نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: در مورد ادامه زندگی ازتون راهکار میخام

909
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21977
    تشکـر
    3
    تشکر شده 26 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    9

در مورد ادامه زندگی ازتون راهکار میخام

سلام.پسری هستم که چند وقت دیگه 30 سالم میشه،چند وقتی بود که تنهایی خیلی اذیتم میکرد و از اونجایی که اصلا نمیتونم وارد یک رابطه بی هدف شم تصمیم گرفتم دنبال ازدواج باشم البته نه چشم بسته و از روی احساس و به صورت منطقی.اول یکی از همکارام رو در نظر گرفتم و به سختی با ایشون مطرح کردم و ایشون جواب منفی دادند.البته ایشون 2 سال از من بزرگتر بودند. بعد از اون با یک خانم دیگه اشنا شدم که ایشون سنش 30 سال بود و از توی صحبتش فهمیدم که از مجردی خسته شده و بیشتر دنبال اینه که یکی شوهرش شه و به خاطر خوده طرف نمیخادش که به نتیجه نرسیدیم.بعد از اون تازگیا با یک خانم از طریق واسطه معرفی شدیم که ایشون مثلا ملاک اصلیشون ایمان و اخلاق و تحصیلات و... بود که ایشون هم در فردای همون روز گفتن فکر میکنم مناسب هم نیستیم و من هم خداحافظی کردم ازشون ( فکر میکنم به خاطر لاغریم جواب منفی دادن) الان کلا وضعی ت جالبی ندارم و حس میکنم دارم از روال زندگیم خارج میشم.اصلا دنبال رابطه بی هدف و دختر بازی هم نیستم.حتی نمیتونم کسی رو صیغه کنم ( یعنی نمیتونم با این قضیه کنار بیام).وضعیته بدیه..از طرفی کلا اون حسه نیاز به جنس مخالف ( چه عاطفی چه جنسی ) دیگه داره ازم بیرون میره.. و خودم اصلا دلم نمیره به کسی بخام پیشنهاد ازدواج بدم چون همه دخترا دنبال زیبایی و پول هستن اونایی هم که نیستن کسی سمتشون نرفته و از ترس از مجرد موندنشون سمتت کشیده میشن که حتی اونا هم فکر نکنم جواب مثبت بهم بدن..الان میخام بلند شم ..من تا چند سال پیش خیلی ادم سرزنده و شادابی بودم ،الان اصلا باورم نمیشه اون ادم اینجور شده باشه، من شاغل هستم و شغلمم جایگاه اجتماعیش بد نیست..از همون اول کارمم پس انداز کردم برای زندگی ایندم اما الان میبینم تمام چیزهایی که داشتم حداقل توی ازدواج ارزشی برای کسی نداره..به نظر شما چه کارهایی میشه انجام داد تا از این حال و هوا بیرون بیام ..مثلا مسافرت؟انجام دادن کار به صورت شغل دوم؟ کلا میخام از این حال و هوا بیرون بیام و این حس رو از وجودم کامل از بین ببرمش.ممنون. میشم نظر بدید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : در مورد ادامه زندگی ازتون راهکار میخام

دوست عزیز اینکه تصمیم به ازدواج گرفتین بسیار کار خوبی است و من فکر نمیکنم که به خاطر چند بار جواب رد شنیدن و یا جور نشدن باید کنارکشید
    همونطوری که خودتون هم عنوان کردین سن ازدواج شما داره رد میشه و اگه ازدواج نکنید ممکنه هیچ وقت دیگه نخاین ازدواج کنید
    ازدواج با همه مشکلاتی که داره مزایای بسیاری هم داره که نیازی به مرورش نیست
    شما نباید صورت مساله رو پاک کنید...شما دنبال ازدواج با یه فرد مناسب هستین
    ولی بهتره یکمی واقع بین باشید و نه ایده ال گرا تا اینکه موفق باشید
    مسلمه که همه میخاند با یکی ازدواج کنند که بهترین باشه ولی خودمون هم باید بهترین باشیم تا به بهترینها برسیم
    و همین دلیل اینه که چرا خیلی از دخترا امروزه مجرد باقی میمونند تا اخر عمرشون چون زیاد ایده ال گرا شدند...
    باید تو زندگی واقع بین بود...شما یه سری شرایط دارید و یه سری خصوصیات و دنبال فردی با یه سری خصوصیات خاص هم هستین....
    ممکنه تو شهر شما تنها چند نفر اون خصوصیات شما رو داشته باشه و یا اصلا همچین فردی نباشه ولی فردی باشه که نزدیک به اون خصوصیات باشه
    پس با چند بار امتحان کردن به هیچ عنوان خسته نشید....ادامه بدین به گشتن ادامه بدین
    به فامیل و دوست اشنا هرجا که میتونید خصوصیاتی که میخایین رو بدین تا اونها هم واستون بگردند و یه مورد نزدیک و یا مشابه پیدا کنند
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

3. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21977
    تشکـر
    3
    تشکر شده 26 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون. کسی نظر دیگ ای نداره؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    تلاشتونو بیشتر کنین
    با سه بار خواستگاری که به چیزی بر نخورده
    خانوما هم زیبایی در اولویت اولشون نیس مطمین باشین، مسیله چاقی و لاغری رو هم که میشه حل کرد
    اگه لباس پوشیدنتون خوبه(تیپ)مشکلی از اون بابت نیس

وضعیت مالی و شغلیتونم که خوبه

ادامه بدین!
    ان شاءالله موفق میشین

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18897
    تشکـر
    23
    تشکر شده 92 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    0

نا امید نشو داداش
    به نقل از یکی از آهنگ های استاد: "عشق همیشه در مراجعه است"

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)