نمایش نتایج: از 1 به 28 از 28

موضوع: انتظار برای یک شخص برای خواستگاری

3095
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

انتظار برای یک شخص برای خواستگاری

با سلام و خسته نباشید
    دختری هستم ۲۹ ساله مدرک تحصیلی فوق لیسانس.و خیلی خدا ترس هستم و به قیامت و خدا اعتقاد دارم و ازگناه میترسم‌.
    در فروردین ۹۵ یک اقایی با من تماس گرفتن و وقتی جواب دادم تا فهمید ی خانوم جواب داد شروع به پیام دادن کرد.ولی من چون فهمیدم مزاحمه اصلا جواب نمیدادم.خلاصه این اقا به مدت یک ماه پیام میدادن و من اصلا جواب نمیدادم.بالاخره یک روز قسم داد توروخدا جواب بده.... جوابشو دادم.و همین جواب دادن باعث شد باهم اشنا بشیم.تقریبا یک ماهی باهم صحبت کردیم و گاهی هم بیرون میرفتیم.یک روز در همین موقع بیرون رفتن ایشان به من پیشنهاد ازدواج دادن.و چون معیار مورد نظر داشت من قبول کردم.بعد چند بار بیرون رفتن یکروز خواست دستمو بگیره ولی من اجازه ندادم.و بعد این موضوع دیگه قرار شد همدیگرو نبینیم.چون میگفت نمیتونم جلوی خودمو بگیرم.پس منتظر باش بعد ماه رمضان میام خواستگاریت.منم گفتم باشه و این مدت اصلا از هم خبر نداشتیم.نه زنگ میزدیم نه پیام میدادیم.تا اینکه ماه رمضان تموم شد و چند هفته ای گذشت به من پیام داد.ومن گفتم قول و قرارتون یادتون رفته.و ایشان گفتن یادمه ولی الان موقعیت ندارم دایی پدرم فوت کرده باید یکسال صبر کنی.ما رسم نداریم.و این رسمشون واقعا جای تعجب واسم.
    حالا با این توضیحاتی که دادم آیا من باید منتظر این اقا بمونم؟ یا اینکه فراموشش کنم.میترسم منتظر باشم سال دیگه بهونه دیگه بیاره.ممنون میشم پاسخ بدهید.باتشکر

2. کاربران زیر از Monare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : انتظار برای یک شخص برای خواستگاری

سلام دوست عزیزم.
    به نظر من که ایشون نمی خوان بیان جلو. چون ربطی به فوت اقوام نداره شما که نمی خواید جشن بگیرید. می تونن یه انگشتر ساده بیارن و خواستگاری کنن و بعد جشن و مراسم رو موکول کنن به بعد از سال دایی پدرشون .
    تازه می تونن که اصلا تو خفا هم این کار رو بکنن که هیچ کس نفهمه. به اقوام چیزی هم نگن اگه خیلی مقیدن که حتما سال باید بگذره.
    اما ایشون نمی خوان بیان جلو به نظر من . حالا شاید بعدها نظرشون عوض شه ولی چیزی که معلومه الان ایشون قصد ازدواج ندارن.

4. 4 کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام

عزیزم سر زندگیتون قمار نکنید

کسی که بخواد با شماره گرفتن به عنوان مزاحم همسرشو پیدا کنه همسر خوبی براتون نمیشه

درگیر احساسات شدید وگرنه مشخصه این آقا شمارو برای بازی دادن میخواد وگرنه به قول merina عزیز هرطور شده خانوادش رو جلو میفرستاد به دور از چشم بقیه ی فامیل حداقل صحبتای اولیه رو بکنن

پس بهشون بگید اگه مرده همین الان جلو بیاد اگر نه دیگه طرف شما نیاد .

شماهم دیگه جوابش رو ندید و از فکرش بیاید بیرون و هیچوقت دیگه منتظرش نمونید .

6. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ازوقتی که قرار شده همدیگرو نبینیم.چند بار پیش محل کار و خونمون دیدم.ولی توجهی نکردم.واسم جای سواله که هدفش از این کار چیه.اگه میخواد چرا نمیاد و بهونه میگیره.اگه نمیخواد چرا میاد دم شرکت و خونمون

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

ایشون چند ساله و شغلشون چی هست؟ چجور توی این مدت کم با چند جلسه گفتکو به این نتیجه رسیدین که کیس مناسبی برای ازدواج هستن؟!

در کل ازدواج درست و عاقلانه نیاز به شناخت دقیق و خانوادگی داره که از طریق دوستی های این فرمی میسر نمیشه...

بعید میدونم هدف ایشون ازدواج باشه، ازش بخواین برای خواستگاری اقدام کنه در غیر اینصورت بیخیال ایشون بشین

9. 2 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها
    ایشون چند ساله و شغلشون چی هست؟ چجور توی این مدت کم با چند جلسه گفتکو به این نتیجه رسیدین که کیس مناسبی برای ازدواج هستن؟!

در کل ازدواج درست و عاقلانه نیاز به شناخت دقیق و خانوادگی داره که از طریق دوستی های این فرمی میسر نمیشه...

بعید میدونم هدف ایشون ازدواج باشه، ازش بخواین برای خواستگاری اقدام کنه در غیر اینصورت بیخیال ایشون بشین
    ۳۲ ساله و تو کار ساختمان هستند.معیار اصلی من اینه پسر پاک باشه سیگاری و مشروبی نباشه.که این آقا اهل سیگار و مشروب وقیلون نیست.از این نظر پاکه.و اهل نماز و روزه است البته خودش گفته من ندیدم.
    بهشون گفتم ولی گفته بعد سال.حتی گفتم ی خواستگاری این حرفارو نداره گفته خانواده ی من حساسن باید صبر کنی.

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Monare نمایش پست ها
    ۳۲ ساله و تو کار ساختمان هستند.معیار اصلی من اینه پسر پاک باشه سیگاری و مشروبی نباشه.که این آقا اهل سیگار و مشروب وقیلون نیست.از این نظر پاکه.و اهل نماز و روزه است البته خودش گفته من ندیدم.
    بهشون گفتم ولی گفته بعد سال.حتی گفتم ی خواستگاری این حرفارو نداره گفته خانواده ی من حساسن باید صبر کنی.
    ببخشید که برخلاف احساسات شما این نظرو میدم اما با loveموافقم کسی که از راه مزاحمت همسرشو انتخاب کنه اصلا مناسب حداقل50سال زندگی نیس
    امضای ایشان
    براي سرفه ي گلدان ها، گلي نمانده خودت گل باش...

12. 2 کاربران زیر از yasamanH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

با سلام و خسته نباشید
    دختری هستم ۲۹ ساله مدرک تحصیلی فوق لیسانس.و خیلی خدا ترس هستم و به قیامت و خدا اعتقاد دارم و ازگناه میترسم‌.
    در فروردین ۹۵ یک اقایی با من تماس گرفتن و وقتی جواب دادم تا فهمید ی خانوم جواب داد شروع به پیام دادن کرد.ولی من چون فهمیدم مزاحمه اصلا جواب نمیدادم.خلاصه این اقا به مدت یک ماه پیام میدادن و من اصلا جواب نمیدادم.بالاخره یک روز قسم داد توروخدا جواب بده.... جوابشو دادم.و همین جواب دادن باعث شد باهم اشنا بشیم.تقریبا یک ماهی باهم صحبت کردیم و گاهی هم بیرون میرفتیم.یک روز در همین موقع بیرون رفتن ایشان به من پیشنهاد ازدواج دادن.و چون معیار مورد نظر داشت من قبول کردم.بعد چند بار بیرون رفتن یکروز خواست دستمو بگیره ولی من اجازه ندادم.و بعد این موضوع دیگه قرار شد همدیگرو نبینیم.چون میگفت نمیتونم جلوی خودمو بگیرم.پس منتظر باش بعد ماه رمضان میام خواستگاریت.منم گفتم باشه و این مدت اصلا از هم خبر نداشتیم.نه زنگ میزدیم نه پیام میدادیم.تا اینکه ماه رمضان تموم شد و چند هفته ای گذشت به من پیام داد.ومن گفتم قول و قرارتون یادتون رفته.و ایشان گفتن یادمه ولی الان موقعیت ندارم دایی پدرم فوت کرده باید یکسال صبر کنی.ما رسم نداریم.و این رسمشون واقعا جای تعجب واسم.
    حالا با این توضیحاتی که دادم آیا من باید منتظر این اقا بمونم؟ یا اینکه فراموشش کنم.میترسم منتظر باشم سال دیگه بهونه دیگه بیاره.ممنون میشم پاسخ بدهید.باتشکر

سلام دوست عزیز
    ببخشید ین رو می گم نمیخوام قضاوت کنم ولی به این فکر کردین یه پسر خونواده دار و با حیا و اهل نماز و روزه چطور میتونه مزاحمت تلفنی واسه یه خانوم ایجاد کنه و بعد هم اینطوری پنهانی و مستقیم بیاد ایجاد رابطه کنه؟
    علاوه براین گفته شون به نظر من اگه ایشون خیلی هم خوب باشن این درست نیست هر چیزی بالاخره رسم و رسوم خودش رو داره و بهتره حرمت ها حفظ بشه این وسط.
    حالا این که گفتن رسم دارن به نظرم خیلی هم عجیب نیست ولی خب حداقل بعد یه مدت می تونن خونواده ها رو در جریان بذارن که یه تعهدی این میون باشه.
    موفق باشید.

14. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

ای جانم به اون نماز و روزه ی که نمیتونه اینقد برای ایشون ایجاد ایمان کرده باشه که تقاضا نکنه به شما دست بزنه ! پسری هم که 32 سالشه و هنوز نمیتونه به خونوادش بگه که همسر میخواد که براش یه آستینی بالا بزنن ، احتمال اینکه از طرف خونوادش بعدها مورد دخالت قرار بگیره زیاده ، پسر اگه دخترو به حد مرگ بخواد خیلی سریع موضوعو به خونوادش میگه که دختررو از دست نده و زمین و زمانو به هم میبافه که به طرفش برسه ، منم نمیخوام فاز منفی نگری و اینا بردارم ، ولی خب این رابطه کلا مشکوکه ، نماز و روزه و مزاحمت و بخواد به نامحرم دست بزنه و اینا همش پارادوکسه ، حالا اینکه دقیقن بعد این اتفاق داییش فوت کرده هم خودش باز جای حرف داره ، سر آیندتون قمار نکنید ، ایشالا موردهای بهتر توی مسیر زندگیتون قرار میگیرن
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

16. 2 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

دقیقا با حرف دوستان موافقم

اصلا نمیشه به حرف ایشون اعتماد کرد

شما هم در جوابش بگید که خانواده منم حساس هستن نمیتونم بیخودی با کسی باشم

مطمئن باشید که اگه شما رو بخواد دست به کار میشه

من خودم پدربزرگم فوت شده بود چهار ماه بعدش رفتیم خواستگاری برای داداشم

البته فقط در حد آشنایی ساده

حتی شش ماه بعدش هم خواهرم نامزد کرد

و جقد حالب که بعد اینکه شما گفتید نمیخواید بهتون دست بزنه گفته داییش مرده و باید صبر کنید!!!!!!!!!!!!

اینجوری فقط میخواد به لحاظ عاطفی شما رو وابسته کنه تا به خواسته اش عمل کنه

عزیزم آیندت رو به بازی نگیر به خاطر هیچکس

فردا همین آقا میزنه زیر حرفش میگه میخواستی صبر نکنی منکه مجبورت نکرده بودم!!!

مطمئن باش

به خدا اینو جدی میگم

اگه پسری دختری رو بخواد

هرطور شده اول از همه به خانواده ها میگه

دوم به آبروش و حیثیتش دست نمیزنه

سوم زمین و زمان رو بهم میدوزه تا اون دختر رو داشته باشه

پس وقتت رو برای کسی که مرده رو به زنده ترجیح میده هدر نده

هرکجا هم دیدیش کاملا خونسرد و بی تفاوت باش

ایشون میخواد با این قایم موشک بازیا ذهن شما رو به خودش مشغول نگه داره

بعدش هم کم کم از راه عاطفیش وارد شه و شما رو وابسته کنه

اصلا خام حرفاش نشو

امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره

18. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

با سلام و خسته نباشید
    اگر می تونید بزرگترتون رو در جریان بذارید. در صورتی که اونا تعصبانه فکر نکنن و دنبال راهکار باشند. که خیلی از پدر و مادرای قدیم تعصب زیادی دارند و این کار نشدنیه...

به ایشون بگید که دوستی یا عشق پنهانی کاملا اشتباه است و باید خانواده ها از این موضوع مطلع بشن اونا بهر تصمیم می گیرن که یکسال دیگه یا نه همین الآن و....

اصل دینی در جریان بودن بزرگتر رو جدی بگیرید... برای دختر خیلی مهمه...

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

ی چیزی رو یادم رفت اضافه کنم اگه هر سال یکنفر از اقوامشون فوت کنه اونوقت تکلیف چیه؟ تا ابد مجرد میمونه؟هرچند من به گفته ی ایشون درمورد فوت دایی شان شک دارم

21. کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آقا محسن گل نمایش پست ها
    اگر می تونید بزرگترتون رو در جریان بذارید. در صورتی که اونا تعصبانه فکر نکنن و دنبال راهکار باشند. که خیلی از پدر و مادرای قدیم تعصب زیادی دارند و این کار نشدنیه...

به ایشون بگید که دوستی یا عشق پنهانی کاملا اشتباه است و باید خانواده ها از این موضوع مطلع بشن اونا بهر تصمیم می گیرن که یکسال دیگه یا نه همین الآن و....

اصل دینی در جریان بودن بزرگتر رو جدی بگیرید... برای دختر خیلی مهمه...
    من بهشون گفتم به خانواده تون بگید شاید اونا قبول کردند.و ایشون در جواب گفتن من خانواده مو میشناسم یا شما در اخر هم گفتند عجله داری میتونی با یکی دیگه ازدواج کنید.منم گفتم حرف آخرتونه.و گفتن حرف اخرم اینه صبر کن

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها
    ی چیزی رو یادم رفت اضافه کنم اگه هر سال یکنفر از اقوامشون فوت کنه اونوقت تکلیف چیه؟ تا ابد مجرد میمونه؟هرچند من به گفته ی ایشون درمورد فوت دایی شان شک دارم
    این هم گفتم و در جواب گفتن ایه یاس نخون.گفتم تا سال دیگه هزار اتفاق میفته زادو ولد و مرگ میر.

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

این هم گفتم و در جواب گفتن ایه یاس نخون.گفتم تا سال دیگه هزار اتفاق میفته زادو ولد و مرگ میر.
    دوستان هر انچه لازم بود رو از روی صداقت و دلسوزی گفتن، تصمیم با شماست که با فکر کردن به اتفاقات افتاده و نظرات دوستان و تفکرات خودتون میتونید بگیرید

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی همه ی دوستان.من همیشه سعی کردم از روی احساس تصمیم نگیریم.و اصلا هم احساساتی نیستم.و خودم هم به انتظار و فراموشی بین دو راهی مونده بودم.که با کمک شما عزیزان فهمیدم که راه درست اینه که منتظر چنین آدمی نباشم.با تشکر از همه که راه بهم نشون دادید.

26. کاربران زیر از Monare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

من بهشون گفتم به خانواده تون بگید شاید اونا قبول کردند.و ایشون در جواب گفتن من خانواده مو میشناسم یا شما در اخر هم گفتند عجله داری میتونی با یکی دیگه ازدواج کنید.منم گفتم حرف آخرتونه.و گفتن حرف اخرم اینه صبر کن
    از نظر بنده حتی واسه صبر کردن هم باید خانواده ها در جریان باشند... شما نباید از خانوادتون پنهان کنید.
    ویرایش توسط Mohsen123 : 08-28-2016 در ساعت 01:24 PM

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

چجور از خدا ترس هستی منتظر کسی هستی که براش محرم و نامحرم حالیش نیست حالا به کنار ادم خوبی هست یا نه!!

اگر نیت اش فقط رابطه و... بوده الان که دیده از شما برای اون ابی گرمی نمیشه بی خیال ات شده!!

این داستان ها دیگه تکرایه اول وابستگی و عشق و لمس دست و بعد بغل و بوس و بعد خونه خالی و.... اخرش هم به می بینه درد هم نمی خورید

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی که همسرشو اینجوری با یه تلفن پیدا کنه بعید نیست دخترای دیگه ای رو هم به همین شکل پیدا کرده باشه. این ادم درست و قابل اعتمادی نیس چون شیوه اشنایی شون اصلا جالب نبوده و همش داره طفره میره از قرار ازدواج به نظر من خط تون رو عوض کنید و فراموشش کنید.

30. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=omidd;200007]چجور از خدا ترس هستی منتظر کسی هستی که براش محرم و نامحرم حالیش نیست حالا به کنار ادم خوبی هست یا نه!!

اگر نیت اش فقط رابطه و... بوده الان که دیده از شما برای اون ابی گرمی نمیشه بی خیال ات شده!!

این داستان ها دیگه تکرایه اول وابستگی و عشق و لمس دست و بعد بغل و بوس و بعد خونه خالی و.... اخرش هم به می بینه درد هم نمی خورید[/QUOTE

من به خاطر همین ترس از خدا درخواست ایشون را قبول
    نکردم.و ایشان گفتن پس منتظر باش وقتش بشه.و سر دو راهی مونده بودم که منتظر باشم و یا فراموشش کنم.که به کمک شما دوستان فراموشی انتخاب کردم.ادم احساسی نیستم که با احساس تصمیم بگیرم.خودمم ۸۰ درصد میدونستم انتظار چنین ادمی بیهوده است.ولی شک داشتم.که از امروز به یقین رسیدم

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    کسی که همسرشو اینجوری با یه تلفن پیدا کنه بعید نیست دخترای دیگه ای رو هم به همین شکل پیدا کرده باشه. این ادم درست و قابل اعتمادی نیس چون شیوه اشنایی شون اصلا جالب نبوده و همش داره طفره میره از قرار ازدواج به نظر من خط تون رو عوض کنید و فراموشش کنید.
    با خط عوض کردن موافقم .ولی درحال حاظر شرایط خط عوض کردن ندارم.فعلا بلاک کردم.

33. کاربران زیر از Monare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

با خط عوض کردن موافقم .ولی درحال حاظر شرایط خط عوض کردن ندارم.فعلا بلاک کردم.
    خوب کردید اگر یه مدت بی محلی کنید متوجه میشن علاقه ای ندارید به این مرد و این شیوه اشنایی.فقط محکم در برابرش بایستید چون ممکنه برای برانگیختن احساس شما خیلی نقش بازی کنه و اصرار های پیاپی کنه.

35. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    خوب کردید اگر یه مدت بی محلی کنید متوجه میشن علاقه ای ندارید به این مرد و این شیوه اشنایی.فقط محکم در برابرش بایستید چون ممکنه برای برانگیختن احساس شما خیلی نقش بازی کنه و اصرار های پیاپی کنه.
    هیچ پیامی هم بهشون ندادم و اعلام نکردم که دیگه نمیخوام باشم. آیا باید بگم یا لزومی به گفتن نیست

37. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

هیچ پیامی هم بهشون ندادم و اعلام نکردم که دیگه نمیخوام باشم. آیا باید بگم یا لزومی به گفتن نیست
    اگر صحبتی بینتون پیش اومد بگید خیلی هم باهاش بحث نکنید فقط بهشون بگید من شما رو برای ازدواج مناسب نمیبینم.

38. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=Monare;200123]
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    چجور از خدا ترس هستی منتظر کسی هستی که براش محرم و نامحرم حالیش نیست حالا به کنار ادم خوبی هست یا نه!!

این داستان ها دیگه تکرایه اول وابستگی و عشق و لمس دست و بعد بغل و بوس و بعد خونه خالی و.... اخرش هم به می بینه درد هم نمی خورید[/QUOTE

من به خاطر همین ترس از خدا درخواست ایشون را قبول
    نکردم.و ایشان گفتن پس منتظر باش وقتش بشه.و سر دو راهی مونده بودم که منتظر باشم و یا فراموشش کنم.که به کمک شما دوستان فراموشی انتخاب کردم.ادم احساسی نیستم که با احساس تصمیم بگیرم.خودمم ۸۰ درصد میدونستم انتظار چنین ادمی بیهوده است.ولی شک داشتم.که از امروز به یقین رسیدم
    خانوم خدا ترسی هستین یا نه به خودتون مربوطه !!ولی شما با اون تب وتابی که گفتین نباید با اون پسر هم قدم هم میشدی و وقتی زیاد پیام داد به پدر یا داداشت می گفتی حساب اش برسند تا دیگه جرات پیدا نکنه به ناموس مردم چشم داشته باشه. چه برسه درخواست بده و....

اگر نامرد های که تو جامعه بی ناموسی می کنند ، دخترا خم مقصرند !! اگر به خانواده و اطلاع میداد اون افراد گستاختر نمی شدند و دخترا بی عفت و بی حیا نمی کردند....

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

کاش کسی بود که میشد بهش بگم.ولی کسی نداشتم بهش بگم.من اصولا مشکلاتمو خودم حل میکنم. ولی اینبار مشکلمو نتونتونستم حل کنم.و گول خوردم و حرفای طرف مقابل باور کردم.وبه کمک شما دوستان تونستم بهترین راه حل یعنی فکر نکردن به طرف مقابل انتخاب کنم

41. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30564
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان امروز اون آقا چندبار زنگ زد واس داد و فهمید بلاکش کردم.و ی پیام دادم که دیگه نمیتونم با شما ادامه بدم و تمام حرفایی که شما دوستان بهم گفته بودید را بهش گفتم.و گفت حداکثر سه ماه صبر کن.گفتم نمیتونم خیلی درگیر کارام هستم اصلا حوصله و وقت با شما بودن ندارم.ایا کارم خوب بوده؟ یا نه؟

42. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام دوستان امروز اون آقا چندبار زنگ زد واس داد و فهمید بلاکش کردم.و ی پیام دادم که دیگه نمیتونم با شما ادامه بدم و تمام حرفایی که شما دوستان بهم گفته بودید را بهش گفتم.و گفت حداکثر سه ماه صبر کن.گفتم نمیتونم خیلی درگیر کارام هستم اصلا حوصله و وقت با شما بودن ندارم.ایا کارم خوب بوده؟ یا نه؟
    خوبه عزیزم .

کار خوبی کردی ، خودتو درگیرش نکن .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)