اشتباهه یا حداقل ایشون اگه قانع نمیشن بگی که سعی کنن به خواهرت منتقل نکنن.

برای قانع کردن مادرت از اتفاقات و مسائل کوچیکی که ایشون خودش تجربشو داشته استفاده کن و از اون طریق وارد شو.

مثلا درباره اتفاقاتی که توی شرایط دشوار نتیجه خوبی داشته بگو٬
    بگو یادته در مورد نتیجه فلان موضوع حس خوبی داشتی و با اینکه شرایط مساعد نبود اما در آخر همونی شد که میخواستی!!

یا برعکس؛

براش تا میتونی مثالهایی بزن تا باور کنه که چقدر قدرت افکار میتونه توی زندگی آدم تأثیرگذار باشه.

درسته که مادرا روی بچه هاشون میتونن خیلی تأثیر بزارن اما به همون اندازه هم ازشون تأثیر میگیرن

مطمئن باش حرفات بی تأثیر نخواهد بود.

4. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.70
    تشکـر
    449
    تشکر شده 849 بار در 492 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    خواهش میکنم عزیزم٬ ممنونم از محبتی که به من داری فرشته جون.

آره درست میگی واقعا یک مادر خیلی میتونه روی روحیه فرزندش تاثیر بزاره٬

به نظر من تنها کاری که میشه در این باره انجام داد اینه که با مادرت صحبت کنی و قانعش کنی که این افکارش اشتباهه یا حداقل ایشون اگه قانع نمیشن بگی که سعی کنن به خواهرت منتقل نکنن.

برای قانع کردن مادرت از اتفاقات و مسائل کوچیکی که ایشون خودش تجربشو داشته استفاده کن و از اون طریق وارد شو.

مثلا درباره اتفاقاتی که توی شرایط دشوار نتیجه خوبی داشته بگو٬
    بگو یادته در مورد نتیجه فلان موضوع حس خوبی داشتی و با اینکه شرایط مساعد نبود اما در آخر همونی شد که میخواستی!!

یا برعکس؛

براش تا میتونی مثالهایی بزن تا باور کنه که چقدر قدرت افکار میتونه توی زندگی آدم تأثیرگذار باشه.

درسته که مادرا روی بچه هاشون میتونن خیلی تأثیر بزارن اما به همون اندازه هم ازشون تأثیر میگیرن

مطمئن باش حرفات بی تأثیر نخواهد بود.
    رامونای عزیزم ممنونم از لطف دوبارت

آره حتما باید درباره خودش مثال بزنم،اصلا یطوری خواهرمو با دید ترحم نگاه میکنه که باور کن به چشم میبینم
    چه انرژی منفی بهش میده
    ممنونم عزیزم از همفکریت حتما همه اینکارارو انجام میدم
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

5. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)