نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اجازه خواستگاری

768
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6038
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اجازه خواستگاری

سلام دختری هستم 29 ساله نزدیک به 6 سال با پسری که جز اقلیت مذهبی بود ارتباط داشتم چندین بار با خانوادش در مورد ازدواجمون صحبت کرد اما راضی نبودن بعد یک بار یک مساله ای پیش اومد که من نتونستم اونو ببخشم و ازش جدا شدم در حین جدا شدن گفت که به خانوادم گفتم دیگه خسته شدم میخوام با این دختر ازدواج کنم اونا هم مخالفت نکردن خیلی بابت موضوعی که پیش اومد معذرت خواهی میکرد و گریه میکرد که ببخشم اما من نتونستم حالا چکار کنم بهش اجازه خواستگاری بدم یا نه؟

2. کاربران زیر از زنبق بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : راهنمایی ازدواج

عزیزم زندگی مشترک چیزی جز آرامش نباید باشه و این ارامش فقط با بخشش به وجود میاد

خب به هرحال هر کسی مشکلی داره که باعث بروز رفتارهایی میشه و ایجاد تنش و ناراحتی

ولی خب ما آدما باید یاد بگیریم ببخشیم همونطور که دوست داریم در زندگی و در مواقعی که اشتباه میکنیم بخشیده بشیم

ولی برای ازدواج باید مشاوره ازدواج برید و در مورد اقلیت مذهبی نگفتید که ایشون چه مذهبی داره

چون باید بدونی که ازدواج مسلمان با دیگر مذاهب تابع قانون و حدودی میشه که باید رعایتش کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد